NFHotel Booking Engine

Moduł rezerwacji on-line to Twój wirtualny recepcjonista. Z jego pomocą klienci mogą sprawdzić dostępność terminu, skalkulować cenę i oczywiście dokonać rezerwacji.
Silnik rezerwacji
booking engine
Rezerwacje bezpośrednie
Booking engine na stronie www to już standard w dzisiejszych czasach. Zainstaluj NFHotel i uzyskaj więcej rezerwacji.
więcej rezerwacji
płatność on-line​​
na każdą stronę​​
sprzedaż przez Facebook​​
pełna synchronizacja z OTA​​
Automatyzacja
Cały proces rezerwacji przez NFHotel Booking Engine jest w pełni automatyczny.
krok 1
Rezerwacja on-line​
Przyjęcie rezerwacji z silnika rezerwacji lub z kanału rezerwacji.
krok 2
Płatność​
Przyjęcie płatności on-line od gościa i zaksięgowanie jej w NFHotel.
krok 3
Potwierdzenie
Wysyłka potwierdzenia rezerwacji na e-mail + SMS.
Booking engine

Booking Engine jest to formularz rezerwacji on-line na stronie internetowej. To Twój wirtualny recepcjonista!

Dzięki niemu goście sami mogą sprawdzić dostępność interesujących ich terminów, porównać ceny, a przede wszystkim dokonać rezerwacji.

Czym jest Booking Engine

Booking Engine to tzw. silnik rezerwacji umożliwiający potencjalnym gościom dokonanie rezerwacji on-line w Twoim obiekcie, bezpośrednio na stronie internetowej. Jest to jeden z najbardziej przychodowych kanałów sprzedaży. Udostępniając Booking Engine na swojej stronie internetowej uniezależniasz się od pośredników. I zdobywasz więcej rezerwacji.

Dlaczego warto

Już ponad 70% sprzedaży odbywa się w internecie. Twoi Goście kupują na co dzień przez Internet, znają płatności online, znają podobne systemy. Tak samo jak kupują przedmiot, tak samo chcą dokonać rezerwacji. W dowolnym momencie, w wygodnej dla siebie chwili. Bez czekania na odpowiedź obiektu, czy termin jest dostępny. Booking Engine to umożliwia. To właśnie system sprzedaży Twoich noclegów online poprzez stronę internetową. A kto woli zadzwonić do Ciebie, wierz mi - zadzwoni 🙂

Jest to dodatek, który pozyska rezerwacje od tych, którzy preferują online - a sukces portali OTA nie wziął się znikąd - takich osób jest bardzo dużo. Pozwól im zarezerwować pobyt na Twojej stronie internetowej.

Jak działa silnik Booking Engine?

Dzięki dodaniu przycisku REZERWUJ na stronę www, Twoi goście po jego kliknięciu będą bezpośrednio przekierowani do modułu rezerwacji on-line. Lista pokoi w wybranym dostępnym terminie dla określonej liczby gości, zdjęcia, opisy, a także lista wyposażenia poszczególnych standardów pokoi... Oto informacje, które pozwolą Twoim gościom w pełni zapoznać się z ofertą obiektu. Booking Engine korzysta z danych, jakie uzupełnisz w NFHotel. Dostępne terminy także pobiera z NFHotel. Jeśli więc wprowadzisz na kalendarz rezerwację telefoniczną na termin 1-3 maja w pokoju nr 5 - Booking Engine będzie widział, że ten pokój w tym terminie jest zajęty i nie wyświetli go.

Wygląd Booking Engine

Moduł rezerwacji, tzw. widget dopasowujemy do strony. Dzięki temu wygląd strony będzie spójny. Przyciski zawierają tzw. CTA czyli hasło zachęcające do rezerwacji. Dopasujemy wygląd naszego modułu rezerwacji, by doskonale prezentował się na stronie.

Cenniki w Booking Engine

W NFHotel ustawiasz wszystkie cenniki i restrykcje. Mogą to być takie same ceny jak w innych kanałach, a możesz stworzyć własne. Ty ustalasz, czy rezerwacje poprzez Booking Engine będą opłacane od razu, termin na zadatek i jego wysokość. Cenniki na sezony, brak wyjazdów i to co Goście lubią - pakiety. Czyli np. butelka wina dla pakietu weekend we dwoje, specjalne pakiety na Wielkanoc i Boże Narodzenie, a może Bal Sylwestrowy? Nasz Booking Engine ma to wszystko.

Płatność online podczas rezerwacji

Po wyborze spełniającej oczekiwania oferty, Twój przyszły gość wypełnia formularz rezerwacji z niezbędnymi danymi do jej realizacji, a także wybiera sposób płatności: on-line, kartą kredytową czy tradycyjnym przelewem. NFHotel udostępnia błyskawiczne płatności online i sam zaksięguje wpłatę.

Automatyzacja

Po pierwsze każda rezerwacja zrobiona za pomocą Booking Engine zostaje automatycznie naniesiona na kalendarz rezerwacji PMS. Następnie użytkownicy programu zostaną poinformowani e-mailem / smsem o nowej rezerwacji. Z kolei do przyszłych gości obiektu system wysyła wiadomości z potwierdzeniem rezerwacji oraz informacje o otrzymaniu wpłaty. Podsumowując, Booking Engine to więcej czasu dla recepcji na przyjmowanie rezerwacji bezpośrednich i dbanie o gości.

Jaki jest koszt Booking Engine

Koszt silnika rezerwacji Booking Engine to 2,9% prowizji od zrealizowanych rezerwacji online. Płacisz zatem tylko za te, które rzeczywiście dojdą do skutki dzięki silnikowi rezerwacji. Przy pierwszej konfiguracji pobieramy opłatę instalacyjną. Silnik rezerwacji zainstalujesz praktycznie na każdej stronie internetowej.

System rezerwacji 24h na dobę

Ciesz się nowymi rezerwacjami, dzięki Twojemu wirtualnemu recepcjoniście już dziś! Booking Engine jest dostępny we wszystkich wersjach programu hotelowego. I działa 24/7, 365 dni w roku. Gość może w dowolnym momencie wejść na stronę i dokonać rezerwacji.

Wiele możliwości
Instalacja na stronie www
Prosta instrukcja pozwala na szybką instalację na stronie wykonanej w dowolnej technologii / cms’ie(WordPress, Joomla i inne). Na życzenie klienta chętnie pomożemy w instalacji lub weźmiemy ją na siebie.
Kolorystyka, dostosowanie modułu
NFHotel Booking Engine pozwala na pełne dopasowanie jego kolorystyki. Możliwe jest również wybranie animacji dla treści, zdjęć. Na widoku pokoju mogą być eksponowane wybrane elementy wyposażenia(tv, łazienka, balkon, powierzchnia i inne).
Płatność on-line
Rezerwacja może zostać zakończona poprzez błyskawiczne płatności on-line. Wpłata jest automatycznie księgowana przez system. Zarówno obiekt jak i jego klient informowany jest automatycznie o statusie płatności.
Dodatkowe zakupy podczas rezerwacji
Podczas dokonywania rezerwacji moduł pozwala na dokonanie dodatkowych zakupów. Np. kwiaty, szampan na powitanie i dowolne inne.
Stosowanie restrykcji
W NFHotel funkcjonują wszystkie ważne ograniczenia: minimalna długość pobytu, zamknięcie, brak przyjazdów, brak wyjazdów. Restrykcje pozwalają na tworzenie pakietów, turnusów.
Powiadomienia e-mail, sms
Rezerwacja z NFHotel Booking Engine wysyła automatyczne potwierdzenie rezerwacji, w przypadku płatności on-line system wyśle automatycznie również potwierdzenie otrzymania wpłaty.
Możliwości cennika
Cennik pozwala na stosowanie wielu planów cenowych. Ceny mogą być zróżnicowane w zależności od terminu. Możemy stosować ceny za osobę, za standard lub ich połączenie. Funkcja podnoszenia / obniżania cen na poszczególne dni - np. weekendy drożej. Podnoszenie / obniżanie cen procentowe, kwotowe.
Pobieranie opłat za sprzątanie / przygotowanie
Dla apartamentów, domków możliwe jest ustawienie opłaty za jego ‘przygotowanie’. Dodawanie opłaty jest w pełni konfigurowalne i pozwala jej pokazywanie lub nie klientowi w poszczególnych etapach rezerwacji.
Instalacja na Faceboo’k
Moduł rezerwacji można zainstalować na stronie Facebook obiektu.
Więcej odpowiedzi
Więcej Odpowiedzi
Ile czasu zajmuje przyjście rezerwacji z booking engine do PMS?
NFHotel Booking Engine przesyła rezerwację do PMS w czasie rzeczywistym. Kliknięcie rezerwuj od razu wyświetli rezerwację w NFHotel PMS.
Czy mogę umieścić silnik rezerwacji na stronie internetowej mojego obiektu?
Tak. Booking Engin działa na każdej stronie www. Moduł rezerwacji bez problemu możesz podpiąć na stronę internetową Twojego obiektu noclegowego.
Czy Booking Engine działa na każdym urządzeniu?
Tak. Silnik rezerwacji posiada wersję mobilną. Twoi przyszli goście mogą dokonać rezerwacje z dowolnego urządzenia!
Czy rezerwacje dokonane przez Booking Engine są widoczne na grafiku NFHotel?
Tak. Rezerwacje on-line są automatyczne nanoszone na Twój kalendarz rezerwacji w NFHotel. Możesz być spokojny – żadna rezerwacja nie umknie Twojej uwadze.
Jak zainstalować silnik rezerwacji na stronie www obiektu?
W celu instalacji Booking Engina skorzystaj z pomocy naszego zespołu odpłatnie lub samodzielnie dodaj silnik rezerwacji postępując zgodnie z przesłaną przez nas instrukcją.
Czy zostanę powiadomiony o nowej rezerwacji on-line?
Tak. Użytkownicy NFHotel mogą otrzymywać powiadomienie e-mail / sms o nowej rezerwacji on-line. Nie zapomnij podać swojego adresu e-mail / nr telefonu podczas konfiguracji użytkownika w NFHotel!
Czy potencjalni goście mogą sfinalizować rezerwacje płatnością on-line za pobyt?
Tak. Goście mają możliwość dokonania płatności on-line oraz kartą kredytową. Dane do przelewu wraz z przyciskiem płatności są wysyłane na adres e-mail gościa.
Czy Booking Engine jest dostępny za darmo?
Tak. Moduł możesz bezpłatnie podpiąć na stronę internetową Twojego obiektu. W każdej wersji PMS, pobierana jest niewielka prowizja - 2,9% netto od każdej rezerwacji dokonanej poprzez silnik rezerwacji.
Co to jest Booking Engine?
To formularz rezerwacji online, jaki dodajesz do swojej strony internetowej. Nazywany jest także silnikiem rezerwacji. Pozwala Gościowi wybrać termin, sprawdzić cenę, zarezerwować i zapłacić online.
Co to jest silnik rezerwacji?
To to samo co Booking Engine - moduł rezerwacji, widget rezerwacji, formularz rezerwacji online - te wszystkie pojęcia mają jedne zadanie - by gość sam zarezerwował pobyt na Twojej stronie internetowej.
booking engine
silnik rezerwacji on-line
moduł rezerwacji na stronę www
rezerwacja on-line
system rezerwacji
Mobilność
NFHotel Booking engine jest w pełni responsywny - będzie działał na każdym urządzeniu.
Na każdą stronę
Prosta instrukcja pozwala na szybką instalację na stronie wykonanej w dowolnej technologii / cms’ie.
Bezpieczeństwo
Certyfikat SSL, płatności on-line z PCI DSS, Thawte, zgodność z GIODO, RODO.
Skontaktuj sie z nami
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 534 202 070
info@nfhotel.pl
Pobierz aplikację
Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2024 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności
homeapartmentlockcogenvelopeeyelicenseuserstagphone-handsetphonetabletlaptop-phonechart-barsdiamondrocketearthsmilealarmclockcrossmenucross-circlelayersfunnel