Wypróbuj za darmo
NFHotel to wyjątkowy
 • PMS
 • Booking Engine
 • Channel Manager
Przenieś się w inny wymiar hotelarstwa
NFHotel to cała praca obiektu w jednym miejscu: rezerwacje, channel manager, booking engine, płatności on-line, faktury i wiele, wiele więcej. A to wszystko w jednej aplikacji
iPhone, Mac
Android
Huawei
Komputery PC
Wystartuj
Program hotelowy inny niż wszystkie​
NFHotel to kompleksowe narzędzie do prowadzenia obiektów noclegowych. Działa w chmurze, co pozwala na pracę z dowolnego miejsca na komputerach PC, Mac'ach, jak również na urządzeniach mobilnych. Booking engine, czyli silnik rezerwacji na stronie www, channel manager umożliwiający integrację z portalami rezerwacyjnymi, płatności on-line. To tylko niektóre z funkcjonalności NFHotel, które pozwolą Ci na automatyzację pracy i pozwolą na wyręczenie recepcji w wielu procesach, a w części obiektów zapewnią nawet recepcję bezobsługową.
Jak zorganizować pracę w hotelu?

Niby wszystko wydaje się oczywiste - recepcjoniści robią rezerwacje, ekipa sprzątająca dba o porządek, kucharze robią pyszne jedzenie, zadowoleni goście odpoczywają, a właściciele śpią na pieniądzach - ale jak przychodzi co do czego, to okazuje się że właściwe zorganizowanie pracy w hotelu jest proste wyłącznie na papierze. A wprowadzając odpowiednie procedury, zasady i narzędzia, można uzyskać wprost rewelacyjne wyniki. Właśnie takim narzędziem dla zajmujących się jakimkolwiek obiektem noclegowym będzie program hotelowy NFHotel.
I jest ku temu sporo konkretnych przykładów - również dla tych, którzy rękami i nogami zapierają się przed rozwiązaniami komputerowymi i nowinkami technologicznymi. Wprawdzie można uparcie ignorować sprawdzone fakty, ale taka zamknięta postawa to w najlepszym razie stanie w miejscu. A kto nie rozwija swojej organizacji pracy w hotelu, ten się de facto cofa w biznesowym rozwoju. Chodzi tutaj przede wszystkim o rosnący udział internetowych źródeł rezerwacji w hotelarskich przychodach. Nie da się ukryć, że dla turystów zdecydowanie wygodniej jest bukować turnusy w sieci.
Rezerwacje 24/7
To zaś oznacza, że recepcja musi być w stanie obsłużyć potencjalnych klientów tak naprawdę 24 godziny na dobę. A przecież nie chodzi o to, żeby organizację pracy w hotelu modyfikować poprzez zatrudnianie dodatkowego personelu i wprowadzanie systemu trzyzmianowego (tudzież dwunastek). Wystarczy urządzić sobie dodatkową, niezwykle tanią w utrzymaniu recepcję online, za pośrednictwem programu hotelowego. Co najistotniejsze, dzięki channel managerowi wszędzie utrzymana będzie dokładnie taka sama dostępność pokoi, niezależnie skąd wpadnie nowa rezerwacja. Czy to będzie grafik dla recepcjonistów, czy to będzie jakiś serwis w rodzaju booking.com, czy to będzie interaktywny, zintegrowany z całym systemem widget na stronie internetowej albo portalu społecznościowym. Za te rezerwacje on-line w programie hotelowym odpowiada moduł zwany booking enginem.
Szeroko zakrojona automatyzacja
Dostępne we współczesnych rozwiązaniach informatycznych opcje pozwalają zarówno na sensowne rozdzielanie zadań, jak też całkowite “scedowanie” pewnych czynności na maszynę. Pierwszy z brzegu przykład: wysyłka e-maili do klientów. Od potwierdzeń rezerwacji, przez informacje o przyjętych wpłatach, aż po specjalne vouchery czy obliczone na efekty marketingowe życzenia. Normalnie trzeba sporo poklepać w klawiaturę, a z odpowiednim programem hotelowym tę pracę w hotelu da się zorganizować tak, żeby parę razy kliknąć i wsio. Albo planowanie codziennego sprzątania i wyżywienia. Zwykle trzeba na bieżąco aktualizować plany na podstawie zmian w grafiku, a inteligentny system sam stworzy odpowiedni raport. Rzecz jasna na podstawie wgranych informacji, bez szans na jakąkolwiek pomyłkę czy przeoczenie.
Kontrola finansów i nie tylko
Niezwykle istotne w prawidłowym zorganizowaniu pracy w hotelu jest to, aby mieć stały nadzór nad wpływającymi środkami. A także - kolokwialnie rzecz ujmując - porządek w papierach, żeby nie robić problemów osobom zajmującym się księgowością obiektu, a już tym bardziej urzędowi skarbowemu. Co do pierwszej kwestii, to przykładowo program NFHotel rejestruje każdą kwotę, jaka pojawia się w systemie. A także wszelkie modyfikacje. W ten sposób zarządzający całym interesem wiedzą kto, co i kiedy zrobił. Przydatne jest też generowanie faktur i współpraca programu hotelowego z drukarkami fiskalnymi. Co się zaś tyczy rozliczeń z fiskusem, świetnym rozwiązaniem jest eksport danych do wymaganego już od wszystkich firm w 2018 roku jednolitego pliku kontrolnego.
Z NFHotel znakomicie zorganizujesz pracę w hotelu
Przyspieszenie procesu dokonywania rezerwacji, zwiększenie liczby kanałów sprzedaży, niemal całkowicie zautomatyzowana komunikacja, praktyczne narzędzia do nadzoru personelu, przejrzyste opcje finansowo-rozliczeniowe, a wreszcie systematyczne wprowadzanie nowych, równie przydatnych funkcji. Program hotelowy on-line od Netfactory będzie znakomitym wyborem, który w optymalny sposób zorganizuje pracę w hotelu tak personelowi, jak i wszelkim menedżerom.

