Wypróbuj za darmo
NFHotel to wyjątkowy
 • PMS
 • Booking Engine
 • Channel Manager
Przenieś się w inny wymiar hotelarstwa
NFHotel to cała praca obiektu w jednym miejscu: rezerwacje, channel manager, booking engine, płatności on-line, faktury i wiele, wiele więcej. A to wszystko w jednej aplikacji
iPhone, Mac
Android
Huawei
Komputery PC
Wystartuj
Program hotelowy inny niż wszystkie​
NFHotel to kompleksowe narzędzie do prowadzenia obiektów noclegowych. Działa w chmurze, co pozwala na pracę z dowolnego miejsca na komputerach PC, Mac'ach, jak również na urządzeniach mobilnych. Booking engine, czyli silnik rezerwacji na stronie www, channel manager umożliwiający integrację z portalami rezerwacyjnymi, płatności on-line. To tylko niektóre z funkcjonalności NFHotel, które pozwolą Ci na automatyzację pracy i pozwolą na wyręczenie recepcji w wielu procesach, a w części obiektów zapewnią nawet recepcję bezobsługową.
Program do organizacji pracy w hotelu

Poszukiwanie odpowiedniego narzędzia do zarządzania obiektem noclegowym niewątpliwie stanowi nie lada wyzwania. We współczesnej turystyce, kiedy coraz więcej rezerwacji dokonywanych jest za pośrednictwem internetu, dedykowany system komputerowy to już wyższa konieczność. Warto w tym miejscu nadmienić, iż dobry program do organizacji pracy w hotelu nie tylko poszerza kanały sprzedaży pokoi/miejsc, ale też posiada szereg modułów ułatwiających wykonywanie codziennych czynności.
W taki czy inny sposób, zarówno personelowi niższego szczebla, jak też ścisłemu kierownictwu ośrodka wypoczynkowo-hotelarskiego. Rzecz jasna najwięcej emocji wśród hotelarzy budzi perspektywa gwałtownego skoku obrotów i zwiększenia obłożenia. Nie ma się co dziwić, po to prowadzi się biznes, aby czerpać z niego jak największe zyski. Współpraca z systematycznie rozwijanym programem do organizacji pracy w hotelu może i kosztuje konkretną sumkę, ale to taka inwestycja, która opłaci się wszystkim stronom. I gospodarzom obiektu noclegowego, i producentowi oprogramowania, a i turyści będą zadowoleni z ponadprzeciętnej jakości obsługi klienta. A jak w ujęciu długoterminowym dobra opinia przekłada się na zysk, chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć.
Bookingi wszelkich kształtów i rodzajów
Co do modułów bezpośrednio poprawiających przychody, podczas wyboru konkretnego systemu trzeba bacznie zwrócić uwagę na co najmniej dwa elementy. Jedną z kluczowych rzeczy będzie połączenie programu do organizacji pracy w hotelu z booking.com - wiodącym portalem rezerwacyjnym w światowym internecie. Jak pokazują doświadczenia wielu hotelarzy, współpraca z tym serwisem przynosi nawet kilkukrotnie większy zysk niż sprzedaż wyłącznie na własną rękę. I to pomimo wysokich prowizji. Dlatego do udostępnienia wszystkich pokoi niezbędna jest stała synchronizacja danych o dostępności, którą zapewnia szybki channel manager. Drugą z takowych funkcjonalności w programie do organizacji pracy w hotelu powinien być booking engine. Innymi słowy silnik rezerwacji, wgrywany na strony internetowe. Przede wszystkim witrynę www obiektu hotelowego, ale też rozmaite strony społecznościowe. W ten sposób można stworzyć nawet kilka recepcji online, zbierających rezerwacje w trybie 24/7.
Parę klików zamiast żmudnej papierkowej roboty
Taka gwałtowna, ani chybi pozytywna przemiana, czeka lwią część pracy, jaką na co dzień muszą wykonywać recepcjoniści. To, co kiedyś ciągnęło się przez długie minuty, dzięki programowi do organizacji pracy w hotelu spokojnie da się zredukować do paru sekund. Wypełnianie karty pobytu? Wystarczy że system zaciągnie dane z rezerwacji, aby przygotować gotowy dokument. Wysłanie potwierdzenia rezerwacji, informacji o zaksięgowaniu zadatku czy świątecznych życzeń do gości? Praktycznie to samo, za sprawą schematów e-maili z treścią uzupełnianą na podstawie kluczy. Wyszukiwanie wolnych pokoi w określonym terminie? W zupełności wystarczy albo krótki rzut wprawnym okiem na przejrzysty grafik recepcyjny, albo uruchomienie specjalnego kreatora, który pokaże wszystkie dostępne opcje po wprowadzeniu zakresu dat oraz liczby i wieku. Tak to przynajmniej wygląda w NFHotel.
Raporty, analizy, rozliczenia
Czymże byłby program do organizacji pracy w hotelu bez zaawansowanych narzędzi statystycznych? Trudno o lepszy sposób na szersze spojrzenie w sposób funkcjonowania obiektu wypoczynkowego, jak solidna porcja twardych danych. Przy czym trzeba zaznaczyć, że podjęcie właściwych decyzji na podstawie otrzymanych informacji leży już tylko i wyłącznie w gestii zarządcy. A czy ów nabył umiejętność poprawnego “czytania” oraz interpretowania takowych wyników, to już insza inszość. Rzecz jasna na sprawdzeniu charakterystyki klientów i porównaniu recepcjonistów możliwości programu do organizacji pracy w hotelu się nie kończą. Dwa przydatne moduły, na przykładzie wspominanego już wcześniej NFHotel: choćby eksport faktur do jednolitego pliku kontrolnego, dzięki czemu księgowości pozostaje tylko skontrolować poprawność, zamiast żmudnego opracowywania wszystkiego od zera. Albo codzienne raporty sprzątania i wyżywienia tworzone na podstawie wprowadzonych do systemu i wykupionych usług, dzięki którym już na “dzień dobry” wiadomo co, gdzie i kiedy trzeba wykonać.
Wniosek może być tylko jeden - NFHotel to zdecydowanie najlepszy program do organizacji pracy w hotelu.

