Skontaktuj się z nami

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 575 620 166
info@nfhotel.pl
Biuro:
Wojewódzka 5, 58-560 Jelenia Góra
NFHotel Sp. z o.o.
Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
NIP: 611-281-12-96
REGON: 38863654000000
KRS: 0000893244

  Poznaj NFHotel

  Biznes hotelarski znamy od podszewki i wiemy jakie macie potrzeby. Dzięki temu proponujemy rozwiązania praktyczne, wydatnie wpływające na zwiększenie efektywności codziennej pracy. A co za tym idzie - zysków.
  pasja
  zapał
  zaangażowanie
  nowe technologie
  Nie podążamy za trendami – my je tworzymy!
  Dołącz już dziś do zadowolonych klientów
  • "Przejście na NFHotel z innego systemu to była dobra decyzja. Program zawsze dostępny, nowe możliwości są wdrażane chyba co tydzień. Klika ulepszeń pojawiło się na naszą prośbę. Co jest dla nas niezwykle ważne - zawsze można liczyć na pomoc techniczną."
   Laola SPA w Pobierowie
   Laola Spa
   Pobierowo
  • "Decyzja o wyborze systemu NFHotel była "strzałem w dziesiątkę". Program pozwolił nam zebrać wszystkie obiekty w jedną całość, aby integralnie nimi zarządzać, a ze względu na ich różnorodność, było to nie lada wyzwanie. Szeroki wachlarz możliwości tego narzędzia, bardzo pomaga nam w codziennej pracy, zarówno pod względem obsługi gości, jak rozliczeń finansowych dla właścicieli, czy współpracy z działem technicznym.
   System jest wciąż unowocześniany zgodnie z naszymi uwagami, wprowadzane są poprawki i ulepszenia. Dział pomocy technicznej nigdy nas nie zawiódł, działa błyskawicznie. Polecamy każdemu, kto szuka konkretnego narzędzia do prowadzenia obiektów branży turystycznej."
   Jantar Apartamenty w Kołobrzegu
   JANTAR apartamenty
   Kołobrzeg
  • "Pracę na systemie NFHotel rozpoczęliśmy już kilka lat temu, kiedy w naszej ofercie znajdowało się zaledwie 20 apartamentów. Dziś zarządzamy przeszło 140 lokalami, a NFHotel jest niezastąpionym narzędziem pracy. Z dumą obserwujemy dynamiczny rozwój firmy. NFHotel dostosowuje się do naszych potrzeb, nieustannie wdrażane są nowe funkcjonalności. Program jest łatwy i intuicyjny, zaspokoi nawet najbardziej wymagających. I co ważne, firma reaguje błyskawicznie na wszelkie sugestie czy zgłoszenia. Z dużą starannością otoczono nas opieką, dzięki której wysoko cenimy sobie współpracę. Gratulujemy świetnej organizacji pracy i profesjonalizmu."
   Apartamenty Wonder Home w Karpaczu
   Wonder Home
   Karpacz
  • "Szukaliśmy programu łatwego w obsłudze, intuicyjnego. I taki właśnie jest NFHotel. Użytkujemy go już ponad rok.
   Program zawsze dostępny, bardzo dobre wsparcie techniczne."
   Harmony House w Świnoujściu
   Harmony House
   Świnoujście
  • "Prostota i intuicyjność to główne atuty programu, dzięki nim można sprawnie zarządzać rezerwacjami grupowymi oraz generować różnego rodzaju raporty. Dodatkowym atutem jest wsparcie twórców. Z czystym sumieniem polecamy NFHotel."
   Soleil Resort & SPA w Rewalu
   Soleil Resort & SPA
   Rewal
  • "Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z NFHotel. Wysoka kultura osobista i kompetencje właściciela firmy.
   Bardzo dobry kontakt z pomocą techniczną i szybki czas reakcji. PMS i Chanel manager + Booking Engine działają bardzo dobrze i cały czas firma pracuje nad nowymi funkcjonalnościami.
   Dla mnie ważne jest, że NFHotel słucha potrzeb Hotelarza i co jest ważne firma rozumie i 'mówi językiem Hotelarza J'. NFHotel – to mój bardzo dobry wybór."
   Willa Sudety w Kudowie-Zdroju
   Willa Sudety
   Kudowa-Zdrój
  Wystartuj

  Skontaktuj sie z nami

  Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
  +48 575 620 166
  info@nfhotel.pl

  Pobierz aplikację

  Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
  © 2022 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności
  Załóż darmowe konto i zacznij korzystać już dzisiaj!