Wypróbuj za darmo
NFHotel to wyjątkowy
 • PMS
 • Booking Engine
 • Channel Manager
Przenieś się w inny wymiar hotelarstwa
NFHotel to cała praca obiektu w jednym miejscu: rezerwacje, channel manager, booking engine, płatności on-line, faktury i wiele, wiele więcej. A to wszystko w jednej aplikacji
iPhone, Mac
Android
Huawei
Komputery PC
Wystartuj
Program hotelowy inny niż wszystkie​
NFHotel to kompleksowe narzędzie do prowadzenia obiektów noclegowych. Działa w chmurze, co pozwala na pracę z dowolnego miejsca na komputerach PC, Mac'ach, jak również na urządzeniach mobilnych. Booking engine, czyli silnik rezerwacji na stronie www, channel manager umożliwiający integrację z portalami rezerwacyjnymi, płatności on-line. To tylko niektóre z funkcjonalności NFHotel, które pozwolą Ci na automatyzację pracy i pozwolą na wyręczenie recepcji w wielu procesach, a w części obiektów zapewnią nawet recepcję bezobsługową.
Polski program hotelowy

Branża turystyczna przechodzi w ostatnich latach przeobrażenia na niespotykaną wcześniej skalę - spory w tym udział internetu i zupełnie nowych możliwości, jakie dają dostęp do globalnej sieci i zaawansowane narzędzia informatyczne. Wobec tego naturalnym jest, że rodzimi hotelarze coraz intensywniej poszukują takiej bardzo przydatnej rzeczy, jaką będzie polski program hotelowy. Na rynku dostępnych jest co najmniej kilkadziesiąt różnych systemów, a każdy o nieco innej charakterystyce. Dokonując wyboru należy się dobrze zastanowić: czego tak naprawdę się potrzebuje, co przyniesie największe, długoterminowe korzyści.
Jedni oferują zaawansowane statystyki, pomocne zwłaszcza przy profilowaniu klientów i sensownym planowaniu dalekosiężnych działań marketingowych. Drudzy kuszą funkcjonalnym booking enginem, służącym do rozkręcenia modułu rezerwacji online, działającego na stronie internetowej w trybie 24/7, na okrągło. W innym polskim programie hotelowym najmocniejszą stroną będzie interaktywny grafik hotelowy, dający recepcjonistom dalece większe możliwości niż zeszyt, papierowy kalendarz i przylepne karteczki. Jednak ze świecą szukać oprogramowania “all in one”, posiadającego szeroki zakres zintegrowanych systemów, pozwalającego na prawdziwie kompleksowe zarządzanie obiektem hotelarskim. Przynajmniej dopóki w mrocznych czeluściach internetu nie natrafi się na NFHotel, program napisany i stale rozwijany przez jeleniogórskie NetFactory.
Bliższa ciału koszula niż sukmana
Zgodnie ze staropolskim przysłowiem najlepiej interesować się tymi sprawami, które nas dotyczą bezpośrednio. Przekładając to na hotelarstwo i usługi dla biznesu turystycznego: dla osób zarządzających obiektami noclegowymi i pracujących w rozmaitych kategoriach ośrodków wypoczynkowych najbardziej będzie przydatne oprogramowanie dostosowane do specyfiki polskiego rynku (oraz przepisów prawnych), tworzone przez osoby z doświadczeniem w turystyce. Dokładnie tak, jak ma to miejsce w przypadku polskiego programu hotelowego NFHotel. Zaczęło się od stosunkowo prostego rozwiązania na potrzeby własnego, rodzinnego pensjonatu, a z czasem wyewoluowało w elastyczny, oddający do dyspozycji użytkowników mnóstwo przydatnych, a zarazem prostych i intuicyjnych w obsłudze elementów. Takich, które niektóre zadania całkowicie automatyzują, natomiast inne znacznie usprawniają i przyspieszają. O otwarciu zupełnie nowych możliwości już nie wspominając.
Zwiększenie sprzedaży za pośrednictwem internetu
Tak wyglądają branżowe realia, że coraz więcej gości wybiera rozmaite serwisy oraz witryny w sieci jako miejsce do rezerwowania pobytu na wakacje, długi weekend oraz inne formy wypoczynku. Dzięki opisywanemu, polskiemu programowi hotelowemu (i dodatkowo płatnym wprawdzie, lecz summa summarum przynoszącym zyski dla klientów modułom) można korzystać z całej palety dodatkowych kanałów dystrybucji. I tak zintegrowany system na rezerwacje on-line pozwala przekształcić własną stronę www w pełnoprawny, internetowy odpowiednik stacjonarnej recepcji. Gwarantujący obsługę klienta od A do Z, a nawet Ź i Ż. Polskim programem hotelowym NFHotel można również zbudować dwukierunkowe połączenie z booking.com - bodaj największym obecnie portalem typu OTA. Wbudowany channel manager gwarantuje pełną i natychmiastową synchronizację dostępności, co stanowi wystarczające zabezpieczenie przed nakładaniem się rezerwacji - co zwykło nazywać się fachowo overbookingiem - prawdziwym koszmarem każdego hotelarza.
Łatwiejsza i efektywniejsza praca na co dzień
W polskim programie hotelowym w żadnym razie nie należy zaniedbywać gości zagranicznych. Sporo regionów naszego kraju stanowi iście magnetyczną atrakcję, żeby wspomnieć tylko tak chętnie odwiedzane przez Niemców (i nie tylko) wybrzeże Morza Bałtyckiego. Jak wszyscy hotelarze doskonale zdają sobie sprawę, dzisiaj klientowi należy wysyłać sporo powiadomień, najczęściej na skrzynkę e-mailową lub przez SMS-y. Potwierdzenie rezerwacji, informacja o zaksięgowaniu wpłaty, podziękowania po zakończeniu pobytu… W NFHotel taką wysyłkę da się załatwić paroma kliknięciami. A to dzięki szablonom z kluczami, które oprogramowanie automatycznie podmieni na indywidualne dane. Polski program hotelowy wysyła takie spersonalizowane wiadomości w różnych językach, dobieranego automatycznie w zależności od ustawień dla konkretnego klienta - zwykle wprowadzanych po pierwszym kontakcie. Oczywiście przed ostatecznym wysłaniem wiadomości można ją podejrzeć i wprowadzić zmiany w razie potrzeby.
NFHotel należy do ścisłej czołówki polskich programów hotelowych. A gdyby się dłużej zastanowić, to na rodzimym rynku usług biznesowych nie ma równorzędnej konkurencji. To jedyne tak kompleksowe, a na dodatek cały czas wspierane i wzbogacane o nowe, praktyczne funkcjonalności oprogramowanie hotelarskie w Polsce.

Wystartuj
Silnik rezerwacji
Booking engine
Zwiększ ilość rezerwacji bezpośrednich z silnikiem rezerwacji on-line na stronie www.
więcej rezerwacji
płatność on-line​​
na każdą stronę​​
sprzedaż przez Facebook​​
pełna synchronizacja z OTA​​
Czytaj więcej
Automatyzacja​
Channel manager​
Automatyczna synchronizacja z najważniejszymi portalami rezerwacyjnymi.
pełna synchronizacja z OTA​​
zwiększa ilość rezerwacji​
w pełni automatycznie​
brak pomyłek​​
pracuje 24h/7​​
Czytaj więcej

Program hotelowy

PMS
Kompleksowe zarządzanie obiektem w chmurze. Miej wszystko pod kontrolą - gdziekolwiek jesteś.
Powiadomienia e-mail, SMS
Wysyłanie potwierdzeń rezerwacji na e-mail, sms. Gotowe szablony po podaniu podstawowych informacji.​
Faktury
Faktury proforma, VAT. Faktury zaliczkowe, oraz końcowe. Dokumenty kasowe. Eksport pliku JPK.
