NFHotel Booking Engine

Moduł rezerwacji on-line to Twój wirtualny recepcjonista. Z jego pomocą klienci mogą sprawdzić dostępność terminu, skalkulować cenę i oczywiście dokonać rezerwacji.

Booking engine

Moduł rezerwacji on-line to Twój wirtualny recepcjonista! Booking Engine to narzędzie, dzięki któremu goście sami mogą sprawdzić dostępność interesujących ich terminów, porównać ceny, a przede wszystkim dokonać rezerwacji.

O systemie rezerwacji
Booking Engine to tzw. silnik rezerwacji umożliwiający potencjalnym gościom dokonanie rezerwacji on-line w Twoim obiekcie, bezpośrednio na stronie internetowej. Jest to jedno z najbardziej przychodowych kanałów sprzedaży w chmurze!

Jak działa silnik rezerwacji?
Dzięki dodaniu przycisku REZERWUJ na stronę www, Twoi goście po jego kliknięciu zostaną bezpośrednio przekierowani do modułu rezerwacji on-line. Lista pokoi w wybranym dostępnym terminie dla określonej liczby gości, zdjęcia, opisy, a także lista wyposażenia poszczególnych standardów pokoi... Oto informacje, które pozwolą Twoim gościom w pełni zapoznać się z ofertą obiektu.

Płatność online
Po wyborze spełniającej oczekiwania oferty, Twój przyszły gość wypełnia formularz z niezbędnymi danymi do realizacji rezerwacji, a także wybiera sposób płatności: on-line, kartą kredytową czy tradycyjnym przelewem. NFHotel udostępnia błyskawiczne płatności online i sam zaksięguje wpłatę.

Automatyzacja
Po pierwsze każda rezerwacja dokonana za pomocą Booking Engine zostaje automatycznie naniesiona na kalendarz rezerwacji PMS. Następnie użytkownicy programu zostaną poinformowani e-mailem / smsem o nowej rezerwacji. Z kolei do przyszłych gości obiektu system wysyła wiadomości z potwierdzeniem rezerwacji oraz informacje o otrzymaniu wpłaty. Podsumowując, Booking Engine to więcej czasu dla recepcji na przyjmowanie rezerwacji bezpośrednich i dbanie o gości.

System rezerwacji 24h na dobę - wypróbuj już dziś!

Ciesz się nowymi rezerwacjami, dzięki Twojemu wirtualnemu recepcjoniście już dziś! Booking Engine jest dostępny we wszystkich wersjach programu hotelowego NFHotel. Nawet w darmowym pakiecie Free! Pobierana jest jedynie niewielka prowizja 2,9% netto od każdej dokonanej rezerwacji przez silnik rezerwacji.
Nie czekaj - wypróbuj już dziś!

Silnik rezerwacji

Rezerwacje bezpośrednie

Booking engine na stronie www to już standard w dzisiejszych czasach. Zainstaluj NFHotel i uzyskaj więcej rezerwacji.
więcej rezerwacji
płatność on-line
na każdą stronę
sprzedaż przez Facebook
pełna synchronizacja z OTA

Automatyzacja

Cały proces rezerwacji przez NFHotel Booking Engine jest w pełni automatyczny.
krok 1
Rezerwacja on-line
Przyjęcie rezerwacji z silnika rezerwacji lub z kanału rezerwacji.
krok 2
Płatność
Przyjęcie płatności on-line od gościa i zaksięgowanie jej w NFHotel.
krok 3
Potwierdzenie
Wysyłka potwierdzenia rezerwacji na e-mail + SMS.

