Wypróbuj za darmo

NFHotel to wyjątkowy

 • PMS

 • Booking Engine

 • Channel Manager

Przenieś się w inny wymiar hotelarstwa

NFHotel to cała praca obiektu w jednym miejscu: rezerwacje, channel manager, booking engine, płatności on-line, faktury i wiele, wiele więcej. A to wszystko w jednej aplikacji
iPhone, Mac
Android
Huawei
Komputery PC
Wystartuj

Program hotelowy inny niż wszystkie​

NFHotel to kompleksowe narzędzie do prowadzenia obiektów noclegowych. Działa w chmurze, co pozwala na pracę z dowolnego miejsca na komputerach PC, Mac'ach, jak również na urządzeniach mobilnych. Booking engine, czyli silnik rezerwacji na stronie www, channel manager umożliwiający integrację z portalami rezerwacyjnymi, płatności on-line. To tylko niektóre z funkcjonalności NFHotel, które pozwolą Ci na automatyzację pracy i pozwolą na wyręczenie recepcji w wielu procesach, a w części obiektów zapewnią nawet recepcję bezobsługową.
System komputerowy dla hoteli

Kompleksowe narzędzie pod postacią dedykowanego programu hotelowego ma cały szereg odpowiedzialnych zadań do wykonania. Od aktywnego wsparcia dla recepcjonistów, czuwających nad grafikiem rezerwacji i całą obsługą gości, aż po moduły finansowo-rozliczeniowe oraz statystyczne, niezwykle pomocne dla szczebla kierowniczego w obiekcie noclegowym. System komputerowy dla hoteli z prawdziwego zdarzenia to niezwykle sprawna maszynka, gotowa na wszystko co może przynieść branża turystyczna.
Najzupełniej przypadkowo taki opis jak ulał pasuje do NFHotel oferowanego przez polską firmę NetFactory. Cóż jednak począć wobec faktu, że na rodzimym rynku usług dla hotelarzy tak na dobrą sprawę nie ma alternatywnej propozycji. A konkretniej sprawy ujmując takiej, która dawałaby porównywalną liczbę i jakość przydatnych funkcjonalności w ramach jednego, spójnego środowiska. Jakby tego było mało, to producent wspomnianego systemu komputerowego dla hoteli regularnie dostarcza nowych możliwości i modułów. Co pracujących w turystyce i użytkujących NFHotel powinno tylko cieszyć. Zawsze to o wiele wygodniej, kiedy wszystkie przydatne narzędzia trzyma się w jednym miejscu, zamiast co chwila przełączać się pomiędzy grafikiem recepcyjnym, programem pocztowym, księgowością, extranetem w bookingu… A do tego jeszcze biegać co chwilę na recepcję, do kuchni i po pokojach, żeby sprawdzić czy wszystko idzie tak, jak trzeba.
Oszczędność czasu, nerwów i pieniędzy
Co do dwóch pierwszych nie ma najmniejszych nawet wątpliwości. W systemie komputerowym dla hoteli NFHotel jest na przykład dział do wysyłki e-maili klientom. Taki, który jest w stanie samoczynnie napisać całą wiadomość, pobierając indywidualne dane klienta/rezerwacji wprowadzone przy innej okazji. Inny przykład: eksport wystawionych faktur VAT do formatu jednolitego pliku kontrolnego, co zdecydowanie ułatwia później osobom odpowiedzialnym za finanse prawidłowe rozliczenie się z urzędem skarbowym. Albo jeszcze generowane automatycznie raporty wyżywienia i sprzątania na wskazany okres, przydatne przy planowaniu zakupów bądź zamawiania zakresu usług konserwacji powierzchni płaskich. Co się zaś tyczy oszczędności pieniędzy za sprawą systemu komputerowego dla hoteli, również ten aspekt w NFHotel sprawuje się wyśmienicie. I to pomimo faktu, że za program hotelowy należy terminowo uiszczać opłaty abonamentowe. Tym większe, im więcej modułów jest aktywowanych. A trzeba przyznać, że takowych opcjonalności jest parę.
Płatne ekstra, a i tak wysoce pożądane
Znakomitym przykładem funkcjonalności, jaką system komputerowy dla hoteli niby ma, ale trzeba za nią dodatkowo zapłacić - po to, żeby przynosiła bezpośrednie zyski - jest booking engine. To specjalistyczne określenie na rezerwacje on-line, uruchamiane z poziomu dowolnej strony internetowej (teoretycznie, gdyż w praktyce nie każdy portal z ogłoszeniami czy społecznościówka zgadza się na wklejenie takiego kodu). Wystarczy raz wydać stosowne, techniczne banalne polecenie administratorowi witryny www, a potem całą resztą zarządzać z poziomu NFHotel - bez plątania się po kilku różnych panelach. Wygodnie dla turysty, bo dzięki systemowi komputerowemu dla hoteli może zarezerwować sobie pobyt o dowolnie wybranej porze dnia i nocy. Jeszcze wygodniej dla hotelarza, który zyskuje sieciowy odpowiednik recepcji, tyle że samoobsługowej. No i czynnej w trybie 24/7, gdyż świetnie radzącej sobie samodzielnie bez aktywności pracowników.
Jak na ekspozycji w obleganym sklepie
Takim wystawowym działaniem dla obiektu noclegowego z całą pewnością będzie współpraca z dużymi serwisami turystycznymi. Takimi, które pozwalają rezerwować pobyt w wielu obiektach. A co ma do tego system komputerowy dla hoteli? Otóż bez specjalistycznego oprogramowania nie sposób tak sterować turnusami, aby przychodzące z wielu różnych źródeł nie zaczęły się na siebie nakładać. Żeby uniknąć węzła gordyjskiego konfliktów, należy wdrożyć podsystem automatycznie ściągający zajęte pokoje z sieciowych katalogów (i na grafiku recepcyjnym też). Taki element w programie hotelowym zwykło się nazywać channel managerem. W wolnym tłumaczeniu “zarządcą kanałów sprzedażowych”, co całkiem nieźle oddaje naturę owego modułu.
Wobec rosnącej roli internetu w generowaniu ruchu turystycznego, systemy komputerowe dla hoteli stanowią przyszłość całej branży wypoczynkowej. Im wcześniej wejdzie się w nową erę, tym większe i lepiej odczuwalne będą tego korzyści. Dlatego warto sprawdzić NFHotel już teraz!

Wystartuj

Silnik rezerwacji

Booking engine

Zwiększ ilość rezerwacji bezpośrednich z silnikiem rezerwacji on-line na stronie www.
więcej rezerwacji
płatność on-line​​
na każdą stronę​​
sprzedaż przez Facebook​​
pełna synchronizacja z OTA​​
Czytaj więcej

Automatyzacja​

Channel manager​

Automatyczna synchronizacja z najważniejszymi portalami rezerwacyjnymi.
pełna synchronizacja z OTA​​
zwiększa ilość rezerwacji​
w pełni automatycznie​
brak pomyłek​​
pracuje 24h/7​​
Czytaj więcej

Program hotelowy

PMS

Kompleksowe zarządzanie obiektem w chmurze. Miej wszystko pod kontrolą - gdziekolwiek jesteś.
Powiadomienia e-mail, SMS
Wysyłanie potwierdzeń rezerwacji na e-mail, sms. Gotowe szablony po podaniu podstawowych.​
Faktury
Faktury proforma, VAT. Faktury zaliczkowe, oraz końcowe. Dokumenty kasowe. Eksport pliku JPK.
Apartamenty - moduł zarządzania
Zarządzanie apartamentami, dostęp dla właścicieli, rozliczenia prowizji, analizy i raporty.
Sprzątanie
Raport sprzątania na dzień 1 kliknięciem, aplikacja mobilna dla serwisu sprzątającego.
Rezerwacje grupowe
Szybkie, intuicyjne rezerwowanie wielu pokoi jednocześnie. Grupowe potwierdzenia e-mail, sms.
Druki
Karta pobytu, regulamin, voucher, druki z danymi rezerwacji z możliwością załączania do e-mail.
Raporty
Raporty wyżywienia, przyjazdów/wyjazdów, sprzątania, oraz grafik rezerwacji.
Manager zadań
Przydzielanie zadań dla rezerwacji, życzenia specjalne gości. Delegowanie pracownikom.
Drukarki fiskalne
Obsługa drukarek: Posnet, Novitus, Elzab. Możesz drukować ze smartfona, będąc na wakacjach :)
Zamki
Obsługa zamków na karty, zamków na kody wysyłane w sms – idealne do apartamentów, obiektów bezobsługowych.
Płatności on-line, karty kredytowe
Błyskawiczne płatności on-line oraz kartami kredytowymi, automatyczne księgowanie wpłat.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
Zobacz pełną listę funkcjonalności

Korzystaj bez granic​

Chmurowe rozwiązanie pozwoli na dostęp z każdego miejsca na ziemi, z dowolnego urządzenia, dla nielimitowanej liczby użytkowników.
w recepcji​​
w biurze​
w domu​​
na zakupach
na wakacjach​
.. gdziekolwiek jesteś​

Bezobsługowa recepcja

Mobilność NFHotel pozwoli Ci na zarządzanie obiektem gdziekolwiek jesteś. Dzięki zautomatyzowaniu wielu pracochłonnych procesów wyręczy Cię w wielu zadaniach, dzięki czemu recepcja może działać bezobsługowo. Prosty i intuicyjny system ułatwi i usprawni pracę, spełniając najwyższe oczekiwania pracowników.
krok 1
Rezerwacja on-line​
Przyjęcie rezerwacji z silnika rezerwacji lub z kanału rezerwacji.
krok 2
Płatność​
Przyjęcie płatności on-line od gościa i zaksięgowanie jej w NFHotel.
krok 3
Potwierdzenie
Wysyłka potwierdzenia rezerwacji na e-mail + SMS, wraz z kodem do otwierania drzwi.
Dowiedz się więcej o bezobsługowej recepcji

Pytania i odpowiedzi

Czy mogę używać NFHotel na wielu urządzeniach?
Oczywiście. Program hotelowy NFHotel będzie działać na komputerze, tablecie czy smartfonie.
Ilu użytkowników może pracować jednocześnie?
Dowolna ilość. Każdy użytkownik ma osobny dostęp, dzięki czemu widzisz dokładnie, kto, co i kiedy wykonał.
Więcej odpowiedzi
Więcej Odpowiedzi
 
nfhotel.pl

Hotelowe strony www​

Świetny PMS potrzebuje równie dobrej strony www.
Zadbamy o właściwe zaprezentowanie walorów Twojego obiektu.
cms
Strony oparte są o prosty w obsłudze panel zarządzania treścią.
rezerwacja on-line
W stronę wbudowany jest silnik rezerwacji on-line (booking engine).
ssl
Certyfikat SSL zapewni bezpieczeństwo odwiedzającym Twoją stronę.
większa sprzedaż
Silnik rezerwacji on-line na stronie to już standard - musisz go mieć aby sprzedawać więcej.
mobilna
Tworzone przez nas strony są w pełni responsywne.
szybka
Marzysz o super szybkiej stronie? Potrafimy zbudować stronę, która osiąga MOBILNIE wyniki nawet 100 na 100 możliwych punktów w Google PageSpeed Insights.
Czytaj więcej
Dołącz już dziś do zadowolonych klientów​
 • "Przejście na NFHotel z innego systemu to była dobra decyzja. Program zawsze dostępny, nowe możliwości są wdrażane chyba co tydzień. Klika ulepszeń pojawiło się na naszą prośbę. Co jest dla nas niezwykle ważne - zawsze można liczyć na pomoc techniczną."
  Laola SPA w Pobierowie
  Laola Spa
  Pobierowo
 • "Decyzja o wyborze systemu NFHotel była "strzałem w dziesiątkę". Program pozwolił nam zebrać wszystkie obiekty w jedną całość, aby integralnie nimi zarządzać, a ze względu na ich różnorodność, było to nie lada wyzwanie. Szeroki wachlarz możliwości tego narzędzia, bardzo pomaga nam w codziennej pracy, zarówno pod względem obsługi gości, jak rozliczeń finansowych dla właścicieli, czy współpracy z działem technicznym.
  System jest wciąż unowocześniany zgodnie z naszymi uwagami, wprowadzane są poprawki i ulepszenia. Dział pomocy technicznej nigdy nas nie zawiódł, działa błyskawicznie. Polecamy każdemu, kto szuka konkretnego narzędzia do prowadzenia obiektów branży turystycznej."
  Jantar Apartamenty w Kołobrzegu
  JANTAR apartamenty
  Kołobrzeg
 • "Pracę na systemie NFHotel rozpoczęliśmy już kilka lat temu, kiedy w naszej ofercie znajdowało się zaledwie 20 apartamentów. Dziś zarządzamy przeszło 140 lokalami, a NFHotel jest niezastąpionym narzędziem pracy. Z dumą obserwujemy dynamiczny rozwój firmy. NFHotel dostosowuje się do naszych potrzeb, nieustannie wdrażane są nowe funkcjonalności. Program jest łatwy i intuicyjny, zaspokoi nawet najbardziej wymagających. I co ważne, firma reaguje błyskawicznie na wszelkie sugestie czy zgłoszenia. Z dużą starannością otoczono nas opieką, dzięki której wysoko cenimy sobie współpracę. Gratulujemy świetnej organizacji pracy i profesjonalizmu."
  Apartamenty Wonder Home w Karpaczu
  Wonder Home
  Karpacz
 • "Szukaliśmy programu łatwego w obsłudze, intuicyjnego. I taki właśnie jest NFHotel. Użytkujemy go już ponad rok.
  Program zawsze dostępny, bardzo dobre wsparcie techniczne."
  Harmony House w Świnoujściu
  Harmony House
  Świnoujście
 • "Prostota i intuicyjność to główne atuty programu, dzięki nim można sprawnie zarządzać rezerwacjami grupowymi oraz generować różnego rodzaju raporty. Dodatkowym atutem jest wsparcie twórców. Z czystym sumieniem polecamy NFHotel."
  Soleil Resort & SPA w Rewalu
  Soleil Resort & SPA
  Rewal
 • "Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z NFHotel. Wysoka kultura osobista i kompetencje właściciela firmy.
  Bardzo dobry kontakt z pomocą techniczną i szybki czas reakcji. PMS i Chanel manager + Booking Engine działają bardzo dobrze i cały czas firma pracuje nad nowymi funkcjonalnościami.
  Dla mnie ważne jest, że NFHotel słucha potrzeb Hotelarza i co jest ważne firma rozumie i 'mówi językiem Hotelarza J'. NFHotel – to mój bardzo dobry wybór."
  Willa Sudety w Kudowie-Zdroju
  Willa Sudety
  Kudowa-Zdrój
Wystartuj

Skontaktuj sie z nami

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 575 620 166
info@nfhotel.pl

Pobierz aplikację

Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2022 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności
Załóż darmowe konto i zacznij korzystać już dzisiaj!
tabletrocketfunnel