Wystartuj
Silnik rezerwacji
Booking engine
Zwiększ ilość rezerwacji bezpośrednich z silnikiem rezerwacji on-line na stronie www.
więcej rezerwacji
płatność on-line​​
na każdą stronę​​
sprzedaż przez Facebook​​
pełna synchronizacja z OTA​​
Czytaj więcej
Automatyzacja​
Channel manager​
Automatyczna synchronizacja z najważniejszymi portalami rezerwacyjnymi.
pełna synchronizacja z OTA​​
zwiększa ilość rezerwacji​
w pełni automatycznie​
brak pomyłek​​
pracuje 24h/7​​
Czytaj więcej

Program hotelowy

PMS
Kompleksowe zarządzanie obiektem w chmurze. Miej wszystko pod kontrolą - gdziekolwiek jesteś.
Powiadomienia e-mail, SMS
Wysyłanie potwierdzeń rezerwacji na e-mail, sms. Gotowe szablony po podaniu podstawowych informacji.​
Faktury
Faktury proforma, VAT. Faktury zaliczkowe, oraz końcowe. Dokumenty kasowe. Eksport pliku JPK.
Apartamenty - moduł zarządzania
Zarządzanie apartamentami, dostęp dla właścicieli, rozliczenia prowizji, analizy i raporty.
Sprzątanie
Raport sprzątania na dzień 1 kliknięciem, aplikacja mobilna dla serwisu sprzątającego.
Rezerwacje grupowe
Szybkie, intuicyjne rezerwowanie wielu pokoi jednocześnie. Grupowe potwierdzenia e-mail, sms.
Druki
Karta pobytu, regulamin, voucher, druki z danymi rezerwacji z możliwością załączania do e-mail.
Raporty
Raporty wyżywienia, przyjazdów/wyjazdów, sprzątania, oraz grafik rezerwacji.
Manager zadań
Przydzielanie zadań dla rezerwacji, życzenia specjalne gości. Delegowanie pracownikom.
Drukarki fiskalne
Obsługa drukarek: Posnet, Novitus, Elzab. Możesz drukować ze smartfona, będąc na wakacjach :)
Zamki
Obsługa zamków na karty, zamków na kody wysyłane w sms – idealne do apartamentów, obiektów bezobsługowych.
Płatności on-line, karty kredytowe
Błyskawiczne płatności on-line oraz kartami kredytowymi, automatyczne księgowanie wpłat.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
Zobacz pełną listę funkcjonalności
Korzystaj bez granic​
Chmurowe rozwiązanie pozwoli na dostęp z każdego miejsca na ziemi, z dowolnego urządzenia, dla nielimitowanej liczby użytkowników.
w recepcji​​
w biurze​
w domu​​
na zakupach
na wakacjach​
.. gdziekolwiek jesteś​
Bezobsługowa recepcja
Mobilność NFHotel pozwoli Ci na zarządzanie obiektem gdziekolwiek jesteś. Dzięki zautomatyzowaniu wielu pracochłonnych procesów wyręczy Cię w wielu zadaniach, dzięki czemu recepcja może działać bezobsługowo. Prosty i intuicyjny system ułatwi i usprawni pracę, spełniając najwyższe oczekiwania pracowników.
krok 1
Rezerwacja on-line​
Przyjęcie rezerwacji z silnika rezerwacji lub z kanału rezerwacji.
krok 2
Płatność​
Przyjęcie płatności on-line od gościa i zaksięgowanie jej w NFHotel.
krok 3
Potwierdzenie
Wysyłka potwierdzenia rezerwacji na e-mail + SMS, wraz z kodem do otwierania drzwi.
Dowiedz się więcej o bezobsługowej recepcji
Pytania i odpowiedzi
Czy mogę używać NFHotel na wielu urządzeniach?
Oczywiście. Program hotelowy NFHotel będzie działać na komputerze, tablecie czy smartfonie.
Ilu użytkowników może pracować jednocześnie?
Dowolna ilość. Każdy użytkownik ma osobny dostęp, dzięki czemu widzisz dokładnie, kto, co i kiedy wykonał.
 
nfhotel.pl
Hotelowe strony www​
Świetny PMS potrzebuje równie dobrej strony www.
Zadbamy o właściwe zaprezentowanie walorów Twojego obiektu.
cms
Strony oparte są o prosty w obsłudze panel zarządzania treścią.
rezerwacja on-line
W stronę wbudowany jest silnik rezerwacji on-line (booking engine).
ssl
Certyfikat SSL zapewni bezpieczeństwo odwiedzającym Twoją stronę.
większa sprzedaż
Silnik rezerwacji on-line na stronie to już standard - musisz go mieć aby sprzedawać więcej.
mobilna
Tworzone przez nas strony są w pełni responsywne.
szybka
Marzysz o super szybkiej stronie? Potrafimy zbudować stronę, która osiąga MOBILNIE wyniki nawet 100 na 100 możliwych punktów w Google PageSpeed Insights.
Czytaj więcej
Dołącz już dziś do zadowolonych klientów​
 • "Przejście na NFHotel z innego systemu to była dobra decyzja. Program zawsze dostępny, nowe możliwości są wdrażane chyba co tydzień. Klika ulepszeń pojawiło się na naszą prośbę. Co jest dla nas niezwykle ważne - zawsze można liczyć na pomoc techniczną."
  Laola SPA w Pobierowie
  Laola Spa
  Pobierowo
 • "Decyzja o wyborze systemu NFHotel była "strzałem w dziesiątkę". Program pozwolił nam zebrać wszystkie obiekty w jedną całość, aby integralnie nimi zarządzać, a ze względu na ich różnorodność, było to nie lada wyzwanie. Szeroki wachlarz możliwości tego narzędzia, bardzo pomaga nam w codziennej pracy, zarówno pod względem obsługi gości, jak rozliczeń finansowych dla właścicieli, czy współpracy z działem technicznym.
  System jest wciąż unowocześniany zgodnie z naszymi uwagami, wprowadzane są poprawki i ulepszenia. Dział pomocy technicznej nigdy nas nie zawiódł, działa błyskawicznie. Polecamy każdemu, kto szuka konkretnego narzędzia do prowadzenia obiektów branży turystycznej."
  Jantar Apartamenty w Kołobrzegu
  JANTAR apartamenty
  Kołobrzeg
 • "Pracę na systemie NFHotel rozpoczęliśmy już kilka lat temu, kiedy w naszej ofercie znajdowało się zaledwie 20 apartamentów. Dziś zarządzamy przeszło 140 lokalami, a NFHotel jest niezastąpionym narzędziem pracy. Z dumą obserwujemy dynamiczny rozwój firmy. NFHotel dostosowuje się do naszych potrzeb, nieustannie wdrażane są nowe funkcjonalności. Program jest łatwy i intuicyjny, zaspokoi nawet najbardziej wymagających. I co ważne, firma reaguje błyskawicznie na wszelkie sugestie czy zgłoszenia. Z dużą starannością otoczono nas opieką, dzięki której wysoko cenimy sobie współpracę. Gratulujemy świetnej organizacji pracy i profesjonalizmu."
  Apartamenty Wonder Home w Karpaczu
  Wonder Home
  Karpacz
 • "Szukaliśmy programu łatwego w obsłudze, intuicyjnego. I taki właśnie jest NFHotel. Użytkujemy go już ponad rok.
  Program zawsze dostępny, bardzo dobre wsparcie techniczne."
  Harmony House w Świnoujściu
  Harmony House
  Świnoujście
 • "Prostota i intuicyjność to główne atuty programu, dzięki nim można sprawnie zarządzać rezerwacjami grupowymi oraz generować różnego rodzaju raporty. Dodatkowym atutem jest wsparcie twórców. Z czystym sumieniem polecamy NFHotel."
  Soleil Resort & SPA w Rewalu
  Soleil Resort & SPA
  Rewal
 • "Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z NFHotel. Wysoka kultura osobista i kompetencje właściciela firmy.
  Bardzo dobry kontakt z pomocą techniczną i szybki czas reakcji. PMS i Chanel manager + Booking Engine działają bardzo dobrze i cały czas firma pracuje nad nowymi funkcjonalnościami.
  Dla mnie ważne jest, że NFHotel słucha potrzeb Hotelarza i co jest ważne firma rozumie i 'mówi językiem Hotelarza J'. NFHotel – to mój bardzo dobry wybór."
  Willa Sudety w Kudowie-Zdroju
  Willa Sudety
  Kudowa-Zdrój
Wystartuj
Skontaktuj sie z nami
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 534 516 556
info@nfhotel.pl
Pobierz aplikację
Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2022 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności
tabletrocketfunnel