Jedna aplikacja, moc możliwości
NFHotel to aplikacja dla branży noclegowej, skupiająca pracę obiektu w jednym miejscu. Łatwa w obsłudze, dostępna na każdym urządzeniu, z każdego miejsca na ziemi. By zaoszczędzić Twój czas i zwiększyć zyski!
Załóż konto
za darmo
na zawsze
Dostępne na
iPhone, Mac
Android
Huawei
Komputery PC
Zwiększaj liczbę rezerwacji
Maksymalizuj zyski
Channel Manager
Booking Engine
Asystent Rezerwacji
Szanse Pobytowe
Zdobywaj rezerwacje z różnych portali
Zaprezentuj swój obiekt jak największej liczbie Gości. Kontroluj dostępność i ceny, bez logowania do portali. Udostępniaj wszystkie terminy i pokoje na Booking’u, AirBNB, czy własnej stronie internetowej, bez ryzyka zdublowania rezerwacji.
jeden kalendarz - koniec z logowaniem do kilku portali
plany cenowe - jeden dla wszystkich lub wiele
najpopularniejsze portale - doradzimy, gdzie warto być
Czytaj więcej 
Zwiększ liczbę rezerwacji
Pozwól Gościom na rezerwację na Twojej stronie internetowej. W każdej chwili, na każdym urządzeniu. Niech Twoja strona sprzedaje rezerwacje, omijając dużą prowizję dla pośredników. Rezerwacja doda się automatycznie na kalendarz NFHotel. Niech rezerwacje robią się same!
Twój wirtualny recepcjonista, który pracuje 24/7
Błyskawiczne płatności online - dla większej ilości potwierdzonych rezerwacji
Automatyczne e-maile i sms do Gości - dla oszczędności czasu
Czytaj więcej 
booking-engine
Rezerwacja w minutę
Przewracanie kartek kalendarza, aby znaleźć wolny w danym terminie? Nie, gdy masz NFHotel! 
Asystent rezerwacji to narzędzie, w którym wybierasz datę i ilość osób, a system pokaże wolne pokoje. Recepcjonista może się skupić na obsłudze gościa.
ekspresowe tworzenie nowych rezerwacji
szybko sprawdzisz wolny pokój i cenę
automatyczne przeliczenie ceny pobytu
Czytaj więcej 
Wykorzystaj każdą szansę
Każda sprzedaż na recepcji jest cenna. Wielu recepcjonistów odpuszcza gdy słyszy "to się jeszcze zastanowię". Wysyłając szansę pobytową ze spersonalizowaną ofertą noclegu zwiększasz sprzedaż recepcji nawet dwukrotnie.
zwiększ sprzedaż bezpośrednią
wysyłka szansy zajmuje mniej niż 30 sekund
Czytaj więcej 
Program hotelowy inny niż wszystkie​
NFHotel to kompleksowe narzędzie do prowadzenia obiektów noclegowych. Działa w chmurze, co pozwala na pracę z dowolnego miejsca na komputerach PC, Mac'ach, jak również na urządzeniach mobilnych. Booking engine, czyli silnik rezerwacji na stronie www, channel manager umożliwiający integrację z portalami rezerwacyjnymi, płatności on-line. To tylko niektóre z funkcjonalności NFHotel, które pozwolą Ci na automatyzację pracy i pozwolą na wyręczenie recepcji w wielu procesach, a w części obiektów zapewnią nawet recepcję bezobsługową.
Oprogramowanie komputerowe w hotelarstwie

