Wypróbuj za darmo

NFHotel to wyjątkowy

 • PMS

 • Booking Engine

 • Channel Manager

Przenieś się w inny wymiar hotelarstwa

NFHotel to cała praca obiektu w jednym miejscu: rezerwacje, channel manager, booking engine, płatności on-line, faktury i wiele, wiele więcej. A to wszystko w jednej aplikacji
iPhone, Mac
Android
Komputery PC

Program hotelowy inny niż wszystkie​

NFHotel to kompleksowe narzędzie do prowadzenia obiektów noclegowych. Działa w chmurze, co pozwala na pracę z dowolnego miejsca na komputerach PC, Mac'ach, jak również na urządzeniach mobilnych. Booking engine, czyli silnik rezerwacji na stronie www, channel manager umożliwiający integrację z portalami rezerwacyjnymi, płatności on-line. To tylko niektóre z funkcjonalności NFHotel, które pozwolą Ci na automatyzację pracy i pozwolą na wyręczenie recepcji w wielu procesach, a w części obiektów zapewnią nawet recepcję bezobsługową.

System komputerowy dla hotelarza

Wdrożenie tego rodzaju oprogramowania stanowi dla obiektów z branży turystycznej właściwie nieodpartą już koniecznością. Takie są bowiem realia, że coraz więcej rezerwacji pobytu - od weekendowego wypadu po pełne wczasy - ma miejsce za pośrednictwem internetu. Telefony na recepcję od jakiegoś już czasu nie są najefektywniejszym kanałem sprzedaży pokoi hotelowych. A skoro w sieci jest całe multum serwisów turystycznych, odpowiedni system komputerowy dla hotelarza musi działać, aby nie pogubić się w gąszczu spływających zewsząd zapytań i rezerwacji. No a poza tym taki program potrafi sprawić, że codzienna praca w obiekcie staje się znacznie łatwiejsza.
Bodaj najlepszym dowodem na poparcie powyższej tezy będzie NFHotel - polskie oprogramowanie, regularnie wzbogacane o nowe opcje i możliwości. Takie kompleksowe podejście do tematu skutkuje tym, że w zupełności wystarczy jedno narzędzie. I do recepcji, i do automatycznej obsługi internetowych kanałów sprzedaży, i do wysyłania rozmaitych wiadomości klientom, i do kontroli wszelkich rozliczeń finansowych, i do nadzorowania niezbędnych porządków… Jak widać na podstawie tej i tak niepełnej wyliczanki, względem systemu komputerowego dla hotelarza można mieć zaiste ogromne oczekiwania. I to takie uzasadnione, które zostaną w pełni zaspokojone. A niejednokrotnie nawet przekroczone, co powinno tylko i wyłącznie cieszyć.
Połączenie z booking.com
Jako że śródtytułowy serwis cieszy się największym powodzeniem w skali globalnej, to i praktycznie każdy obiekt chce z nim współpracować. Nawet jeśli paręnaście procent prowizji boli, to gwałtowne zwiększenie obrotów i tak przyniesie całkiem okrąglutkie zyski. Byle tylko nie dopuszczać do overbookingu, czyli nakładania się na siebie turnusów zarezerwowanych w różnych miejscach. Dlatego w systemie komputerowym dla hotelarza powinien być zawarty channel manager. Jest to zaawansowany moduł, który do każdego połączonego z programem hotelowym kanału sprzedaży aktualizuje informacje o dostępnych oraz zajętych pokojach. Co najważniejsze, CM robi to wszystko błyskawicznie, najwyżej w parę sekund. Zatem okienko czasowe na nieszczęście overbookingu z braku wolnych łóżek praktycznie nie istnieje.
Booking engine do stworzenia wirtualnej recepcji
Kolejny element o bezpośrednim wpływie na zwiększenie obłożenia. Wprawdzie raczej nie przyniesie takich zysków, co integracja z bookingiem - na własną stronę o obiekcie noclegowym nie sposób przyciągnąć porównywalnej liczby użytkowników co na jeden z największych portali na świecie - ale z pewnością okaże się bardzo przydatny. Otóż moduł rezerwacji online zgrany z systemem komputerowym dla hotelarza znakomicie zastąpi formularz kontaktowy (i część telefonów). Na odpowiedź do e-maila turysta musiałby poczekać, potem pewnie jeszcze wymienić z recepcjonistą parę wiadomości. A z booking enginem może obsłużyć się sam - program będzie dynamicznie pokazywał dostępne opcje i ceny, w zależności od terminów, liczby uczestników, wieku, dodatków etc. Prawdopodobnie najistotniejsze w tych całych rezerwacjach online jest fakt, że działają one całodobowo. De facto jako punkt samoobsługi klienta, funkcjonujący w trybie 24/7.
Dodawanie rezerwacji, planowanie sprzątania, kontakt z gośćmi i pozostałe
Teraz jeszcze pokrótce o innych, przydatnych modułach, jakie oddaje do dyspozycji użytkowników system komputerowy dla hotelarza o najwyższej, porównywalnej do NFHotel klasie. Weźmy na warsztat wyszukiwanie wolnych terminów i tworzenie turnusów przez recepcjonistów odbierających telefony. Już przejrzysta szata graficzna ze stosownie dobraną kolorystyką potężnie upraszcza sprawę. A jeszcze lepszy jest asystent-kreator, który działa na zasadzie bardzo podobnej do booking engine’u na stronę internetową. Wtedy bukowanie trwa minutę. Dynamicznie aktualizujące się raporty porządków na bieżąco pokazują, gdzie oraz w jaki sposób należy posprzątać. Albo szablony maili i SMSów z kluczami, dzięki którym zindywidualizowana treść tworzy się samodzielnie - na dodatek zawsze poprawnie. To i tak tylko niewielka część tego, co potrafią nowoczesne systemy komputerowe dla hotelarzy. Wiele pokazuje już wersja demo - zachowująca pełnię funkcjonalności pełnej, płatnej wersji, tyle że oparta o kompletnie fikcyjny obiekt noclegowy.
NFHotel zdecydowanie zasługuje na uwagę recepcjonistów, zarządców i właścicieli ośrodków wypoczynkowych wszelkich kategorii oraz wszystkich innych osób, które aktywnie działają w turystyce. Uruchomi się na wszystkim, co ma przeglądarkę internetową, regularnie pojawiają się nowe aktualizacje, a i cena tego polskiego systemu komputerowego dla hotelarza przedstawia się wybitnie atrakcyjnie.

Silnik rezerwacji

Booking engine

Zwiększ ilość rezerwacji bezpośrednich z silnikiem rezerwacji on-line na stronie www.
więcej rezerwacji
płatność on-line​​
na każdą stronę​​
sprzedaż przez Facebook​​
pełna synchronizacja z OTA​​
Automatyzacja​

Channel manager​

Automatyczna synchronizacja z najważniejszymi portalami rezerwacyjnymi.
pełna synchronizacja z OTA​​
zwiększa ilość rezerwacji​
w pełni automatycznie​
brak pomyłek​​
pracuje 24h/7​​
Program hotelowy

PMS

Kompleksowe zarządzanie obiektem w chmurze. Miej wszystko pod kontrolą - gdziekolwiek jesteś.
Powiadomienia e-mail, SMS
Wysyłanie potwierdzeń rezerwacji na e-mail, sms. Gotowe szablony po podaniu podstawowych.​
Faktury
Faktury proforma, VAT. Faktury zaliczkowe, oraz końcowe. Dokumenty kasowe. Eksport pliku JPK.
Apartamenty - moduł zarządzania
Zarządzanie apartamentami, dostęp dla właścicieli, rozliczenia prowizji, analizy i raporty.
Sprzątanie
Raport sprzątania na dzień 1 kliknięciem, aplikacja mobilna dla serwisu sprzątającego.
Rezerwacje grupowe
Szybkie, intuicyjne rezerwowanie wielu pokoi jednocześnie. Grupowe potwierdzenia e-mail, sms.
Druki
Karta pobytu, regulamin, voucher, druki z danymi rezerwacji z możliwością załączania do e-mail.
Raporty
Raporty wyżywienia, przyjazdów/wyjazdów, sprzątania, oraz grafik rezerwacji.
Manager zadań
Przydzielanie zadań dla rezerwacji, życzenia specjalne gości. Delegowanie pracownikom.
Drukarki fiskalne
Obsługa drukarek: Posnet, Novitus, Elzab. Możesz drukować ze smartfona, będąc na wakacjach :)
Zamki
Obsługa zamków na karty, zamków na kody wysyłane w sms – idealne do apartamentów, obiektów bezobsługowych.
Płatności on-line, karty kredytowe
Błyskawiczne płatności on-line oraz kartami kredytowymi, automatyczne księgowanie wpłat.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.

