Wypróbuj za darmo
NFHotel to wyjątkowy
 • PMS
 • Booking Engine
 • Channel Manager
Przenieś się w inny wymiar hotelarstwa
NFHotel to cała praca obiektu w jednym miejscu: rezerwacje, channel manager, booking engine, płatności on-line, faktury i wiele, wiele więcej. A to wszystko w jednej aplikacji
iPhone, Mac
Android
Huawei
Komputery PC
Wystartuj
Program hotelowy inny niż wszystkie​
NFHotel to kompleksowe narzędzie do prowadzenia obiektów noclegowych. Działa w chmurze, co pozwala na pracę z dowolnego miejsca na komputerach PC, Mac'ach, jak również na urządzeniach mobilnych. Booking engine, czyli silnik rezerwacji na stronie www, channel manager umożliwiający integrację z portalami rezerwacyjnymi, płatności on-line. To tylko niektóre z funkcjonalności NFHotel, które pozwolą Ci na automatyzację pracy i pozwolą na wyręczenie recepcji w wielu procesach, a w części obiektów zapewnią nawet recepcję bezobsługową.
Mobilny program hotelowy

Mobilność stanowi określenie, które przy dynamicznie zmieniających się realiach współczesnego świata odmieniane jest przez wszystkie przypadki. Dotyczy właściwie wszystkiego, przykładowo od ludzkiej elastyczności w dostosowaniu się do zmiennych warunków pracy (i miejsca zamieszkania) aż po przydatne, zaawansowane narzędzia dostępne na mnóstwo przenośnych urządzeń. Takie, które pozwalają być na bieżąco i skutecznie działać w każdym momencie, z dowolnego punktu (byle był tam dostęp do sieci). Również w branży turystycznej są już takie możliwości, hotelarze coraz mocniej pożądają mobilnych programów hotelowych.
Ciągłe przesiadywanie w biurze, tudzież na recepcji, przed komputerem z zainstalowaną aplikacją stacjonarną żeby mieć stale oko na wszystko, co się dzieje w obiekcie noclegowym (zwłaszcza z rezerwacjami) dla wielu gospodarzy takich ośrodków wypoczynkowych jest zwyczajnie niewykonalne. Zrobić zakupy, spotkać się z ekipą remontową, zaplanować promocje, przeprowadzić rozmowę rekrutacyjną, wyjechać na branżową konferencję… Albo jak to często bywa w przypadku obiektów nad polskim morzem, w sezonie bardzo niskim (vel zamkniętym) przyjmować rezerwacje już na następne wakacje. Z mobilnym programem hotelowym można zarówno monitorować bieżącą sytuację, jak też zajmować się wieloma innymi sprawami. Smartfon to praktycznie standard, sporo osób korzysta również z tabletów. Sprzęt to zatem żaden problem - a jak się ma sprawa ze specjalistycznymi systemami?
NFHotel rozwiązuje sprawę
W dziedzinie software’u są dwie ścieżki do wyboru: albo aplikacje stricte mobilne, w wielu wariantach na rozmaite systemy operacyjne i modele urządzeń, albo rozwiązania responsywne. Tak jak nowoczesne strony internetowe, dostosowujące sposób wyświetlania informacji do rozpoznanej wielkości i rozdzielczości ekranu. Z uwagi na szeroko pojmowaną wygodę, lepsza wydaje się druga z wymienionych opcji. Zwłaszcza w wariancie chmurowym. Przy jakiejkolwiek zmianie sprzętu nie trzeba niczego od nowa ściągać czy instalować, wystarczy odpalić przeglądarkę, zalogować się do mobilnego programu hotelowego i gotowe. Jedyną niedogodność mogą stanowić… względy bezpieczeństwa. Istnieje bowiem możliwość, żeby konkretni użytkownicy - w tym naczelny administrator - mogli logować się do systemu wyłącznie z konkretnego adresu IP i autoryzowanego wcześniej urządzenia. Jednak ustawienie wszystkiego jak należy i tak zwykle odbywa się o wiele sprawniej niż instalowanie aplikacji na nowym sprzęcie.
Funkcjonalność taka sama, jak w wersji komputerowej
Kolejna z kluczowych spraw. Nic komu po mobilnym programie hotelowym, który pozwala co najwyżej podejrzeć grafik recepcyjny i zgromadzone dane statystyczne, bez wykonywania jakichkolwiek wiążących operacji. Wtedy mamy bowiem do czynienia bardziej z narzędziem do podglądu niż pełnoprawnym oprogramowaniem dla hoteli. O ile coś takiego wystarczyłoby tym właścicielom obiektów noclegowych, którym w zupełności wystarczy sprawdzać sytuację kiedy ich nie ma na miejscu, tak czasami trzeba by się liczyć ze sparaliżowaniem recepcji. Ot, awaria komputerów na recepcji i już odbieranie telefonów stałoby się bezprzedmiotowe. Tymczasem z mobilnym programem hotelowym NFHotel można do czasu naprawy pracować normalnie. Na mniejszym ekranie, ale za to ze wszystkimi dostępnymi opcjami.
Ponadprzeciętna wygoda
Warto również zawczasu sprawdzić, jak się na takim systemie pracuje. Innymi słowy: prostota użytkowania i intuicyjność interfejsu. Mając do wyboru ładny i efektowny oraz prosty mobilny program hotelowy, zdecydowanie najbardziej praktycznym wyborem będzie ostatni z nich. To nie jest coś, co służy do chwalenia się znajomym, specjalistyczne oprogramowanie ma pomagać w ściśle określonych zadaniach i robić to jak najbardziej efektywnie. Co jak co, ale błądzenie po opcjach ma średnio pozytywny wpływ na wydajność pracy. Jak to sprawdzić? Najlepiej solidnie przetestować demo. Producent mobilnego programu hotelowego z pewnością takowe udostępni. Bazujące na fikcyjnym obiekcie noclegowym, otwarte dla wielu różnych osób, za to z działającymi wszystkimi opcjami.
Sprawdź mobilną wersję programu hotelowego NFHotel już dziś!

