Powiadomienia e-mail, SMS

Dzięki przygotowanym szablonom wysyłka potwierdzenia rezerwacji, informacji o otrzymaniu wpłaty, podziękowania za wizytę w obiekcie, lub dowolnej innej wiadomości to przyjemność.

Gotowy szablon wyślesz jeszcze w trakcie rozmowy z klientem. Do wiadomości możesz załączać automatycznie wygenerowane w systemie pliki: faktury, karty pobytu, wouchery i inne.

Powiadomienia dostępne są w wielu językach.

Dzięki błyskawicznej wysyłce Twoi klienci poczują się zadbani, co z pewnością pozytywnie wpłynie na ich zadowolenie z obsługi.

Jak to działa

NFHotel posiada gotowe szablony e-mail, sms w trzech językach: polski, angielski, niemiecki oraz możliwość dodania kolejnych.

Podczas wysyłki powiadomienia automatycznie uzupełniane są danymi rezerwacji której dotyczą. Do wiadomości e-mail można załączać również pliki: karta pobytu, faktury, wouchery i inne.

Dla rezerwacji on-line powiadomienia wysyłane są automatycznie. W przypadku płatności on-line, NFHotel powiadomi klienta o otrzymaniu wpłaty.

Przy wysyłaniu wiadomości przez recepcję możliwa jest edycja treści e-mail, jak i sms.

Każda wysłana wiadomość, widoczna jest w historii wysyłek poszczególnych rezerwacji.
Gotowe szablony
W ramach oprogramowania gotowe szablony w trzech językach.
Błyskawiczna wysyłka
Podczas rozmowy telefonicznej wysyłasz potwierdzenie rezerwacji.
Brak pomyłek
Dopracowany system nie pozwoli na wysłanie błędnych danych.
Płatność on-line
Przycisk płatnośći w e-mail umożliwia wpłatę on-line lub kartą kredytową.

Przykładowe szablony

W systemie możesz generować dowolną ilość powiadomień e-mail oraz sms w wielu językach. Do wiadomości e-mail mogą być załączane faktury, oraz inne gotowe do wysyłki druki(karta pobytu, woucher i t.d.). Przykładowe z nich poniżej.
Potwierdzenie rezerwacji
 
Potwierdzenie przyjęcia zadatku
 
Ponaglenie w sprawie wpłaty zadatku
 
Potwierdzenie rezerwacji grupowej
 
Podziękowanie za pobyt
 
Wiadomość z fakturą w załączniku
 
Informacja o anulacji rezerwacji
 
Zaproszenie wraz z woucherem w załączeniu
 
Więcej odpowiedzi
Więcej Odpowiedzi
Dołącz już dziś do zadowolonych klientów
 • "Przejście na NFHotel z innego systemu to była dobra decyzja. Program zawsze dostępny, nowe możliwości są wdrażane chyba co tydzień. Klika ulepszeń pojawiło się na naszą prośbę. Co jest dla nas niezwykle ważne - zawsze można liczyć na pomoc techniczną."
  Laola SPA w Pobierowie
  Laola Spa
  Pobierowo
 • "Decyzja o wyborze systemu NFHotel była "strzałem w dziesiątkę". Program pozwolił nam zebrać wszystkie obiekty w jedną całość, aby integralnie nimi zarządzać, a ze względu na ich różnorodność, było to nie lada wyzwanie. Szeroki wachlarz możliwości tego narzędzia, bardzo pomaga nam w codziennej pracy, zarówno pod względem obsługi gości, jak rozliczeń finansowych dla właścicieli, czy współpracy z działem technicznym.
  System jest wciąż unowocześniany zgodnie z naszymi uwagami, wprowadzane są poprawki i ulepszenia. Dział pomocy technicznej nigdy nas nie zawiódł, działa błyskawicznie. Polecamy każdemu, kto szuka konkretnego narzędzia do prowadzenia obiektów branży turystycznej."
  Jantar Apartamenty w Kołobrzegu
  JANTAR apartamenty
  Kołobrzeg
 • "Pracę na systemie NFHotel rozpoczęliśmy już kilka lat temu, kiedy w naszej ofercie znajdowało się zaledwie 20 apartamentów. Dziś zarządzamy przeszło 140 lokalami, a NFHotel jest niezastąpionym narzędziem pracy. Z dumą obserwujemy dynamiczny rozwój firmy. NFHotel dostosowuje się do naszych potrzeb, nieustannie wdrażane są nowe funkcjonalności. Program jest łatwy i intuicyjny, zaspokoi nawet najbardziej wymagających. I co ważne, firma reaguje błyskawicznie na wszelkie sugestie czy zgłoszenia. Z dużą starannością otoczono nas opieką, dzięki której wysoko cenimy sobie współpracę. Gratulujemy świetnej organizacji pracy i profesjonalizmu."
  Apartamenty Wonder Home w Karpaczu
  Wonder Home
  Karpacz
 • "Szukaliśmy programu łatwego w obsłudze, intuicyjnego. I taki właśnie jest NFHotel. Użytkujemy go już ponad rok.
  Program zawsze dostępny, bardzo dobre wsparcie techniczne."
  Harmony House w Świnoujściu
  Harmony House
  Świnoujście
 • "Prostota i intuicyjność to główne atuty programu, dzięki nim można sprawnie zarządzać rezerwacjami grupowymi oraz generować różnego rodzaju raporty. Dodatkowym atutem jest wsparcie twórców. Z czystym sumieniem polecamy NFHotel."
  Soleil Resort & SPA w Rewalu
  Soleil Resort & SPA
  Rewal
 • "Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z NFHotel. Wysoka kultura osobista i kompetencje właściciela firmy.
  Bardzo dobry kontakt z pomocą techniczną i szybki czas reakcji. PMS i Chanel manager + Booking Engine działają bardzo dobrze i cały czas firma pracuje nad nowymi funkcjonalnościami.
  Dla mnie ważne jest, że NFHotel słucha potrzeb Hotelarza i co jest ważne firma rozumie i 'mówi językiem Hotelarza J'. NFHotel – to mój bardzo dobry wybór."
  Willa Sudety w Kudowie-Zdroju
  Willa Sudety
  Kudowa-Zdrój
Wystartuj
Skontaktuj sie z nami
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 534 516 556
info@nfhotel.pl
Pobierz aplikację
Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2022 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności