Wypróbuj za darmo
NFHotel to wyjątkowy
 • PMS
 • Booking Engine
 • Channel Manager
Przenieś się w inny wymiar hotelarstwa
NFHotel to cała praca obiektu w jednym miejscu: rezerwacje, channel manager, booking engine, płatności on-line, faktury i wiele, wiele więcej. A to wszystko w jednej aplikacji
iPhone, Mac
Android
Huawei
Komputery PC
Wystartuj
Program hotelowy inny niż wszystkie​
NFHotel to kompleksowe narzędzie do prowadzenia obiektów noclegowych. Działa w chmurze, co pozwala na pracę z dowolnego miejsca na komputerach PC, Mac'ach, jak również na urządzeniach mobilnych. Booking engine, czyli silnik rezerwacji na stronie www, channel manager umożliwiający integrację z portalami rezerwacyjnymi, płatności on-line. To tylko niektóre z funkcjonalności NFHotel, które pozwolą Ci na automatyzację pracy i pozwolą na wyręczenie recepcji w wielu procesach, a w części obiektów zapewnią nawet recepcję bezobsługową.
Szybki program hotelowy

Jak najkrótszy czas reakcji to coś więcej niż atrybut czołowych kierowców wyścigowych. Dla działających w branży turystycznej szybki program hotelowy stanowi narzędzie zwyczajnie konieczne do tego, żeby nadążyć za zmieniającymi się trendami i preferencjami turystów. Wspólnym mianownikiem dla tychże przeobrażeń będzie internet oraz fantastyczne możliwości, jakie globalna sieć stwarza. W zasadzie wystarczy wspomnieć o jednym, niezaprzeczalnym fakcie: to w internecie wczasowicze nie tylko poszukują informacji o obiektach noclegowych, ale też coraz częściej dokonują rezerwacji. Na różne okazje, od pełnowymiarowych wakacji po krótkie turnusy.
Wdrożenie szybkiego programu hotelowego jest absolutnie niezbędne do tego, aby “wirtualnych” klientów obsłużyć zgodnie z najlepszymi standardami. A nawet normami przyzwoitości. Wśród hotelarzy, którzy na internetowe kanały sprzedaży rzucili się jak wygłodniały pies na kiełbasę, a nie zadbali zawczasu o stosowne zmiany w organizacji pracy oraz zaplecze technologiczne, nagminnie dochodzi(ło) do odwoływania rezerwacji w ostatniej chwili. Nawet wypraszania (i przepraszania) gości, którzy dopiero co przyjechali. Jak takie w(y)padki wpływają na opinie turystów, wizerunek całego ośrodka wypoczynkowego i przychody w długiej perspektywie, jest całkowicie jasne.
Wirtualna recepcja zatroszczy się o wszystko
A wszystko przez overbooking, czyli nakładanie się na siebie rezerwacji z różnych źródeł i/lub kanałów dystrybucji. Takie wielce niezręczne sytuacje da się mocno ograniczyć, dzięki szybkiemu programowi hotelowemu do zera absolutnego. Największa w tym zasługa modułu o nazwie channel manager - dosłowne tłumaczenie “menadżer kanałów” całkiem trafnie oddaje charakter i zadania stawiane przed tym systemem. CM dba o to, żeby pokój i termin zajęty przez jedną osobę (w sieci bądź przez recepcjonistów) jak najszybciej stał się niedostępny dla innych. A w przypadku odwołania rezerwacji, żeby można go było zabukować. Tutaj rzecz jasna kluczowa staje się szybkość działania. Naprawdę szybki program hotelowy robi to w parę sekund. Zapewnienia, że pół minuty albo minuta na synchronizację to świetny wynik, należy włożyć między bajki marketingu. Na przykład polski NFHotel posiada połączenie z booking.com wysyłające zapytania co sekundę. A jako że przygotowanie paczki z danymi przez portal rezerwacyjny chwilę trwa, nowe rezerwacje na grafiku recepcyjnym pojawiają się najczęściej po 8 sekundach.
