Wypróbuj za darmo
NFHotel to wyjątkowy
 • PMS
 • Booking Engine
 • Channel Manager
Przenieś się w inny wymiar hotelarstwa
NFHotel to cała praca obiektu w jednym miejscu: rezerwacje, channel manager, booking engine, płatności on-line, faktury i wiele, wiele więcej. A to wszystko w jednej aplikacji
iPhone, Mac
Android
Huawei
Komputery PC
Wystartuj
Program hotelowy inny niż wszystkie​
NFHotel to kompleksowe narzędzie do prowadzenia obiektów noclegowych. Działa w chmurze, co pozwala na pracę z dowolnego miejsca na komputerach PC, Mac'ach, jak również na urządzeniach mobilnych. Booking engine, czyli silnik rezerwacji na stronie www, channel manager umożliwiający integrację z portalami rezerwacyjnymi, płatności on-line. To tylko niektóre z funkcjonalności NFHotel, które pozwolą Ci na automatyzację pracy i pozwolą na wyręczenie recepcji w wielu procesach, a w części obiektów zapewnią nawet recepcję bezobsługową.
Program hotelowy demo

Kupowanie przysłowiowego kota w worku zapewne ma jakieś wyjątkowe zalety - choćby w postaci niepowtarzalnego dreszczyku emocji - ale o wiele rozsądniejsze jest solidne przetestowanie upatrzonej rzeczy przed podjęciem ostatecznej decyzji. Dlatego też tak dobry jak NFHotel program hotelowy demo wersję mieć najzwyczajniej w świecie musi. Inwestycja w system organizujący pracę całego obiektu, przyjmujący rezerwacje z sieci i robiący wiele innych rzeczy to zbyt poważna sprawa, żeby kierować się chwilowym impulsem emocji, np. po obejrzeniu efektownej prezentacji.
Takie pokazy mają bowiem to do siebie, że prowadzący zazwyczaj bardzo dobrze wie na co kierować uwagę widowni, a których rzeczy ma unikać jak ognia. Żeby przypadkiem nie wydało się, że prezentowany produkt ma jeszcze sporo niedoróbek - potencjalnie dyskwalifikujących cały system komputerowy, przynajmniej do czasu wypuszczenia stosownych poprawek. W programie hotelowym demo nie ma takiej możliwości, żeby coś się uchowało uwadze rzetelnego testera. Tutaj wszelako trzeba poczynić parę zastrzeżeń.
Wersja demonstracyjna nie znaczy “okrojona”
Niezwykle istotne przed przystąpieniem do takiego poważnego sprawdzianu proponowanego produktu jest to, aby upewnić się że producent dostarczył pełnowartościowy system. Taki, w którym użytkownik ma dokładnie ten sam zestaw opcji i funkcjonalności, co przejściu z wersji testowej na pełne, odpłatne wydanie. No chyba, żeby programu hotelowego demo z definicji miało ograniczony dostęp do danych. Dokładnie tak, jak np. osobom odpowiedzialnym tylko za sprzątanie i inne porządki wyłącza się moduł rezerwacji, faktury, rozliczenia itd. Wtedy takie pocięcie oprogramowania jest jak najbardziej pożądane. Jednak musi istnieć także możliwość sprawdzenia w demie tych bardziej zaawansowanych funkcji. Czy to w odrębnej wersji, czy to na życzenie nadając dodatkowe uprawnienia użytkownikowi aplikacji webowej.
Demo to nie to samo co trial
Tym razem nie tyle chodzi o “niepełnosprawny” program hotelowy, tylko o czas działania i testowania. Takie próby wymagają sporo czasu, a hotelarzowi nie zawsze łatwo wygospodarować odpowiednio dużo “wolnego” na naprawdę głębokie zapoznanie się z produktem. Zwłaszcza w samym środku wysokiego, niezwykle intensywnego sezonu turystycznego. Byłoby mocno niemiłą niespodzianką, gdyby program hotelowy demo całkowicie odmówił współpracy po upływie tygodnia czy miesiąca, kiedy nie zdążyło się rzetelnie sprawdzić wszystkich możliwości. Ograniczenia czasowe bywają równie dokuczliwe, co celowe wycinanie pewnych opcji. W porządnym demie użytkownik może spędzić tyle czasu, ile tylko chce.
Czym się różni demo od pełnej wersji?
W przypadku programu hotelowego naturalnie największą różnicę robi charakterystyka obiektu, na którym się pracuje. Nie ma co oczekiwać po producencie takiego systemu, że dla każdego będzie przeprowadzał odrębną konfigurację pokoi standardów, usług w sklepie, cennika, sezonów itd. Program hotelowy demo ma pokazać zasady działania funkcjonalności na wirtualnym obiekcie noclegowym, a nie dokładnie symulować warunki pracy pod konkretnego hotelarza. To całkowicie zrozumiałe, choćby ze względów techniczno-logistycznych. Tak samo jak fakt, że dostawca oprogramowania od czasu do czasu “resetuje” demo do ustawień pierwotnych, żeby zmiany wprowadzane przez wielu użytkowników nie zaszły zbyt daleko - do tego stopnia, gdzie kolejne osoby nie połapią się w natłoku informacji na “dzień dobry”.
Sprawdź demo NFHotel
Dość często zdarza się, że po uruchomieniu dema programu hotelowego użytkownik nie bardzo wie co, gdzie i jak zrobić. Ot efekt nowości i konieczności radykalnej zmiany nawyków, które niejednokrotnie zdążyły mocno wejść w krew. Gdyby jednak pojawiły się poważne problemy z przełamaniem, nadarzy się niezła sposobność do przetestowania nie tyle oprogramowania, co oferowanej pomocy technicznej. Rzecz jasna oczekiwanie, że producent ekspresowo odpowie na wszystkie mailowo-telefoniczne zapytania, jakie pojawią się w programie hotelowym demo, jest cokolwiek na wyrost. Tym bardziej, jeśli w systemie jest kompletna instrukcja obsługi albo udostępnione zostały filmy instruktażowe.

Wystartuj
Silnik rezerwacji
Booking engine
Zwiększ ilość rezerwacji bezpośrednich z silnikiem rezerwacji on-line na stronie www.
więcej rezerwacji
płatność on-line​​
na każdą stronę​​
sprzedaż przez Facebook​​
pełna synchronizacja z OTA​​
Czytaj więcej
Automatyzacja​
Channel manager​
Automatyczna synchronizacja z najważniejszymi portalami rezerwacyjnymi.
pełna synchronizacja z OTA​​
zwiększa ilość rezerwacji​
w pełni automatycznie​
brak pomyłek​​
pracuje 24h/7​​
Czytaj więcej

Program hotelowy

PMS
Kompleksowe zarządzanie obiektem w chmurze. Miej wszystko pod kontrolą - gdziekolwiek jesteś.
Powiadomienia e-mail, SMS
Wysyłanie potwierdzeń rezerwacji na e-mail, sms. Gotowe szablony po podaniu podstawowych informacji.​
Faktury
Faktury proforma, VAT. Faktury zaliczkowe, oraz końcowe. Dokumenty kasowe. Eksport pliku JPK.
Apartamenty - moduł zarządzania
Zarządzanie apartamentami, dostęp dla właścicieli, rozliczenia prowizji, analizy i raporty.
Sprzątanie
Raport sprzątania na dzień 1 kliknięciem, aplikacja mobilna dla serwisu sprzątającego.
Rezerwacje grupowe
Szybkie, intuicyjne rezerwowanie wielu pokoi jednocześnie. Grupowe potwierdzenia e-mail, sms.
Druki
Karta pobytu, regulamin, voucher, druki z danymi rezerwacji z możliwością załączania do e-mail.
Raporty
Raporty wyżywienia, przyjazdów/wyjazdów, sprzątania, oraz grafik rezerwacji.
Manager zadań
Przydzielanie zadań dla rezerwacji, życzenia specjalne gości. Delegowanie pracownikom.
Drukarki fiskalne
Obsługa drukarek: Posnet, Novitus, Elzab. Możesz drukować ze smartfona, będąc na wakacjach :)
Zamki
Obsługa zamków na karty, zamków na kody wysyłane w sms – idealne do apartamentów, obiektów bezobsługowych.
Płatności on-line, karty kredytowe
Błyskawiczne płatności on-line oraz kartami kredytowymi, automatyczne księgowanie wpłat.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
Zobacz pełną listę funkcjonalności
Korzystaj bez granic​
Chmurowe rozwiązanie pozwoli na dostęp z każdego miejsca na ziemi, z dowolnego urządzenia, dla nielimitowanej liczby użytkowników.
w recepcji​​
w biurze​
w domu​​
na zakupach
na wakacjach​
.. gdziekolwiek jesteś​
Bezobsługowa recepcja
Mobilność NFHotel pozwoli Ci na zarządzanie obiektem gdziekolwiek jesteś. Dzięki zautomatyzowaniu wielu pracochłonnych procesów wyręczy Cię w wielu zadaniach, dzięki czemu recepcja może działać bezobsługowo. Prosty i intuicyjny system ułatwi i usprawni pracę, spełniając najwyższe oczekiwania pracowników.
krok 1
Rezerwacja on-line​
Przyjęcie rezerwacji z silnika rezerwacji lub z kanału rezerwacji.
krok 2
Płatność​
Przyjęcie płatności on-line od gościa i zaksięgowanie jej w NFHotel.
krok 3
Potwierdzenie
Wysyłka potwierdzenia rezerwacji na e-mail + SMS, wraz z kodem do otwierania drzwi.
Dowiedz się więcej o bezobsługowej recepcji
Pytania i odpowiedzi
Czy mogę używać NFHotel na wielu urządzeniach?
Oczywiście. Program hotelowy NFHotel będzie działać na komputerze, tablecie czy smartfonie.
Ilu użytkowników może pracować jednocześnie?
Dowolna ilość. Każdy użytkownik ma osobny dostęp, dzięki czemu widzisz dokładnie, kto, co i kiedy wykonał.
 
nfhotel.pl
Hotelowe strony www​
Świetny PMS potrzebuje równie dobrej strony www.
Zadbamy o właściwe zaprezentowanie walorów Twojego obiektu.
cms
Strony oparte są o prosty w obsłudze panel zarządzania treścią.
rezerwacja on-line
W stronę wbudowany jest silnik rezerwacji on-line (booking engine).
ssl
Certyfikat SSL zapewni bezpieczeństwo odwiedzającym Twoją stronę.
większa sprzedaż
Silnik rezerwacji on-line na stronie to już standard - musisz go mieć aby sprzedawać więcej.
mobilna
Tworzone przez nas strony są w pełni responsywne.
szybka
Marzysz o super szybkiej stronie? Potrafimy zbudować stronę, która osiąga MOBILNIE wyniki nawet 100 na 100 możliwych punktów w Google PageSpeed Insights.
Czytaj więcej
Dołącz już dziś do zadowolonych klientów​
 • "Przejście na NFHotel z innego systemu to była dobra decyzja. Program zawsze dostępny, nowe możliwości są wdrażane chyba co tydzień. Klika ulepszeń pojawiło się na naszą prośbę. Co jest dla nas niezwykle ważne - zawsze można liczyć na pomoc techniczną."
  Laola SPA w Pobierowie
  Laola Spa
  Pobierowo
 • "Decyzja o wyborze systemu NFHotel była "strzałem w dziesiątkę". Program pozwolił nam zebrać wszystkie obiekty w jedną całość, aby integralnie nimi zarządzać, a ze względu na ich różnorodność, było to nie lada wyzwanie. Szeroki wachlarz możliwości tego narzędzia, bardzo pomaga nam w codziennej pracy, zarówno pod względem obsługi gości, jak rozliczeń finansowych dla właścicieli, czy współpracy z działem technicznym.
  System jest wciąż unowocześniany zgodnie z naszymi uwagami, wprowadzane są poprawki i ulepszenia. Dział pomocy technicznej nigdy nas nie zawiódł, działa błyskawicznie. Polecamy każdemu, kto szuka konkretnego narzędzia do prowadzenia obiektów branży turystycznej."
  Jantar Apartamenty w Kołobrzegu
  JANTAR apartamenty
  Kołobrzeg
 • "Pracę na systemie NFHotel rozpoczęliśmy już kilka lat temu, kiedy w naszej ofercie znajdowało się zaledwie 20 apartamentów. Dziś zarządzamy przeszło 140 lokalami, a NFHotel jest niezastąpionym narzędziem pracy. Z dumą obserwujemy dynamiczny rozwój firmy. NFHotel dostosowuje się do naszych potrzeb, nieustannie wdrażane są nowe funkcjonalności. Program jest łatwy i intuicyjny, zaspokoi nawet najbardziej wymagających. I co ważne, firma reaguje błyskawicznie na wszelkie sugestie czy zgłoszenia. Z dużą starannością otoczono nas opieką, dzięki której wysoko cenimy sobie współpracę. Gratulujemy świetnej organizacji pracy i profesjonalizmu."
  Apartamenty Wonder Home w Karpaczu
  Wonder Home
  Karpacz
 • "Szukaliśmy programu łatwego w obsłudze, intuicyjnego. I taki właśnie jest NFHotel. Użytkujemy go już ponad rok.
  Program zawsze dostępny, bardzo dobre wsparcie techniczne."
  Harmony House w Świnoujściu
  Harmony House
  Świnoujście
 • "Prostota i intuicyjność to główne atuty programu, dzięki nim można sprawnie zarządzać rezerwacjami grupowymi oraz generować różnego rodzaju raporty. Dodatkowym atutem jest wsparcie twórców. Z czystym sumieniem polecamy NFHotel."
  Soleil Resort & SPA w Rewalu
  Soleil Resort & SPA
  Rewal
 • "Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z NFHotel. Wysoka kultura osobista i kompetencje właściciela firmy.
  Bardzo dobry kontakt z pomocą techniczną i szybki czas reakcji. PMS i Chanel manager + Booking Engine działają bardzo dobrze i cały czas firma pracuje nad nowymi funkcjonalnościami.
  Dla mnie ważne jest, że NFHotel słucha potrzeb Hotelarza i co jest ważne firma rozumie i 'mówi językiem Hotelarza J'. NFHotel – to mój bardzo dobry wybór."
  Willa Sudety w Kudowie-Zdroju
  Willa Sudety
  Kudowa-Zdrój
Wystartuj
Skontaktuj sie z nami
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 534 516 556
info@nfhotel.pl
Pobierz aplikację
Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2022 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności
tabletrocketfunnel