Wypróbuj za darmo

Program hotelowy zintegrowany z zamkami smartLock od AbiLine

Generuj kody dla Gości jednym kliknięciem używając tylko NFHotel! Bez konieczności wpisywania terminu, logowania do innych aplikacji. Szybko i łatwo.

Zamki smartLock od Abiline na kod to rozwiązanie doskonale sprawdzające się w apartamentach na wynajem, domkach i wszędzie tam, gdzie ma zastosowanie bezobsługowa recepcja. Elektroniczne klucze to rozwiązanie nowoczesne, a przede wszystkim bezpieczne. Bez przekazywania klucza z rąk do rąk! To bezobsługowa recepcja pozwalająca na samodzielne zameldowanie i wymeldowanie gościa. O każdej porze!
zamki smartlock

Jak działają elektroniczne zamki smartLock od AbliLine?

Możesz zarządzać dostępem do poszczególnych pomieszczeń dla gości i obsługi używając kodów - czasowych lub stałych.
Taki kod wyślesz za pomocą e-maila lub sms. Kod czasowy będzie ważny tylko w określonym terminie, do wyznaczonej przez Ciebie godziny.
Dodatkowo administrator ma możliwość podejrzenia wejść (użycia kodu) - będzie to znak, że gość zameldował się w obiekcie.


Korzyści płynące z posiadania zamków elektronicznych smartLock

Bezpieczeństwo
Gość wejdzie do pokoju tylko w określonych godzinach i terminie. Nie ma klucza, zatem nie ma możliwości dorobienia go!
Bezobsługowy apartament
Kod do drzwi wyślesz emailem lub sms. Bez spotykania się i przekazywania kluczy. Gość zamelduje i wymelduje się sam!
Prestiż i nowoczesność
Apartamenty, w których drzwi otwierane są za pomocą kart postrzegane są jako bardziej nowoczesne niż tradycyjne na klucz.
Wygoda dla gości
Goście nie muszą nosić kluczy. Wystarczy telefon z zapisanym kodem. Mogą przyjechać i wyjechać o dowolnej godzinie (w czasie obowiązywania kodu).
Współpraca smartLock od AbiLine z NFHotel
program hotelowy połączony ze smartlock

Integracja w NFHotel


Dzięki integracji programu hotelowego z zamkami smartLock możesz zakodować zamek korzystając z okna rezerwacji i wysłać do gościa powiadomienie mailowe lub sms zawierające ten kod.
W codziennej pracy kody dla gości wyślesz używając tylko aplikacji NFHotel. Data przyjazdu i wyjazdu pobierze się automatycznie z rezerwacji, do której kod wygenerujesz.
Wchodzisz w okno rezerwacji, klikasz wygeneruj kod i już!


Do gościa kod wyślesz używając wcześniej przygotowanego szablonu email lub sms. Kod oraz termin doda nasz system.


To oszczędność czasu i wygoda - dla Ciebie i gości.

Chcesz sprawdzić czy zamki smartLock od Abiline 
sprawdzą się w Twoim obiekcie?