Wystartuj
Silnik rezerwacji
Booking engine
Zwiększ ilość rezerwacji bezpośrednich z silnikiem rezerwacji on-line na stronie www.
więcej rezerwacji
płatność on-line​​
na każdą stronę​​
sprzedaż przez Facebook​​
pełna synchronizacja z OTA​​
Czytaj więcej
Automatyzacja​
Channel manager​
Automatyczna synchronizacja z najważniejszymi portalami rezerwacyjnymi.
pełna synchronizacja z OTA​​
zwiększa ilość rezerwacji​
w pełni automatycznie​
brak pomyłek​​
pracuje 24h/7​​
Czytaj więcej

Program hotelowy

PMS
Kompleksowe zarządzanie obiektem w chmurze. Miej wszystko pod kontrolą - gdziekolwiek jesteś.
Powiadomienia e-mail, SMS
Wysyłanie potwierdzeń rezerwacji na e-mail, sms. Gotowe szablony po podaniu podstawowych informacji.​
Faktury
Faktury proforma, VAT. Faktury zaliczkowe, oraz końcowe. Dokumenty kasowe. Eksport pliku JPK.
Apartamenty - moduł zarządzania
Zarządzanie apartamentami, dostęp dla właścicieli, rozliczenia prowizji, analizy i raporty.
Sprzątanie
Raport sprzątania na dzień 1 kliknięciem, aplikacja mobilna dla serwisu sprzątającego.
Rezerwacje grupowe
Szybkie, intuicyjne rezerwowanie wielu pokoi jednocześnie. Grupowe potwierdzenia e-mail, sms.
Druki
Karta pobytu, regulamin, voucher, druki z danymi rezerwacji z możliwością załączania do e-mail.
Raporty
Raporty wyżywienia, przyjazdów/wyjazdów, sprzątania, oraz grafik rezerwacji.
Manager zadań
Przydzielanie zadań dla rezerwacji, życzenia specjalne gości. Delegowanie pracownikom.
Drukarki fiskalne
Obsługa drukarek: Posnet, Novitus, Elzab. Możesz drukować ze smartfona, będąc na wakacjach :)
Zamki
Obsługa zamków na karty, zamków na kody wysyłane w sms – idealne do apartamentów, obiektów bezobsługowych.
Płatności on-line, karty kredytowe
Błyskawiczne płatności on-line oraz kartami kredytowymi, automatyczne księgowanie wpłat.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
Zobacz pełną listę funkcjonalności
Korzystaj bez granic​
Chmurowe rozwiązanie pozwoli na dostęp z każdego miejsca na ziemi, z dowolnego urządzenia, dla nielimitowanej liczby użytkowników.
w recepcji​​
w biurze​
w domu​​
na zakupach
na wakacjach​
.. gdziekolwiek jesteś​
Bezobsługowa recepcja
Mobilność NFHotel pozwoli Ci na zarządzanie obiektem gdziekolwiek jesteś. Dzięki zautomatyzowaniu wielu pracochłonnych procesów wyręczy Cię w wielu zadaniach, dzięki czemu recepcja może działać bezobsługowo. Prosty i intuicyjny system ułatwi i usprawni pracę, spełniając najwyższe oczekiwania pracowników.
krok 1
Rezerwacja on-line​
Przyjęcie rezerwacji z silnika rezerwacji lub z kanału rezerwacji.
krok 2
Płatność​
Przyjęcie płatności on-line od gościa i zaksięgowanie jej w NFHotel.
krok 3
Potwierdzenie
Wysyłka potwierdzenia rezerwacji na e-mail + SMS, wraz z kodem do otwierania drzwi.
Dowiedz się więcej o bezobsługowej recepcji
Pytania i odpowiedzi
Czy mogę używać NFHotel na wielu urządzeniach?
Oczywiście. Program hotelowy NFHotel będzie działać na komputerze, tablecie czy smartfonie.
Ilu użytkowników może pracować jednocześnie?
Dowolna ilość. Każdy użytkownik ma osobny dostęp, dzięki czemu widzisz dokładnie, kto, co i kiedy wykonał.
 
nfhotel.pl
Hotelowe strony www​
Świetny PMS potrzebuje równie dobrej strony www.
Zadbamy o właściwe zaprezentowanie walorów Twojego obiektu.
cms
Strony oparte są o prosty w obsłudze panel zarządzania treścią.
rezerwacja on-line
W stronę wbudowany jest silnik rezerwacji on-line (booking engine).
ssl
Certyfikat SSL zapewni bezpieczeństwo odwiedzającym Twoją stronę.
większa sprzedaż
Silnik rezerwacji on-line na stronie to już standard - musisz go mieć aby sprzedawać więcej.
mobilna
Tworzone przez nas strony są w pełni responsywne.
szybka
Marzysz o super szybkiej stronie? Potrafimy zbudować stronę, która osiąga MOBILNIE wyniki nawet 100 na 100 możliwych punktów w Google PageSpeed Insights.
Czytaj więcej
Dołącz już dziś do zadowolonych klientów​
 • "Przejście na NFHotel z innego systemu to była dobra decyzja. Program zawsze dostępny, nowe możliwości są wdrażane chyba co tydzień. Klika ulepszeń pojawiło się na naszą prośbę. Co jest dla nas niezwykle ważne - zawsze można liczyć na pomoc techniczną."
  Laola SPA w Pobierowie
  Laola Spa
  Pobierowo
 • "Decyzja o wyborze systemu NFHotel była "strzałem w dziesiątkę". Program pozwolił nam zebrać wszystkie obiekty w jedną całość, aby integralnie nimi zarządzać, a ze względu na ich różnorodność, było to nie lada wyzwanie. Szeroki wachlarz możliwości tego narzędzia, bardzo pomaga nam w codziennej pracy, zarówno pod względem obsługi gości, jak rozliczeń finansowych dla właścicieli, czy współpracy z działem technicznym.
  System jest wciąż unowocześniany zgodnie z naszymi uwagami, wprowadzane są poprawki i ulepszenia. Dział pomocy technicznej nigdy nas nie zawiódł, działa błyskawicznie. Polecamy każdemu, kto szuka konkretnego narzędzia do prowadzenia obiektów branży turystycznej."
  Jantar Apartamenty w Kołobrzegu
  JANTAR apartamenty
  Kołobrzeg
 • "Pracę na systemie NFHotel rozpoczęliśmy już kilka lat temu, kiedy w naszej ofercie znajdowało się zaledwie 20 apartamentów. Dziś zarządzamy przeszło 140 lokalami, a NFHotel jest niezastąpionym narzędziem pracy. Z dumą obserwujemy dynamiczny rozwój firmy. NFHotel dostosowuje się do naszych potrzeb, nieustannie wdrażane są nowe funkcjonalności. Program jest łatwy i intuicyjny, zaspokoi nawet najbardziej wymagających. I co ważne, firma reaguje błyskawicznie na wszelkie sugestie czy zgłoszenia. Z dużą starannością otoczono nas opieką, dzięki której wysoko cenimy sobie współpracę. Gratulujemy świetnej organizacji pracy i profesjonalizmu."
  Apartamenty Wonder Home w Karpaczu
  Wonder Home
  Karpacz
 • "Szukaliśmy programu łatwego w obsłudze, intuicyjnego. I taki właśnie jest NFHotel. Użytkujemy go już ponad rok.
  Program zawsze dostępny, bardzo dobre wsparcie techniczne."
  Harmony House w Świnoujściu
  Harmony House
  Świnoujście
 • "Prostota i intuicyjność to główne atuty programu, dzięki nim można sprawnie zarządzać rezerwacjami grupowymi oraz generować różnego rodzaju raporty. Dodatkowym atutem jest wsparcie twórców. Z czystym sumieniem polecamy NFHotel."
  Soleil Resort & SPA w Rewalu
  Soleil Resort & SPA
  Rewal
 • "Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z NFHotel. Wysoka kultura osobista i kompetencje właściciela firmy.
  Bardzo dobry kontakt z pomocą techniczną i szybki czas reakcji. PMS i Chanel manager + Booking Engine działają bardzo dobrze i cały czas firma pracuje nad nowymi funkcjonalnościami.
  Dla mnie ważne jest, że NFHotel słucha potrzeb Hotelarza i co jest ważne firma rozumie i 'mówi językiem Hotelarza J'. NFHotel – to mój bardzo dobry wybór."
  Willa Sudety w Kudowie-Zdroju
  Willa Sudety
  Kudowa-Zdrój
Wystartuj
Skontaktuj sie z nami
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 534 516 556
info@nfhotel.pl
Pobierz aplikację
Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2022 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności
tabletrocketfunnel