Testuj 14 dni
za darmo
Dostępne na
iPhone, Mac
Android
Huawei
Komputery PCTechnologia jutra dostępna już dzisiaj
AI - Sztuczna inteligencja
Czy słyszałeś o ChatGPT?
NFHotel również korzysta z modeli dostarczanych od OpenAI, oferując tym samym sztuczną inteligencję, która będzie na co dzień pomagała Tobie w rozwijaniu biznesu.
przeszkoli Ciebie i pracowników, jak używać NFHotel
odpowie na Twoje pytania
rozwiąże problemy
Czytaj więcej Czytaj więcej 
Program hotelowy inny niż wszystkie​
NFHotel to kompleksowe narzędzie do prowadzenia obiektów noclegowych. Działa w chmurze, co pozwala na pracę z dowolnego miejsca na komputerach PC, Mac'ach, jak również na urządzeniach mobilnych. Booking engine, czyli silnik rezerwacji na stronie www, channel manager umożliwiający integrację z portalami rezerwacyjnymi, płatności on-line. To tylko niektóre z funkcjonalności NFHotel, które pozwolą Ci na automatyzację pracy i pozwolą na wyręczenie recepcji w wielu procesach, a w części obiektów zapewnią nawet recepcję bezobsługową.
Program komputerowy dla hotelarza

Skoro żmudną pracę ludzką dość swobodnie da się już w wielu obszarach zastąpić szybszymi, sprawniejszymi maszynami i automatami, to z takiej sposobności wręcz grzech nie skorzystać. Dokładnie takim narzędziem dla przedsiębiorstw turystycznych oraz pracujących w nich osób będzie specjalistyczny program komputerowy dla hotelarza. Jak na ten przykład rdzennie polski NFHotel. Zaawansowany, acz łatwy w obsłudze system nie tylko posiada cały szereg przydatnych personelowi hotelowemu modułów, ale też stwarza kilka nowych, niezwykle kuszących możliwości. Z praktycznie samoczynnym zwiększeniem obłożenia na czele.
Brzmi trochę jak bajka wciskana przez rozentuzjazmowanych marketingowców, ale to najczystsza, udowodniona twardymi danymi statystycznymi prawda. A skoro wizja odczuwalnego zwiększenia zysków zapewne wzbudza najsilniejsze zainteresowanie, pora przejść do konkretów. Na początek taka niepozorna, acz bardzo pożyteczna rzecz jak moduł na rezerwacje online, fachowym słownictwem określana jako booking engine. W żadnym szanującym się programie komputerowym dla hotelarza, takim z prawdziwego zdarzenia, nie ma prawa zabraknąć takiego elementu. Skoro coraz więcej turystów rezerwuje pobyt przez internet, witryna www obiektu noclegowego również powinna pełnić funkcję recepcji.
Samoobsługa w sieci
Właśnie na takiej zasadzie działają widgety rezerwacyjne, umieszczane na hotelarskich stronach internetowych. Turysta sam jest w stanie zabukować sobie pobyt - tym bardziej, że taka sieciowa recepcja uruchomiona za pomocą programu komputerowego dla hotelarza pozostaje otwarta nawet w środku nocy. Nie trzeba już zatem wydzwaniać o mocno dyskusyjnej porze czy oczekiwać odpowiedzi na zapytanie wysłane za pośrednictwem formularza kontaktowego. Podać liczbę osób (i wiek), dzień przyjazdu, datę wyjazdu, dobrać dodatkowe usługi i atrakcje w typie wyżywienia, zorganizowanych wycieczek czy wszelkiego rodzaju pakietów specjalnych. Na podstawie tych informacji system będzie pokazywał dostępne opcje, wraz z dynamicznie przeliczanymi cenami. Pozostaje tylko potwierdzić wybór, dokonać niezbędnych wpłat przedwstępnych (najszybciej płatnościami internetowymi) i gotowe. Czego wyrazem będą automatycznie wysłane automatycznie programem komputerowym dla hotelarza potwierdzenia e-mailowe, tudzież SMS-owe.
Namnażanie kanałów sprzedaży
Trzeba przy tym zaznaczyć, iż zdecydowanie częstszą praktyką od odwiedzania tuzinów witryn i profili społecznościowych jest skorzystanie z pośrednictwa wyspecjalizowanych portali rezerwacyjnych. Prawdopodobnie największą liczbą unikalnych użytkowników może się pochwalić serwis o nazwie booking.com. Dlatego też ci, którym naprawdę mocno zależy na maksymalnej liczbie gości, nie mają innego wyjścia jak współpraca z takimi firmami. Tutaj porządny program komputerowy dla hotelarza też jest w stanie efektywnie pomóc. Niezbędny jest taki element jak channel manager - do automatycznego, a co jeszcze istotniejsze natychmiastowego synchronizowania informacji pokoi dla wszystkich kanałów sprzedaży. Dzięki temu spokojnie można zarówno udostępnić wszystkie pokoje, jak też ogłaszać się na wielu tego rodzaju portalach. Byle tylko system hotelarski posiadał integralne połączenie channel managera z danym serwisem.
Mnóstwo zalet dla personelu hotelowego i zarządców
Programy komputerowe dla hotelarzy mają sporo opcji, które przydadzą się nie tylko do wspomagania sprzedaży. Na przykładzie wspomnianego we wstępie NFHotel warto przybliżyć taką funkcjonalność, jak pół-automat do wysyłania klientom zawsze oczekiwanych i mile widzianych potwierdzeń i innego rodzaju wiadomości. W tym przypadku automat załatwia jakieś 95% całej roboty - wystarczy raz przygotować szablon na różne okazje (nowa rezerwacja, wpłata kwoty, życzenia świąteczne itd.), a system na podstawie kluczy sam będzie tworzył adekwatną treść z danych wpisanych przy tworzeniu rezerwacji. Recepcjoniście pozostaje tylko kliknąć parę razy, a wcześniej trzeba było trochę wstukiwać do takiej wiadomości. Kolejna takie przydatne aspekty w programie komputerowym dla hotelarza to eksport faktur do formatu JPK (oszczędza mnóstwo roboty działowi księgowości), komunikator do wymiany wewnętrznych informacji pomiędzy pracownikami, codzienne raporty wyżywienia i sprzątania (koniec z długim liczeniem, co każdego dnia jest do zrobienia) czy kreator rezerwacji. Tak przyspiesza wyszukiwanie wolnych terminów, że dzwoniącym turystom da się zabukować pobyt na grafiku w około minutę.
Na rynku usług dla biznesu branży turystyczno noclegowej funkcjonuje sporo różnego rodzaju specjalistycznych rozwiązań informatycznych. W tym licznym gronie mocno wyróżnia się NFHotel - stale rozwijany program komputerowy dla hotelarza, oferujący kompleksowe zarządzanie całym obiektem, systematycznie zyskujący kolejne przydatne funkcje. NFHotel to rozwiązanie “all in one”, zapewniające wszystkie przydatne opcje w ramach jednego oprogramowania.

Wystartuj
Silnik rezerwacji
Booking Engine
Zwiększ ilość rezerwacji bezpośrednich z silnikiem rezerwacji on-line na stronie www.
więcej rezerwacji
płatność on-line​​
na każdą stronę​​
sprzedaż przez Facebook​​
pełna synchronizacja z OTA​​
Czytaj więcej
Automatyzacja​
Channel manager​
Automatyczna synchronizacja z najważniejszymi portalami rezerwacyjnymi.
pełna synchronizacja z OTA​​
zwiększa ilość rezerwacji​
w pełni automatycznie​
brak pomyłek​​
pracuje 24h/7​​
Czytaj więcej

Program hotelowy

PMS
Kompleksowe zarządzanie obiektem w chmurze. Miej wszystko pod kontrolą - gdziekolwiek jesteś.
Powiadomienia e-mail, SMS
Wysyłanie potwierdzeń rezerwacji na e-mail, sms. Gotowe szablony po podaniu podstawowych informacji.​
Faktury
Faktury proforma, VAT. Faktury zaliczkowe, oraz końcowe. Dokumenty kasowe. Eksport pliku JPK.
Apartamenty - moduł zarządzania
Zarządzanie apartamentami, dostęp dla właścicieli, rozliczenia prowizji, analizy i raporty.
Sprzątanie
Raport sprzątania na dzień 1 kliknięciem, aplikacja mobilna dla serwisu sprzątającego.
Rezerwacje grupowe
Szybkie, intuicyjne rezerwowanie wielu pokoi jednocześnie. Grupowe potwierdzenia e-mail, sms.
Druki
Karta pobytu, regulamin, voucher, druki z danymi rezerwacji z możliwością załączania do e-mail.
Raporty
Raporty wyżywienia, przyjazdów/wyjazdów, sprzątania, oraz grafik rezerwacji.
Manager zadań
Przydzielanie zadań dla rezerwacji, życzenia specjalne gości. Delegowanie pracownikom.
Drukarki fiskalne
Obsługa drukarek: Posnet, Novitus, Elzab. Możesz drukować ze smartfona, będąc na wakacjach :)
Zamki
Obsługa zamków na karty, zamków na kody wysyłane w sms – idealne do apartamentów, obiektów bezobsługowych.
Płatności on-line, karty kredytowe
Błyskawiczne płatności on-line oraz kartami kredytowymi, automatyczne księgowanie wpłat.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
Zobacz pełną listę funkcjonalności
Korzystaj bez granic​
Chmurowe rozwiązanie pozwoli na dostęp z każdego miejsca na ziemi, z dowolnego urządzenia, dla nielimitowanej liczby użytkowników.
w recepcji​​
w biurze​
w domu​​
na zakupach
na wakacjach​
.. gdziekolwiek jesteś​
Bezobsługowa recepcja
Mobilność NFHotel pozwoli Ci na zarządzanie obiektem gdziekolwiek jesteś. Dzięki zautomatyzowaniu wielu pracochłonnych procesów wyręczy Cię w wielu zadaniach, dzięki czemu recepcja może działać bezobsługowo. Prosty i intuicyjny system ułatwi i usprawni pracę, spełniając najwyższe oczekiwania pracowników.
krok 1
Rezerwacja on-line​
Przyjęcie rezerwacji z silnika rezerwacji lub z kanału rezerwacji.
krok 2
Płatność​
Przyjęcie płatności on-line od gościa i zaksięgowanie jej w NFHotel.
krok 3
Potwierdzenie
Wysyłka potwierdzenia rezerwacji na e-mail + SMS, wraz z kodem do otwierania drzwi.
Dowiedz się więcej o bezobsługowej recepcji
Pytania i odpowiedzi
Czy mogę używać NFHotel na wielu urządzeniach?
Oczywiście. Program hotelowy NFHotel będzie działać na komputerze, tablecie czy smartfonie.
Ilu użytkowników może pracować jednocześnie?
Dowolna ilość. Każdy użytkownik ma osobny dostęp, dzięki czemu widzisz dokładnie, kto, co i kiedy wykonał.
 
nfhotel.pl
Hotelowe strony www​
Świetny PMS potrzebuje równie dobrej strony www.
Zadbamy o właściwe zaprezentowanie walorów Twojego obiektu.
cms
Strony oparte są o prosty w obsłudze panel zarządzania treścią.
rezerwacja on-line
W stronę wbudowany jest silnik rezerwacji on-line (booking engine).
ssl
Certyfikat SSL zapewni bezpieczeństwo odwiedzającym Twoją stronę.
większa sprzedaż
Silnik rezerwacji on-line na stronie to już standard - musisz go mieć aby sprzedawać więcej.
mobilna
Tworzone przez nas strony są w pełni responsywne.
szybka
Marzysz o super szybkiej stronie? Potrafimy zbudować stronę, która osiąga MOBILNIE wyniki nawet 100 na 100 możliwych punktów w Google PageSpeed Insights.
Czytaj więcej
Skontaktuj sie z nami
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 534 202 070
info@nfhotel.pl
Pobierz aplikację
Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2024 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności
homeapartmentenvelopeeyelicenseuserstagphone-handsetphonetabletlaptop-phonechart-barsdiamondrocketearthsmilealarmclockcrossmenucross-circlelayersfunnel