Wypróbuj za darmo

NFHotel Booking Engine

Moduł rezerwacji on-line to Twój wirtualny recepcjonista. Z jego pomocą klienci mogą sprawdzić dostępność terminu, skalkulować cenę i oczywiście dokonać rezerwacji.

Widget booking engine

Rezerwacje on-line na stronach internetowych co do zasady mają pozwolić hotelarzom na przyciągnięcie jak najwięcej gości, bez udziału pośredników w postaci portali rezerwacyjnych. Z kolei turystom muszą umożliwiać komfortowe zarezerwowanie pobytu o dowolnej porze dnia i nocy. Dlatego też widget booking engine ma niezwykle odpowiedzialne zadania do wykonania. Zadowolić wszystkie zainteresowane strony to niewątpliwie spore wyzwanie, ale jak najbardziej wykonalne.
Zdecydowanie najlepiej powierzyć je kompleksowemu programowi hotelowemu. Takiemu, którego channel manager błyskawicznie synchronizuje dane o dostępnych i zajętych aktualnie pokojach pomiędzy wszystkimi kanałami dystrybucji a grafikiem recepcyjnym. Dzięki takiemu specjalistycznemu rozwiązaniu hotelarz ma gwarancję, że turysta korzystający z widgetu booking engine’u zajmie faktycznie wolny termin, który nie będzie kolidował z żadną inną rezerwacją. W tej materii polski NFHotel wręcz świeci przykładem, nawet jeśli na takiego prymusa aktualnie niezbyt wygląda. Od strony technicznej śmiga jak ta lala, posiada szereg innowacyjnych rozwiązań projektowych, a nade wszystko obsługuje się go nad wyraz łatwo. Intuicyjne poruszanie się po opcjach sprawia, że całe bukowanie przebiega szybko, miło i przyjemnie.

Sprawna i satysfakcjonująca (samo)obsługa klienta

Dzięki widgetowi booking engine’owemu z prawdziwego zdarzenia każdy, nawet osoby kiepsko radzące sobie z komputerami, urządzeniami mobilnymi smart i nowymi technologiami, zrobi dokładnie taką rezerwację, jaką sobie wymarzył. Ogromny w tym udział dobrze pojętej prostoty. Graficzne fajerwerki czy podkreślanie walorów obiektu na każdym kroku dobrze wyglądają na prezentacjach i w folderach reklamowych, ale w praktyce tylko rozpraszają użytkownika. Odwracania uwagi, dezorientowanie turystów prędzej skończy się zamknięciem widgetu booking engine’owego i opuszczeniem strony internetowej obiektu niż upartym próbowaniem skutecznego zabukowania pobytu. Skoro są jakieś problemy z jednym ośrodkiem, to zawsze można sprawdzić w innym. Konkurencja na rynku turystycznym jest spora, również w sieci. A to jeden z powodów, dla których booking.com oraz inne OTA zabierają coraz więcej klientów - nie tylko mają mnóstwo obiektów w ofercie, ale też stawiają na wygodę turysty.

Mów tak, żeby twój odbiorca nie mógł nie zrozumieć

Nawet wybierając i wdrażając widget booking engine warto kierować się tak celnymi, uniwersalnymi radami. Wprawdzie konfucjańskie mądrości ze starożytnych Chin w świetle najnowszych prac badaczy komunikacji okazują się praktycznie niewykonalne… ale przecież chodzi nie tyle o osiąganie dosłownie absolutnej zgody, co osiągnięcie porozumienia pomiędzy obiema stronami na niezbędnym poziomie. Jak to się ma do specyfiki programu hotelowego i modułu rezerwacji online? Ano tak, że cała ta internetowa recepcja ma działać logicznie i pokazywać gościom tylko te informacje, których w danym momencie potrzebują. Po widgecie booking engine’owym należy oczekiwać, że zanim pokaże zdjęcia i charakterystykę pokoi, najpierw zapyta o daty przyjazdu i wyjazdu oraz liczbę i wiek uczestników. Potem dynamicznie będzie obliczać ostateczną cenę wraz z wyborem kolejnych dodatków do rezerwacji. Na koniec zaś przekieruje do błyskawicznych płatności internetowych i automatycznie wyśle wszystkie stosowne potwierdzenia e-mailowo i/lub SMS-ami.