Wiele możliwości

Instalacja na stronie www
Prosta instrukcja pozwala na szybką instalację na stronie wykonanej w dowolnej technologii / cms’ie(WordPress, Joomla i inne). Na życzenie klienta chętnie pomożemy w instalacji lub weźmiemy ją na siebie.
Kolorystyka, dostosowanie modułu
NFHotel Booking Engine pozwala na pełne dopasowanie jego kolorystyki. Możliwe jest również wybranie animacji dla treści, zdjęć. Na widoku pokoju mogą być eksponowane wybrane elementy wyposażenia(tv, łazienka, balkon, powierzchnia i inne).
Płatność on-line
Rezerwacja może zostać zakończona poprzez błyskawiczne płatności on-line. Wpłata jest automatycznie księgowana przez system. Zarówno obiekt jak i jego klient informowany jest automatycznie o statusie płatności.
Dodatkowe zakupy podczas rezerwacji
Podczas dokonywania rezerwacji moduł pozwala na dokonanie dodatkowych zakupów. Np. kwiaty, szampan na powitanie i dowolne inne.
Stosowanie restrykcji
W NFHotel funkcjonują wszystkie ważne ograniczenia: minimalna długość pobytu, zamknięcie, brak przyjazdów, brak wyjazdów. Restrykcje pozwalają na tworzenie pakietów, turnusów.
Powiadomienia e-mail, sms
Rezerwacja z NFHotel Booking Engine wysyła automatyczne potwierdzenie rezerwacji, w przypadku płatności on-line system wyśle automatycznie również potwierdzenie otrzymania wpłaty.
Możliwości cennika
Cennik pozwala na stosowanie wielu planów cenowych. Ceny mogą być zróżnicowane w zależności od terminu. Możemy stosować ceny za osobę, za standard lub ich połączenie. Funkcja podnoszenia / obniżania cen na poszczególne dni - np. weekendy drożej. Podnoszenie / obniżanie cen procentowe, kwotowe.
Pobieranie opłat za sprzątanie / przygotowanie
Dla apartamentów, domków możliwe jest ustawienie opłaty za jego ‘przygotowanie’. Dodawanie opłaty jest w pełni konfigurowalne i pozwala jej pokazywanie lub nie klientowi w poszczególnych etapach rezerwacji.
Instalacja na Faceboo’k
Moduł rezerwacji można zainstalować na stronie Facebook obiektu.
Więcej odpowiedzi
Więcej Odpowiedzi
Ile czesu zajmuje przyjście rezerwacji z booking engine do PMS?
NFHotel Booking Engine przesyła rezerwację do PMS w czasie rzeczywistym. Kliknięcie rezerwuj od razu wyświetli rezerwację w NFHotel PMS.
Czym właściwie jest Booking Engine?
Booking Engine to intuicyjny moduł rezerwacji on-line. Twoi potencjalni goście w jednym miejscu mogą sprawdzić dostępność interesujących ich terminów, porównać ceny, a przede wszystkim dokonać rezerwacji.
Czy mogę umieścić silnik rezerwacji na stronie internetowej mojego obiektu?
Tak. Booking Engin działa na każdej stronie www. Moduł rezerwacji bez problemu możesz podpiąć na stronę internetową Twojego obiektu noclegowego.
Czy Booking Engine działa na każdym urządzeniu?
Tak. Silnik rezerwacji posiada wersję mobilną. Twoi przyszli goście mogą dokonać rezerwacje z dowolnego urządzenia!
Czy rezerwacje dokonane przez Booking Engine są widoczne na grafiku NFHotel?
Tak. Rezerwacje on-line są automatyczne nanoszone na Twój kalendarz rezerwacji w NFHotel. Możesz być spokojny – żadna rezerwacja nie umknie Twojej uwadze.
Jak zainstalować silnik rezerwacji na stronie www obiektu?
W celu instalacji Booking Engina skorzystaj z pomocy naszego zespołu odpłatnie lub samodzielnie dodaj silnik rezerwacji postępując zgodnie z przesłaną przez nas instrukcją.
Czy zostanę powiadomiony o nowej rezerwacji on-line?
Tak. Użytkownicy NFHotel mogą otrzymywać powiadomienie e-mail / sms o nowej rezerwacji on-line. Nie zapomnij podać swojego adresu e-mail / nr telefonu podczas konfiguracji użytkownika w NFHotel!
Czy potencjalni goście mogą sfinalizować rezerwacje płatnością on-line za pobyt?
Tak. Goście mają możliwość dokonania płatności on-line oraz kartą kredytową. Dane do przelewu wraz z przyciskiem płatności są wysyłane na adres e-mail gościa.
Czy Booking Engine jest dostępny za darmo?
Tak. Moduł możesz bezpłatnie podpiąć na stronę internetową Twojego obiektu. W każdej wersji PMS, pobierana jest niewielka prowizja - 2,9% netto od każdej rezerwacji dokonanej poprzez silnik rezerwacji.
booking engine
silnik rezerwacji on-line
moduł rezerwacji na stronę www
rezerwacja on-line
system rezerwacji

Mobilność

NFHotel Booking engine jest w pełni responsywny - będzie działał na każdym urządzeniu.

Na każdą stronę

Prosta instrukcja pozwala na szybką instalację na stronie wykonanej w dowolnej technologii / cms’ie.

Bezpieczeństwo

Certyfikat SSL, płatności on-line z PCI DSS, Thawte, zgodność z GIODO, RODO.
Dołącz już dziś do zadowolonych klientów
 • "Przejście na NFHotel z innego systemu to była dobra decyzja. Program zawsze dostępny, nowe możliwości są wdrażane chyba co tydzień. Klika ulepszeń pojawiło się na naszą prośbę. Co jest dla nas niezwykle ważne - zawsze można liczyć na pomoc techniczną."
  Laola SPA w Pobierowie

  Laola Spa

  Pobierowo
 • "Decyzja o wyborze systemu NFHotel była "strzałem w dziesiątkę". Program pozwolił nam zebrać wszystkie obiekty w jedną całość, aby integralnie nimi zarządzać, a ze względu na ich różnorodność, było to nie lada wyzwanie. Szeroki wachlarz możliwości tego narzędzia, bardzo pomaga nam w codziennej pracy, zarówno pod względem obsługi gości, jak rozliczeń finansowych dla właścicieli, czy współpracy z działem technicznym.
  System jest wciąż unowocześniany zgodnie z naszymi uwagami, wprowadzane są poprawki i ulepszenia. Dział pomocy technicznej nigdy nas nie zawiódł, działa błyskawicznie. Polecamy każdemu, kto szuka konkretnego narzędzia do prowadzenia obiektów branży turystycznej."
  Jantar Apartamenty w Kołobrzegu

  JANTAR apartamenty

  Kołobrzeg
 • "Pracę na systemie NFHotel rozpoczęliśmy już kilka lat temu, kiedy w naszej ofercie znajdowało się zaledwie 20 apartamentów. Dziś zarządzamy przeszło 140 lokalami, a NFHotel jest niezastąpionym narzędziem pracy. Z dumą obserwujemy dynamiczny rozwój firmy. NFHotel dostosowuje się do naszych potrzeb, nieustannie wdrażane są nowe funkcjonalności. Program jest łatwy i intuicyjny, zaspokoi nawet najbardziej wymagających. I co ważne, firma reaguje błyskawicznie na wszelkie sugestie czy zgłoszenia. Z dużą starannością otoczono nas opieką, dzięki której wysoko cenimy sobie współpracę. Gratulujemy świetnej organizacji pracy i profesjonalizmu."
  Apartamenty Wonder Home w Karpaczu

  Wonder Home

  Karpacz
 • "Szukaliśmy programu łatwego w obsłudze, intuicyjnego. I taki właśnie jest NFHotel. Użytkujemy go już ponad rok.
  Program zawsze dostępny, bardzo dobre wsparcie techniczne."
  Harmony House w Świnoujściu

  Harmony House

  Świnoujście
 • "Prostota i intuicyjność to główne atuty programu, dzięki nim można sprawnie zarządzać rezerwacjami grupowymi oraz generować różnego rodzaju raporty. Dodatkowym atutem jest wsparcie twórców. Z czystym sumieniem polecamy NFHotel."
  Soleil Resort & SPA w Rewalu

  Soleil Resort & SPA

  Rewal
 • "Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z NFHotel. Wysoka kultura osobista i kompetencje właściciela firmy.
  Bardzo dobry kontakt z pomocą techniczną i szybki czas reakcji. PMS i Chanel manager + Booking Engine działają bardzo dobrze i cały czas firma pracuje nad nowymi funkcjonalnościami.
  Dla mnie ważne jest, że NFHotel słucha potrzeb Hotelarza i co jest ważne firma rozumie i 'mówi językiem Hotelarza J'. NFHotel – to mój bardzo dobry wybór."
  Willa Sudety w Kudowie-Zdroju

  Willa Sudety

  Kudowa-Zdrój

Zapisz się do newslettera

Wystartuj

Skontaktuj sie z nami

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 575 620 166
info@nfhotel.pl

Pobierz aplikację

Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2022 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności
Załóż darmowe konto i zacznij korzystać już dzisiaj!
lockcogtabletrocketfunnel