Wypróbuj za darmo
NFHotel to wyjątkowy
 • PMS
 • Booking Engine
 • Channel Manager
Przenieś się w inny wymiar hotelarstwa
NFHotel to cała praca obiektu w jednym miejscu: rezerwacje, channel manager, booking engine, płatności on-line, faktury i wiele, wiele więcej. A to wszystko w jednej aplikacji
iPhone, Mac
Android
Huawei
Komputery PC
Wystartuj
Program hotelowy inny niż wszystkie​
NFHotel to kompleksowe narzędzie do prowadzenia obiektów noclegowych. Działa w chmurze, co pozwala na pracę z dowolnego miejsca na komputerach PC, Mac'ach, jak również na urządzeniach mobilnych. Booking engine, czyli silnik rezerwacji na stronie www, channel manager umożliwiający integrację z portalami rezerwacyjnymi, płatności on-line. To tylko niektóre z funkcjonalności NFHotel, które pozwolą Ci na automatyzację pracy i pozwolą na wyręczenie recepcji w wielu procesach, a w części obiektów zapewnią nawet recepcję bezobsługową.
Organizer hotelowy

Efektywne zasady codziennej pracy stanowią jedną z podstaw do odniesienia sukcesu w prowadzeniu biznesu. Tyczy się to również branży turystycznej - dobrze zaprojektowany organizer hotelowy stanowi niezbędną rzecz, aby kontrolować kalendarz rezerwacji i obłożenie obiektu. A także pilnować rozliczeń finansowych. Tyczy się to wersji papierowej, bo nowoczesne, specjalistyczne oprogramowanie pod względem możliwości wyprzedza tradycyjne narzędzia do zarządzania o kilka rzędów wielkości. Poza tym rozwiązania informatyczne są trwalsze, bezpieczniejsze i zyskowniejsze.
Owszem, roczna licencja na program hotelowy z prawdziwego zdarzenia - taki jak NFHotel, przygotowany i systematycznie rozbudowywany przez w pełni polskiego producenta - wymaga kilkukrotnie większych nakładów od papierowego organizera hotelowego… ale poniesione nakłady zwracają się błyskawicznie. Na dodatek z całkiem pokaźną nawiązką. Stwierdzenie, że dzięki komputerowemu systemowi pokoje w obiekcie noclegowym sprzedają się właściwie same, ma o wiele więcej wspólnego z trafieniem w sedno niż typowo marketingową przesadą. Ową niezwykle efektywną robotę wykonuje w głównej mierze pełna automatyzacja obsługi internetowych kanałów sprzedaży. A przecież wszyscy hotelarze świetnie zdają sobie sprawę, że aktywna działalność w sieci to dzisiaj podstawa. Dzięki organizerowi hotelowemu można ją radykalnie poprawić.
Bukowanie non-stop
Na dokładnie takiej zasadzie działają chociażby rezerwacje on-line na stronę internetową oraz współpraca z dużymi portalami turystycznymi: od polskiego e-holiday’a po dzielący i rządzący na światowym rynku booking.com (a przynajmniej tak wygląda sytuacja na przełomie 2017 i 2018 roku). Paradoksalnie to pośrednicy biorący najwyższe prowizje pozwalają najmocniej zmaksymalizować obroty. Kwestia liczby unikalnych użytkowników odwiedzających stronę. A co ma z tym wspólnego organizer hotelowy? Choćby niezwykle delikatna kwestia ułożenia tych wszystkich rezerwacji z bardzo różnych źródeł tak, żeby się nie zaczęły na siebie nakładać. Odpowiedź brzmi: channel manager, zmieniający na bieżąco dostępność wszystkich pokoi zgodnie ze spływającymi turnusami. A jak ktoś koniecznie chce sobie radzić samodzielnie, niech skorzysta z booking engine’u. W dużym skrócie: przydatny punkt samoobsługi dla turystów do zamieszczenia na własnej stronie www.
System dla personelu i stanowisk kierowniczych
Wszelako w organizerze hotelowym wsparcie sprzedaży jest jedynie jedną z szerokiej palety pożytecznych funkcjonalności. Co najmniej równie istotną sprawą są moduły być może mniejsze, za to wykorzystywane na co dzień przez osoby pracujące na najróżniejszych stanowiskach. Taka prozaiczna rzecz jak wysyłka e-maili do klientów - niezbędne przy wysyłaniu potwierdzeń rezerwacji, voucherów, podziękowań, a także okolicznościowych życzeń - może trwać kilka sekund. A przecież zwykle trzeba poświęcić na uzupełnianie szablonów ładnych parę minut, ewentualnie wysyłać wiadomości w stylu “do wszystkich, a więc do nikogo”. Tymczasem organizer hotelowy NFHotel potrafi automatycznie wygenerować spersonalizowanego maila, na podstawie danych wprowadzonych do systemu. Albo dział dla osób sprzątających, codziennie pokazujący które pokoje wymagają uwagi. Wystarczy raz wprowadzić zasady porządkowania: przed przyjazdem gości, po wyjeździe, inne zadania w pokojach pustych od jakiegoś czasu etc. Uporządkowany pokój wystarczy odznaczyć (np. na telefonie), żeby recepcja wiedziała kiedy można wpuścić turystów przyjeżdżających na parę godzin przed rozpoczęciem doby hotelowej.
Nadzór nad finansami z interaktywnego organizera hotelowego
Kolejna praktyczna rzecz to szeroko rozumiane rozliczenia. Zgodnie z życiową zasadą, iż podstawą do zbudowania zaufania jest rzetelne sprawdzanie. W NFHotel osoba administrująca całym turystycznym biznesem ma parę przydatnych zakładek do tego, żeby na bieżąco sprawdzać przepływ pieniędzy. Wszelkie dodawanie, edytowanie i usuwanie rezerwacji oraz wysokości i rodzaju należności pozostawia ślad w organizerze hotelowym. Ślad z rodzaju kto i kiedy, więc gdyby działo się coś niepokojącego, od razu wiadomo od kogo oczekiwać stosownych wyjaśnień. NFHotel posiada też eksport faktur VAT do formatu jednolitego pliku kontrolnego, do zaimportowania w programie księgowym. Co zdecydowanie ułatwi proces przesyłania JPK do fiskusa.
Organizer hotelowy jest takim programem, który przynosi wymierne korzyści i pozytywne zmiany w wielu bardzo różnych dziedzinach. NFHotel zaś wyróżnia się liczbą dostępnych funkcjonalności i systematycznym rozbudowywaniem systemu. Wobec tego decyzja staje się nadzwyczaj łatwa do podjęcia.

