Wypróbuj za darmo
NFHotel to wyjątkowy
 • PMS
 • Booking Engine
 • Channel Manager
Przenieś się w inny wymiar hotelarstwa
NFHotel to cała praca obiektu w jednym miejscu: rezerwacje, channel manager, booking engine, płatności on-line, faktury i wiele, wiele więcej. A to wszystko w jednej aplikacji
iPhone, Mac
Android
Huawei
Komputery PC
Wystartuj
Program hotelowy inny niż wszystkie​
NFHotel to kompleksowe narzędzie do prowadzenia obiektów noclegowych. Działa w chmurze, co pozwala na pracę z dowolnego miejsca na komputerach PC, Mac'ach, jak również na urządzeniach mobilnych. Booking engine, czyli silnik rezerwacji na stronie www, channel manager umożliwiający integrację z portalami rezerwacyjnymi, płatności on-line. To tylko niektóre z funkcjonalności NFHotel, które pozwolą Ci na automatyzację pracy i pozwolą na wyręczenie recepcji w wielu procesach, a w części obiektów zapewnią nawet recepcję bezobsługową.
Recepcja na komputer

Zaawansowane programy hotelowe w rodzaju NFHotel - od polskiego producenta - są wysoce wyspecjalizowanymi narzędziami, oddającymi do dyspozycji hotelarzy, personelu hotelowego (a nawet samych turystów) sporo niezwykle praktycznych funkcji. Tego rodzaju recepcja na komputer spełnia wiele zadań, w tym dotyczących kompleksowej obsługi klienta. Zarówno pomagając pracownikom, jak też całkowicie ich wyręczając. Szeroko pojmowane operacje na rezerwacjach stanowią jednak tylko część opcji, jakie oferują topowe systemy hotelarskie oferowane na polskim rynku.
Wszelako trudno zaprzeczyć, że to zakres możliwości bezpośrednio wpływających na przychody budzą największe zainteresowanie programami hotelowymi. Z założenia wdrożenie takiego oprogramowania ma być zyskowną inwestycją, wydatki na pokaz czy dla jakiegoś średnio zrozumiałego kaprysu to w innej branży, dla zupełnie innych ludzi. Posiadanie recepcji na komputer we własnym ośrodku wypoczynkowym to żaden snobizm, tylko decyzja popychająca cały hotelarski biznes do przodu w wysoce pożądanym kierunku. Stosownie dobrany system przynosi wymierne efekty już w pierwszych tygodniach od jego wdrożenia. Dlatego tak istotne jest, aby obsługa całości była prosta i intuicyjna.
Automatyczna i natychmiastowa odpowiedź na wszelkie zapytania
Zapewne każdy, kto pracował kiedyś w obiekcie hotelowym, w pobliżu jakiegoś wysokiego sezonu (wakacje nad morzem, ferie zimowe w górach etc.), musiał poświęcić długie godziny na odpowiedzi do pytań o wolny termin, które przychodziły na formularz kontaktowy. Nawet jeśli ostatnie wolne miejsca rozeszły się już jakiś czas temu, a na stronie był kolorowy pasek informujący o pełnym obłożeniu. A wystarczyłoby wyłączyć moduł do wysyłania e-maili i zastąpić go booking enginem. Innymi słowy: komputerową recepcją sensu stricte, która sama sobie poradzi zarówno z wyszukaniem dostępnych terminów, jak także dokonaniem całej rezerwacji. Z przyjęciem i zaksięgowaniem wpłaty płatnościami internetowymi włącznie. Takie rezerwacje on-line mają tę nieskrywaną zaletę, że działają przez cały dzień i noc. Dlatego kiedy turysta zainteresowany pobytem ma wolną chwilę dopiero późnym wieczorem, nie musi już czekać z telefonem na lepszą okazję czy wymieniać korespondencji z recepcjonistami. Wejść na stronę, zobaczyć dostępne opcje, wybrać najciekawszą, zapłacić zaliczkę (albo i całą kwotę) i gotowe. Naturalnie recepcja na komputer automatycznie wyśle wszystkie potwierdzenia - za pomocą e-maili tudzież SMSów. Szybkość otrzymania takich wiadomości niewątpliwie ucieszy klientów.
Parę sekund zamiast kilkunastu minut
Usprawnienia takiego rzędu wielkości mogą dotyczyć wielu codziennych czynności, jakie dzięki programowi hotelowemu stają się wręcz banalnie prosto. Skoro już przy wysyłce maili jesteśmy, warto przytoczyć jak to wygląda w przypadku rezerwacji dokonywanych przez recepcjonistów. Zwykle wygląda to w ten sposób, że po ostatecznych ustaleniach z rozmowy oraz odłożeniu słuchawki pracownik musi spędzić jeszcze dłuższą chwilę na ręcznym wypisywaniu wiadomości. Ewentualnie uzupełnianiu indywidualnych danych. Tymczasem w recepcji na komputer można mieć nie tylko gotowe szablony na wiele różnych okazji, ale też ich treść automatycznie wypełnianą danymi z konkretnej rezerwacji. Imię i nazwisko uczestników, termin, przypisany pokój, aktualny status płatności… Robi się zdecydowanie łatwiej, a zaoszczędzony czas można przeznaczyć na inne zadania do wykonania.
Mnożenie kanałów sprzedaży
Wracając do potencjalnych, policzalnych i bezpośrednich zysków z zainwestowania w program hotelowym - koniecznie trzeba wspomnieć o niezbędnym wobec współczesnych uwarunkowań branży turystycznej narzędziu, jakim jest channel manager. To zmyślny system, który łączy recepcję na komputer z internetowymi źródłami rezerwacji. Chodzi w pierwszej kolejności o portale rezerwacyjne w stylu booking.com, żeby nie głowić się już ręcznym uzupełnianiem extranetu i drżeć z obawy o nakładające się na siebie turnusy (co zwie się overbookingiem). Sprawny, błyskawicznie wymieniający informacje CM pozwala z pełnym spokojem otworzyć zdecydowanie więcej kanałów sprzedaży pokoi, niż ma to miejsce przy takich podstawowych - czy raczej okrojonych w porównaniu z polskim NFHotelem - recepcjach na komputer.

Wystartuj
Silnik rezerwacji
Booking engine
Zwiększ ilość rezerwacji bezpośrednich z silnikiem rezerwacji on-line na stronie www.
więcej rezerwacji
płatność on-line​​
na każdą stronę​​
sprzedaż przez Facebook​​
pełna synchronizacja z OTA​​
Czytaj więcej
Automatyzacja​
Channel manager​
Automatyczna synchronizacja z najważniejszymi portalami rezerwacyjnymi.
pełna synchronizacja z OTA​​
zwiększa ilość rezerwacji​
w pełni automatycznie​
brak pomyłek​​
pracuje 24h/7​​
Czytaj więcej

Program hotelowy

PMS
Kompleksowe zarządzanie obiektem w chmurze. Miej wszystko pod kontrolą - gdziekolwiek jesteś.
Powiadomienia e-mail, SMS
Wysyłanie potwierdzeń rezerwacji na e-mail, sms. Gotowe szablony po podaniu podstawowych informacji.​
Faktury
Faktury proforma, VAT. Faktury zaliczkowe, oraz końcowe. Dokumenty kasowe. Eksport pliku JPK.
Apartamenty - moduł zarządzania
Zarządzanie apartamentami, dostęp dla właścicieli, rozliczenia prowizji, analizy i raporty.
Sprzątanie
Raport sprzątania na dzień 1 kliknięciem, aplikacja mobilna dla serwisu sprzątającego.
Rezerwacje grupowe
Szybkie, intuicyjne rezerwowanie wielu pokoi jednocześnie. Grupowe potwierdzenia e-mail, sms.
Druki
Karta pobytu, regulamin, voucher, druki z danymi rezerwacji z możliwością załączania do e-mail.
Raporty
Raporty wyżywienia, przyjazdów/wyjazdów, sprzątania, oraz grafik rezerwacji.
Manager zadań
Przydzielanie zadań dla rezerwacji, życzenia specjalne gości. Delegowanie pracownikom.
Drukarki fiskalne
Obsługa drukarek: Posnet, Novitus, Elzab. Możesz drukować ze smartfona, będąc na wakacjach :)
Zamki
Obsługa zamków na karty, zamków na kody wysyłane w sms – idealne do apartamentów, obiektów bezobsługowych.
Płatności on-line, karty kredytowe
Błyskawiczne płatności on-line oraz kartami kredytowymi, automatyczne księgowanie wpłat.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
Zobacz pełną listę funkcjonalności
Korzystaj bez granic​
Chmurowe rozwiązanie pozwoli na dostęp z każdego miejsca na ziemi, z dowolnego urządzenia, dla nielimitowanej liczby użytkowników.
w recepcji​​
w biurze​
w domu​​
na zakupach
na wakacjach​
.. gdziekolwiek jesteś​
Bezobsługowa recepcja
Mobilność NFHotel pozwoli Ci na zarządzanie obiektem gdziekolwiek jesteś. Dzięki zautomatyzowaniu wielu pracochłonnych procesów wyręczy Cię w wielu zadaniach, dzięki czemu recepcja może działać bezobsługowo. Prosty i intuicyjny system ułatwi i usprawni pracę, spełniając najwyższe oczekiwania pracowników.
krok 1
Rezerwacja on-line​
Przyjęcie rezerwacji z silnika rezerwacji lub z kanału rezerwacji.
krok 2
Płatność​
Przyjęcie płatności on-line od gościa i zaksięgowanie jej w NFHotel.
krok 3
Potwierdzenie
Wysyłka potwierdzenia rezerwacji na e-mail + SMS, wraz z kodem do otwierania drzwi.
Dowiedz się więcej o bezobsługowej recepcji
Pytania i odpowiedzi
Czy mogę używać NFHotel na wielu urządzeniach?
Oczywiście. Program hotelowy NFHotel będzie działać na komputerze, tablecie czy smartfonie.
Ilu użytkowników może pracować jednocześnie?
Dowolna ilość. Każdy użytkownik ma osobny dostęp, dzięki czemu widzisz dokładnie, kto, co i kiedy wykonał.
 
nfhotel.pl
Hotelowe strony www​
Świetny PMS potrzebuje równie dobrej strony www.
Zadbamy o właściwe zaprezentowanie walorów Twojego obiektu.
cms
Strony oparte są o prosty w obsłudze panel zarządzania treścią.
rezerwacja on-line
W stronę wbudowany jest silnik rezerwacji on-line (booking engine).
ssl
Certyfikat SSL zapewni bezpieczeństwo odwiedzającym Twoją stronę.
większa sprzedaż
Silnik rezerwacji on-line na stronie to już standard - musisz go mieć aby sprzedawać więcej.
mobilna
Tworzone przez nas strony są w pełni responsywne.
szybka
Marzysz o super szybkiej stronie? Potrafimy zbudować stronę, która osiąga MOBILNIE wyniki nawet 100 na 100 możliwych punktów w Google PageSpeed Insights.
Czytaj więcej
Dołącz już dziś do zadowolonych klientów​
 • "Przejście na NFHotel z innego systemu to była dobra decyzja. Program zawsze dostępny, nowe możliwości są wdrażane chyba co tydzień. Klika ulepszeń pojawiło się na naszą prośbę. Co jest dla nas niezwykle ważne - zawsze można liczyć na pomoc techniczną."
  Laola SPA w Pobierowie
  Laola Spa
  Pobierowo
 • "Decyzja o wyborze systemu NFHotel była "strzałem w dziesiątkę". Program pozwolił nam zebrać wszystkie obiekty w jedną całość, aby integralnie nimi zarządzać, a ze względu na ich różnorodność, było to nie lada wyzwanie. Szeroki wachlarz możliwości tego narzędzia, bardzo pomaga nam w codziennej pracy, zarówno pod względem obsługi gości, jak rozliczeń finansowych dla właścicieli, czy współpracy z działem technicznym.
  System jest wciąż unowocześniany zgodnie z naszymi uwagami, wprowadzane są poprawki i ulepszenia. Dział pomocy technicznej nigdy nas nie zawiódł, działa błyskawicznie. Polecamy każdemu, kto szuka konkretnego narzędzia do prowadzenia obiektów branży turystycznej."
  Jantar Apartamenty w Kołobrzegu
  JANTAR apartamenty
  Kołobrzeg
 • "Pracę na systemie NFHotel rozpoczęliśmy już kilka lat temu, kiedy w naszej ofercie znajdowało się zaledwie 20 apartamentów. Dziś zarządzamy przeszło 140 lokalami, a NFHotel jest niezastąpionym narzędziem pracy. Z dumą obserwujemy dynamiczny rozwój firmy. NFHotel dostosowuje się do naszych potrzeb, nieustannie wdrażane są nowe funkcjonalności. Program jest łatwy i intuicyjny, zaspokoi nawet najbardziej wymagających. I co ważne, firma reaguje błyskawicznie na wszelkie sugestie czy zgłoszenia. Z dużą starannością otoczono nas opieką, dzięki której wysoko cenimy sobie współpracę. Gratulujemy świetnej organizacji pracy i profesjonalizmu."
  Apartamenty Wonder Home w Karpaczu
  Wonder Home
  Karpacz
 • "Szukaliśmy programu łatwego w obsłudze, intuicyjnego. I taki właśnie jest NFHotel. Użytkujemy go już ponad rok.
  Program zawsze dostępny, bardzo dobre wsparcie techniczne."
  Harmony House w Świnoujściu
  Harmony House
  Świnoujście
 • "Prostota i intuicyjność to główne atuty programu, dzięki nim można sprawnie zarządzać rezerwacjami grupowymi oraz generować różnego rodzaju raporty. Dodatkowym atutem jest wsparcie twórców. Z czystym sumieniem polecamy NFHotel."
  Soleil Resort & SPA w Rewalu
  Soleil Resort & SPA
  Rewal
 • "Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z NFHotel. Wysoka kultura osobista i kompetencje właściciela firmy.
  Bardzo dobry kontakt z pomocą techniczną i szybki czas reakcji. PMS i Chanel manager + Booking Engine działają bardzo dobrze i cały czas firma pracuje nad nowymi funkcjonalnościami.
  Dla mnie ważne jest, że NFHotel słucha potrzeb Hotelarza i co jest ważne firma rozumie i 'mówi językiem Hotelarza J'. NFHotel – to mój bardzo dobry wybór."
  Willa Sudety w Kudowie-Zdroju
  Willa Sudety
  Kudowa-Zdrój
Wystartuj
Skontaktuj sie z nami
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 534 516 556
info@nfhotel.pl
Pobierz aplikację
Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2022 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności
tabletrocketfunnel