NFHotel Booking Engine

Moduł rezerwacji on-line to Twój wirtualny recepcjonista. Z jego pomocą klienci mogą sprawdzić dostępność terminu, skalkulować cenę i oczywiście dokonać rezerwacji.
Silnik rezerwacji
booking engine
Rezerwacje bezpośrednie
Booking engine na stronie www to już standard w dzisiejszych czasach. Zainstaluj NFHotel i uzyskaj więcej rezerwacji.
więcej rezerwacji
płatność on-line​​
na każdą stronę​​
sprzedaż przez Facebook​​
pełna synchronizacja z OTA​​
Automatyzacja
Cały proces rezerwacji przez NFHotel Booking Engine jest w pełni automatyczny.
krok 1
Rezerwacja on-line​
Przyjęcie rezerwacji z silnika rezerwacji lub z kanału rezerwacji.
krok 2
Płatność​
Przyjęcie płatności on-line od gościa i zaksięgowanie jej w NFHotel.
krok 3
Potwierdzenie
Wysyłka potwierdzenia rezerwacji na e-mail + SMS.
Widget booking engine

Rezerwacje on-line na stronach internetowych co do zasady mają pozwolić hotelarzom na przyciągnięcie jak najwięcej gości, bez udziału pośredników w postaci portali rezerwacyjnych. Z kolei turystom muszą umożliwiać komfortowe zarezerwowanie pobytu o dowolnej porze dnia i nocy. Dlatego też widget booking engine ma niezwykle odpowiedzialne zadania do wykonania. Zadowolić wszystkie zainteresowane strony to niewątpliwie spore wyzwanie, ale jak najbardziej wykonalne.
Zdecydowanie najlepiej powierzyć je kompleksowemu programowi hotelowemu. Takiemu, którego channel manager błyskawicznie synchronizuje dane o dostępnych i zajętych aktualnie pokojach pomiędzy wszystkimi kanałami dystrybucji a grafikiem recepcyjnym. Dzięki takiemu specjalistycznemu rozwiązaniu hotelarz ma gwarancję, że turysta korzystający z widgetu booking engine’u zajmie faktycznie wolny termin, który nie będzie kolidował z żadną inną rezerwacją. W tej materii polski NFHotel wręcz świeci przykładem, nawet jeśli na takiego prymusa aktualnie niezbyt wygląda. Od strony technicznej śmiga jak ta lala, posiada szereg innowacyjnych rozwiązań projektowych, a nade wszystko obsługuje się go nad wyraz łatwo. Intuicyjne poruszanie się po opcjach sprawia, że całe bukowanie przebiega szybko, miło i przyjemnie.

Sprawna i satysfakcjonująca (samo)obsługa klienta

Dzięki widgetowi booking engine’owemu z prawdziwego zdarzenia każdy, nawet osoby kiepsko radzące sobie z komputerami, urządzeniami mobilnymi smart i nowymi technologiami, zrobi dokładnie taką rezerwację, jaką sobie wymarzył. Ogromny w tym udział dobrze pojętej prostoty. Graficzne fajerwerki czy podkreślanie walorów obiektu na każdym kroku dobrze wyglądają na prezentacjach i w folderach reklamowych, ale w praktyce tylko rozpraszają użytkownika. Odwracania uwagi, dezorientowanie turystów prędzej skończy się zamknięciem widgetu booking engine’owego i opuszczeniem strony internetowej obiektu niż upartym próbowaniem skutecznego zabukowania pobytu. Skoro są jakieś problemy z jednym ośrodkiem, to zawsze można sprawdzić w innym. Konkurencja na rynku turystycznym jest spora, również w sieci. A to jeden z powodów, dla których booking.com oraz inne OTA zabierają coraz więcej klientów - nie tylko mają mnóstwo obiektów w ofercie, ale też stawiają na wygodę turysty.

Mów tak, żeby twój odbiorca nie mógł nie zrozumieć

Nawet wybierając i wdrażając widget booking engine warto kierować się tak celnymi, uniwersalnymi radami. Wprawdzie konfucjańskie mądrości ze starożytnych Chin w świetle najnowszych prac badaczy komunikacji okazują się praktycznie niewykonalne… ale przecież chodzi nie tyle o osiąganie dosłownie absolutnej zgody, co osiągnięcie porozumienia pomiędzy obiema stronami na niezbędnym poziomie. Jak to się ma do specyfiki programu hotelowego i modułu rezerwacji online? Ano tak, że cała ta internetowa recepcja ma działać logicznie i pokazywać gościom tylko te informacje, których w danym momencie potrzebują. Po widgecie booking engine’owym należy oczekiwać, że zanim pokaże zdjęcia i charakterystykę pokoi, najpierw zapyta o daty przyjazdu i wyjazdu oraz liczbę i wiek uczestników. Potem dynamicznie będzie obliczać ostateczną cenę wraz z wyborem kolejnych dodatków do rezerwacji. Na koniec zaś przekieruje do błyskawicznych płatności internetowych i automatycznie wyśle wszystkie stosowne potwierdzenia e-mailowo i/lub SMS-ami.

Jedna recepcja z telefonami i kilka kolejnych w świecie wirtualnym

Widget booking engine NFHotel ma jeszcze tę niezaprzeczalną zaletę, że umieszczenie modułu rezerwacji on-line jest proste. W zasadzie sprowadza się do doklejenia kawałka kodu do źródła strony internetowej, co można zrobić albo samodzielnie, albo zlecić webmasterowi który załatwi to w kilka sekund. Kiedy system już się rozkręci, będzie działał przez 24 godziny na dobę - piątek, świątek czy niedziela - cały czas wyszukując zainteresowanym osobom wolne terminy i dodając kolejne rezerwacje na grafik w programie hotelowym. Jeszcze lepsze jest to, że konkretne profity można pozyskiwać zarówno z witryny www, jak też facebooka i innych mediów społecznościowych. Z widgetem booking engine’owym funkcjonującym na wielu stronach internetowych jednocześnie liczba potencjalnych klientów zwiększa się niebotycznie. Więcej odbiorców i większa szansa na rezerwację dzięki przejrzystym procedurom przynoszą znacznie lepsze zyski.
Funkcjonalność odpowiedzialna za internetowe bukowanie w NFHotel pozostaje opcjonalna. Czyli krótko i dobitnie rzecz ujmując: program hotelowy w najtańszym wariancie abonamentowym jest pozbawiony tego elementu. Jednak widget booking engine ma tak ogromny potencjał do konkretnych korzyści, że taka inwestycja na pewno zwróci się z nawiązką. I to bardzo szybko.

Wiele możliwości
Instalacja na stronie www
Prosta instrukcja pozwala na szybką instalację na stronie wykonanej w dowolnej technologii / cms’ie(WordPress, Joomla i inne). Na życzenie klienta chętnie pomożemy w instalacji lub weźmiemy ją na siebie.
Kolorystyka, dostosowanie modułu
NFHotel Booking Engine pozwala na pełne dopasowanie jego kolorystyki. Możliwe jest również wybranie animacji dla treści, zdjęć. Na widoku pokoju mogą być eksponowane wybrane elementy wyposażenia(tv, łazienka, balkon, powierzchnia i inne).
Płatność on-line
Rezerwacja może zostać zakończona poprzez błyskawiczne płatności on-line. Wpłata jest automatycznie księgowana przez system. Zarówno obiekt jak i jego klient informowany jest automatycznie o statusie płatności.
Dodatkowe zakupy podczas rezerwacji
Podczas dokonywania rezerwacji moduł pozwala na dokonanie dodatkowych zakupów. Np. kwiaty, szampan na powitanie i dowolne inne.
Stosowanie restrykcji
W NFHotel funkcjonują wszystkie ważne ograniczenia: minimalna długość pobytu, zamknięcie, brak przyjazdów, brak wyjazdów. Restrykcje pozwalają na tworzenie pakietów, turnusów.
Powiadomienia e-mail, sms
Rezerwacja z NFHotel Booking Engine wysyła automatyczne potwierdzenie rezerwacji, w przypadku płatności on-line system wyśle automatycznie również potwierdzenie otrzymania wpłaty.
Możliwości cennika
Cennik pozwala na stosowanie wielu planów cenowych. Ceny mogą być zróżnicowane w zależności od terminu. Możemy stosować ceny za osobę, za standard lub ich połączenie. Funkcja podnoszenia / obniżania cen na poszczególne dni - np. weekendy drożej. Podnoszenie / obniżanie cen procentowe, kwotowe.
Pobieranie opłat za sprzątanie / przygotowanie
Dla apartamentów, domków możliwe jest ustawienie opłaty za jego ‘przygotowanie’. Dodawanie opłaty jest w pełni konfigurowalne i pozwala jej pokazywanie lub nie klientowi w poszczególnych etapach rezerwacji.
Instalacja na Faceboo’k
Moduł rezerwacji można zainstalować na stronie Facebook obiektu.
Mobilność
NFHotel Booking engine jest w pełni responsywny - będzie działał na każdym urządzeniu.
Na każdą stronę
Prosta instrukcja pozwala na szybką instalację na stronie wykonanej w dowolnej technologii / cms’ie.
Bezpieczeństwo
Certyfikat SSL, płatności on-line z PCI DSS, Thawte, zgodność z GIODO, RODO.
Skontaktuj sie z nami
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 534 202 070
info@nfhotel.pl
Pobierz aplikację
Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2024 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności
homeapartmentlockcogenvelopeeyelicenseuserstagphone-handsetphonetabletlaptop-phonechart-barsdiamondrocketearthsmilealarmclockcrossmenucross-circlelayersfunnel