Profesjonalna obsługa klienta 24/7
Portale OTA to jedna z tych atrakcyjnych opcji, jakie powstały w turystyce dzięki internetowi. Kolejną będą rezerwacje bezpośrednie, jakich goście mogą sami dokonywać z poziomu strony www samego ośrodka wypoczynkowego. W szybkim programie hotelowym z prawdziwego zdarzenia powinien być zintegrowany booking engine, czyli podsystem do rezerwacji on-line. A takie wzbogacenie strony o internetową, czynną dosłownie przez cały czas recepcję, będzie dobrym ruchem dla hotelarza. Nowe rezerwacje mogą spływać 24 godziny na dobę, a klienci mają natychmiastową odpowiedź na swoje zapytania. Turysta wybiera interesujący go termin i podaje liczbę (w razie potrzeby też wiek) uczestników, a szybki program hotelowy ekspresowo sprawdza, czy są jakieś pasujące i wolne w danym zakresie dat pokoje. Potem przyszłym gościom pozostaje wybrać standard - po porównaniu cen - dobrać ewentualne dodatki, potwierdzić i zapłacić. Albo błyskawicznymi płatnościami internetowymi, albo przelewem na dane otrzymane w automatycznie wysłanym e-mailu. Przynajmniej tak to wygląda w NFHotel.
Technikalia a komfort pracy użytkowników
Równie istotne co sprzedażowo-handlowe walory komputerowego oprogramowania, są opcje z których będzie korzystał personel i kierownictwo obiektu noclegowego. Takich elementów szybkiego programu hotelowego będzie sporo - kompleksowe rozwiązania dają o wiele więcej niż interaktywny grafik recepcyjny. Na przykładzie NFHotel warto wymienić chociażby moduł e-maili. Szablony z kluczami, które system podmienia na odpowiednią dla danej rezerwacji treść, znacznie przyspiesza wysyłkę takich wiadomości. Albo kreator rezerwacji - brat bliźniak booking engine’u, służący pomocą przy wyszukiwaniu dostępnych terminów. Tudzież raporty wyżywienia i usług sprzątania, usprawniające planowanie oraz organizację codziennej pracy. W szybkim programie hotelowym NFHotel podobnie wartościowych modułów przybywa regularnie. A to za sprawą darmowych rozszerzeń i wszelkich aktualizacji, które pojawiają się parę razy w miesiącu.
Komputerowe narzędzia wspomagające są inwestycją, która ma przynieść konkretne, a do tego jak najwyższe korzyści. NFHotel niewątpliwie zwraca się bardzo szybko, a potem pozwala na zwiększenie przychodów dzięki optymalizacji w najróżniejszych obszarach działalności hotelarskiej. Potrzebny szybki program hotelowy? Sprawdź produkt oferowany i rozwijany przez polską firmę NetFactory!

Wystartuj
Silnik rezerwacji
Booking engine
Zwiększ ilość rezerwacji bezpośrednich z silnikiem rezerwacji on-line na stronie www.
więcej rezerwacji
płatność on-line​​
na każdą stronę​​
sprzedaż przez Facebook​​
pełna synchronizacja z OTA​​
Czytaj więcej
Automatyzacja​
Channel manager​
Automatyczna synchronizacja z najważniejszymi portalami rezerwacyjnymi.
pełna synchronizacja z OTA​​
zwiększa ilość rezerwacji​
w pełni automatycznie​
brak pomyłek​​
pracuje 24h/7​​
Czytaj więcej

Program hotelowy

PMS
Kompleksowe zarządzanie obiektem w chmurze. Miej wszystko pod kontrolą - gdziekolwiek jesteś.
Powiadomienia e-mail, SMS
Wysyłanie potwierdzeń rezerwacji na e-mail, sms. Gotowe szablony po podaniu podstawowych informacji.​
Faktury
Faktury proforma, VAT. Faktury zaliczkowe, oraz końcowe. Dokumenty kasowe. Eksport pliku JPK.
Apartamenty - moduł zarządzania
Zarządzanie apartamentami, dostęp dla właścicieli, rozliczenia prowizji, analizy i raporty.
Sprzątanie
Raport sprzątania na dzień 1 kliknięciem, aplikacja mobilna dla serwisu sprzątającego.
Rezerwacje grupowe
Szybkie, intuicyjne rezerwowanie wielu pokoi jednocześnie. Grupowe potwierdzenia e-mail, sms.
Druki
Karta pobytu, regulamin, voucher, druki z danymi rezerwacji z możliwością załączania do e-mail.
Raporty
Raporty wyżywienia, przyjazdów/wyjazdów, sprzątania, oraz grafik rezerwacji.
Manager zadań
Przydzielanie zadań dla rezerwacji, życzenia specjalne gości. Delegowanie pracownikom.
Drukarki fiskalne
Obsługa drukarek: Posnet, Novitus, Elzab. Możesz drukować ze smartfona, będąc na wakacjach :)
Zamki
Obsługa zamków na karty, zamków na kody wysyłane w sms – idealne do apartamentów, obiektów bezobsługowych.
Płatności on-line, karty kredytowe
Błyskawiczne płatności on-line oraz kartami kredytowymi, automatyczne księgowanie wpłat.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
Zobacz pełną listę funkcjonalności
Korzystaj bez granic​
Chmurowe rozwiązanie pozwoli na dostęp z każdego miejsca na ziemi, z dowolnego urządzenia, dla nielimitowanej liczby użytkowników.
w recepcji​​
w biurze​
w domu​​
na zakupach
na wakacjach​
.. gdziekolwiek jesteś​
Bezobsługowa recepcja
Mobilność NFHotel pozwoli Ci na zarządzanie obiektem gdziekolwiek jesteś. Dzięki zautomatyzowaniu wielu pracochłonnych procesów wyręczy Cię w wielu zadaniach, dzięki czemu recepcja może działać bezobsługowo. Prosty i intuicyjny system ułatwi i usprawni pracę, spełniając najwyższe oczekiwania pracowników.
krok 1
Rezerwacja on-line​
Przyjęcie rezerwacji z silnika rezerwacji lub z kanału rezerwacji.
krok 2
Płatność​
Przyjęcie płatności on-line od gościa i zaksięgowanie jej w NFHotel.
krok 3
Potwierdzenie
Wysyłka potwierdzenia rezerwacji na e-mail + SMS, wraz z kodem do otwierania drzwi.
Dowiedz się więcej o bezobsługowej recepcji
Pytania i odpowiedzi
Czy mogę używać NFHotel na wielu urządzeniach?
Oczywiście. Program hotelowy NFHotel będzie działać na komputerze, tablecie czy smartfonie.
Ilu użytkowników może pracować jednocześnie?
Dowolna ilość. Każdy użytkownik ma osobny dostęp, dzięki czemu widzisz dokładnie, kto, co i kiedy wykonał.
 
nfhotel.pl
Hotelowe strony www​
Świetny PMS potrzebuje równie dobrej strony www.
Zadbamy o właściwe zaprezentowanie walorów Twojego obiektu.
cms
Strony oparte są o prosty w obsłudze panel zarządzania treścią.
rezerwacja on-line
W stronę wbudowany jest silnik rezerwacji on-line (booking engine).
ssl
Certyfikat SSL zapewni bezpieczeństwo odwiedzającym Twoją stronę.
większa sprzedaż
Silnik rezerwacji on-line na stronie to już standard - musisz go mieć aby sprzedawać więcej.
mobilna
Tworzone przez nas strony są w pełni responsywne.
szybka
Marzysz o super szybkiej stronie? Potrafimy zbudować stronę, która osiąga MOBILNIE wyniki nawet 100 na 100 możliwych punktów w Google PageSpeed Insights.
