Wypróbuj za darmo

Program hotelowy zintegrowany z zamkami smartLock od AbiLine

Generuj kody dla Gości jednym kliknięciem używając tylko NFHotel! Bez konieczności wpisywania terminu, logowania do innych aplikacji. Szybko i łatwo.

Zamki smartLock od Abiline na kod to rozwiązanie doskonale sprawdzające się w apartamentach na wynajem, domkach i wszędzie tam, gdzie ma zastosowanie bezobsługowa recepcja. Elektroniczne klucze to rozwiązanie nowoczesne, a przede wszystkim bezpieczne. Bez przekazywania klucza z rąk do rąk! To bezobsługowa recepcja pozwalająca na samodzielne zameldowanie i wymeldowanie gościa. O każdej porze!
zamki smartlock

Jak działają elektroniczne zamki smartLock od AbliLine?

Możesz zarządzać dostępem do poszczególnych pomieszczeń dla gości i obsługi używając kodów - czasowych lub stałych.
Taki kod wyślesz za pomocą e-maila lub sms. Kod czasowy będzie ważny tylko w określonym terminie, do wyznaczonej przez Ciebie godziny.
Dodatkowo administrator ma możliwość podejrzenia wejść (użycia kodu) - będzie to znak, że gość zameldował się w obiekcie.


Korzyści płynące z posiadania zamków elektronicznych smartLock

Bezpieczeństwo
Gość wejdzie do pokoju tylko w określonych godzinach i terminie. Nie ma klucza, zatem nie ma możliwości dorobienia go!
Bezobsługowy apartament
Kod do drzwi wyślesz emailem lub sms. Bez spotykania się i przekazywania kluczy. Gość zamelduje i wymelduje się sam!
Prestiż i nowoczesność
Apartamenty, w których drzwi otwierane są za pomocą kart postrzegane są jako bardziej nowoczesne niż tradycyjne na klucz.
Wygoda dla gości
Goście nie muszą nosić kluczy. Wystarczy telefon z zapisanym kodem. Mogą przyjechać i wyjechać o dowolnej godzinie (w czasie obowiązywania kodu).
Współpraca smartLock od AbiLine z NFHotel
program hotelowy połączony ze smartlock

Integracja w NFHotel


Dzięki integracji programu hotelowego z zamkami smartLock możesz zakodować zamek korzystając z okna rezerwacji i wysłać do gościa powiadomienie mailowe lub sms zawierające ten kod.
W codziennej pracy kody dla gości wyślesz używając tylko aplikacji NFHotel. Data przyjazdu i wyjazdu pobierze się automatycznie z rezerwacji, do której kod wygenerujesz.
Wchodzisz w okno rezerwacji, klikasz wygeneruj kod i już!


Do gościa kod wyślesz używając wcześniej przygotowanego szablonu email lub sms. Kod oraz termin doda nasz system.


To oszczędność czasu i wygoda - dla Ciebie i gości.

Chcesz sprawdzić czy zamki smartLock od Abiline 
sprawdzą się w Twoim obiekcie?

Pytania i odpowiedzi

Zamki smartLock od Abiline otwierają się za pomocą elektronicznego klucza. To inteligentny system, pozwalający na otwieranie pomieszczeń za pomocą generowanego kodu. Zamki potrzebują dostępu do internetu - łączą się z nim bezpośrednio lub za pomocą buetooth i bramki wi-fi.
Przejdź do rezerwacji gościa, zakładka Zamki.
Tak, nie ma możliwości "dorobienia kodu".
Możesz go wysłać ponownie sms lub e-mailem używając NFHotel.
Zamki Smartlock polecamy szczególnie dla apartamentów, domków letniskowych i wszędzie tam, gdzie typowa recepcja nie jest konieczna.
Polecamy polskiego dystrybutora, firmę Abiline - pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie.
Tak. Z dedykowanej dla zamków aplikacji możesz wygenerować "kod na stałe" i wybrać datę od kiedy ma obowiązywać.
Nie. Możesz to zrobić korzystając z aplikacji do obsługi zamków smartLock.
Dołącz już dziś do zadowolonych klientów​
 • "Przejście na NFHotel z innego systemu to była dobra decyzja. Program zawsze dostępny, nowe możliwości są wdrażane chyba co tydzień. Klika ulepszeń pojawiło się na naszą prośbę. Co jest dla nas niezwykle ważne - zawsze można liczyć na pomoc techniczną."
  Laola SPA w Pobierowie
  Laola Spa
  Pobierowo
 • "Decyzja o wyborze systemu NFHotel była "strzałem w dziesiątkę". Program pozwolił nam zebrać wszystkie obiekty w jedną całość, aby integralnie nimi zarządzać, a ze względu na ich różnorodność, było to nie lada wyzwanie. Szeroki wachlarz możliwości tego narzędzia, bardzo pomaga nam w codziennej pracy, zarówno pod względem obsługi gości, jak rozliczeń finansowych dla właścicieli, czy współpracy z działem technicznym.
  System jest wciąż unowocześniany zgodnie z naszymi uwagami, wprowadzane są poprawki i ulepszenia. Dział pomocy technicznej nigdy nas nie zawiódł, działa błyskawicznie. Polecamy każdemu, kto szuka konkretnego narzędzia do prowadzenia obiektów branży turystycznej."
  Jantar Apartamenty w Kołobrzegu
  JANTAR apartamenty
  Kołobrzeg
 • "Pracę na systemie NFHotel rozpoczęliśmy już kilka lat temu, kiedy w naszej ofercie znajdowało się zaledwie 20 apartamentów. Dziś zarządzamy przeszło 140 lokalami, a NFHotel jest niezastąpionym narzędziem pracy. Z dumą obserwujemy dynamiczny rozwój firmy. NFHotel dostosowuje się do naszych potrzeb, nieustannie wdrażane są nowe funkcjonalności. Program jest łatwy i intuicyjny, zaspokoi nawet najbardziej wymagających. I co ważne, firma reaguje błyskawicznie na wszelkie sugestie czy zgłoszenia. Z dużą starannością otoczono nas opieką, dzięki której wysoko cenimy sobie współpracę. Gratulujemy świetnej organizacji pracy i profesjonalizmu."
  Apartamenty Wonder Home w Karpaczu
  Wonder Home
  Karpacz
 • "Szukaliśmy programu łatwego w obsłudze, intuicyjnego. I taki właśnie jest NFHotel. Użytkujemy go już ponad rok.
  Program zawsze dostępny, bardzo dobre wsparcie techniczne."
  Harmony House w Świnoujściu
  Harmony House
  Świnoujście
 • "Prostota i intuicyjność to główne atuty programu, dzięki nim można sprawnie zarządzać rezerwacjami grupowymi oraz generować różnego rodzaju raporty. Dodatkowym atutem jest wsparcie twórców. Z czystym sumieniem polecamy NFHotel."
  Soleil Resort & SPA w Rewalu
  Soleil Resort & SPA
  Rewal
 • "Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z NFHotel. Wysoka kultura osobista i kompetencje właściciela firmy.
  Bardzo dobry kontakt z pomocą techniczną i szybki czas reakcji. PMS i Chanel manager + Booking Engine działają bardzo dobrze i cały czas firma pracuje nad nowymi funkcjonalnościami.
  Dla mnie ważne jest, że NFHotel słucha potrzeb Hotelarza i co jest ważne firma rozumie i 'mówi językiem Hotelarza J'. NFHotel – to mój bardzo dobry wybór."
  Willa Sudety w Kudowie-Zdroju
  Willa Sudety
  Kudowa-Zdrój
Wystartuj
Skontaktuj sie z nami
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 534 516 556
info@nfhotel.pl
Pobierz aplikację
Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2024 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności