Wypróbuj za darmo

NFHotel to wyjątkowy

 • PMS

 • Booking Engine

 • Channel Manager

Przenieś się w inny wymiar hotelarstwa

NFHotel to cała praca obiektu w jednym miejscu: rezerwacje, channel manager, booking engine, płatności on-line, faktury i wiele, wiele więcej. A to wszystko w jednej aplikacji
iPhone, Mac
Android
Komputery PC

Program hotelowy inny niż wszystkie​

NFHotel to kompleksowe narzędzie do prowadzenia obiektów noclegowych. Działa w chmurze, co pozwala na pracę z dowolnego miejsca na komputerach PC, Mac'ach, jak również na urządzeniach mobilnych. Booking engine, czyli silnik rezerwacji na stronie www, channel manager umożliwiający integrację z portalami rezerwacyjnymi, płatności on-line. To tylko niektóre z funkcjonalności NFHotel, które pozwolą Ci na automatyzację pracy i pozwolą na wyręczenie recepcji w wielu procesach, a w części obiektów zapewnią nawet recepcję bezobsługową.

Jak poprawić pracę w hotelu?

Tego rodzaju pytanie zadaje sobie wielu właścicieli obiektów wypoczynkowych, ze wszystkich kategorii: od sieci luksusowych hoteli po kameralne pola kempingowe. Nie ma co owijać w bawełnę - również w branży turystycznej jednym z podstawowych celów funkcjonowania przedsiębiorstwa jest maksymalizacja zysków przy jednoczesnym cięciu kosztów. Sprawdzonym sposobem na poprawienie efektywności pracy będzie dedykowany program hotelowy. Tego rodzaju narzędzie informatyczne wiele spraw uprości, przyspieszy, a niektóre nawet całkowicie zautomatyzuje.
Taka codzienna w ośrodku turystycznym sytuacja: sprzątanie w pokojach gości. Szczyt sezonu, niektórzy goście kończą już swój turnus, a jeszcze więcej osób przyjeżdża. Trzeba się uwijać. Ale przecież porządki porządkom nierówne, inaczej sprząta się pokój który przez kilka dni stał pusty, a inaczej ten dopiero co opuszczony. Trzeba przygotować listę wyjazdów, porównać ją z listą przyjazdów, na tej podstawie ustalić w których pokojach posprzątać w pierwszej kolejności, zrobić w jednym, zgłosić wykonanie zadania, pójść do drugiego, znowu zejść na recepcję… A gdyby tak poprawić pracę w hotelu korzystając z modułu sprzątania w programie hotelowym? System komputerowy wie, które pokoje wymagają uwagi ekipy sprzątającej, więc je odpowiednio oznacza. Po porządkach wystarczy odhaczyć dany pokój i przejść do następnego, bez biegania po schodach. Wystarczy raz, przy pierwszej konfiguracji ustalić zasady oraz zakres usług sprzątania, aby dzień w dzień tworzyły się stosowne raporty i przypomnienia.
Inny przykład poprawiania pracy w hotelu z życia wzięty - wysyłka e-mailowych potwierdzeń, podziękowań bądź okolicznościowych życzeń. Nawet jeśli w program pocztowy wgrało się zawczasu odpowiednie gotowce, to wszelkie dane osobowe czy indywidualne o konkretnej rezerwacji trzeba wpisywać ręcznie. Po wielokroć, w końcu bazy klientów rozrastają się coraz bardziej. Tymczasem używając odpowiedniego programu hotelowego cały ten żmudny proces da się zredukować do kilku kliknięć. Wszystko za sprawą inteligentnych szablonów, które automatycznie wstawiają kluczowe słowa i informacje na podstawie danych wprowadzonych do systemu. Oczywiście jest też możliwość podejrzenia wiadomości przed wysłaniem i dopisania kilku słów (np. o jakimś specjalnym życzeniu gości). O ciekawych opcjach customizacji wizualnej już nie wspominając.
Program hotelowy = internetowy dział obsługi klienta
Jak dokładnie powyżej widać, system komputerowy stanowi wielkie wsparcie dla personelu obiektu noclegowego. Najwyższa zatem pora na to, co tygryski lubią najbardziej, czyli bezpośrednie zwiększanie zysków. Tutaj działania poprawy pracy z programem hotelowym zmierzają w kierunku poprawy obłożenia. Poprzez ściąganie zdecydowanie większej liczby klientów z internetu, niż to w ogóle jest możliwe przy kalendarzowo-kartkowym systemie zarządzania rezerwacjami. Podstawy nakręcenia obrotów są dwie - po pierwsze booking engine, który pozwala uruchomić całkowicie zintegrowany z grafikiem recepcyjnym moduł bukowania terminów na stronie www, portalach społecznościowych, niektórych serwisach ogłoszeniowo-turystycznych etc. Druga rzecz taka rzecz w programie hotelowym to channel manager, błyskawicznie synchronizujący dane o rezerwacjach dla wszystkich kanałów sprzedaży. Niezbędny zwłaszcza przy połączeniu z booking.com i podobnymi serwisami rezerwacyjnymi, które we współczesnej turystyce już są ważne, a ich rola ciągle rośnie.
Inwestycja w program hotelowy to krok w przyszłość
Porównanie takiej niechybnie dobrej zmiany do przesiadki z lokomotywy parowej do pendolino wydaje się być całkiem uzasadnione. Warto też zwrócić szczególną uwagę na rozwiązania on-line, działające w chmurze. Dzięki temu dostęp do systemu ma się w każdej chwili z dowolnego (i uprawnionego) urządzenia, nie ma najmniejszych problemów z aktualizacjami, a losowa awaria sprzętu nie zmieni się w całkowity paraliż hotelu. Taki system jak NFHotel nie tylko poprawia jakość pracy w hotelu, wobec postępującego usieciowienia branży turystycznej staje się wręcz niezbędny do przetrwania na tym arcytrudnym rynku.

Silnik rezerwacji

Booking engine

Zwiększ ilość rezerwacji bezpośrednich z silnikiem rezerwacji on-line na stronie www.
więcej rezerwacji
płatność on-line​​
na każdą stronę​​
sprzedaż przez Facebook​​
pełna synchronizacja z OTA​​
Automatyzacja​

Channel manager​

Automatyczna synchronizacja z najważniejszymi portalami rezerwacyjnymi.
pełna synchronizacja z OTA​​
zwiększa ilość rezerwacji​
w pełni automatycznie​
brak pomyłek​​
pracuje 24h/7​​
Program hotelowy

PMS

Kompleksowe zarządzanie obiektem w chmurze. Miej wszystko pod kontrolą - gdziekolwiek jesteś.
Powiadomienia e-mail, SMS
Wysyłanie potwierdzeń rezerwacji na e-mail, sms. Gotowe szablony po podaniu podstawowych.​
Faktury
Faktury proforma, VAT. Faktury zaliczkowe, oraz końcowe. Dokumenty kasowe. Eksport pliku JPK.
Apartamenty - moduł zarządzania
Zarządzanie apartamentami, dostęp dla właścicieli, rozliczenia prowizji, analizy i raporty.
Sprzątanie
Raport sprzątania na dzień 1 kliknięciem, aplikacja mobilna dla serwisu sprzątającego.
Rezerwacje grupowe
Szybkie, intuicyjne rezerwowanie wielu pokoi jednocześnie. Grupowe potwierdzenia e-mail, sms.
Druki
Karta pobytu, regulamin, voucher, druki z danymi rezerwacji z możliwością załączania do e-mail.
Raporty
Raporty wyżywienia, przyjazdów/wyjazdów, sprzątania, oraz grafik rezerwacji.
Manager zadań
Przydzielanie zadań dla rezerwacji, życzenia specjalne gości. Delegowanie pracownikom.
Drukarki fiskalne
Obsługa drukarek: Posnet, Novitus, Elzab. Możesz drukować ze smartfona, będąc na wakacjach :)
Zamki
Obsługa zamków na karty, zamków na kody wysyłane w sms – idealne do apartamentów, obiektów bezobsługowych.
Płatności on-line, karty kredytowe
Błyskawiczne płatności on-line oraz kartami kredytowymi, automatyczne księgowanie wpłat.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.

Korzystaj bez granic​

Chmurowe rozwiązanie pozwoli na dostęp z każdego miejsca na ziemi, z dowolnego urządzenia, dla nielimitowanej liczby użytkowników.
w recepcji​​
w biurze​
w domu​​
na zakupach
na wakacjach​
.. gdziekolwiek jesteś​

Bezobsługowa recepcja

Mobilność NFHotel pozwoli Ci na zarządzanie obiektem gdziekolwiek jesteś. Dzięki zautomatyzowaniu wielu pracochłonnych procesów wyręczy Cię w wielu zadaniach, dzięki czemu recepcja może działać bezobsługowo. Prosty i intuicyjny system ułatwi i usprawni pracę, spełniając najwyższe oczekiwania pracowników.
krok 1
Rezerwacja on-line​
Przyjęcie rezerwacji z silnika rezerwacji lub z kanału rezerwacji.
krok 2
Płatność​
Przyjęcie płatności on-line od gościa i zaksięgowanie jej w NFHotel.
krok 3
Potwierdzenie
Wysyłka potwierdzenia rezerwacji na e-mail + SMS, wraz z kodem do otwierania drzwi.


 
nfhotel.pl

Hotelowe strony www​

Świetny PMS potrzebuje równie dobrej strony www.
Zadbamy o właściwe zaprezentowanie walorów Twojego obiektu.
cms
rezerwacja on-line
ssl
większa sprzedaż
mobilna
szybka
Dołącz już dziś do zadowolonych klientów​
 • "Przejście na NFHotel z innego systemu to była dobra decyzja. Program zawsze dostępny, nowe możliwości są wdrażane chyba co tydzień. Klika ulepszeń pojawiło się na naszą prośbę. Co jest dla nas niezwykle ważne - zawsze można liczyć na pomoc techniczną."
  Laola SPA w Pobierowie

  Laola Spa

  Pobierowo
 • "Decyzja o wyborze systemu NFHotel była "strzałem w dziesiątkę". Program pozwolił nam zebrać wszystkie obiekty w jedną całość, aby integralnie nimi zarządzać, a ze względu na ich różnorodność, było to nie lada wyzwanie. Szeroki wachlarz możliwości tego narzędzia, bardzo pomaga nam w codziennej pracy, zarówno pod względem obsługi gości, jak rozliczeń finansowych dla właścicieli, czy współpracy z działem technicznym.
  System jest wciąż unowocześniany zgodnie z naszymi uwagami, wprowadzane są poprawki i ulepszenia. Dział pomocy technicznej nigdy nas nie zawiódł, działa błyskawicznie. Polecamy każdemu, kto szuka konkretnego narzędzia do prowadzenia obiektów branży turystycznej."
  Jantar Apartamenty w Kołobrzegu

  JANTAR apartamenty

  Kołobrzeg
 • "Pracę na systemie NFHotel rozpoczęliśmy już kilka lat temu, kiedy w naszej ofercie znajdowało się zaledwie 20 apartamentów. Dziś zarządzamy przeszło 140 lokalami, a NFHotel jest niezastąpionym narzędziem pracy. Z dumą obserwujemy dynamiczny rozwój firmy. NFHotel dostosowuje się do naszych potrzeb, nieustannie wdrażane są nowe funkcjonalności. Program jest łatwy i intuicyjny, zaspokoi nawet najbardziej wymagających. I co ważne, firma reaguje błyskawicznie na wszelkie sugestie czy zgłoszenia. Z dużą starannością otoczono nas opieką, dzięki której wysoko cenimy sobie współpracę. Gratulujemy świetnej organizacji pracy i profesjonalizmu."
  Apartamenty Wonder Home w Karpaczu

  Wonder Home

  Karpacz
 • "Szukaliśmy programu łatwego w obsłudze, intuicyjnego. I taki właśnie jest NFHotel. Użytkujemy go już ponad rok.
  Program zawsze dostępny, bardzo dobre wsparcie techniczne."
  Harmony House w Świnoujściu

  Harmony House

  Świnoujście
 • "Prostota i intuicyjność to główne atuty programu, dzięki nim można sprawnie zarządzać rezerwacjami grupowymi oraz generować różnego rodzaju raporty. Dodatkowym atutem jest wsparcie twórców. Z czystym sumieniem polecamy NFHotel."
  Soleil Resort & SPA w Rewalu

  Soleil Resort & SPA

  Rewal
 • "Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z NFHotel. Wysoka kultura osobista i kompetencje właściciela firmy.
  Bardzo dobry kontakt z pomocą techniczną i szybki czas reakcji. PMS i Chanel manager + Booking Engine działają bardzo dobrze i cały czas firma pracuje nad nowymi funkcjonalnościami.
  Dla mnie ważne jest, że NFHotel słucha potrzeb Hotelarza i co jest ważne firma rozumie i 'mówi językiem Hotelarza J'. NFHotel – to mój bardzo dobry wybór."
  Willa Sudety w Kudowie-Zdroju

  Willa Sudety

  Kudowa-Zdrój

Skontaktuj sie z nami

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48. 509 202 060
info@nfhotel.pl
BIURO:
Sobieskiego 53, 58-500 Jelenia Góra
Budynek ZREMB
NETFACTORY
Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
NIP: 857-167-56-46, REGON: 020127104

Pobierz aplikację

Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2020 NFHotel | Dane firmy | Polityka prywatności
tabletrocketfunnel