Czytaj więcej
Dołącz już dziś do zadowolonych klientów​
 • "Przejście na NFHotel z innego systemu to była dobra decyzja. Program zawsze dostępny, nowe możliwości są wdrażane chyba co tydzień. Klika ulepszeń pojawiło się na naszą prośbę. Co jest dla nas niezwykle ważne - zawsze można liczyć na pomoc techniczną."
  Laola SPA w Pobierowie
  Laola Spa
  Pobierowo
 • "Decyzja o wyborze systemu NFHotel była "strzałem w dziesiątkę". Program pozwolił nam zebrać wszystkie obiekty w jedną całość, aby integralnie nimi zarządzać, a ze względu na ich różnorodność, było to nie lada wyzwanie. Szeroki wachlarz możliwości tego narzędzia, bardzo pomaga nam w codziennej pracy, zarówno pod względem obsługi gości, jak rozliczeń finansowych dla właścicieli, czy współpracy z działem technicznym.
  System jest wciąż unowocześniany zgodnie z naszymi uwagami, wprowadzane są poprawki i ulepszenia. Dział pomocy technicznej nigdy nas nie zawiódł, działa błyskawicznie. Polecamy każdemu, kto szuka konkretnego narzędzia do prowadzenia obiektów branży turystycznej."
  Jantar Apartamenty w Kołobrzegu
  JANTAR apartamenty
  Kołobrzeg
 • "Pracę na systemie NFHotel rozpoczęliśmy już kilka lat temu, kiedy w naszej ofercie znajdowało się zaledwie 20 apartamentów. Dziś zarządzamy przeszło 140 lokalami, a NFHotel jest niezastąpionym narzędziem pracy. Z dumą obserwujemy dynamiczny rozwój firmy. NFHotel dostosowuje się do naszych potrzeb, nieustannie wdrażane są nowe funkcjonalności. Program jest łatwy i intuicyjny, zaspokoi nawet najbardziej wymagających. I co ważne, firma reaguje błyskawicznie na wszelkie sugestie czy zgłoszenia. Z dużą starannością otoczono nas opieką, dzięki której wysoko cenimy sobie współpracę. Gratulujemy świetnej organizacji pracy i profesjonalizmu."
  Apartamenty Wonder Home w Karpaczu
  Wonder Home
  Karpacz
 • "Szukaliśmy programu łatwego w obsłudze, intuicyjnego. I taki właśnie jest NFHotel. Użytkujemy go już ponad rok.
  Program zawsze dostępny, bardzo dobre wsparcie techniczne."
  Harmony House w Świnoujściu
  Harmony House
  Świnoujście
 • "Prostota i intuicyjność to główne atuty programu, dzięki nim można sprawnie zarządzać rezerwacjami grupowymi oraz generować różnego rodzaju raporty. Dodatkowym atutem jest wsparcie twórców. Z czystym sumieniem polecamy NFHotel."
  Soleil Resort & SPA w Rewalu
  Soleil Resort & SPA
  Rewal
 • "Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z NFHotel. Wysoka kultura osobista i kompetencje właściciela firmy.
  Bardzo dobry kontakt z pomocą techniczną i szybki czas reakcji. PMS i Chanel manager + Booking Engine działają bardzo dobrze i cały czas firma pracuje nad nowymi funkcjonalnościami.
  Dla mnie ważne jest, że NFHotel słucha potrzeb Hotelarza i co jest ważne firma rozumie i 'mówi językiem Hotelarza J'. NFHotel – to mój bardzo dobry wybór."
  Willa Sudety w Kudowie-Zdroju
  Willa Sudety
  Kudowa-Zdrój
Wystartuj
Skontaktuj sie z nami
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 534 516 556
info@nfhotel.pl
Pobierz aplikację
Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2022 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności
tabletrocketfunnel