Wypróbuj za darmo

NFHotel Booking Engine

Moduł rezerwacji on-line to Twój wirtualny recepcjonista. Z jego pomocą klienci mogą sprawdzić dostępność terminu, skalkulować cenę i oczywiście dokonać rezerwacji.
Widget bookingowy

Nie mylić z widgetem Booking.com - różnica dla hotelarza będzie zasadnicza, zapewne w granicach kilkunastu procent całości przychodów, jakie wygeneruje uruchomienie na stronie internetowej całodobowego modułu na rezerwacje on-line. Gadżet dostarczony przez serwis OTA niechybnie wiąże się z wysokimi prowizjami, natomiast widget bookingowy jako część programu hotelowego będzie jednym z elementów kompleksowego narzędzia, które usprawni organizację pracy w całym obiekcie noclegowym. A praktyka w branży jest taka, że działka dla dostawcy oprogramowania jest kilka rzędów wielkości niższa od kwoty, jaką biorą pośrednicy innego typu.
Umożliwienie internautom dokonania rezerwacji bezpośredniej na witrynie www, jaką dzisiaj ma każdy ośrodek turystyczno-wypoczynkowy, stanowi wręcz niezbędny krok dla maksymalizacji całorocznego obłożenia. A co za tym idzie - zwiększenia przychodów do znacznie bardziej zadowalającego poziomu. Za sprawą wdrożenia widgetu bookingowego połączonego z kompetentnym programem hotelowym hotelarz będzie w pełni gotowy na trend, który w turystyce z roku na rok widać coraz wyraźniej. Branżowe statystyki nie pozostawiają nawet najdrobniejszego cienia wątpliwości: turyści coraz częściej rezerwują wczasowe turnusy (oraz miejsca pobytu na inne, krótsze wyjazdy) przez internet. Tak jest po prostu znacznie wygodniej. I to dla wszystkich zainteresowanych stron.
Rezerwacje spływają 24 godziny na dobę
Dla hotelarza najbardziej podstawową korzyścią związaną z własnym widgetem bookingowym będzie uruchomienie czegoś w rodzaju wirtualnej wprawdzie, za to spełniającej wszystkie najistotniejsze funkcje, dodatkowej recepcji. Natomiast potencjalny klient dostanie sposobność do złożenia zamówienia na usługę turystyczną o takiej porze, w jakiej uzna to za najbardziej stosowne. Bez oglądania się na wymogi savoir-vivre’u czy godziny pracy personelu hotelowego. Konieczność długiego oczekiwania na odpowiedź też całkowicie odpada. Dzięki widgetowi bookingowemu gość obsłuży się sam - wskaże interesujący go zakres dat, poda ilość i wiek osób, a system sprzężony z programem hotelowym za pośrednictwem channel managera wyświetli dostępne opcje. Pozostaje dobrać interesujące dodatki, porównać ceny i dokonać wyboru.
Przede wszystkim przejrzystość i prostota
Wielu hotelarzy o rezerwacjach online lubi myśleć w taki sposób, że cały moduł stanowi kolejną reklamę, swoistą wizytówkę dla całego obiektu noclegowego. A skoro tak, to powinien być efektowny, zachęcający do przyjazdu, eksponujący atuty ośrodka… tak, jakby podobnych treści wokół na stronie było za mało. Skoro turysta już trafił na widget bookingowy, to najpewniej spodobało mu się to, co znalazł na witrynie www. Nie ma specjalnej potrzeby, żeby mu o tym jeszcze raz przypominać. Przydać się może co najwyżej skrócona charakterystyka pokoi na etapie wybierania standardu. Ma być szybko, sprawnie i przyjemnie. O to ostatnie da się zadbać również po ostatecznym potwierdzeniu rezerwacji przez klienta.
Obsługa post factum
Rzecz jasna po widgecie bookingowym należy spodziewać się, że od razu umożliwi dokonanie zapłaty za rezerwację. Czy całej kwoty, czy tylko zadatku, to już zwykle zależy od polityki właścicieli danego obiektu noclegowego. Link do błyskawicznych płatności on-line powinno się umieścić zarówno w ostatnim kroku procesu rezerwacji, jak też w e-mailu potwierdzającym zabukowanie terminu. Karta kredytowa/telefon nie zawsze są pod ręką. A kiedy już pieniądze wpłyną, gościom należy się kolejna informacja. Oczywiście wiadomość wysłana na skrzynkę klienta z widgetu bookingowego czy programu hotelowego powinna być spersonalizowana - i wcale nie oznacza to, że trzeba pisać ją ręcznie. Wystarczy sprawny automat i specjalne klucze, które podmienią się na dane podane w trakcie rezerwacji i kwoty zaciągnięte z bazy systemu.
Widget bookingowy stanowi jeden z opcjonalnych dodatków do programu NFHotel.

Silnik rezerwacji
booking engine
Rezerwacje bezpośrednie
Booking engine na stronie www to już standard w dzisiejszych czasach. Zainstaluj NFHotel i uzyskaj więcej rezerwacji.
więcej rezerwacji
płatność on-line​​
na każdą stronę​​
sprzedaż przez Facebook​​
pełna synchronizacja z OTA​​
Automatyzacja
Cały proces rezerwacji przez NFHotel Booking Engine jest w pełni automatyczny.
krok 1
Rezerwacja on-line​
Przyjęcie rezerwacji z silnika rezerwacji lub z kanału rezerwacji.
krok 2
Płatność​
Przyjęcie płatności on-line od gościa i zaksięgowanie jej w NFHotel.
krok 3
Potwierdzenie
Wysyłka potwierdzenia rezerwacji na e-mail + SMS.
Wiele możliwości
Instalacja na stronie www
Prosta instrukcja pozwala na szybką instalację na stronie wykonanej w dowolnej technologii / cms’ie(WordPress, Joomla i inne). Na życzenie klienta chętnie pomożemy w instalacji lub weźmiemy ją na siebie.
Kolorystyka, dostosowanie modułu
NFHotel Booking Engine pozwala na pełne dopasowanie jego kolorystyki. Możliwe jest również wybranie animacji dla treści, zdjęć. Na widoku pokoju mogą być eksponowane wybrane elementy wyposażenia(tv, łazienka, balkon, powierzchnia i inne).
Płatność on-line
Rezerwacja może zostać zakończona poprzez błyskawiczne płatności on-line. Wpłata jest automatycznie księgowana przez system. Zarówno obiekt jak i jego klient informowany jest automatycznie o statusie płatności.
Dodatkowe zakupy podczas rezerwacji
Podczas dokonywania rezerwacji moduł pozwala na dokonanie dodatkowych zakupów. Np. kwiaty, szampan na powitanie i dowolne inne.
Stosowanie restrykcji
W NFHotel funkcjonują wszystkie ważne ograniczenia: minimalna długość pobytu, zamknięcie, brak przyjazdów, brak wyjazdów. Restrykcje pozwalają na tworzenie pakietów, turnusów.
Powiadomienia e-mail, sms
Rezerwacja z NFHotel Booking Engine wysyła automatyczne potwierdzenie rezerwacji, w przypadku płatności on-line system wyśle automatycznie również potwierdzenie otrzymania wpłaty.
Możliwości cennika
Cennik pozwala na stosowanie wielu planów cenowych. Ceny mogą być zróżnicowane w zależności od terminu. Możemy stosować ceny za osobę, za standard lub ich połączenie. Funkcja podnoszenia / obniżania cen na poszczególne dni - np. weekendy drożej. Podnoszenie / obniżanie cen procentowe, kwotowe.
Pobieranie opłat za sprzątanie / przygotowanie
Dla apartamentów, domków możliwe jest ustawienie opłaty za jego ‘przygotowanie’. Dodawanie opłaty jest w pełni konfigurowalne i pozwala jej pokazywanie lub nie klientowi w poszczególnych etapach rezerwacji.
Instalacja na Faceboo’k
Moduł rezerwacji można zainstalować na stronie Facebook obiektu.
Mobilność
NFHotel Booking engine jest w pełni responsywny - będzie działał na każdym urządzeniu.
Na każdą stronę
Prosta instrukcja pozwala na szybką instalację na stronie wykonanej w dowolnej technologii / cms’ie.
Bezpieczeństwo
Certyfikat SSL, płatności on-line z PCI DSS, Thawte, zgodność z GIODO, RODO.
Dołącz już dziś do zadowolonych klientów​
 • "Przejście na NFHotel z innego systemu to była dobra decyzja. Program zawsze dostępny, nowe możliwości są wdrażane chyba co tydzień. Klika ulepszeń pojawiło się na naszą prośbę. Co jest dla nas niezwykle ważne - zawsze można liczyć na pomoc techniczną."
  Laola SPA w Pobierowie
  Laola Spa
  Pobierowo
 • "Decyzja o wyborze systemu NFHotel była "strzałem w dziesiątkę". Program pozwolił nam zebrać wszystkie obiekty w jedną całość, aby integralnie nimi zarządzać, a ze względu na ich różnorodność, było to nie lada wyzwanie. Szeroki wachlarz możliwości tego narzędzia, bardzo pomaga nam w codziennej pracy, zarówno pod względem obsługi gości, jak rozliczeń finansowych dla właścicieli, czy współpracy z działem technicznym.
  System jest wciąż unowocześniany zgodnie z naszymi uwagami, wprowadzane są poprawki i ulepszenia. Dział pomocy technicznej nigdy nas nie zawiódł, działa błyskawicznie. Polecamy każdemu, kto szuka konkretnego narzędzia do prowadzenia obiektów branży turystycznej."
  Jantar Apartamenty w Kołobrzegu
  JANTAR apartamenty
  Kołobrzeg
 • "Pracę na systemie NFHotel rozpoczęliśmy już kilka lat temu, kiedy w naszej ofercie znajdowało się zaledwie 20 apartamentów. Dziś zarządzamy przeszło 140 lokalami, a NFHotel jest niezastąpionym narzędziem pracy. Z dumą obserwujemy dynamiczny rozwój firmy. NFHotel dostosowuje się do naszych potrzeb, nieustannie wdrażane są nowe funkcjonalności. Program jest łatwy i intuicyjny, zaspokoi nawet najbardziej wymagających. I co ważne, firma reaguje błyskawicznie na wszelkie sugestie czy zgłoszenia. Z dużą starannością otoczono nas opieką, dzięki której wysoko cenimy sobie współpracę. Gratulujemy świetnej organizacji pracy i profesjonalizmu."
  Apartamenty Wonder Home w Karpaczu
  Wonder Home
  Karpacz
 • "Szukaliśmy programu łatwego w obsłudze, intuicyjnego. I taki właśnie jest NFHotel. Użytkujemy go już ponad rok.
  Program zawsze dostępny, bardzo dobre wsparcie techniczne."
  Harmony House w Świnoujściu
  Harmony House
  Świnoujście
 • "Prostota i intuicyjność to główne atuty programu, dzięki nim można sprawnie zarządzać rezerwacjami grupowymi oraz generować różnego rodzaju raporty. Dodatkowym atutem jest wsparcie twórców. Z czystym sumieniem polecamy NFHotel."
  Soleil Resort & SPA w Rewalu
  Soleil Resort & SPA
  Rewal
 • "Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z NFHotel. Wysoka kultura osobista i kompetencje właściciela firmy.
  Bardzo dobry kontakt z pomocą techniczną i szybki czas reakcji. PMS i Chanel manager + Booking Engine działają bardzo dobrze i cały czas firma pracuje nad nowymi funkcjonalnościami.
  Dla mnie ważne jest, że NFHotel słucha potrzeb Hotelarza i co jest ważne firma rozumie i 'mówi językiem Hotelarza J'. NFHotel – to mój bardzo dobry wybór."
  Willa Sudety w Kudowie-Zdroju
  Willa Sudety
  Kudowa-Zdrój
Wystartuj
Skontaktuj sie z nami
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 534 516 556
info@nfhotel.pl
Pobierz aplikację
Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2022 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności
lockcogtabletrocketfunnel