Integracja ze SmartHotel
PMS NFHotel współpracuje z aplikacją do komunikacji z Gośćmi SmartHotel. To połączenie pomoże Ci wynieść jakość obsługi na wyższy poziom!
Testuj 14 dni
za darmo
Dostępne na
iPhone, Mac
Android
Huawei
Komputery PC
DOSKONAŁE POŁĄCZENIE
NFHotel + SmartHotel
Bądź Smart i wnieś swoją komunikację z Gośćmi na wyższy poziom!
NFHotel przekaże do SmartHotel wszystkie niezbędne dane do efektywnej komunikacji z Gośćmi, abyś mógł w pełni wykorzystać potencjał aplikacji SmartHotel.
zdalny meldunek
zarządzanie pobytem
zamawianie usług
Dowiedz się więcej
Jak to działa
Zdalny meldunek
Twój gość może zameldować się nawet na dwa tygodnie przed przyjazdem, podając jedynie niezbędne informacje wymagane przez obiekt. Bez potrzeby instalowania dodatkowych aplikacji. Proces meldunku nigdy nie był tak prosty.
Komunikacja z Gośćmi
Informuj wielu gości jednocześnie o awariach, promocjach czy wydarzeniach jednym kliknięciem. 95% gości używa WhatsApp, Messenger, SMS lub E-mail, więc nie potrzebują dodatkowych aplikacji.
Asystent AI
Integracja SmartHotel z ChatGPT-4 automatyzuje i przyspiesza odpowiadanie Gościom, oszczędzając czas personelu. Odpowiedzi są oparte na aktualizowanych danych z Cyfrowego Informatora i są unikalne dla każdego Gościa.
Strefa Gościa
Twój gość może zameldować się, kontaktować z recepcją, uzyskać najważniejsze informacje o pobycie, korzystać z promocji dostępnych w Twoim obiekcie oraz wiele więcej.
Linki płatności online
Proste generowanie linków do płatności za dodatkowe usługi.
Cyfrowy informator
Możesz tworzyć nowe wydarzenia i propozycje czasu wolnego dla swoich gości. Z SmartHotel masz pewność, że goście będą na bieżąco poinformowani o wszystkim, a sami mogą w każdej chwili i w dowolnym miejscu sprawdzić ważne dla nich informacje.
FAQ
Często zadawane pytania
Skontaktuj się z nami, a nasz support zajmie się wszystkim.
Najlepiej bezpośrednio na stronie internetowej SmartHotel. Możesz też skontaktować się z nami, a przekażemy kontakt do naszego partnera.
Skontaktuj sie z nami
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 534 202 070
info@nfhotel.pl
Pobierz aplikację
Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2024 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności
homeapartmentenvelopeeyelicenseuserstagphone-handsetphonelaptop-phonechart-barsdiamondearthsmilealarmclockcrossmenucheckmark-circlecross-circlelayers