Wypróbuj za darmo
NFHotel to wyjątkowy
 • PMS
 • Booking Engine
 • Channel Manager
Przenieś się w inny wymiar hotelarstwa
NFHotel to cała praca obiektu w jednym miejscu: rezerwacje, channel manager, booking engine, płatności on-line, faktury i wiele, wiele więcej. A to wszystko w jednej aplikacji
iPhone, Mac
Android
Huawei
Komputery PC
Wystartuj
Program hotelowy inny niż wszystkie​
NFHotel to kompleksowe narzędzie do prowadzenia obiektów noclegowych. Działa w chmurze, co pozwala na pracę z dowolnego miejsca na komputerach PC, Mac'ach, jak również na urządzeniach mobilnych. Booking engine, czyli silnik rezerwacji na stronie www, channel manager umożliwiający integrację z portalami rezerwacyjnymi, płatności on-line. To tylko niektóre z funkcjonalności NFHotel, które pozwolą Ci na automatyzację pracy i pozwolą na wyręczenie recepcji w wielu procesach, a w części obiektów zapewnią nawet recepcję bezobsługową.
Recepcja na komórkę

Mocno poszukiwana przez hotelarzy aplikacja mobilna - zwłaszcza przez tych zarządców obiektów noclegowych wszelkich kategorii, którzy będąc w częstych rozjazdach chcą trzymać rękę na pulsie. Zarówno mieć dokładne rozeznanie o tym, co się dzieje w ich biznesie, jak też aktywnie działać. Swoją drogą to nie wypada zapominać, że taka zaawansowana recepcja na komórkę będzie co najmniej równie przydatna również dla personelu. I jest ku temu sporo rozsądnych przesłanek.
Realia współczesnej turystyki są bowiem takie, że multifunkcjonalny program hotelowy jest najprościej rzecz ujmując niezbędny jak powietrze. Chyba, że ktoś jest w stanie skutecznie prowadzić hotelarski biznes bez sprzedawania turnusów w internecie. Bez wyspecjalizowanego systemu nie sposób utrzymywać aktualnej dostępności we wszystkich atrakcyjnych kanałach. Dlatego po dobrej recepcji na komórkę wręcz należy oczekiwać, że będzie nie tyle samodzielną aplikacją, co mobilną “odnogą” większego oprogramowania. A właściwie to pełnoprawnym programem hotelowym, tyle że wtłoczonym w ramy mniejszego urządzenia. Przy współczesnych technologiach różnice między wersjami ograniczają się wyłącznie do warstwy wizualnej, z zachowaniem pełnej funkcjonalności.
Po co komu system hotelarski na telefonie?
Z punktu widzenia osoby wyjeżdżającej na spotkania, delegacje czy po prostu wczasy, takie rozwiązanie daje możliwość kontynuowania pracy zdalnie. Jeśli gospodarz też zajmuje się odbieraniem telefonów od klientów i zrobieniem rezerwacji, a dzwoniący klient “złapie go” daleko poza biurem, posiadając recepcję na komórkę może spokojnie poinformować turystę o wolnych terminach i zabukować mu turnus. Oszczędzając gadki o nieobecności, co niektórzy mogą odebrać jako nieuprzejmość (mniejsza o to, że taka reakcja byłaby kompletnie nieuzasadniona). Co się zaś tyczy recepcjonistów stacjonarnych, to zapewne zwykle pracują na komputerach. Gdyby jednak doszło do jakiejś awarii sprzętu albo internetu, wersja mobilna programu hotelowego pozwala kontynuować dokładnie te same czynności co wcześniej, bez utraty rytmu i koncentracji. Dzisiaj telefony komórkowe ze stałym połączeniem z globalną siecią są najzwyklejszym standardem.
Wymogi techniczne
Perspektywy są zatem całkiem zachęcające - pytanie tylko, czy trzeba posiadać konkretny model telefonu? W przypadku znakomitego NFHotel marka, typ systemu operacyjnego czy generacja techniczna nie odgrywają najmniejszego znaczenia. Z tą recepcją na komórkę da się pracować na wszystkim, co ma przeglądarkę internetową i stabilne (w miarę) połączenie z siecią. I dokładnie takie, chmurowe rozwiązanie ma zdecydowanie najwięcej zalet. Charakterystyka urządzenia nia gra kompletnie żadnej roli - co najwyżej trzeba dodatkowo sparować nowy sprzęt w adminie, ale to dosłownie chwilka - zaś wszelkie aktualizacje dotyczą zewnętrznego serwera. Nie trzeba ściągać jakichkolwiek danych i czekać na uruchomienie, martwić się przestarzałym iOS-em/Androidem… Wszystko śmiga jak ta lala.
Responsywna strona zamiast aplikacji-programu
Rozwiązanie mocno niecodzienne, ale w przypadku recepcji na komórkę jak najbardziej akceptowalne. Grunt to rozpisać wszystko w taki sposób, żeby system wyświetlał wszystko czytelnie na różnych ekranach i przy najrozmaitszych rozdzielczościach. A jak pokazuje NFHotel, jest to zadanie jak najbardziej wykonalne. Warto przy tym zaznaczyć, że jest to metoda niezwykle uniwersalna, jeśli chodzi o kompatybilność dedykowanego obiektom turystycznym oprogramowania z każdym dostępnym na rynku telefonem. Nawet stareńkimi modelami z fizyczną klawiaturą o najwyżej 12 przyciskach. Pozostaje jeszcze kwestia wygody obsługi i poruszania się po opcjach. Jako że osobiste upodobania bywają bardzo nietypowe, najlepiej przed ostatecznym wdrożeniem systemu przetestować demo programu hotelowego. Tak wersji komputerowej, jak i części którą można określić jako recepcja na komórkę. Wystarczy skontaktować się z producentem, aby stworzył dostęp i podał niezbędne do logowania dane.
Z NFHotel dostaniesz pełnoprawną, interaktywną recepcję na komórkę i wiele, wiele więcej innych, nadzwyczaj przydatnych i efektywnych modułów w multifunkcjonalnym programie hotelowym.

Wystartuj
Silnik rezerwacji
Booking engine
Zwiększ ilość rezerwacji bezpośrednich z silnikiem rezerwacji on-line na stronie www.
więcej rezerwacji
płatność on-line​​
na każdą stronę​​
sprzedaż przez Facebook​​
pełna synchronizacja z OTA​​
Czytaj więcej
Automatyzacja​
Channel manager​
Automatyczna synchronizacja z najważniejszymi portalami rezerwacyjnymi.
pełna synchronizacja z OTA​​
zwiększa ilość rezerwacji​
w pełni automatycznie​
brak pomyłek​​
pracuje 24h/7​​
Czytaj więcej

Program hotelowy

PMS
Kompleksowe zarządzanie obiektem w chmurze. Miej wszystko pod kontrolą - gdziekolwiek jesteś.
Powiadomienia e-mail, SMS
Wysyłanie potwierdzeń rezerwacji na e-mail, sms. Gotowe szablony po podaniu podstawowych informacji.​
Faktury
Faktury proforma, VAT. Faktury zaliczkowe, oraz końcowe. Dokumenty kasowe. Eksport pliku JPK.
Apartamenty - moduł zarządzania
Zarządzanie apartamentami, dostęp dla właścicieli, rozliczenia prowizji, analizy i raporty.
Sprzątanie
Raport sprzątania na dzień 1 kliknięciem, aplikacja mobilna dla serwisu sprzątającego.
Rezerwacje grupowe
Szybkie, intuicyjne rezerwowanie wielu pokoi jednocześnie. Grupowe potwierdzenia e-mail, sms.
Druki
Karta pobytu, regulamin, voucher, druki z danymi rezerwacji z możliwością załączania do e-mail.
Raporty
Raporty wyżywienia, przyjazdów/wyjazdów, sprzątania, oraz grafik rezerwacji.
Manager zadań
Przydzielanie zadań dla rezerwacji, życzenia specjalne gości. Delegowanie pracownikom.
Drukarki fiskalne
Obsługa drukarek: Posnet, Novitus, Elzab. Możesz drukować ze smartfona, będąc na wakacjach :)
Zamki
Obsługa zamków na karty, zamków na kody wysyłane w sms – idealne do apartamentów, obiektów bezobsługowych.
Płatności on-line, karty kredytowe
Błyskawiczne płatności on-line oraz kartami kredytowymi, automatyczne księgowanie wpłat.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
Zobacz pełną listę funkcjonalności
Korzystaj bez granic​
Chmurowe rozwiązanie pozwoli na dostęp z każdego miejsca na ziemi, z dowolnego urządzenia, dla nielimitowanej liczby użytkowników.
w recepcji​​
w biurze​
w domu​​
na zakupach
na wakacjach​
.. gdziekolwiek jesteś​
Bezobsługowa recepcja
Mobilność NFHotel pozwoli Ci na zarządzanie obiektem gdziekolwiek jesteś. Dzięki zautomatyzowaniu wielu pracochłonnych procesów wyręczy Cię w wielu zadaniach, dzięki czemu recepcja może działać bezobsługowo. Prosty i intuicyjny system ułatwi i usprawni pracę, spełniając najwyższe oczekiwania pracowników.
krok 1
Rezerwacja on-line​
Przyjęcie rezerwacji z silnika rezerwacji lub z kanału rezerwacji.
krok 2
Płatność​
Przyjęcie płatności on-line od gościa i zaksięgowanie jej w NFHotel.
krok 3
Potwierdzenie
Wysyłka potwierdzenia rezerwacji na e-mail + SMS, wraz z kodem do otwierania drzwi.
Dowiedz się więcej o bezobsługowej recepcji
Pytania i odpowiedzi
Czy mogę używać NFHotel na wielu urządzeniach?
Oczywiście. Program hotelowy NFHotel będzie działać na komputerze, tablecie czy smartfonie.
Ilu użytkowników może pracować jednocześnie?
Dowolna ilość. Każdy użytkownik ma osobny dostęp, dzięki czemu widzisz dokładnie, kto, co i kiedy wykonał.
 
nfhotel.pl
Hotelowe strony www​
Świetny PMS potrzebuje równie dobrej strony www.
Zadbamy o właściwe zaprezentowanie walorów Twojego obiektu.
cms
Strony oparte są o prosty w obsłudze panel zarządzania treścią.
rezerwacja on-line
W stronę wbudowany jest silnik rezerwacji on-line (booking engine).
ssl
Certyfikat SSL zapewni bezpieczeństwo odwiedzającym Twoją stronę.
większa sprzedaż
Silnik rezerwacji on-line na stronie to już standard - musisz go mieć aby sprzedawać więcej.
mobilna
Tworzone przez nas strony są w pełni responsywne.
szybka
Marzysz o super szybkiej stronie? Potrafimy zbudować stronę, która osiąga MOBILNIE wyniki nawet 100 na 100 możliwych punktów w Google PageSpeed Insights.
Czytaj więcej
Dołącz już dziś do zadowolonych klientów​
 • "Przejście na NFHotel z innego systemu to była dobra decyzja. Program zawsze dostępny, nowe możliwości są wdrażane chyba co tydzień. Klika ulepszeń pojawiło się na naszą prośbę. Co jest dla nas niezwykle ważne - zawsze można liczyć na pomoc techniczną."
  Laola SPA w Pobierowie
  Laola Spa
  Pobierowo
 • "Decyzja o wyborze systemu NFHotel była "strzałem w dziesiątkę". Program pozwolił nam zebrać wszystkie obiekty w jedną całość, aby integralnie nimi zarządzać, a ze względu na ich różnorodność, było to nie lada wyzwanie. Szeroki wachlarz możliwości tego narzędzia, bardzo pomaga nam w codziennej pracy, zarówno pod względem obsługi gości, jak rozliczeń finansowych dla właścicieli, czy współpracy z działem technicznym.
  System jest wciąż unowocześniany zgodnie z naszymi uwagami, wprowadzane są poprawki i ulepszenia. Dział pomocy technicznej nigdy nas nie zawiódł, działa błyskawicznie. Polecamy każdemu, kto szuka konkretnego narzędzia do prowadzenia obiektów branży turystycznej."
  Jantar Apartamenty w Kołobrzegu
  JANTAR apartamenty
  Kołobrzeg
 • "Pracę na systemie NFHotel rozpoczęliśmy już kilka lat temu, kiedy w naszej ofercie znajdowało się zaledwie 20 apartamentów. Dziś zarządzamy przeszło 140 lokalami, a NFHotel jest niezastąpionym narzędziem pracy. Z dumą obserwujemy dynamiczny rozwój firmy. NFHotel dostosowuje się do naszych potrzeb, nieustannie wdrażane są nowe funkcjonalności. Program jest łatwy i intuicyjny, zaspokoi nawet najbardziej wymagających. I co ważne, firma reaguje błyskawicznie na wszelkie sugestie czy zgłoszenia. Z dużą starannością otoczono nas opieką, dzięki której wysoko cenimy sobie współpracę. Gratulujemy świetnej organizacji pracy i profesjonalizmu."
  Apartamenty Wonder Home w Karpaczu
  Wonder Home
  Karpacz
 • "Szukaliśmy programu łatwego w obsłudze, intuicyjnego. I taki właśnie jest NFHotel. Użytkujemy go już ponad rok.
  Program zawsze dostępny, bardzo dobre wsparcie techniczne."
  Harmony House w Świnoujściu
  Harmony House
  Świnoujście
 • "Prostota i intuicyjność to główne atuty programu, dzięki nim można sprawnie zarządzać rezerwacjami grupowymi oraz generować różnego rodzaju raporty. Dodatkowym atutem jest wsparcie twórców. Z czystym sumieniem polecamy NFHotel."
  Soleil Resort & SPA w Rewalu
  Soleil Resort & SPA
  Rewal
 • "Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z NFHotel. Wysoka kultura osobista i kompetencje właściciela firmy.
  Bardzo dobry kontakt z pomocą techniczną i szybki czas reakcji. PMS i Chanel manager + Booking Engine działają bardzo dobrze i cały czas firma pracuje nad nowymi funkcjonalnościami.
  Dla mnie ważne jest, że NFHotel słucha potrzeb Hotelarza i co jest ważne firma rozumie i 'mówi językiem Hotelarza J'. NFHotel – to mój bardzo dobry wybór."
  Willa Sudety w Kudowie-Zdroju
  Willa Sudety
  Kudowa-Zdrój
Wystartuj
Skontaktuj sie z nami
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 534 516 556
info@nfhotel.pl
Pobierz aplikację
Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2022 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności
tabletrocketfunnel