Wystartuj
Silnik rezerwacji
Booking engine
Zwiększ ilość rezerwacji bezpośrednich z silnikiem rezerwacji on-line na stronie www.
więcej rezerwacji
płatność on-line​​
na każdą stronę​​
sprzedaż przez Facebook​​
pełna synchronizacja z OTA​​
Czytaj więcej
Automatyzacja​
Channel manager​
Automatyczna synchronizacja z najważniejszymi portalami rezerwacyjnymi.
pełna synchronizacja z OTA​​
zwiększa ilość rezerwacji​
w pełni automatycznie​
brak pomyłek​​
pracuje 24h/7​​
Czytaj więcej

Program hotelowy

PMS
Kompleksowe zarządzanie obiektem w chmurze. Miej wszystko pod kontrolą - gdziekolwiek jesteś.
Powiadomienia e-mail, SMS
Wysyłanie potwierdzeń rezerwacji na e-mail, sms. Gotowe szablony po podaniu podstawowych informacji.​
Faktury
Faktury proforma, VAT. Faktury zaliczkowe, oraz końcowe. Dokumenty kasowe. Eksport pliku JPK.
Apartamenty - moduł zarządzania
Zarządzanie apartamentami, dostęp dla właścicieli, rozliczenia prowizji, analizy i raporty.
Sprzątanie
Raport sprzątania na dzień 1 kliknięciem, aplikacja mobilna dla serwisu sprzątającego.
Rezerwacje grupowe
Szybkie, intuicyjne rezerwowanie wielu pokoi jednocześnie. Grupowe potwierdzenia e-mail, sms.
Druki
Karta pobytu, regulamin, voucher, druki z danymi rezerwacji z możliwością załączania do e-mail.
Raporty
Raporty wyżywienia, przyjazdów/wyjazdów, sprzątania, oraz grafik rezerwacji.
Manager zadań
Przydzielanie zadań dla rezerwacji, życzenia specjalne gości. Delegowanie pracownikom.
Drukarki fiskalne
Obsługa drukarek: Posnet, Novitus, Elzab. Możesz drukować ze smartfona, będąc na wakacjach :)
Zamki
Obsługa zamków na karty, zamków na kody wysyłane w sms – idealne do apartamentów, obiektów bezobsługowych.
Płatności on-line, karty kredytowe
Błyskawiczne płatności on-line oraz kartami kredytowymi, automatyczne księgowanie wpłat.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
Zobacz pełną listę funkcjonalności
Korzystaj bez granic​
Chmurowe rozwiązanie pozwoli na dostęp z każdego miejsca na ziemi, z dowolnego urządzenia, dla nielimitowanej liczby użytkowników.
w recepcji​​
w biurze​
w domu​​
na zakupach
na wakacjach​
.. gdziekolwiek jesteś​
Bezobsługowa recepcja
Mobilność NFHotel pozwoli Ci na zarządzanie obiektem gdziekolwiek jesteś. Dzięki zautomatyzowaniu wielu pracochłonnych procesów wyręczy Cię w wielu zadaniach, dzięki czemu recepcja może działać bezobsługowo. Prosty i intuicyjny system ułatwi i usprawni pracę, spełniając najwyższe oczekiwania pracowników.
krok 1
Rezerwacja on-line​
Przyjęcie rezerwacji z silnika rezerwacji lub z kanału rezerwacji.
krok 2
Płatność​
Przyjęcie płatności on-line od gościa i zaksięgowanie jej w NFHotel.
krok 3
Potwierdzenie
Wysyłka potwierdzenia rezerwacji na e-mail + SMS, wraz z kodem do otwierania drzwi.
Dowiedz się więcej o bezobsługowej recepcji
Pytania i odpowiedzi
Czy mogę używać NFHotel na wielu urządzeniach?
Oczywiście. Program hotelowy NFHotel będzie działać na komputerze, tablecie czy smartfonie.
Ilu użytkowników może pracować jednocześnie?
Dowolna ilość. Każdy użytkownik ma osobny dostęp, dzięki czemu widzisz dokładnie, kto, co i kiedy wykonał.
 
nfhotel.pl
Hotelowe strony www​
Świetny PMS potrzebuje równie dobrej strony www.
Zadbamy o właściwe zaprezentowanie walorów Twojego obiektu.
cms
Strony oparte są o prosty w obsłudze panel zarządzania treścią.
rezerwacja on-line
W stronę wbudowany jest silnik rezerwacji on-line (booking engine).
ssl
Certyfikat SSL zapewni bezpieczeństwo odwiedzającym Twoją stronę.
większa sprzedaż
Silnik rezerwacji on-line na stronie to już standard - musisz go mieć aby sprzedawać więcej.
mobilna
Tworzone przez nas strony są w pełni responsywne.
szybka
Marzysz o super szybkiej stronie? Potrafimy zbudować stronę, która osiąga MOBILNIE wyniki nawet 100 na 100 możliwych punktów w Google PageSpeed Insights.
Czytaj więcej
Dołącz już dziś do zadowolonych klientów​
 • "Przejście na NFHotel z innego systemu to była dobra decyzja. Program zawsze dostępny, nowe możliwości są wdrażane chyba co tydzień. Klika ulepszeń pojawiło się na naszą prośbę. Co jest dla nas niezwykle ważne - zawsze można liczyć na pomoc techniczną."
  Laola SPA w Pobierowie
  Laola Spa
  Pobierowo
 • "Decyzja o wyborze systemu NFHotel była "strzałem w dziesiątkę". Program pozwolił nam zebrać wszystkie obiekty w jedną całość, aby integralnie nimi zarządzać, a ze względu na ich różnorodność, było to nie lada wyzwanie. Szeroki wachlarz możliwości tego narzędzia, bardzo pomaga nam w codziennej pracy, zarówno pod względem obsługi gości, jak rozliczeń finansowych dla właścicieli, czy współpracy z działem technicznym.
  System jest wciąż unowocześniany zgodnie z naszymi uwagami, wprowadzane są poprawki i ulepszenia. Dział pomocy technicznej nigdy nas nie zawiódł, działa błyskawicznie. Polecamy każdemu, kto szuka konkretnego narzędzia do prowadzenia obiektów branży turystycznej."
  Jantar Apartamenty w Kołobrzegu
  JANTAR apartamenty
  Kołobrzeg
 • "Pracę na systemie NFHotel rozpoczęliśmy już kilka lat temu, kiedy w naszej ofercie znajdowało się zaledwie 20 apartamentów. Dziś zarządzamy przeszło 140 lokalami, a NFHotel jest niezastąpionym narzędziem pracy. Z dumą obserwujemy dynamiczny rozwój firmy. NFHotel dostosowuje się do naszych potrzeb, nieustannie wdrażane są nowe funkcjonalności. Program jest łatwy i intuicyjny, zaspokoi nawet najbardziej wymagających. I co ważne, firma reaguje błyskawicznie na wszelkie sugestie czy zgłoszenia. Z dużą starannością otoczono nas opieką, dzięki której wysoko cenimy sobie współpracę. Gratulujemy świetnej organizacji pracy i profesjonalizmu."
  Apartamenty Wonder Home w Karpaczu
  Wonder Home
  Karpacz
 • "Szukaliśmy programu łatwego w obsłudze, intuicyjnego. I taki właśnie jest NFHotel. Użytkujemy go już ponad rok.
  Program zawsze dostępny, bardzo dobre wsparcie techniczne."
  Harmony House w Świnoujściu
  Harmony House
  Świnoujście
 • "Prostota i intuicyjność to główne atuty programu, dzięki nim można sprawnie zarządzać rezerwacjami grupowymi oraz generować różnego rodzaju raporty. Dodatkowym atutem jest wsparcie twórców. Z czystym sumieniem polecamy NFHotel."
  Soleil Resort & SPA w Rewalu
  Soleil Resort & SPA
  Rewal
 • "Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z NFHotel. Wysoka kultura osobista i kompetencje właściciela firmy.
  Bardzo dobry kontakt z pomocą techniczną i szybki czas reakcji. PMS i Chanel manager + Booking Engine działają bardzo dobrze i cały czas firma pracuje nad nowymi funkcjonalnościami.
  Dla mnie ważne jest, że NFHotel słucha potrzeb Hotelarza i co jest ważne firma rozumie i 'mówi językiem Hotelarza J'. NFHotel – to mój bardzo dobry wybór."
  Willa Sudety w Kudowie-Zdroju
  Willa Sudety
  Kudowa-Zdrój
Wystartuj
Skontaktuj sie z nami
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 534 516 556
info@nfhotel.pl
Pobierz aplikację
Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2022 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności
tabletrocketfunnel