Pytania i odpowiedzi

FAQ
Często zadawane pytania
Zamki smartLock od Abiline otwierają się za pomocą elektronicznego klucza. To inteligentny system, pozwalający na otwieranie pomieszczeń za pomocą generowanego kodu. Zamki potrzebują dostępu do internetu - łączą się z nim bezpośrednio lub za pomocą buetooth i bramki wi-fi.
Przejdź do rezerwacji gościa, zakładka Zamki.
Tak, nie ma możliwości "dorobienia kodu".
Możesz go wysłać ponownie sms lub e-mailem używając NFHotel.
Zamki Smartlock polecamy szczególnie dla apartamentów, domków letniskowych i wszędzie tam, gdzie typowa recepcja nie jest konieczna.
Polecamy polskiego dystrybutora, firmę Abiline - pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie.
Tak. Z dedykowanej dla zamków aplikacji możesz wygenerować "kod na stałe" i wybrać datę od kiedy ma obowiązywać.
Nie. Możesz to zrobić korzystając z aplikacji do obsługi zamków smartLock.
Dołącz już dziś do zadowolonych klientów​
 • "Przejście na NFHotel z innego systemu to była dobra decyzja. Program zawsze dostępny, nowe możliwości są wdrażane chyba co tydzień. Klika ulepszeń pojawiło się na naszą prośbę. Co jest dla nas niezwykle ważne - zawsze można liczyć na pomoc techniczną."
  Laola SPA w Pobierowie
  Laola Spa
  Pobierowo
 • "Decyzja o wyborze systemu NFHotel była "strzałem w dziesiątkę". Program pozwolił nam zebrać wszystkie obiekty w jedną całość, aby integralnie nimi zarządzać, a ze względu na ich różnorodność, było to nie lada wyzwanie. Szeroki wachlarz możliwości tego narzędzia, bardzo pomaga nam w codziennej pracy, zarówno pod względem obsługi gości, jak rozliczeń finansowych dla właścicieli, czy współpracy z działem technicznym.
  System jest wciąż unowocześniany zgodnie z naszymi uwagami, wprowadzane są poprawki i ulepszenia. Dział pomocy technicznej nigdy nas nie zawiódł, działa błyskawicznie. Polecamy każdemu, kto szuka konkretnego narzędzia do prowadzenia obiektów branży turystycznej."
  Jantar Apartamenty w Kołobrzegu
  JANTAR apartamenty
  Kołobrzeg
 • "Pracę na systemie NFHotel rozpoczęliśmy już kilka lat temu, kiedy w naszej ofercie znajdowało się zaledwie 20 apartamentów. Dziś zarządzamy przeszło 140 lokalami, a NFHotel jest niezastąpionym narzędziem pracy. Z dumą obserwujemy dynamiczny rozwój firmy. NFHotel dostosowuje się do naszych potrzeb, nieustannie wdrażane są nowe funkcjonalności. Program jest łatwy i intuicyjny, zaspokoi nawet najbardziej wymagających. I co ważne, firma reaguje błyskawicznie na wszelkie sugestie czy zgłoszenia. Z dużą starannością otoczono nas opieką, dzięki której wysoko cenimy sobie współpracę. Gratulujemy świetnej organizacji pracy i profesjonalizmu."
  Apartamenty Wonder Home w Karpaczu
  Wonder Home
  Karpacz
 • "Szukaliśmy programu łatwego w obsłudze, intuicyjnego. I taki właśnie jest NFHotel. Użytkujemy go już ponad rok.
  Program zawsze dostępny, bardzo dobre wsparcie techniczne."
  Harmony House w Świnoujściu
  Harmony House
  Świnoujście
 • "Prostota i intuicyjność to główne atuty programu, dzięki nim można sprawnie zarządzać rezerwacjami grupowymi oraz generować różnego rodzaju raporty. Dodatkowym atutem jest wsparcie twórców. Z czystym sumieniem polecamy NFHotel."
  Soleil Resort & SPA w Rewalu
  Soleil Resort & SPA
  Rewal
 • "Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z NFHotel. Wysoka kultura osobista i kompetencje właściciela firmy.
  Bardzo dobry kontakt z pomocą techniczną i szybki czas reakcji. PMS i Chanel manager + Booking Engine działają bardzo dobrze i cały czas firma pracuje nad nowymi funkcjonalnościami.
  Dla mnie ważne jest, że NFHotel słucha potrzeb Hotelarza i co jest ważne firma rozumie i 'mówi językiem Hotelarza J'. NFHotel – to mój bardzo dobry wybór."
  Willa Sudety w Kudowie-Zdroju
  Willa Sudety
  Kudowa-Zdrój
Wystartuj
Skontaktuj sie z nami
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 534 516 556
info@nfhotel.pl
Pobierz aplikację
Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2024 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności