Wypróbuj za darmo
NFHotel to wyjątkowy
 • PMS
 • Booking Engine
 • Channel Manager
Przenieś się w inny wymiar hotelarstwa
NFHotel to cała praca obiektu w jednym miejscu: rezerwacje, channel manager, booking engine, płatności on-line, faktury i wiele, wiele więcej. A to wszystko w jednej aplikacji
iPhone, Mac
Android
Huawei
Komputery PC
Wystartuj
Program hotelowy inny niż wszystkie​
NFHotel to kompleksowe narzędzie do prowadzenia obiektów noclegowych. Działa w chmurze, co pozwala na pracę z dowolnego miejsca na komputerach PC, Mac'ach, jak również na urządzeniach mobilnych. Booking engine, czyli silnik rezerwacji na stronie www, channel manager umożliwiający integrację z portalami rezerwacyjnymi, płatności on-line. To tylko niektóre z funkcjonalności NFHotel, które pozwolą Ci na automatyzację pracy i pozwolą na wyręczenie recepcji w wielu procesach, a w części obiektów zapewnią nawet recepcję bezobsługową.
Komputerowa recepcja

Statystyki z branży turystycznej na przestrzeni kilku ostatnich lat pokazują wyraźnie, jaki jest trend: coraz większa część ruchu w hotelarskim interesie generowana jest za pośrednictwem rozmaitych źródeł internetowych. A skoro tak, to papierowo-kalendarzowe metody zarządzania obiektem noclegowym i rezerwacjami muszą odejść do lamusa. Chyba, że ktoś bardzo chce mierzyć się ze zjawiskiem overbookingu (nakładających się na siebie turnusów) i jego finansowo-wizerunkowymi konsekwencjami. Komputerowa recepcja w postaci programu hotelowego z rozbudowanym zakresem możliwości staje się koniecznym krokiem naprzód.
Podstawową, a jednocześnie najmocniej interesującą hotelarzy przewagą specjalistycznego, cyfrowego oprogramowania nad pisemnymi zapiskami jest znaczące zwiększenie przychodów. Prosta zależność - im więcej efektywnych i szybkich kanałów sprzedaży, tym łatwiej o maksymalizację obłożenia. Recepcja z kompetentnym personelem oczywiście pozostaje w pogotowiu, ale uruchomienie dodatkowej, komputerowej recepcji w wymiarze wirtualnym przyniesie ze sobą mnóstwo przydatnych opcji. Jedną z nich będzie channel manager, odpowiedzialny za synchronizację dostępności oraz zajętości poszczególnych pokoi we wszystkich miejscach, w których możliwe jest dokonanie rezerwacji. Od grafiku hotelowego dla pracowników i/lub zarządców ośrodka wypoczynkowego po “online travel agencies” z serwisem booking.com na czele.
Połączenie dwukierunkowe
Wspomniany portal jest w stanie przyciągnąć wielu nowych turystów, nawet grubo ponad połowa gości w niektórych obiektach noclegowych skorzystała z pośrednictwa bookingu. Dla hotelarzy niebywale istotne jest to, żeby channel manager dokonywał wymiany danych jak najszybciej. Systemy na komputerową recepcję, które z extranetem komunikują się raz na minutę (albo i jeszcze mniejszą częstotliwością), są kompletnie niewarte uwagi. Zbyt duże okienko dla ewentualnego overbookingu. Taki program hotelowy NFHotel wykręca wyniki na poziomie jednej, trzech, a w najgorszym wypadku pięciu sekund w dwustronnej wymianie informacji o nowej rezerwacji, modyfikacjach, anulacjach itd. Takie rezultaty pozwalają na spokojnie myśleć o tym, żeby w booking.com udostępnić do sprzedaży wszystkie pokoje na cały czas funkcjonowania obiektu. Zamiast tylko kilku wybranych, co robi wielu hotelarzy przytłoczonych nadmiarem obowiązków w extranecie. Komputerowa recepcja załatwi wszystko sama: automatycznie i w mgnieniu oka.
Własny booking engine na stronę internetową
Kolejny niezwykle przydatny element, który zmienia zaawansowany program hotelowy w samoczynną maszynkę do robienia pieniędzy. Poniekąd, gdyż uruchomienie porządnego booking engine’u na witrynie www stanowi de facto stworzenie kolejnego, kompleksowego punktu obsługi klienta. Może i “tylko sieciowego”, ale pozwalającego na dokonanie pełnej rezerwacji od A do Z. I nawet Ż. Wprawdzie turysta z taką komputerową recepcją nie wynegocjuje lepszej ceny, ale sprawę ewentualnych zniżek załatwią kody i karty rabatowe dla stałych klientów. Do rzeczy: booking engine przeprowadza zainteresowanego pobytem użytkownika strony internetowej przez całe bukowanie praktycznie za rączkę. Wystarczy podać liczbę i wiek osób, długość pobytu (preferowane daty przyjazdu i wyjazdu), uzupełnić informacje o wyżywieniu, pakietach SPA oraz pozostałych atrakcjach dodatkowych, a potem wybrać standardy pokoi, potwierdzić i opłacić. A potem myśleć już o pakowaniu się i optymalnej trasie dojazdu.
Świetne funkcjonalności komputerowej recepcji
Program hotelowy może i nie da rady wcisnąć wszystkich “niezbędnych” rzeczy do walizki, ale już w dotarciu na miejsce klientowi jest w stanie pomóc. Choćby w taki sposób, jak robi to NFHotel. W potwierdzeniach e-mailowych zawarta jest mapka z dokładną lokalizacją obiektu, która uruchomiona na smartfonie zmienia się w dynamiczną nawigację. Takie wiadomości mogą również zawierać odnośnik do skróconego wprawdzie, za to multimedialnego przewodnika po atrakcjach turystycznych miejscowości i najbliższych okolic. Jak zatem doskonale widać, komputerowa recepcja spełnia całe mnóstwo przydatnych w turystyce funkcji - tak dla wczasowiczów, jak też hotelarzy.

Wystartuj
Silnik rezerwacji
Booking engine
Zwiększ ilość rezerwacji bezpośrednich z silnikiem rezerwacji on-line na stronie www.
więcej rezerwacji
płatność on-line​​
na każdą stronę​​
sprzedaż przez Facebook​​
pełna synchronizacja z OTA​​
Czytaj więcej
Automatyzacja​
Channel manager​
Automatyczna synchronizacja z najważniejszymi portalami rezerwacyjnymi.
pełna synchronizacja z OTA​​
zwiększa ilość rezerwacji​
w pełni automatycznie​
brak pomyłek​​
pracuje 24h/7​​
Czytaj więcej

Program hotelowy

PMS
Kompleksowe zarządzanie obiektem w chmurze. Miej wszystko pod kontrolą - gdziekolwiek jesteś.
Powiadomienia e-mail, SMS
Wysyłanie potwierdzeń rezerwacji na e-mail, sms. Gotowe szablony po podaniu podstawowych informacji.​
Faktury
Faktury proforma, VAT. Faktury zaliczkowe, oraz końcowe. Dokumenty kasowe. Eksport pliku JPK.
Apartamenty - moduł zarządzania
Zarządzanie apartamentami, dostęp dla właścicieli, rozliczenia prowizji, analizy i raporty.
Sprzątanie
Raport sprzątania na dzień 1 kliknięciem, aplikacja mobilna dla serwisu sprzątającego.
Rezerwacje grupowe
Szybkie, intuicyjne rezerwowanie wielu pokoi jednocześnie. Grupowe potwierdzenia e-mail, sms.
Druki
Karta pobytu, regulamin, voucher, druki z danymi rezerwacji z możliwością załączania do e-mail.
Raporty
Raporty wyżywienia, przyjazdów/wyjazdów, sprzątania, oraz grafik rezerwacji.
Manager zadań
Przydzielanie zadań dla rezerwacji, życzenia specjalne gości. Delegowanie pracownikom.
Drukarki fiskalne
Obsługa drukarek: Posnet, Novitus, Elzab. Możesz drukować ze smartfona, będąc na wakacjach :)
Zamki
Obsługa zamków na karty, zamków na kody wysyłane w sms – idealne do apartamentów, obiektów bezobsługowych.
Płatności on-line, karty kredytowe
Błyskawiczne płatności on-line oraz kartami kredytowymi, automatyczne księgowanie wpłat.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
Zobacz pełną listę funkcjonalności
Korzystaj bez granic​
Chmurowe rozwiązanie pozwoli na dostęp z każdego miejsca na ziemi, z dowolnego urządzenia, dla nielimitowanej liczby użytkowników.
w recepcji​​
w biurze​
w domu​​
na zakupach
na wakacjach​
.. gdziekolwiek jesteś​
Bezobsługowa recepcja
Mobilność NFHotel pozwoli Ci na zarządzanie obiektem gdziekolwiek jesteś. Dzięki zautomatyzowaniu wielu pracochłonnych procesów wyręczy Cię w wielu zadaniach, dzięki czemu recepcja może działać bezobsługowo. Prosty i intuicyjny system ułatwi i usprawni pracę, spełniając najwyższe oczekiwania pracowników.
krok 1
Rezerwacja on-line​
Przyjęcie rezerwacji z silnika rezerwacji lub z kanału rezerwacji.
krok 2
Płatność​
Przyjęcie płatności on-line od gościa i zaksięgowanie jej w NFHotel.
krok 3
Potwierdzenie
Wysyłka potwierdzenia rezerwacji na e-mail + SMS, wraz z kodem do otwierania drzwi.
Dowiedz się więcej o bezobsługowej recepcji
Pytania i odpowiedzi
Czy mogę używać NFHotel na wielu urządzeniach?
Oczywiście. Program hotelowy NFHotel będzie działać na komputerze, tablecie czy smartfonie.
Ilu użytkowników może pracować jednocześnie?
Dowolna ilość. Każdy użytkownik ma osobny dostęp, dzięki czemu widzisz dokładnie, kto, co i kiedy wykonał.
 
nfhotel.pl
Hotelowe strony www​
Świetny PMS potrzebuje równie dobrej strony www.
Zadbamy o właściwe zaprezentowanie walorów Twojego obiektu.
cms
Strony oparte są o prosty w obsłudze panel zarządzania treścią.
rezerwacja on-line
W stronę wbudowany jest silnik rezerwacji on-line (booking engine).
ssl
Certyfikat SSL zapewni bezpieczeństwo odwiedzającym Twoją stronę.
większa sprzedaż
Silnik rezerwacji on-line na stronie to już standard - musisz go mieć aby sprzedawać więcej.
mobilna
Tworzone przez nas strony są w pełni responsywne.
szybka
Marzysz o super szybkiej stronie? Potrafimy zbudować stronę, która osiąga MOBILNIE wyniki nawet 100 na 100 możliwych punktów w Google PageSpeed Insights.
Czytaj więcej
Dołącz już dziś do zadowolonych klientów​
 • "Przejście na NFHotel z innego systemu to była dobra decyzja. Program zawsze dostępny, nowe możliwości są wdrażane chyba co tydzień. Klika ulepszeń pojawiło się na naszą prośbę. Co jest dla nas niezwykle ważne - zawsze można liczyć na pomoc techniczną."
  Laola SPA w Pobierowie
  Laola Spa
  Pobierowo
 • "Decyzja o wyborze systemu NFHotel była "strzałem w dziesiątkę". Program pozwolił nam zebrać wszystkie obiekty w jedną całość, aby integralnie nimi zarządzać, a ze względu na ich różnorodność, było to nie lada wyzwanie. Szeroki wachlarz możliwości tego narzędzia, bardzo pomaga nam w codziennej pracy, zarówno pod względem obsługi gości, jak rozliczeń finansowych dla właścicieli, czy współpracy z działem technicznym.
  System jest wciąż unowocześniany zgodnie z naszymi uwagami, wprowadzane są poprawki i ulepszenia. Dział pomocy technicznej nigdy nas nie zawiódł, działa błyskawicznie. Polecamy każdemu, kto szuka konkretnego narzędzia do prowadzenia obiektów branży turystycznej."
  Jantar Apartamenty w Kołobrzegu
  JANTAR apartamenty
  Kołobrzeg
 • "Pracę na systemie NFHotel rozpoczęliśmy już kilka lat temu, kiedy w naszej ofercie znajdowało się zaledwie 20 apartamentów. Dziś zarządzamy przeszło 140 lokalami, a NFHotel jest niezastąpionym narzędziem pracy. Z dumą obserwujemy dynamiczny rozwój firmy. NFHotel dostosowuje się do naszych potrzeb, nieustannie wdrażane są nowe funkcjonalności. Program jest łatwy i intuicyjny, zaspokoi nawet najbardziej wymagających. I co ważne, firma reaguje błyskawicznie na wszelkie sugestie czy zgłoszenia. Z dużą starannością otoczono nas opieką, dzięki której wysoko cenimy sobie współpracę. Gratulujemy świetnej organizacji pracy i profesjonalizmu."
  Apartamenty Wonder Home w Karpaczu
  Wonder Home
  Karpacz
 • "Szukaliśmy programu łatwego w obsłudze, intuicyjnego. I taki właśnie jest NFHotel. Użytkujemy go już ponad rok.
  Program zawsze dostępny, bardzo dobre wsparcie techniczne."
  Harmony House w Świnoujściu
  Harmony House
  Świnoujście
 • "Prostota i intuicyjność to główne atuty programu, dzięki nim można sprawnie zarządzać rezerwacjami grupowymi oraz generować różnego rodzaju raporty. Dodatkowym atutem jest wsparcie twórców. Z czystym sumieniem polecamy NFHotel."
  Soleil Resort & SPA w Rewalu
  Soleil Resort & SPA
  Rewal
 • "Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z NFHotel. Wysoka kultura osobista i kompetencje właściciela firmy.
  Bardzo dobry kontakt z pomocą techniczną i szybki czas reakcji. PMS i Chanel manager + Booking Engine działają bardzo dobrze i cały czas firma pracuje nad nowymi funkcjonalnościami.
  Dla mnie ważne jest, że NFHotel słucha potrzeb Hotelarza i co jest ważne firma rozumie i 'mówi językiem Hotelarza J'. NFHotel – to mój bardzo dobry wybór."
  Willa Sudety w Kudowie-Zdroju
  Willa Sudety
  Kudowa-Zdrój
Wystartuj
Skontaktuj sie z nami
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 534 516 556
info@nfhotel.pl
Pobierz aplikację
Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2022 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności
tabletrocketfunnel