Wystartuj
Silnik rezerwacji
Booking engine
Zwiększ ilość rezerwacji bezpośrednich z silnikiem rezerwacji on-line na stronie www.
więcej rezerwacji
płatność on-line​​
na każdą stronę​​
sprzedaż przez Facebook​​
pełna synchronizacja z OTA​​
Czytaj więcej
Automatyzacja​
Channel manager​
Automatyczna synchronizacja z najważniejszymi portalami rezerwacyjnymi.
pełna synchronizacja z OTA​​
zwiększa ilość rezerwacji​
w pełni automatycznie​
brak pomyłek​​
pracuje 24h/7​​
Czytaj więcej

Program hotelowy

PMS
Kompleksowe zarządzanie obiektem w chmurze. Miej wszystko pod kontrolą - gdziekolwiek jesteś.
Powiadomienia e-mail, SMS
Wysyłanie potwierdzeń rezerwacji na e-mail, sms. Gotowe szablony po podaniu podstawowych informacji.​
Faktury
Faktury proforma, VAT. Faktury zaliczkowe, oraz końcowe. Dokumenty kasowe. Eksport pliku JPK.
Apartamenty - moduł zarządzania
Zarządzanie apartamentami, dostęp dla właścicieli, rozliczenia prowizji, analizy i raporty.
Sprzątanie
Raport sprzątania na dzień 1 kliknięciem, aplikacja mobilna dla serwisu sprzątającego.
Rezerwacje grupowe
Szybkie, intuicyjne rezerwowanie wielu pokoi jednocześnie. Grupowe potwierdzenia e-mail, sms.
Druki
Karta pobytu, regulamin, voucher, druki z danymi rezerwacji z możliwością załączania do e-mail.
Raporty
Raporty wyżywienia, przyjazdów/wyjazdów, sprzątania, oraz grafik rezerwacji.
Manager zadań
Przydzielanie zadań dla rezerwacji, życzenia specjalne gości. Delegowanie pracownikom.
Drukarki fiskalne
Obsługa drukarek: Posnet, Novitus, Elzab. Możesz drukować ze smartfona, będąc na wakacjach :)
Zamki
Obsługa zamków na karty, zamków na kody wysyłane w sms – idealne do apartamentów, obiektów bezobsługowych.
Płatności on-line, karty kredytowe
Błyskawiczne płatności on-line oraz kartami kredytowymi, automatyczne księgowanie wpłat.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
Zobacz pełną listę funkcjonalności
Korzystaj bez granic​
Chmurowe rozwiązanie pozwoli na dostęp z każdego miejsca na ziemi, z dowolnego urządzenia, dla nielimitowanej liczby użytkowników.
w recepcji​​
w biurze​
w domu​​
na zakupach
na wakacjach​
.. gdziekolwiek jesteś​
Bezobsługowa recepcja
Mobilność NFHotel pozwoli Ci na zarządzanie obiektem gdziekolwiek jesteś. Dzięki zautomatyzowaniu wielu pracochłonnych procesów wyręczy Cię w wielu zadaniach, dzięki czemu recepcja może działać bezobsługowo. Prosty i intuicyjny system ułatwi i usprawni pracę, spełniając najwyższe oczekiwania pracowników.
krok 1
Rezerwacja on-line​
Przyjęcie rezerwacji z silnika rezerwacji lub z kanału rezerwacji.
krok 2
Płatność​
Przyjęcie płatności on-line od gościa i zaksięgowanie jej w NFHotel.
krok 3
Potwierdzenie
Wysyłka potwierdzenia rezerwacji na e-mail + SMS, wraz z kodem do otwierania drzwi.
Dowiedz się więcej o bezobsługowej recepcji
Pytania i odpowiedzi
Czy mogę używać NFHotel na wielu urządzeniach?
Oczywiście. Program hotelowy NFHotel będzie działać na komputerze, tablecie czy smartfonie.
Ilu użytkowników może pracować jednocześnie?
Dowolna ilość. Każdy użytkownik ma osobny dostęp, dzięki czemu widzisz dokładnie, kto, co i kiedy wykonał.
 
nfhotel.pl
Hotelowe strony www​
Świetny PMS potrzebuje równie dobrej strony www.
Zadbamy o właściwe zaprezentowanie walorów Twojego obiektu.
cms
Strony oparte są o prosty w obsłudze panel zarządzania treścią.
rezerwacja on-line
W stronę wbudowany jest silnik rezerwacji on-line (booking engine).
ssl
Certyfikat SSL zapewni bezpieczeństwo odwiedzającym Twoją stronę.
większa sprzedaż
Silnik rezerwacji on-line na stronie to już standard - musisz go mieć aby sprzedawać więcej.
mobilna
Tworzone przez nas strony są w pełni responsywne.
szybka
Marzysz o super szybkiej stronie? Potrafimy zbudować stronę, która osiąga MOBILNIE wyniki nawet 100 na 100 możliwych punktów w Google PageSpeed Insights.
Czytaj więcej
Dołącz już dziś do zadowolonych klientów​
 • "Przejście na NFHotel z innego systemu to była dobra decyzja. Program zawsze dostępny, nowe możliwości są wdrażane chyba co tydzień. Klika ulepszeń pojawiło się na naszą prośbę. Co jest dla nas niezwykle ważne - zawsze można liczyć na pomoc techniczną."
  Laola SPA w Pobierowie
  Laola Spa
  Pobierowo
 • "Decyzja o wyborze systemu NFHotel była "strzałem w dziesiątkę". Program pozwolił nam zebrać wszystkie obiekty w jedną całość, aby integralnie nimi zarządzać, a ze względu na ich różnorodność, było to nie lada wyzwanie. Szeroki wachlarz możliwości tego narzędzia, bardzo pomaga nam w codziennej pracy, zarówno pod względem obsługi gości, jak rozliczeń finansowych dla właścicieli, czy współpracy z działem technicznym.
  System jest wciąż unowocześniany zgodnie z naszymi uwagami, wprowadzane są poprawki i ulepszenia. Dział pomocy technicznej nigdy nas nie zawiódł, działa błyskawicznie. Polecamy każdemu, kto szuka konkretnego narzędzia do prowadzenia obiektów branży turystycznej."
  Jantar Apartamenty w Kołobrzegu
  JANTAR apartamenty
  Kołobrzeg
 • "Pracę na systemie NFHotel rozpoczęliśmy już kilka lat temu, kiedy w naszej ofercie znajdowało się zaledwie 20 apartamentów. Dziś zarządzamy przeszło 140 lokalami, a NFHotel jest niezastąpionym narzędziem pracy. Z dumą obserwujemy dynamiczny rozwój firmy. NFHotel dostosowuje się do naszych potrzeb, nieustannie wdrażane są nowe funkcjonalności. Program jest łatwy i intuicyjny, zaspokoi nawet najbardziej wymagających. I co ważne, firma reaguje błyskawicznie na wszelkie sugestie czy zgłoszenia. Z dużą starannością otoczono nas opieką, dzięki której wysoko cenimy sobie współpracę. Gratulujemy świetnej organizacji pracy i profesjonalizmu."
  Apartamenty Wonder Home w Karpaczu
  Wonder Home
  Karpacz
 • "Szukaliśmy programu łatwego w obsłudze, intuicyjnego. I taki właśnie jest NFHotel. Użytkujemy go już ponad rok.
  Program zawsze dostępny, bardzo dobre wsparcie techniczne."
  Harmony House w Świnoujściu
  Harmony House
  Świnoujście
 • "Prostota i intuicyjność to główne atuty programu, dzięki nim można sprawnie zarządzać rezerwacjami grupowymi oraz generować różnego rodzaju raporty. Dodatkowym atutem jest wsparcie twórców. Z czystym sumieniem polecamy NFHotel."
  Soleil Resort & SPA w Rewalu
  Soleil Resort & SPA
  Rewal
 • "Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z NFHotel. Wysoka kultura osobista i kompetencje właściciela firmy.
  Bardzo dobry kontakt z pomocą techniczną i szybki czas reakcji. PMS i Chanel manager + Booking Engine działają bardzo dobrze i cały czas firma pracuje nad nowymi funkcjonalnościami.
  Dla mnie ważne jest, że NFHotel słucha potrzeb Hotelarza i co jest ważne firma rozumie i 'mówi językiem Hotelarza J'. NFHotel – to mój bardzo dobry wybór."
  Willa Sudety w Kudowie-Zdroju
  Willa Sudety
  Kudowa-Zdrój
Wystartuj
Skontaktuj sie z nami
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 534 516 556
info@nfhotel.pl
Pobierz aplikację
Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2022 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności
tabletrocketfunnel