Korzystaj bez granic​

Chmurowe rozwiązanie pozwoli na dostęp z każdego miejsca na ziemi, z dowolnego urządzenia, dla nielimitowanej liczby użytkowników.
w recepcji​​
w biurze​
w domu​​
na zakupach
na wakacjach​
.. gdziekolwiek jesteś​

Bezobsługowa recepcja

Mobilność NFHotel pozwoli Ci na zarządzanie obiektem gdziekolwiek jesteś. Dzięki zautomatyzowaniu wielu pracochłonnych procesów wyręczy Cię w wielu zadaniach, dzięki czemu recepcja może działać bezobsługowo. Prosty i intuicyjny system ułatwi i usprawni pracę, spełniając najwyższe oczekiwania pracowników.
krok 1
Rezerwacja on-line​
Przyjęcie rezerwacji z silnika rezerwacji lub z kanału rezerwacji.
krok 2
Płatność​
Przyjęcie płatności on-line od gościa i zaksięgowanie jej w NFHotel.
krok 3
Potwierdzenie
Wysyłka potwierdzenia rezerwacji na e-mail + SMS, wraz z kodem do otwierania drzwi.


 
nfhotel.pl

Hotelowe strony www​

Świetny PMS potrzebuje równie dobrej strony www.
Zadbamy o właściwe zaprezentowanie walorów Twojego obiektu.
cms
rezerwacja on-line
ssl
większa sprzedaż
mobilna
szybka
Dołącz już dziś do zadowolonych klientów​
 • "Przejście na NFHotel z innego systemu to była dobra decyzja. Program zawsze dostępny, nowe możliwości są wdrażane chyba co tydzień. Klika ulepszeń pojawiło się na naszą prośbę. Co jest dla nas niezwykle ważne - zawsze można liczyć na pomoc techniczną."
  Laola SPA w Pobierowie

  Laola Spa

  Pobierowo
 • "Decyzja o wyborze systemu NFHotel była "strzałem w dziesiątkę". Program pozwolił nam zebrać wszystkie obiekty w jedną całość, aby integralnie nimi zarządzać, a ze względu na ich różnorodność, było to nie lada wyzwanie. Szeroki wachlarz możliwości tego narzędzia, bardzo pomaga nam w codziennej pracy, zarówno pod względem obsługi gości, jak rozliczeń finansowych dla właścicieli, czy współpracy z działem technicznym.
  System jest wciąż unowocześniany zgodnie z naszymi uwagami, wprowadzane są poprawki i ulepszenia. Dział pomocy technicznej nigdy nas nie zawiódł, działa błyskawicznie. Polecamy każdemu, kto szuka konkretnego narzędzia do prowadzenia obiektów branży turystycznej."
  Jantar Apartamenty w Kołobrzegu

  JANTAR apartamenty

  Kołobrzeg
 • "Pracę na systemie NFHotel rozpoczęliśmy już kilka lat temu, kiedy w naszej ofercie znajdowało się zaledwie 20 apartamentów. Dziś zarządzamy przeszło 140 lokalami, a NFHotel jest niezastąpionym narzędziem pracy. Z dumą obserwujemy dynamiczny rozwój firmy. NFHotel dostosowuje się do naszych potrzeb, nieustannie wdrażane są nowe funkcjonalności. Program jest łatwy i intuicyjny, zaspokoi nawet najbardziej wymagających. I co ważne, firma reaguje błyskawicznie na wszelkie sugestie czy zgłoszenia. Z dużą starannością otoczono nas opieką, dzięki której wysoko cenimy sobie współpracę. Gratulujemy świetnej organizacji pracy i profesjonalizmu."
  Apartamenty Wonder Home w Karpaczu

  Wonder Home

  Karpacz
 • "Szukaliśmy programu łatwego w obsłudze, intuicyjnego. I taki właśnie jest NFHotel. Użytkujemy go już ponad rok.
  Program zawsze dostępny, bardzo dobre wsparcie techniczne."
  Harmony House w Świnoujściu

  Harmony House

  Świnoujście
 • "Prostota i intuicyjność to główne atuty programu, dzięki nim można sprawnie zarządzać rezerwacjami grupowymi oraz generować różnego rodzaju raporty. Dodatkowym atutem jest wsparcie twórców. Z czystym sumieniem polecamy NFHotel."
  Soleil Resort & SPA w Rewalu

  Soleil Resort & SPA

  Rewal
 • "Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z NFHotel. Wysoka kultura osobista i kompetencje właściciela firmy.
  Bardzo dobry kontakt z pomocą techniczną i szybki czas reakcji. PMS i Chanel manager + Booking Engine działają bardzo dobrze i cały czas firma pracuje nad nowymi funkcjonalnościami.
  Dla mnie ważne jest, że NFHotel słucha potrzeb Hotelarza i co jest ważne firma rozumie i 'mówi językiem Hotelarza J'. NFHotel – to mój bardzo dobry wybór."
  Willa Sudety w Kudowie-Zdroju

  Willa Sudety

  Kudowa-Zdrój

Skontaktuj sie z nami

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48. 509 202 060
info@nfhotel.pl
BIURO:
Sobieskiego 53, 58-500 Jelenia Góra
Budynek ZREMB
NETFACTORY
Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
NIP: 857-167-56-46, REGON: 020127104

Pobierz aplikację

Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2020 NFHotel | Dane firmy | Polityka prywatności
tabletrocketfunnel