Apartamenty - moduł zarządzania
Zarządzanie apartamentami, dostęp dla właścicieli, rozliczenia prowizji, analizy i raporty.
Sprzątanie
Raport sprzątania na dzień 1 kliknięciem, aplikacja mobilna dla serwisu sprzątającego.
Rezerwacje grupowe
Szybkie, intuicyjne rezerwowanie wielu pokoi jednocześnie. Grupowe potwierdzenia e-mail, sms.
Druki
Karta pobytu, regulamin, voucher, druki z danymi rezerwacji z możliwością załączania do e-mail.
Raporty
Raporty wyżywienia, przyjazdów/wyjazdów, sprzątania, oraz grafik rezerwacji.
Manager zadań
Przydzielanie zadań dla rezerwacji, życzenia specjalne gości. Delegowanie pracownikom.
Drukarki fiskalne
Obsługa drukarek: Posnet, Novitus, Elzab. Możesz drukować ze smartfona, będąc na wakacjach :)
Zamki
Obsługa zamków na karty, zamków na kody wysyłane w sms – idealne do apartamentów, obiektów bezobsługowych.
Płatności on-line, karty kredytowe
Błyskawiczne płatności on-line oraz kartami kredytowymi, automatyczne księgowanie wpłat.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
Zobacz pełną listę funkcjonalności
Korzystaj bez granic​
Chmurowe rozwiązanie pozwoli na dostęp z każdego miejsca na ziemi, z dowolnego urządzenia, dla nielimitowanej liczby użytkowników.
w recepcji​​
w biurze​
w domu​​
na zakupach
na wakacjach​
.. gdziekolwiek jesteś​
Bezobsługowa recepcja
Mobilność NFHotel pozwoli Ci na zarządzanie obiektem gdziekolwiek jesteś. Dzięki zautomatyzowaniu wielu pracochłonnych procesów wyręczy Cię w wielu zadaniach, dzięki czemu recepcja może działać bezobsługowo. Prosty i intuicyjny system ułatwi i usprawni pracę, spełniając najwyższe oczekiwania pracowników.
krok 1
Rezerwacja on-line​
Przyjęcie rezerwacji z silnika rezerwacji lub z kanału rezerwacji.
krok 2
Płatność​
Przyjęcie płatności on-line od gościa i zaksięgowanie jej w NFHotel.
krok 3
Potwierdzenie
Wysyłka potwierdzenia rezerwacji na e-mail + SMS, wraz z kodem do otwierania drzwi.
Dowiedz się więcej o bezobsługowej recepcji
Pytania i odpowiedzi
Czy mogę używać NFHotel na wielu urządzeniach?
Oczywiście. Program hotelowy NFHotel będzie działać na komputerze, tablecie czy smartfonie.
Ilu użytkowników może pracować jednocześnie?
Dowolna ilość. Każdy użytkownik ma osobny dostęp, dzięki czemu widzisz dokładnie, kto, co i kiedy wykonał.
 
nfhotel.pl
Hotelowe strony www​
Świetny PMS potrzebuje równie dobrej strony www.
Zadbamy o właściwe zaprezentowanie walorów Twojego obiektu.
cms
Strony oparte są o prosty w obsłudze panel zarządzania treścią.
rezerwacja on-line
W stronę wbudowany jest silnik rezerwacji on-line (booking engine).
ssl
Certyfikat SSL zapewni bezpieczeństwo odwiedzającym Twoją stronę.
większa sprzedaż
Silnik rezerwacji on-line na stronie to już standard - musisz go mieć aby sprzedawać więcej.
mobilna
Tworzone przez nas strony są w pełni responsywne.
szybka
Marzysz o super szybkiej stronie? Potrafimy zbudować stronę, która osiąga MOBILNIE wyniki nawet 100 na 100 możliwych punktów w Google PageSpeed Insights.
Czytaj więcej
Dołącz już dziś do zadowolonych klientów​
 • "Przejście na NFHotel z innego systemu to była dobra decyzja. Program zawsze dostępny, nowe możliwości są wdrażane chyba co tydzień. Klika ulepszeń pojawiło się na naszą prośbę. Co jest dla nas niezwykle ważne - zawsze można liczyć na pomoc techniczną."
  Laola SPA w Pobierowie
  Laola Spa
  Pobierowo
 • "Decyzja o wyborze systemu NFHotel była "strzałem w dziesiątkę". Program pozwolił nam zebrać wszystkie obiekty w jedną całość, aby integralnie nimi zarządzać, a ze względu na ich różnorodność, było to nie lada wyzwanie. Szeroki wachlarz możliwości tego narzędzia, bardzo pomaga nam w codziennej pracy, zarówno pod względem obsługi gości, jak rozliczeń finansowych dla właścicieli, czy współpracy z działem technicznym.
  System jest wciąż unowocześniany zgodnie z naszymi uwagami, wprowadzane są poprawki i ulepszenia. Dział pomocy technicznej nigdy nas nie zawiódł, działa błyskawicznie. Polecamy każdemu, kto szuka konkretnego narzędzia do prowadzenia obiektów branży turystycznej."
  Jantar Apartamenty w Kołobrzegu
  JANTAR apartamenty
  Kołobrzeg
 • "Pracę na systemie NFHotel rozpoczęliśmy już kilka lat temu, kiedy w naszej ofercie znajdowało się zaledwie 20 apartamentów. Dziś zarządzamy przeszło 140 lokalami, a NFHotel jest niezastąpionym narzędziem pracy. Z dumą obserwujemy dynamiczny rozwój firmy. NFHotel dostosowuje się do naszych potrzeb, nieustannie wdrażane są nowe funkcjonalności. Program jest łatwy i intuicyjny, zaspokoi nawet najbardziej wymagających. I co ważne, firma reaguje błyskawicznie na wszelkie sugestie czy zgłoszenia. Z dużą starannością otoczono nas opieką, dzięki której wysoko cenimy sobie współpracę. Gratulujemy świetnej organizacji pracy i profesjonalizmu."
  Apartamenty Wonder Home w Karpaczu
  Wonder Home
  Karpacz
 • "Szukaliśmy programu łatwego w obsłudze, intuicyjnego. I taki właśnie jest NFHotel. Użytkujemy go już ponad rok.
  Program zawsze dostępny, bardzo dobre wsparcie techniczne."
  Harmony House w Świnoujściu
  Harmony House
  Świnoujście
 • "Prostota i intuicyjność to główne atuty programu, dzięki nim można sprawnie zarządzać rezerwacjami grupowymi oraz generować różnego rodzaju raporty. Dodatkowym atutem jest wsparcie twórców. Z czystym sumieniem polecamy NFHotel."
  Soleil Resort & SPA w Rewalu
  Soleil Resort & SPA
  Rewal
 • "Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z NFHotel. Wysoka kultura osobista i kompetencje właściciela firmy.
  Bardzo dobry kontakt z pomocą techniczną i szybki czas reakcji. PMS i Chanel manager + Booking Engine działają bardzo dobrze i cały czas firma pracuje nad nowymi funkcjonalnościami.
  Dla mnie ważne jest, że NFHotel słucha potrzeb Hotelarza i co jest ważne firma rozumie i 'mówi językiem Hotelarza J'. NFHotel – to mój bardzo dobry wybór."
  Willa Sudety w Kudowie-Zdroju
  Willa Sudety
  Kudowa-Zdrój
Wystartuj
Skontaktuj sie z nami
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 534 516 556
info@nfhotel.pl
Pobierz aplikację
Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2022 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności
tabletrocketfunnel