Być może jeszcze nie tak dawno temu kwestię inwestycji w wysoce wyspecjalizowany program hotelowy dało się zbyć machnięciem ręki i mało pochlebną uwagą o nowobogackich fanaberiach. Kiedyś, dziś sytuacja w branży turystycznej zmieniła się o jakieś 180 stopni. Wdrożenie funkcjonalnego oprogramowania komputerowego w hotelarstwie stało się wyższą koniecznością, a prawdopodobnie niedługo stanie się wręcz kwestią przetrwania. A za prawie całą tą rewolucję odpowiada internet - po prostu coraz więcej wczasowiczów woli zarezerwować pobyt w internecie. Mając na uwagę ogromną liczbę potencjalnych źródeł rezerwacji, bez sprawnego programu hotelowego ani rusz.
Dla potencjalnego klienta jest o wiele wygodniej, kiedy ma sposobność do zabukowania turnusu w upatrzonym obiekcie o dowolnej porze dnia i nocy. Bez oglądania się na godziny pracy na recepcji, oszczędzając obu stronom długotrwałej dyskusji przez telefon i/lub wymiany korespondencji e-mailowej. Tyle że ciekawych witryn ogłoszeniowo-rezerwacyjnych jest bez liku, a już współpracując z jedną można się doczekać nieprzyjemności związanych z overbookingiem. Jako że rezygnacja z sieciowych źródeł przychodu, lepiej zaufać odpowiedniemu oprogramowaniu komputerowemu w hotelarstwie. Takiemu jak polski system NFHotel, który zatroszczy się o wiele więcej spraw niż tylko “banalne” nakładanie się rezerwacji na siebie, bo ktoś nie zdążył uzupełnić extranego lub grafiku. Od tego jest channel manager, ledwie jeden spośród niezliczonych elementów o niebywale praktycznym działaniu.
Sprawne dokonywanie rezerwacji
Kolejnym praktycznym modułem będzie asystent rezerwowania dla recepcjonistów, tak naprawdę wyręczający personel w większości rzeczy, które trzeba zrobić przy dodawaniu nowego turnusu. Wystarczy w pierwszej kolejności zapytać o liczbę (i w razie potrzeby wiek) wszystkich uczestników oraz preferowane daty przyjazdu i wyjazdu, a system sam już wyszuka dostępne opcje. Za sprawą oprogramowania komputerowego w hotelarstwie da się również uwzględnić wyżywienie oraz inne, opcjonalne dodatki - wraz z dynamicznym przeliczaniem cen. Osobie dyżurującej na recepcji pozostaje przedstawić możliwości, ewentualnie przekonywać gościa do wyboru lepszego (ergo: droższego) standardu. Przy zdecydowanej, konkretnej postawie całość da się załatwić w trakcie minuty. Kto ma NFHotel, ten będzie mógł się pochwalić najszybszymi i najbardziej kompetentnymi recepcjonistami w całej branży ;).
Punkt obsługi klienta internetowego
Jeszcze jedna niezbędna we współczesnej turystyce rzecz - rezerwacje online na stronę www. Zdecydowana większość potencjalnych klientów oczekuje, że skoro już przegląda witrynę danego obiektu noclegowego, to będzie miała możliwość zabukowania sobie terminu bezpośrednio, samodzielnie. Telefony i formularze kontaktowe są dla “komputerowo i technologicznie niepełnosprytnych”. Poza tym należy zwrócić uwagę na fakt, że za sprawą takiego booking engine’u oprogramowanie komputerowe w hotelarstwie kreuje kolejne źródło potencjalnych dochodów - bez pośredników krojących dwucyfrowe prowizje. Być może jeszcze lepszą informacją będzie to, że tego rodzaju widgety bardzo łatwo dodać nie tylko na “główne” strony internetowe, ale też profile w mediach społecznościowych czy w niektórych serwisach z ogłoszeniami turystycznymi.
Nowy, lepszy wymiar hotelarskiej pracy
Również wiele codziennych, prozaicznych dla pracowników branży turystycznej czynności da się usprawnić oprogramowaniem komputerowym w hotelarstwie. Szybciej, więcej i lepiej, a to za sprawą jednego, kompleksowego narzędzia. Przykłady? Proszę bardzo! Taka niezbędna rzecz jak wiadomość do klienta o potwierdzeniu rezerwacji, przyjęciu wpłaty na poczet zaliczki (czy tam całej należności)... nie wspominając już o mailingu marketingowym, choćby serdecznych życzeniach z okazji świąt Bożego Narodzenia. Przy tradycyjnych metodach trzeba poświęcić sporo godzin na żmudną pisaninę, natomiast dzięki oprogramowaniu komputerowemu w hotelarstwie da się całość sprowadzić do kilku kliknięć. W NFHotel wystarczy raz stworzyć zgrabne szablony z kluczami, które system sam zamieni na zindywidualizowaną treść. Numer rezerwacji, wysokość wpłaty, imię i nazwisko: wszystkie tego rodzaju rzeczy zostaną zaciągnięte z danych programu, wpisywanych raz przy tworzeniu turnusu.
Oprogramowanie komputerowe w hotelarstwie stwarza wiele atrakcyjnych możliwości, przynoszących bardzo konkretne i wymierne korzyści. Sprawdź NFHotel i przekonaj się, że będzie to dobra zmiana w najlepszym wydaniu. Wypróbujesz raz, a wszystkie inne programy zaczną się jawić jako rozwiązania minimalistyczne, spełniające zbyt małą liczbę pożytecznych funkcji.

Wystartuj
Silnik rezerwacji
Booking Engine
Zwiększ ilość rezerwacji bezpośrednich z silnikiem rezerwacji on-line na stronie www.
więcej rezerwacji
płatność on-line​​
na każdą stronę​​
sprzedaż przez Facebook​​
pełna synchronizacja z OTA​​
Czytaj więcej
Automatyzacja​
Channel manager​
Automatyczna synchronizacja z najważniejszymi portalami rezerwacyjnymi.
pełna synchronizacja z OTA​​
zwiększa ilość rezerwacji​
w pełni automatycznie​
brak pomyłek​​
pracuje 24h/7​​
Czytaj więcej

Program hotelowy

PMS
Kompleksowe zarządzanie obiektem w chmurze. Miej wszystko pod kontrolą - gdziekolwiek jesteś.
Powiadomienia e-mail, SMS
Wysyłanie potwierdzeń rezerwacji na e-mail, sms. Gotowe szablony po podaniu podstawowych informacji.​
Faktury
Faktury proforma, VAT. Faktury zaliczkowe, oraz końcowe. Dokumenty kasowe. Eksport pliku JPK.
Apartamenty - moduł zarządzania
Zarządzanie apartamentami, dostęp dla właścicieli, rozliczenia prowizji, analizy i raporty.
Sprzątanie
Raport sprzątania na dzień 1 kliknięciem, aplikacja mobilna dla serwisu sprzątającego.
Rezerwacje grupowe
Szybkie, intuicyjne rezerwowanie wielu pokoi jednocześnie. Grupowe potwierdzenia e-mail, sms.
Druki
Karta pobytu, regulamin, voucher, druki z danymi rezerwacji z możliwością załączania do e-mail.
Raporty
Raporty wyżywienia, przyjazdów/wyjazdów, sprzątania, oraz grafik rezerwacji.
Manager zadań
Przydzielanie zadań dla rezerwacji, życzenia specjalne gości. Delegowanie pracownikom.
Drukarki fiskalne
Obsługa drukarek: Posnet, Novitus, Elzab. Możesz drukować ze smartfona, będąc na wakacjach :)
Zamki
Obsługa zamków na karty, zamków na kody wysyłane w sms – idealne do apartamentów, obiektów bezobsługowych.
Płatności on-line, karty kredytowe
Błyskawiczne płatności on-line oraz kartami kredytowymi, automatyczne księgowanie wpłat.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
Zobacz pełną listę funkcjonalności
Korzystaj bez granic​
Chmurowe rozwiązanie pozwoli na dostęp z każdego miejsca na ziemi, z dowolnego urządzenia, dla nielimitowanej liczby użytkowników.
w recepcji​​
w biurze​
w domu​​
na zakupach
na wakacjach​
.. gdziekolwiek jesteś​
Bezobsługowa recepcja
Mobilność NFHotel pozwoli Ci na zarządzanie obiektem gdziekolwiek jesteś. Dzięki zautomatyzowaniu wielu pracochłonnych procesów wyręczy Cię w wielu zadaniach, dzięki czemu recepcja może działać bezobsługowo. Prosty i intuicyjny system ułatwi i usprawni pracę, spełniając najwyższe oczekiwania pracowników.
krok 1
Rezerwacja on-line​
Przyjęcie rezerwacji z silnika rezerwacji lub z kanału rezerwacji.
krok 2
Płatność​
Przyjęcie płatności on-line od gościa i zaksięgowanie jej w NFHotel.
krok 3
Potwierdzenie
Wysyłka potwierdzenia rezerwacji na e-mail + SMS, wraz z kodem do otwierania drzwi.
Dowiedz się więcej o bezobsługowej recepcji
Pytania i odpowiedzi
Czy mogę używać NFHotel na wielu urządzeniach?
Oczywiście. Program hotelowy NFHotel będzie działać na komputerze, tablecie czy smartfonie.
Ilu użytkowników może pracować jednocześnie?
Dowolna ilość. Każdy użytkownik ma osobny dostęp, dzięki czemu widzisz dokładnie, kto, co i kiedy wykonał.
 
nfhotel.pl
Hotelowe strony www​
Świetny PMS potrzebuje równie dobrej strony www.
Zadbamy o właściwe zaprezentowanie walorów Twojego obiektu.
cms
Strony oparte są o prosty w obsłudze panel zarządzania treścią.
rezerwacja on-line
W stronę wbudowany jest silnik rezerwacji on-line (booking engine).
ssl
Certyfikat SSL zapewni bezpieczeństwo odwiedzającym Twoją stronę.
większa sprzedaż
Silnik rezerwacji on-line na stronie to już standard - musisz go mieć aby sprzedawać więcej.
mobilna
Tworzone przez nas strony są w pełni responsywne.
szybka
Marzysz o super szybkiej stronie? Potrafimy zbudować stronę, która osiąga MOBILNIE wyniki nawet 100 na 100 możliwych punktów w Google PageSpeed Insights.
Czytaj więcej
Skontaktuj sie z nami
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 534 202 070
info@nfhotel.pl
Pobierz aplikację
Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2023 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności
homeapartmentenvelopelicenseusersphone-handsetphonetabletlaptop-phonechart-barsdiamondrocketearthalarmcrossmenucross-circlelayersfunnel