Jedna recepcja z telefonami i kilka kolejnych w świecie wirtualnym

Widget booking engine NFHotel ma jeszcze tę niezaprzeczalną zaletę, że umieszczenie modułu rezerwacji on-line jest proste. W zasadzie sprowadza się do doklejenia kawałka kodu do źródła strony internetowej, co można zrobić albo samodzielnie, albo zlecić webmasterowi który załatwi to w kilka sekund. Kiedy system już się rozkręci, będzie działał przez 24 godziny na dobę - piątek, świątek czy niedziela - cały czas wyszukując zainteresowanym osobom wolne terminy i dodając kolejne rezerwacje na grafik w programie hotelowym. Jeszcze lepsze jest to, że konkretne profity można pozyskiwać zarówno z witryny www, jak też facebooka i innych mediów społecznościowych. Z widgetem booking engine’owym funkcjonującym na wielu stronach internetowych jednocześnie liczba potencjalnych klientów zwiększa się niebotycznie. Więcej odbiorców i większa szansa na rezerwację dzięki przejrzystym procedurom przynoszą znacznie lepsze zyski.
Funkcjonalność odpowiedzialna za internetowe bukowanie w NFHotel pozostaje opcjonalna. Czyli krótko i dobitnie rzecz ujmując: program hotelowy w najtańszym wariancie abonamentowym jest pozbawiony tego elementu. Jednak widget booking engine ma tak ogromny potencjał do konkretnych korzyści, że taka inwestycja na pewno zwróci się z nawiązką. I to bardzo szybko.

Silnik rezerwacji

Rezerwacje bezpośrednie

Booking engine na stronie www to już standard w dzisiejszych czasach. Zainstaluj NFHotel i uzyskaj więcej rezerwacji.
więcej rezerwacji
płatność on-line​​
na każdą stronę​​
sprzedaż przez Facebook​​
pełna synchronizacja z OTA​​

Automatyzacja

Cały proces rezerwacji przez NFHotel Booking Engine jest w pełni automatyczny.
krok 1
Rezerwacja on-line​
Przyjęcie rezerwacji z silnika rezerwacji lub z kanału rezerwacji.
krok 2
Płatność​
Przyjęcie płatności on-line od gościa i zaksięgowanie jej w NFHotel.
krok 3
Potwierdzenie
Wysyłka potwierdzenia rezerwacji na e-mail + SMS.

Wiele możliwości

Instalacja na stronie www
Prosta instrukcja pozwala na szybką instalację na stronie wykonanej w dowolnej technologii / cms’ie(WordPress, Joomla i inne). Na życzenie klienta chętnie pomożemy w instalacji lub weźmiemy ją na siebie.
Kolorystyka, dostosowanie modułu
NFHotel Booking Engine pozwala na pełne dopasowanie jego kolorystyki. Możliwe jest również wybranie animacji dla treści, zdjęć. Na widoku pokoju mogą być eksponowane wybrane elementy wyposażenia(tv, łazienka, balkon, powierzchnia i inne).
Płatność on-line
Rezerwacja może zostać zakończona poprzez błyskawiczne płatności on-line. Wpłata jest automatycznie księgowana przez system. Zarówno obiekt jak i jego klient informowany jest automatycznie o statusie płatności.
Dodatkowe zakupy podczas rezerwacji
Podczas dokonywania rezerwacji moduł pozwala na dokonanie dodatkowych zakupów. Np. kwiaty, szampan na powitanie i dowolne inne.
Stosowanie restrykcji
W NFHotel funkcjonują wszystkie ważne ograniczenia: minimalna długość pobytu, zamknięcie, brak przyjazdów, brak wyjazdów. Restrykcje pozwalają na tworzenie pakietów, turnusów.
Powiadomienia e-mail, sms
Rezerwacja z NFHotel Booking Engine wysyła automatyczne potwierdzenie rezerwacji, w przypadku płatności on-line system wyśle automatycznie również potwierdzenie otrzymania wpłaty.
Możliwości cennika
Cennik pozwala na stosowanie wielu planów cenowych. Ceny mogą być zróżnicowane w zależności od terminu. Możemy stosować ceny za osobę, za standard lub ich połączenie. Funkcja podnoszenia / obniżania cen na poszczególne dni - np. weekendy drożej. Podnoszenie / obniżanie cen procentowe, kwotowe.
Pobieranie opłat za sprzątanie / przygotowanie
Dla apartamentów, domków możliwe jest ustawienie opłaty za jego ‘przygotowanie’. Dodawanie opłaty jest w pełni konfigurowalne i pozwala jej pokazywanie lub nie klientowi w poszczególnych etapach rezerwacji.
Instalacja na Faceboo’k
Moduł rezerwacji można zainstalować na stronie Facebook obiektu.
Więcej odpowiedzi
Więcej Odpowiedzi

Mobilność

NFHotel Booking engine jest w pełni responsywny - będzie działał na każdym urządzeniu.

