Wypróbuj za darmo

Koduj karty dla gości bezpośrednio w aplikacji NFHotel

Wydawanie kart dla gości jest teraz jeszcze prostsze i oszczędza masę czasu! Zrobisz to używając okna rezerwacji.
Aplikacja NFHotel umożliwia integrację z systemem zamków Be-Tech.
Możesz kodować godzinę pokoju wejścia, od której karta będzie otwierała dany pokój oraz godzinę końcową. 

Jak działa kodowanie kart

W NFHotel tworzysz strukturę obiektu, oznaczasz wspólne drzwi i przypisujesz im dostęp poszczególnym pokojom.  Gotową strukturę wysyłasz jednym klikiem do programu BIS Hotel. Tam konfigurujesz karty i przeprowadzasz parowanie zamków. 

W codziennej pracy recepcji do wydawania kart gościom używasz tylko NFHotel. Nie musisz nic dodatkowo instalować!
Wystarczy komputer z aplikacją NFHotel i podłączonym czytnikiem. 
Wchodzisz w okno rezerwacji, klikasz koduj kartę i już!Korzyści płynące z posiadania zamków Be-Tech

Bezpieczeństwo
Gość wejdzie do pokoju tylko w określonych godzinach. Zamontowanie zamków elektronicznych w drzwiach głównych zabezpiecza przed niepowołanymi osobami.
Wspólne drzwi
Możesz nadać dostęp do wspólnych drzwi poszczególnym kartom pokoi, np.  tylko karty pokoi o podwyższonym standardzie będą mogły otwierać saunę.
Prestiż i nowoczesność
Hotele i pensjonaty, w których drzwi otwierane są za pomocą kart postrzegane są jako bardziej nowoczesne niż tradycyjne na klucz.
Wygoda dla gości
Goście nie muszą nosić kilku kluczy np. drzwi głownych i pokoju. Jedną kartą mogą otworzyć wszystkie drzwi, do których dostęp im udostępnisz w NFHotel.
Integracja z NFHotel
Dzięki dodaniu do aplikacji NFHotel obsługi zamków Be-Tech każdy recepcjonista może zakodować kartę dla Gościa. Bez konieczności korzystania z BIS Hotel. NFHotel wyśle do BIS Hotel całą strukturę zamków, co znacznie skróci czas konfiguracji zamków.

FAQ

FAQ
Często zadawane pytania
Nie. W codziennej pracy recepcji do wydawania kart gościom wystarczy aplikacja desktopowa NFHotel.
Są to karty MIFARE. Sprzedawca zamków szczegółowo objaśni różnice pomiędzy poszczególnymi typami kart.
Tak, po każdej zmianie czasu należy utworzyć kartę czasu i przeprowadzić konfigurację czasu w poszczególnych drzwiach.
Należy wydać nową. Zgubioną kartę należy anulować korzystając z programu BIS Hotel. Zgubiona karta straci ważność i nie otworzy drzwi, do których była przypisana.
Jak najbardziej. Drzwi, które mają być udostępnione innym pokojom oznaczasz jako wspólne, a dostęp do nich przypisujesz poszczególnym pokojom w strukturze zamków.
Tak, na karcie kodowane jest hasło obiektu. Podczas próby otwarcia zamka jest ono sprawdzane. Karty jest znacznie trudniej skopiować niż klucz hotelowy.
Dołącz już dziś do zadowolonych klientów​
 • "Przejście na NFHotel z innego systemu to była dobra decyzja. Program zawsze dostępny, nowe możliwości są wdrażane chyba co tydzień. Klika ulepszeń pojawiło się na naszą prośbę. Co jest dla nas niezwykle ważne - zawsze można liczyć na pomoc techniczną."
  Laola SPA w Pobierowie
  Laola Spa
  Pobierowo
 • "Decyzja o wyborze systemu NFHotel była "strzałem w dziesiątkę". Program pozwolił nam zebrać wszystkie obiekty w jedną całość, aby integralnie nimi zarządzać, a ze względu na ich różnorodność, było to nie lada wyzwanie. Szeroki wachlarz możliwości tego narzędzia, bardzo pomaga nam w codziennej pracy, zarówno pod względem obsługi gości, jak rozliczeń finansowych dla właścicieli, czy współpracy z działem technicznym.
  System jest wciąż unowocześniany zgodnie z naszymi uwagami, wprowadzane są poprawki i ulepszenia. Dział pomocy technicznej nigdy nas nie zawiódł, działa błyskawicznie. Polecamy każdemu, kto szuka konkretnego narzędzia do prowadzenia obiektów branży turystycznej."
  Jantar Apartamenty w Kołobrzegu
  JANTAR apartamenty
  Kołobrzeg
 • "Pracę na systemie NFHotel rozpoczęliśmy już kilka lat temu, kiedy w naszej ofercie znajdowało się zaledwie 20 apartamentów. Dziś zarządzamy przeszło 140 lokalami, a NFHotel jest niezastąpionym narzędziem pracy. Z dumą obserwujemy dynamiczny rozwój firmy. NFHotel dostosowuje się do naszych potrzeb, nieustannie wdrażane są nowe funkcjonalności. Program jest łatwy i intuicyjny, zaspokoi nawet najbardziej wymagających. I co ważne, firma reaguje błyskawicznie na wszelkie sugestie czy zgłoszenia. Z dużą starannością otoczono nas opieką, dzięki której wysoko cenimy sobie współpracę. Gratulujemy świetnej organizacji pracy i profesjonalizmu."
  Apartamenty Wonder Home w Karpaczu
  Wonder Home
  Karpacz
 • "Szukaliśmy programu łatwego w obsłudze, intuicyjnego. I taki właśnie jest NFHotel. Użytkujemy go już ponad rok.
  Program zawsze dostępny, bardzo dobre wsparcie techniczne."
  Harmony House w Świnoujściu
  Harmony House
  Świnoujście
 • "Prostota i intuicyjność to główne atuty programu, dzięki nim można sprawnie zarządzać rezerwacjami grupowymi oraz generować różnego rodzaju raporty. Dodatkowym atutem jest wsparcie twórców. Z czystym sumieniem polecamy NFHotel."
  Soleil Resort & SPA w Rewalu
  Soleil Resort & SPA
  Rewal
 • "Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z NFHotel. Wysoka kultura osobista i kompetencje właściciela firmy.
  Bardzo dobry kontakt z pomocą techniczną i szybki czas reakcji. PMS i Chanel manager + Booking Engine działają bardzo dobrze i cały czas firma pracuje nad nowymi funkcjonalnościami.
  Dla mnie ważne jest, że NFHotel słucha potrzeb Hotelarza i co jest ważne firma rozumie i 'mówi językiem Hotelarza J'. NFHotel – to mój bardzo dobry wybór."
  Willa Sudety w Kudowie-Zdroju
  Willa Sudety
  Kudowa-Zdrój
Wystartuj
Skontaktuj sie z nami
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 534 516 556
info@nfhotel.pl
Pobierz aplikację
Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2024 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności