Natychmiastowe płatności
on-line, kartą kredytową i BLIKiem

Błyskawiczne płatności on-line to funkcjonalność, którą możesz bardzo szybko zintegrować z NFHotel. Połączenie z Przelewy24 zapewnia szybkie, wygodne i bezpieczne płatności dla Twoich gości.

Klienci będą mogli zapłacić szybkim przelewem internetowym  nie tylko za rezerwacje robione przez booking engine (rezerwacja on-line na Twojej stronie www, Facebook'u), ale również przez rezerwacje dokonywane przez recepcjonistów.

Błyskawiczne płatności to nie tylko wygoda dla klientów, ale również pewność dla Ciebie, że rezerwacja jest potwierdzona.
2 minuty

Wyobraź sobie sytuację

Jest czwartek po 16 - dzwoni klient i rezerwuje ostatni pokój na zbliżający się weekend. Chętnie wprowadzasz ją do systemu i wysyłasz potwierdzenie rezerwacji na e-mail. Podczas rozmowy prosisz o niezwłoczną wpłatę on-line. Masz pewność że przyjadą, bo już po 2 minutach dostajesz wiadomość potwierdzającą jej otrzymanie. System automatycznie księguje wpłatę i wysyła klientowi e-mail z potwierdzeniem.
prosto
szybko
wygodnie
Pewna rezerwacja
Natychmiast po dokonaniu wpłaty otrzymasz potwierdzenie jej wysłania na e-mail.
Auto-księgowanie
System automatycznie doda wpłatę do odpowiedniej rezerwacji.
Wygoda dla klienta
Automatyczne uzupełnianie danych przelewu.
Bezpieczeństwo
Operatorzy płatności zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa obsługi płatności online.

Jak działają płatności on-line

W potwierdzeniu rezerwacji wysyłanym do gościa umieszczony jest przycisk płatności, po którego kliknięciu wyświetla się do wyboru lista banków, możliwość płatności kartą kredytową czy telefonem lub BLIK.

Moduł rezerwacji on-line na Twojej stronie www lub Facebook'u daje klientowi możliwość płatności on-line.

Na potwierdzenie płatności on-line nie czekasz jak na zwykły przelew - otrzymasz je natychmiast po wpłacie - 24h/dobę 7 dni w tygodniu!

Po dokonaniu płatności klient otrzymuje z NFHotel informację o zaksięgowaniu płatności, a Ty wiadomość o nowej wpłacie.

NFHotel doda wpłatę do rezerwacji i oznaczy ją na grafiku jako potwierdzoną.
Płatności on-line

Wyjątkowo wygodnie

Błyskawiczne płatności to funkcjonalność która niesie korzyści obu stronom. Dla Twojego klienta to wygoda jaką jest brak konieczności uzupełniania wielu pól przelewu. Dla Ciebie to przede wszystkim pewność, że rezerwacja jest potwierdzona. Informację o wpłacie dostaniesz natychmiast - niezależnie od godziny i dnia tygodnia.
FAQ
Często zadawane pytania
Jeśli nie masz jeszcze konta w Przelewy24, kliknij TUTAJ, aby je założyć. Dla klientów NFHotel prowizja wynosi 1,6 %.
W panu administracyjnym można ustalić czy pozwalamy klientowi na wpłatę: zadatku, całości pobytu.
Środki wpłacane przez Twoich klientów wpłacane są na konto operatora płatności. Możesz ustawić tam automatyczne wypłaty lub robić je ręcznie - po zalogowaniu do panelu Przelewy24 klikasz: Rozliczenia > Wypłaty > Nowa wypłata.
Dla klientów NFHotel prowizja wynosi 1,6%. Dotyczy ona zarówno błyskawicznych płatności jak i płatności kartami kredytowymi. Prowizja płacona jest tylko od kwoty przelanej z pomocą Przelewy24.
Płatność dla klienta jest znacznie uproszczona, dzięki czemu często dokonywana jest od razu po otrzymaniu e-mail z potwierdzeniem rezerwacji. Dodatkowo w gorących okresach możesz poprosić o błyskawiczną płatność dzięki czemu szybko upewnisz się że rezerwacja jest potwierdzenia.
W Przelewy24 płacisz tylko prowizję za wykonywane transakcje. W NFHotel w każdej chwili możesz odłączyć płatności poprzez Przelewy24.
Skontaktuj sie z nami
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 534 202 070
info@nfhotel.pl
Pobierz aplikację
Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2024 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności
homeapartmentenvelopeeyelicenseuserstagphone-handsetphonelaptop-phonechart-barsdiamondearthsmilealarmclockcrossmenucross-circlelayers