Wypróbuj za darmo

NFHotel Channel Manager

Wbudowany w program hotelowy (PMS) channel manager to: więcej rezerwacji, oszczędność czasu i niezawodność. Połączenie z najważniejszymi portalami rezerwacji, oraz ze silnikiem rezerwacji on-line (booking engine).
Channel Manager zintegrowany z Airbnb

Bezpośrednie połączenie API z Airbnb przez channel manager. NFHotel PMS synchronizuje się bezpośrednio i zapewnia najwyższą jakość połączenia. Używaj go w swoich apartamentach, domkach letniskowych, pokojach, pensjonacie, czy w hotelu!

Wszędzie tam, gdzie są osoby szukające miejsca na nocleg, muszą być też obecne wszelkiego typu obiekty hotelarskie. Serwis Airbnb zaczynał jako quasi-społecznościowa platforma home sharing, ale ostatnio coraz mocniej skręca w stronę klasycznych serwisów turystyczno-rezerwacyjnych. To oznacza, że świetny channel manager połączony z Airbnb już niedługo będzie niezbędnym składnikiem porządnego oprogramowania hotelowego.

Channel manager połączony z Airbnb od NFHotel

Tani channel manager z Airbnb

Airbnb najlepsze połączenie

Taki system na komputery i urządzenia mobilne najlepiej zaprezentować na przykładzie apartamentów, którym spośród obiektów noclegowych zdecydowanie najbliżej do wynajmu pokoi/mieszkań na krótki okres od osób prywatnych. Oczywiście w synchronizacji programu hotelowego z Airbnb kluczowe są informacje o dostępności i zajętości. Nikt nie chce mierzyć się z konsekwencjami overbookingu, kiedy to do jednego apartamentu przyjedzie dwóch lub więcej gości - jeden korzystający z ww. portalu, a drugi po rozmowach z recepcją albo rezerwujący pobyt on-line za pomocą widgetu booking engine’u na stronie internetowej obiektu. Straty finansowe można w miarę szybko odrobić, na wizerunkowe czasami potrzeba lat.

Znakomity Channel Manager z Airbnb musi kompleksowo obsługiwać rezerwacje apartamentów - same informacje o obłożeniu to zdecydowanie za mało. Narzędzie powinno być zaprojektowane w ten sposób, żeby zarządcy/recepcjoniści w ogóle nie zaglądali do panelu obiektu w serwisie. Wszystkie dane w jednym systemie pozwolą m.in. na sprawne, szybkie wystawianie faktur, natychmiastowe uwzględnianie w rozliczeniu wyżywienia i innych dodatków czy szybką wysyłkę spersonalizowanych powiadomień e-mailowych bądź SMS-owych do klientów. Rzecz jasna połączenie z Airbnb ma szereg innych obowiązków, takich jak automatyczna aktualizacja raportów i modułu sprzątania - room service nie obejdzie się bez informacji, które apartamenty jakich porządków wymagają. A każda nowa rezerwacja ma przecież na to niebagatelny wpływ.

Najlepszy Channel Manager połączony z Airbnb

Synchronizacja PMS z Airbnb pewnych rzeczy też NIE zrobi. Jeżeli rezerwację potwierdza preautoryzacja kartą kredytową, system dla hotelarzy może jedynie wyświetlić jej dane - oczywiście po spełnieniu wszelkich procedur bezpieczeństwa. Automatyczne obciążenie rachunku/karty to tylko przy szybkich płatnościach internetowych za rezerwacje on-line z własnych źródeł. Choć w przyszłości, kto wie…

Wypróbuj rewelacyjny channel manager już dziś.

Najlepszy program hotelowy połączony z Airbnb pozwoli dotrzeć do ogromnej bazy potencjalnych klientów, a jednocześnie pracę związaną z ich obsługą niemal w całości przejmie automatyczny channel manager. Wysiłek cokolwiek niewielki, a potencjalne zyski ogromne.

Bezpośrednie połączenia

NFHotel Channel Manager posiada bezpośrednie połączenia z największymi portalami rezerwacyjnymi.
szybkość
niezawodność
automatyzacja
api

Wiele możliwości NFHotel Channel Manager

NFHotel Channel Manager to najwyższej jakości połączenia api, bezpośrednio z portalami OTA. Obsługujemy szereg parametrów, pozwalających na najlepsze wykorzystanie połączenia portalu rezerwacyjnego z PMS.
Obsługa wielu lokalizacji (hotel id)
Podłączenie dowolnej liczby obiektów z wielu lokalizacji w ramach jednego konta w PMS.
Restrykcje
Obsługa ograniczeń: minimalny pobyt, wyłączenie, tylko wyjazd, tylko przyjazd, turnusy.
Wiele planów cenowych
Dowolna ilość planów cenowych, możliwość stosowania różnych lub spójnych cen dla kanałów.
Blokady kanałów
Możliwość blokowania rezerwacji dla poszczególnych lub wszystkich kanałów OTA.
Udostępnianie pokoi
Udostępniaj wszystkie lub poszczególne pokoje w wybranych kanałach.
Zmiany na dni
Z pomocą kalendarza, możesz zmieniać ceny i restrykcje na poszczególne dni.
Powiadomienia
O każdej rezerwacji, jej modyfikacji czy anulacji dowiesz się z powiadomień e-mail, sms.
Raportowanie
Każda z rezerwacji posiada oznaczenie i umożliwia raportowanie skuteczności OTA.
Silnik rezerwacji
Wbudowany booking engine
Channel Manager w pełni automatyzuje obsługę rezerwacji z silnika rezerwacji na stronie www.
więcej rezerwacji
płatność on-line
sprzedaż przez Facebook
Elastyczny cennik
Ile mogę mieć planów cenowych?
W NFHotel możesz tworzyć dowolną ilość cenników. Cenniki możesz łączyć z jednym lub wieloma portalami.
Czy mogę mieć różne ceny na różnych portalach?
Tak. Możesz tworzyć osobne cenniki dla każdego z kanałów. Możesz również mieć jeden spójny cennik dla wszystkich.
Czy mogę mieć osobny cennik na stronie www?
Oczywiście. Możesz używać osobnych cenników, zachęcających do rezerwacji bezpośrednio na Twojej stronie www.
Czy mogę budować cenniki w oparciu o sezony?
Jasna sprawa. W cenniku udostępniamy Tobie narzędzie pozwalające na błyskawiczne zmiany w oparciu o sezony.
Czy mogę zmieniać ceny na poszczególne dni?
Tak. W NFHotel możesz zmieniać ceny i ograniczenia na poszczególne dni.
Jakie restrykcje (ograniczenia) obsługuje NFHotel?
W NFHotel masz dostępne wszystkie restrykcje jakie oferują portale rezerwacyjne: minimalny pobyt, brak przyjazdów, brak wyjazdów, zamknięcie.
Więcej odpowiedzi
Więcej Odpowiedzi
Dlaczego używanie channel manager z Airbnb się opłaca?
Oszczędzasz czas i pieniądze. Najlepszy channel manager automatyzuje całą pracę z portalem Airbnb. Wszystkie rezerwacje, modyfikacje, oraz anulacje wykona za Ciebie automat - wspaniale prawda :)
Dlaczego warto używać channel managera do synchronizacji z Airbnb?
Przede wszystkim nie ma tu miejsca na "błąd ludzki". Prawdopodobieństwo wystąpienia overbookingu, jest sprowadzone do absolutnego minimum. Dodatkowo będziesz mieć więcej rezerwacji z tego kanału OTA.
Czy dzięki channel managerowi będę mieć więcej rezerwacji z Airbnb?
Z pewnością tak! Możesz udostępnić wszystkie pokoje, apartamenty, domki letniskowe - bez obawy, że coś się "przerezerwuje". Udostępniasz terminy na długo do przodu i niech rezerwacje z Airbnb robią się same!
Czy channel manager może być tani?
Uważamy że tak! Kiedy zlecasz całą pracę NFHotel możesz zająć się innymi ważnymi sprawami w obiekcie. Z pewnością NFHotel wykona wszystkie czynności taniej niż zrobi to recepcjonista.
Czy warto używać channel managera z Airbnb dla apartamentów?
Zdecydowanie tak! Apartamenty to jedne z najchętniej wybieranych obiektów w portalu Airbnb. Będziesz mieć więcej rezerwacji i zaoszczędzisz mnóstwo czasu a tym samym pieniędzy. Wynajmujesz apartamenty - musisz go mieć!
Chnnel manager z Airbnb dla małych obiektów - czy to konieczne?
Z pewnością jakoś sobie poradzisz bez niego - ale czy na pewno chcesz? Dzięki temu narzędziu będziesz mieć lepsze wyniki sprzedażowe i więcej wolnego czasu, a chyba o to przecież chodzi :)
Czy połączenie Airbnb dla domków letniskowych przez channel manager jest opłacalne?
