Jedna aplikacja, moc możliwości
NFHotel to aplikacja dla branży noclegowej, skupiająca pracę obiektu w jednym miejscu. Łatwa w obsłudze, dostępna na każdym urządzeniu, z każdego miejsca na ziemi. By zaoszczędzić Twój czas i zwiększyć zyski!
Załóż konto
za darmo
na zawsze
Dostępne na
iPhone, Mac
Android
Huawei
Komputery PC
Zwiększaj liczbę rezerwacji
Maksymalizuj zyski
Channel Manager
Booking Engine
Asystent Rezerwacji
Zdobywaj rezerwacje z różnych portali
Zaprezentuj swój obiekt jak największej liczbie Gości. Kontroluj dostępność i ceny, bez logowania do portali. Udostępniaj wszystkie terminy i pokoje na Booking’u, AirBNB, czy własnej stronie internetowej, bez ryzyka zdublowania rezerwacji.
jeden kalendarz - koniec z logowaniem do kilku portali
plany cenowe - jeden dla wszystkich lub wiele
najpopularniejsze portale - doradzimy, gdzie warto być
Czytaj więcej 
Zwiększ liczbę rezerwacji
Pozwól Gościom na rezerwację na Twojej stronie internetowej. W każdej chwili, na każdym urządzeniu. Niech Twoja strona sprzedaje rezerwacje, omijając dużą prowizję dla pośredników. Rezerwacja doda się automatycznie na kalendarz NFHotel. Niech rezerwacje robią się same!
Twój wirtualny recepcjonista, który pracuje 24/7
Błyskawiczne płatności online - dla większej ilości potwierdzonych rezerwacji
Automatyczne e-maile i sms do Gości - dla oszczędności czasu
Czytaj więcej 
booking-engine
Rezerwacja w minutę
Przewracanie kartek kalendarza, aby znaleźć wolny w danym terminie? Nie, gdy masz NFHotel! 
Asystent rezerwacji to narzędzie, w którym wybierasz datę i ilość osób, a system pokaże wolne pokoje. Recepcjonista może się skupić na obsłudze gościa.
ekspresowe tworzenie nowych rezerwacji
szybko sprawdzisz wolny pokój i cenę
automatyczne przeliczenie ceny pobytu
Czytaj więcej 
Program hotelowy inny niż wszystkie​
NFHotel to kompleksowe narzędzie do prowadzenia obiektów noclegowych. Działa w chmurze, co pozwala na pracę z dowolnego miejsca na komputerach PC, Mac'ach, jak również na urządzeniach mobilnych. Booking engine, czyli silnik rezerwacji na stronie www, channel manager umożliwiający integrację z portalami rezerwacyjnymi, płatności on-line. To tylko niektóre z funkcjonalności NFHotel, które pozwolą Ci na automatyzację pracy i pozwolą na wyręczenie recepcji w wielu procesach, a w części obiektów zapewnią nawet recepcję bezobsługową.
Systemy komputerowe w hotelarstwie

Całkiem niedawno każdy recepcjonista bądź zarządca obiektu noclegowego miał na stanie specjalny zeszyt lub kalendarz, do którego trafiały nowe rezerwacje, dane kontaktowe do stałych klientów, uwagi do poszczególnych turnusów i cała masa innych, podobnie niezbędnych informacji. Dziś to wszystko lepiej mieć w formie cyfrowej. Zwłaszcza wobec faktu, że coraz więcej turystów woli zarezerwować pobyt przez internet. A zaawansowane systemy komputerowe w hotelarstwie są w stanie zrobić z tego bardzo dobry użytek. Taki, który ma bezpośrednie przełożenie na obłożenie, dochody i dobrą zmianę organizacji pracy w ośrodku wypoczynkowym.
Kiedyś za obsługę gości, a przede wszystkim za wyszukiwanie wolnych terminów dla zainteresowanych pobytem turystów i robienie rezerwacji, odpowiadał personel pracujący na recepcji. Obejmuje to głównie odbieranie telefonów i odpisywanie na zapytania wysyłane na skrzynkę e-mailową oraz za pośrednictwem formularza kontaktowego. Tymczasem za sprawą systemów komputerowych w hotelarstwie można uruchomić drugi, wirtualny punkt obsługi klienta, który zajmie się wszystkimi zamówieniami internetowymi. A tak zupełnie przy okazji, program hotelowy dostarczy szereg narzędzi, które usprawnią i przyspieszą codzienną pracę recepcjonistów. Ale po kolei:
Channel manager do synchronizacji danych o dostępności
Ostatnich parę lat to lawinowy wręcz wzrost popularności rozmaitych serwisów rezerwacyjnych. Bodaj największą liczbę wiernych użytkowników zaskarbił sobie portal booking.com, mocno stawiający na wygodę turystów. Cóż, skoro nasz klient nasz pan, to obiekty hotelowe muszą się dostosować do nowej sytuacji. Tutaj system komputerowy w hotelarstwie staje się niezbędny - nowy, niezwykle efektywny kanał sprzedaży to rzecz jasna doskonała rzecz (nawet przy dość wysokich prowizjach), tyle że przy więcej niż jednym źródle rezerwacji trzeba pilnować, żeby turnusy nie zaczęły się na siebie nakładać. Ani człowiek, ani cały zespół ludzi sobie z tym nie poradzi. Potrzebny jest automat, który “zdejmie” zajęty właśnie pokój na grafiku recepcyjnym, w extranecie i wszystkich innych kanałach. Dlatego oprogramowanie musi mieć channel managera, jako najlepszy środek prewencyjny przeciwko overbookingowi.
Booking engine na własną recepcję internetową
Oczywiście maksymalizacja obłożenia dzięki bookingowi i innym stronom w internecie przynosi wymierne korzyści… ale jeszcze lepiej byłoby pozyskiwać klientów bez pośredników, którzy liczą sobie 10 albo i kilkanaście procent prowizji. Tutaj w systemach komputerowych w hotelarstwie można polegać na module odpowiedzialnym za rezerwacje on-line. Tego rodzaju booking engine pełni funkcję pełnoprawnej recepcji, działającej przez 24 godzinny dziennie na witrynie www. Odpada wprawdzie opcjonalne negocjowanie cen, ale to praktycznie żadna różnica. Turysta podaje zakres terminów, liczbę uczestników i wiek osób, a program pokazuje dostępne pokoje i standardy. Następnie klient dobiera sobie wyżywienie, pakiety i pozostałe atrakcje dodatkowe, a w systemie komputerowym w hotelarstwie podliczane są sumaryczne koszty pobytu. Użytkownicy cały czas mają podgląd na ostateczną cenę dla każdego standardu. Pozostaje wybór i wpłata zadatku lub całej kwoty błyskawicznymi płatnościami internetowymi. Program hotelowy powinien jeszcze automatycznie wysłać oczekiwane potwierdzenia e-mail i/lub SMS o przyjęciu rezerwacji oraz zaksięgowaniu dokonanej wpłaty.
Żeby pracowało się przyjemniej i efektywniej
Nowoczesnym systemom komputerowym w hotelarstwie - takim chociażby jak NFHotel od polskiej firmy NetFactory, działającej na styku IT oraz turystyki od ponad dekady - nie brakuje bardzo przydatnych zestawów funkcjonalności, które pozytywnie wpływają na wiele codziennych dla personelu hotelowego czynności. Chociażby taka rzecz jak raporty sprzątania i wyżywienia - koniec z codziennym liczeniem pokoi do uporządkowania, jakie zakupy trzeba zrobić itd. Wystarczy zerknąć na wygenerowane przez program hotelowy pliki, żeby móc rozsądnie planować z wystarczająco dużym wyprzedzeniem. Moduł sprzątania do oznaczania tych pokoi, które są już gotowe na przyjęcie gości - bez każdorazowego meldowania wykonania zadania na recepcji. Albo raporty i analizy statystyczne, dające najpewniejsze informacje o tym, jak funkcjonuje ośrodek i co można by zmienić. O precyzyjnych narzędziach do kontroli finansów już nie wspominając.
Jeśli chodzi o systemy komputerowe w hotelarstwie, najlepszym rozwiązaniem będzie NFHotel. Kompleksowe oprogramowanie z licznymi funkcjonalnościami, bezustannie rozwijane i wzbogacane o nowe, praktyczne możliwości.

Wystartuj
Silnik rezerwacji
Booking Engine
Zwiększ ilość rezerwacji bezpośrednich z silnikiem rezerwacji on-line na stronie www.
więcej rezerwacji
płatność on-line​​
na każdą stronę​​
sprzedaż przez Facebook​​
pełna synchronizacja z OTA​​
Czytaj więcej
Automatyzacja​
Channel manager​
Automatyczna synchronizacja z najważniejszymi portalami rezerwacyjnymi.
pełna synchronizacja z OTA​​
zwiększa ilość rezerwacji​
w pełni automatycznie​
brak pomyłek​​
pracuje 24h/7​​
Czytaj więcej

Program hotelowy

PMS
Kompleksowe zarządzanie obiektem w chmurze. Miej wszystko pod kontrolą - gdziekolwiek jesteś.
Powiadomienia e-mail, SMS
Wysyłanie potwierdzeń rezerwacji na e-mail, sms. Gotowe szablony po podaniu podstawowych informacji.​
Faktury
Faktury proforma, VAT. Faktury zaliczkowe, oraz końcowe. Dokumenty kasowe. Eksport pliku JPK.
Apartamenty - moduł zarządzania
Zarządzanie apartamentami, dostęp dla właścicieli, rozliczenia prowizji, analizy i raporty.
Sprzątanie
Raport sprzątania na dzień 1 kliknięciem, aplikacja mobilna dla serwisu sprzątającego.
Rezerwacje grupowe
Szybkie, intuicyjne rezerwowanie wielu pokoi jednocześnie. Grupowe potwierdzenia e-mail, sms.
Druki
Karta pobytu, regulamin, voucher, druki z danymi rezerwacji z możliwością załączania do e-mail.
Raporty
Raporty wyżywienia, przyjazdów/wyjazdów, sprzątania, oraz grafik rezerwacji.
Manager zadań
Przydzielanie zadań dla rezerwacji, życzenia specjalne gości. Delegowanie pracownikom.
Drukarki fiskalne
Obsługa drukarek: Posnet, Novitus, Elzab. Możesz drukować ze smartfona, będąc na wakacjach :)
Zamki
Obsługa zamków na karty, zamków na kody wysyłane w sms – idealne do apartamentów, obiektów bezobsługowych.
Płatności on-line, karty kredytowe
Błyskawiczne płatności on-line oraz kartami kredytowymi, automatyczne księgowanie wpłat.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
Zobacz pełną listę funkcjonalności
Korzystaj bez granic​
Chmurowe rozwiązanie pozwoli na dostęp z każdego miejsca na ziemi, z dowolnego urządzenia, dla nielimitowanej liczby użytkowników.
w recepcji​​
w biurze​
w domu​​
na zakupach
na wakacjach​
.. gdziekolwiek jesteś​
Bezobsługowa recepcja
Mobilność NFHotel pozwoli Ci na zarządzanie obiektem gdziekolwiek jesteś. Dzięki zautomatyzowaniu wielu pracochłonnych procesów wyręczy Cię w wielu zadaniach, dzięki czemu recepcja może działać bezobsługowo. Prosty i intuicyjny system ułatwi i usprawni pracę, spełniając najwyższe oczekiwania pracowników.
krok 1
Rezerwacja on-line​
Przyjęcie rezerwacji z silnika rezerwacji lub z kanału rezerwacji.
krok 2
Płatność​
Przyjęcie płatności on-line od gościa i zaksięgowanie jej w NFHotel.
krok 3
Potwierdzenie
Wysyłka potwierdzenia rezerwacji na e-mail + SMS, wraz z kodem do otwierania drzwi.
Dowiedz się więcej o bezobsługowej recepcji
Pytania i odpowiedzi
Czy mogę używać NFHotel na wielu urządzeniach?
Oczywiście. Program hotelowy NFHotel będzie działać na komputerze, tablecie czy smartfonie.
Ilu użytkowników może pracować jednocześnie?
Dowolna ilość. Każdy użytkownik ma osobny dostęp, dzięki czemu widzisz dokładnie, kto, co i kiedy wykonał.
 
nfhotel.pl
Hotelowe strony www​
Świetny PMS potrzebuje równie dobrej strony www.
Zadbamy o właściwe zaprezentowanie walorów Twojego obiektu.
cms
Strony oparte są o prosty w obsłudze panel zarządzania treścią.
rezerwacja on-line
W stronę wbudowany jest silnik rezerwacji on-line (booking engine).
ssl
Certyfikat SSL zapewni bezpieczeństwo odwiedzającym Twoją stronę.
większa sprzedaż
Silnik rezerwacji on-line na stronie to już standard - musisz go mieć aby sprzedawać więcej.
mobilna
Tworzone przez nas strony są w pełni responsywne.
szybka
Marzysz o super szybkiej stronie? Potrafimy zbudować stronę, która osiąga MOBILNIE wyniki nawet 100 na 100 możliwych punktów w Google PageSpeed Insights.
Czytaj więcej
Skontaktuj sie z nami
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 534 202 070
info@nfhotel.pl
Pobierz aplikację
Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2022 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności
homeapartmentenvelopelicenseusersphone-handsetphonetabletlaptop-phonechart-barsdiamondrocketearthalarmcrossmenucross-circlelayersfunnel