Na każdą stronę

Prosta instrukcja pozwala na szybką instalację na stronie wykonanej w dowolnej technologii / cms’ie.

Bezpieczeństwo

Certyfikat SSL, płatności on-line z PCI DSS, Thawte, zgodność z GIODO, RODO.
Dołącz już dziś do zadowolonych klientów​
 • "Przejście na NFHotel z innego systemu to była dobra decyzja. Program zawsze dostępny, nowe możliwości są wdrażane chyba co tydzień. Klika ulepszeń pojawiło się na naszą prośbę. Co jest dla nas niezwykle ważne - zawsze można liczyć na pomoc techniczną."
  Laola SPA w Pobierowie

  Laola Spa

  Pobierowo
 • "Decyzja o wyborze systemu NFHotel była "strzałem w dziesiątkę". Program pozwolił nam zebrać wszystkie obiekty w jedną całość, aby integralnie nimi zarządzać, a ze względu na ich różnorodność, było to nie lada wyzwanie. Szeroki wachlarz możliwości tego narzędzia, bardzo pomaga nam w codziennej pracy, zarówno pod względem obsługi gości, jak rozliczeń finansowych dla właścicieli, czy współpracy z działem technicznym.
  System jest wciąż unowocześniany zgodnie z naszymi uwagami, wprowadzane są poprawki i ulepszenia. Dział pomocy technicznej nigdy nas nie zawiódł, działa błyskawicznie. Polecamy każdemu, kto szuka konkretnego narzędzia do prowadzenia obiektów branży turystycznej."
  Jantar Apartamenty w Kołobrzegu

  JANTAR apartamenty

  Kołobrzeg
 • "Pracę na systemie NFHotel rozpoczęliśmy już kilka lat temu, kiedy w naszej ofercie znajdowało się zaledwie 20 apartamentów. Dziś zarządzamy przeszło 140 lokalami, a NFHotel jest niezastąpionym narzędziem pracy. Z dumą obserwujemy dynamiczny rozwój firmy. NFHotel dostosowuje się do naszych potrzeb, nieustannie wdrażane są nowe funkcjonalności. Program jest łatwy i intuicyjny, zaspokoi nawet najbardziej wymagających. I co ważne, firma reaguje błyskawicznie na wszelkie sugestie czy zgłoszenia. Z dużą starannością otoczono nas opieką, dzięki której wysoko cenimy sobie współpracę. Gratulujemy świetnej organizacji pracy i profesjonalizmu."
  Apartamenty Wonder Home w Karpaczu

  Wonder Home

  Karpacz
 • "Szukaliśmy programu łatwego w obsłudze, intuicyjnego. I taki właśnie jest NFHotel. Użytkujemy go już ponad rok.
  Program zawsze dostępny, bardzo dobre wsparcie techniczne."
  Harmony House w Świnoujściu

  Harmony House

  Świnoujście
 • "Prostota i intuicyjność to główne atuty programu, dzięki nim można sprawnie zarządzać rezerwacjami grupowymi oraz generować różnego rodzaju raporty. Dodatkowym atutem jest wsparcie twórców. Z czystym sumieniem polecamy NFHotel."
  Soleil Resort & SPA w Rewalu

  Soleil Resort & SPA

  Rewal
 • "Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z NFHotel. Wysoka kultura osobista i kompetencje właściciela firmy.
  Bardzo dobry kontakt z pomocą techniczną i szybki czas reakcji. PMS i Chanel manager + Booking Engine działają bardzo dobrze i cały czas firma pracuje nad nowymi funkcjonalnościami.
  Dla mnie ważne jest, że NFHotel słucha potrzeb Hotelarza i co jest ważne firma rozumie i 'mówi językiem Hotelarza J'. NFHotel – to mój bardzo dobry wybór."
  Willa Sudety w Kudowie-Zdroju

  Willa Sudety

  Kudowa-Zdrój

Zapisz się do newslettera

Wystartuj

Skontaktuj sie z nami

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 575 620 166
info@nfhotel.pl

Pobierz aplikację

Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2021 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności
Załóż darmowe konto i zacznij korzystać już dzisiaj!
lockcogtabletrocketfunnel