Odpowiedź może być tylko jedna - TAK! Przede wszystkim NFHotel sprzeda Tobie więcej rezerwacji domków, dzięki temu że możesz bez wachania wysłać dostępność dla wszystkich bez obawy o overbooking. Rezerwacji jest więcej, czasu również, tak więc zdecydowanie polecamy NFHotel Channel Manager!
polecany
najlepszy
dla małych obiektów
dla domków letniskowych
dla apartamentów
dobry
tani
niezawodny
Więcej rezerwacji
Automatyzacja pozwala na udostępnienie większej ilości pokoji OTA co daje więcej rezerwacji.​
Oszczędność czasu​
Channel manager pracuje w tle a recepcjai może się skupić w tym czasie na dbaniu o klienta.​
Brak błędów​
Dzięki channel managerowi nie ma miejsca na błąd ludzki. Pełna błyskawiczna synchronizacja.​
Dołącz już dziś do zadowolonych klientów​
 • "Przejście na NFHotel z innego systemu to była dobra decyzja. Program zawsze dostępny, nowe możliwości są wdrażane chyba co tydzień. Klika ulepszeń pojawiło się na naszą prośbę. Co jest dla nas niezwykle ważne - zawsze można liczyć na pomoc techniczną."
  Laola SPA w Pobierowie
  Laola Spa
  Pobierowo
 • "Decyzja o wyborze systemu NFHotel była "strzałem w dziesiątkę". Program pozwolił nam zebrać wszystkie obiekty w jedną całość, aby integralnie nimi zarządzać, a ze względu na ich różnorodność, było to nie lada wyzwanie. Szeroki wachlarz możliwości tego narzędzia, bardzo pomaga nam w codziennej pracy, zarówno pod względem obsługi gości, jak rozliczeń finansowych dla właścicieli, czy współpracy z działem technicznym.
  System jest wciąż unowocześniany zgodnie z naszymi uwagami, wprowadzane są poprawki i ulepszenia. Dział pomocy technicznej nigdy nas nie zawiódł, działa błyskawicznie. Polecamy każdemu, kto szuka konkretnego narzędzia do prowadzenia obiektów branży turystycznej."
  Jantar Apartamenty w Kołobrzegu
  JANTAR apartamenty
  Kołobrzeg
 • "Pracę na systemie NFHotel rozpoczęliśmy już kilka lat temu, kiedy w naszej ofercie znajdowało się zaledwie 20 apartamentów. Dziś zarządzamy przeszło 140 lokalami, a NFHotel jest niezastąpionym narzędziem pracy. Z dumą obserwujemy dynamiczny rozwój firmy. NFHotel dostosowuje się do naszych potrzeb, nieustannie wdrażane są nowe funkcjonalności. Program jest łatwy i intuicyjny, zaspokoi nawet najbardziej wymagających. I co ważne, firma reaguje błyskawicznie na wszelkie sugestie czy zgłoszenia. Z dużą starannością otoczono nas opieką, dzięki której wysoko cenimy sobie współpracę. Gratulujemy świetnej organizacji pracy i profesjonalizmu."
  Apartamenty Wonder Home w Karpaczu
  Wonder Home
  Karpacz
 • "Szukaliśmy programu łatwego w obsłudze, intuicyjnego. I taki właśnie jest NFHotel. Użytkujemy go już ponad rok.
  Program zawsze dostępny, bardzo dobre wsparcie techniczne."
  Harmony House w Świnoujściu
  Harmony House
  Świnoujście
 • "Prostota i intuicyjność to główne atuty programu, dzięki nim można sprawnie zarządzać rezerwacjami grupowymi oraz generować różnego rodzaju raporty. Dodatkowym atutem jest wsparcie twórców. Z czystym sumieniem polecamy NFHotel."
  Soleil Resort & SPA w Rewalu
  Soleil Resort & SPA
  Rewal
 • "Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z NFHotel. Wysoka kultura osobista i kompetencje właściciela firmy.
  Bardzo dobry kontakt z pomocą techniczną i szybki czas reakcji. PMS i Chanel manager + Booking Engine działają bardzo dobrze i cały czas firma pracuje nad nowymi funkcjonalnościami.
  Dla mnie ważne jest, że NFHotel słucha potrzeb Hotelarza i co jest ważne firma rozumie i 'mówi językiem Hotelarza J'. NFHotel – to mój bardzo dobry wybór."
  Willa Sudety w Kudowie-Zdroju
  Willa Sudety
  Kudowa-Zdrój
Wystartuj

Skontaktuj sie z nami

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 575 620 166
info@nfhotel.pl

Pobierz aplikację

Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2022 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności
Załóż darmowe konto i zacznij korzystać już dzisiaj!
chart-barsrocketclock