Wypróbuj za darmo

Moduł faktury

NFHotel umożliwia wystawianie faktur dla dokonanych rezerwacji. Dostępne są faktury proforma, faktury VAT oraz faktury bez VAT(dawne rachunki).

W systemie możesz wystawiać faktury zwykłe, zaliczkowe, końcowe, korekty, duplikaty.

Każdą z faktur można wysłać na e-mail z okna rezerwacji, wydrukować, lub pobrać na dysk.

Faktury w NFHotel

Dla każdej rezerwacji w NFHotel możesz wystawiać potrzebne klientowi dokumenty.

Po wystawieniu faktury możesz ją załączyć do wysyłanej z systemu wiadomości z informacją o fakturze. Możesz ją również wydrukować, lub po prostu pobrać na dysk plik PDF.

W systemie znajduje się raport faktur z ich ewidencją na wybrany okres, gdzie możesz wydrukować: ewidencję faktur, wszystkie faktury(każda na osobnej stronie).

Aby ułatwić pracę księgowości, system generuje jednolity plik kontrolny - JPK sprzedaży, który można zaimportować do każdego programu księgowego.

Eksport dla księgowości

Jednolity plik kontrolny - JPK sprzedaży pozwoli na wyeksportowanie faktur do pliku XML, w formacie pozwalającym na ich dalszy import w programie księgowym. To wyjątkowo proste - jednym kliknięciem generujesz JPK i wysyłasz na e-mail księgowości. Dodatkowo możliwy export do Excel'a, pliku csv.
Plik JPK
NFHotel generuje jednolity plik kontrolny - JPK sprzedaży, który można zaimportować do każdego programu księgowego.
Załączanie do e-mail
Faktury mogą być wysyłane z systemu jako załączniki dowolnej lub specjalnie przygotowanej wiadomości.
Ewidencja faktur
Wszystkie faktury z wybranego terminu znajdziesz w ewidencji sprzedaży.
W jednym miejscu
Moduł pozwoli Ci na trzymanie w jednym miejscu wszystkiego co związane jest z rezerwacją.

Dostępne typy dokumentów

Faktury VAT
 
Faktury bez VAT (dawne rachunki)
 
Faktury proforma
 
Duplikaty faktur
 
Faktury zaliczkowe
 
Faktury końcowe
 
Korekty faktur
 
Dokument sprzedaży
 
Więcej odpowiedzi
Więcej Odpowiedzi
Dołącz już dziś do zadowolonych klientów​
 • "Przejście na NFHotel z innego systemu to była dobra decyzja. Program zawsze dostępny, nowe możliwości są wdrażane chyba co tydzień. Klika ulepszeń pojawiło się na naszą prośbę. Co jest dla nas niezwykle ważne - zawsze można liczyć na pomoc techniczną."
  Laola SPA w Pobierowie
  Laola Spa
  Pobierowo
 • "Decyzja o wyborze systemu NFHotel była "strzałem w dziesiątkę". Program pozwolił nam zebrać wszystkie obiekty w jedną całość, aby integralnie nimi zarządzać, a ze względu na ich różnorodność, było to nie lada wyzwanie. Szeroki wachlarz możliwości tego narzędzia, bardzo pomaga nam w codziennej pracy, zarówno pod względem obsługi gości, jak rozliczeń finansowych dla właścicieli, czy współpracy z działem technicznym.
  System jest wciąż unowocześniany zgodnie z naszymi uwagami, wprowadzane są poprawki i ulepszenia. Dział pomocy technicznej nigdy nas nie zawiódł, działa błyskawicznie. Polecamy każdemu, kto szuka konkretnego narzędzia do prowadzenia obiektów branży turystycznej."
  Jantar Apartamenty w Kołobrzegu
  JANTAR apartamenty
  Kołobrzeg
 • "Pracę na systemie NFHotel rozpoczęliśmy już kilka lat temu, kiedy w naszej ofercie znajdowało się zaledwie 20 apartamentów. Dziś zarządzamy przeszło 140 lokalami, a NFHotel jest niezastąpionym narzędziem pracy. Z dumą obserwujemy dynamiczny rozwój firmy. NFHotel dostosowuje się do naszych potrzeb, nieustannie wdrażane są nowe funkcjonalności. Program jest łatwy i intuicyjny, zaspokoi nawet najbardziej wymagających. I co ważne, firma reaguje błyskawicznie na wszelkie sugestie czy zgłoszenia. Z dużą starannością otoczono nas opieką, dzięki której wysoko cenimy sobie współpracę. Gratulujemy świetnej organizacji pracy i profesjonalizmu."
  Apartamenty Wonder Home w Karpaczu
  Wonder Home
  Karpacz
 • "Szukaliśmy programu łatwego w obsłudze, intuicyjnego. I taki właśnie jest NFHotel. Użytkujemy go już ponad rok.
  Program zawsze dostępny, bardzo dobre wsparcie techniczne."
  Harmony House w Świnoujściu
  Harmony House
  Świnoujście
 • "Prostota i intuicyjność to główne atuty programu, dzięki nim można sprawnie zarządzać rezerwacjami grupowymi oraz generować różnego rodzaju raporty. Dodatkowym atutem jest wsparcie twórców. Z czystym sumieniem polecamy NFHotel."
  Soleil Resort & SPA w Rewalu
  Soleil Resort & SPA
  Rewal
 • "Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z NFHotel. Wysoka kultura osobista i kompetencje właściciela firmy.
  Bardzo dobry kontakt z pomocą techniczną i szybki czas reakcji. PMS i Chanel manager + Booking Engine działają bardzo dobrze i cały czas firma pracuje nad nowymi funkcjonalnościami.
  Dla mnie ważne jest, że NFHotel słucha potrzeb Hotelarza i co jest ważne firma rozumie i 'mówi językiem Hotelarza J'. NFHotel – to mój bardzo dobry wybór."
  Willa Sudety w Kudowie-Zdroju
  Willa Sudety
  Kudowa-Zdrój
Wystartuj
Skontaktuj sie z nami
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 534 516 556
info@nfhotel.pl
Pobierz aplikację
Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2024 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności