Jedna aplikacja, moc możliwości
NFHotel to aplikacja dla branży noclegowej, skupiająca pracę obiektu w jednym miejscu. Łatwa w obsłudze, dostępna na każdym urządzeniu, z każdego miejsca na ziemi. By zaoszczędzić Twój czas i zwiększyć zyski!
Załóż konto
za darmo
na zawsze
Dostępne na
iPhone, Mac
Android
Huawei
Komputery PC
Zwiększaj liczbę rezerwacji
Maksymalizuj zyski
Channel Manager
Booking Engine
Asystent Rezerwacji
Szanse Pobytowe
Zdobywaj rezerwacje z różnych portali
Zaprezentuj swój obiekt jak największej liczbie Gości. Kontroluj dostępność i ceny, bez logowania do portali. Udostępniaj wszystkie terminy i pokoje na Booking’u, AirBNB, czy własnej stronie internetowej, bez ryzyka zdublowania rezerwacji.
jeden kalendarz - koniec z logowaniem do kilku portali
plany cenowe - jeden dla wszystkich lub wiele
najpopularniejsze portale - doradzimy, gdzie warto być
Czytaj więcej 
Zwiększ liczbę rezerwacji
Pozwól Gościom na rezerwację na Twojej stronie internetowej. W każdej chwili, na każdym urządzeniu. Niech Twoja strona sprzedaje rezerwacje, omijając dużą prowizję dla pośredników. Rezerwacja doda się automatycznie na kalendarz NFHotel. Niech rezerwacje robią się same!
Twój wirtualny recepcjonista, który pracuje 24/7
Błyskawiczne płatności online - dla większej ilości potwierdzonych rezerwacji
Automatyczne e-maile i sms do Gości - dla oszczędności czasu
Czytaj więcej 
booking-engine
Rezerwacja w minutę
Przewracanie kartek kalendarza, aby znaleźć wolny w danym terminie? Nie, gdy masz NFHotel! 
Asystent rezerwacji to narzędzie, w którym wybierasz datę i ilość osób, a system pokaże wolne pokoje. Recepcjonista może się skupić na obsłudze gościa.
ekspresowe tworzenie nowych rezerwacji
szybko sprawdzisz wolny pokój i cenę
automatyczne przeliczenie ceny pobytu
Czytaj więcej 
Wykorzystaj każdą szansę
Każda sprzedaż na recepcji jest cenna. Wielu recepcjonistów odpuszcza gdy słyszy "to się jeszcze zastanowię". Wysyłając szansę pobytową ze spersonalizowaną ofertą noclegu zwiększasz sprzedaż recepcji nawet dwukrotnie.
zwiększ sprzedaż bezpośrednią
wysyłka szansy zajmuje mniej niż 30 sekund
Czytaj więcej 
Program hotelowy inny niż wszystkie​
NFHotel to kompleksowe narzędzie do prowadzenia obiektów noclegowych. Działa w chmurze, co pozwala na pracę z dowolnego miejsca na komputerach PC, Mac'ach, jak również na urządzeniach mobilnych. Booking engine, czyli silnik rezerwacji na stronie www, channel manager umożliwiający integrację z portalami rezerwacyjnymi, płatności on-line. To tylko niektóre z funkcjonalności NFHotel, które pozwolą Ci na automatyzację pracy i pozwolą na wyręczenie recepcji w wielu procesach, a w części obiektów zapewnią nawet recepcję bezobsługową.
Program komputerowy dla hoteli

Tytułowe programy komputerowe dla hoteli stanową encyklopedyczny wręcz przykład nowoczesnego narzędzia, przenoszącego codzienną w pracę w zupełnie inny, o wiele lepszy wymiar. Niby tylko ciąg cyfrowych zer i jedynek do przetworzenia przez maszynę, wyrażony w języku niby ludzkim, aczkolwiek kompletnie niezrozumiałym już na pierwszy rzut oka dla przeciętnego zjadacza chleba… a daje tak bogaty zestaw przydatnych możliwości. NFHotel - propozycja polskiej firmy, tworzona przez ludzi z ogromnym doświadczeniem w branży turystycznej - będzie bodaj najlepszym systemem do przeanalizowania korzyści wynikających z wdrożenia dedykowanego wszelkim obiektom noclegowym oprogramowania.
Zyski z takiej ekspresowo zwracającej się inwestycji będą wielorakiego rodzaju. Pośrednie, wynikające z szeroko pojmowanego usprawnienia organizacji pracy oraz znaczących oszczędności czasu dla personelu hotelowego, a także bezpośrednie - za sprawą paru ciekawych modułów, pozwalających na zmultiplikowanie punktów obsługi klienta oraz sprzedaży. Dobry program komputerowy dla hoteli z łatwością stworzy szereg wirtualnych, całkowicie zautomatyzowanych odpowiedników recepcji. Nawet jeśli takie opcje wiążą się z dodatkowymi opłatami, zdecydowanie warto je wykupić. Zwłaszcza, że coraz większa część ruchu turystycznego generowana jest w internecie, więc bez poniekąd samodzielnego systemu trudno maksymalizować obłożenie w obiekcie noclegowym - tyczy się to też szczytowych momentów sezonu, kiedy ośrodki wypoczynkowe zwykle pękają w szwach.
Program komputerowy dla hoteli z auto-recepcją
Naturalnie dla zarządców i gospodarzy takich turystycznych biznesów najlepsze są te funkcjonalności, które zapewnią kompleksową obsługę klienta od A do Z. Bez jakiegokolwiek udziału kolejnych pośredników, którym chcąc nie chcąc trzeba oddać pewną sumę od sumarycznej wartości rezerwacji. W NFHotel ową niezwykle odpowiedzialną rolę odgrywa booking engine, służący do uruchomienia rezerwacji online na stronie internetowej. Przede wszystkim na witrynie www obiektu, ale nie tylko. W takim programie komputerowym dla hoteli najlepsze jest to, że tego rodzaju internetowy punkt samoobsługi turystycznej da się rozkręcić praktycznie wszędzie. Przynajmniej technicznie rzecz biorąc, bo nie każdy administrator portalu społecznościowego bądź serwisu z ogłoszeniami zezwala na takie wzbogacanie oferty. Ot, uroki handlu i polityki.
Małżeństwo z rozsądku
Współpracę wielu hotelarzy z booking.com należałoby określić dokładnie takimi słowami. Kiedyś turyści przeglądali strony obiektów noclegowych na kopy, teraz lawinowo wręcz rośnie popularność serwisów rezerwacyjnych, które pozwalają bukować pobyt w wielu różnych ośrodkach. Jako że nie sposób nie reagować na zmieniającą się rzeczywistość, tak też program komputerowy dla hoteli powinien zaproponować stosowne rozwiązanie. NFHotel ma w zanadrzu channel managera, względem bookingu w pełni zintegrowanego. Co to daje? Stałe, dwukierunkowe połączenie pomiędzy systemem hotelarskim i extranetem, synchronizującego informacje o dostępności pokoi (rzecz jasna recepcja dostaje również wszelkie dane o rezerwacjach z portalu). Taka wymiana - w uproszczeniu - odbywa się z częstotliwością raz na sekundę, zatem prawdopodobieństwo overbookingu [konfliktu nakładających się rezerwacji] spada praktycznie do zera.
Praktyczne drobiazgi na co dzień
W tej kategorii NFHotel ma nadzwyczaj liczną talię mocnych kart. Wprawdzie mogłoby się niektórym wydawać, że w programach komputerowych dla hoteli nie da się wbudować systemów usprawniających zadania wykonywane przez personel, lecz jest dokładnie odwrotnie. Na przykład wysyłanie wiadomości e-mailowych do klientów z potwierdzeniem rezerwacji, przyjęciem wpłaty itd. Nawet uzupełnianie gotowca każdorazowo zajmuje parę minut, a w polskim systemie każdy szablon (na różne okazje) zbudowanych jest ze specjalnych kluczy, automatycznie zamienianych na konkretne dane dotyczące danego klienta. Pozostaje tylko kliknąć parę razy i z głowy. Albo zaplanowanie codziennych porządków - zamiast drobiazgowego cyzelowania statusu poszczególnych pokoi wystarczy raz wprowadzić do systemu zakres usług dla pokoi zwalnianych, zajmowanych, pustych od x dni etc. Dedykowany moduł sam pokaże co trzeba zrobić, a ekipa sprzątająca jednym pacnięciem w ekran zamelduje gotowy pokój. Takich rzeczy dałoby się wskazać znacznie, znacznie więcej.
Gdyby ktokolwiek przyznawał jeden, powszechnie uznawany i szanowany tytuł najlepszego programu komputerowego dla hoteli, to oferowany i systematycznie rozwijany przez NetFactory NFHotel byłby prawdopodobnie najmocniejszym pretendentem do mistrzowskiego trofeum. I to nie tylko na polskim rynku.

Wystartuj
Silnik rezerwacji
Booking Engine
Zwiększ ilość rezerwacji bezpośrednich z silnikiem rezerwacji on-line na stronie www.
więcej rezerwacji
płatność on-line​​
na każdą stronę​​
sprzedaż przez Facebook​​
pełna synchronizacja z OTA​​
Czytaj więcej
Automatyzacja​
Channel manager​
Automatyczna synchronizacja z najważniejszymi portalami rezerwacyjnymi.
pełna synchronizacja z OTA​​
zwiększa ilość rezerwacji​
w pełni automatycznie​
brak pomyłek​​
pracuje 24h/7​​
Czytaj więcej

Program hotelowy

PMS
Kompleksowe zarządzanie obiektem w chmurze. Miej wszystko pod kontrolą - gdziekolwiek jesteś.
Powiadomienia e-mail, SMS
Wysyłanie potwierdzeń rezerwacji na e-mail, sms. Gotowe szablony po podaniu podstawowych informacji.​
Faktury
Faktury proforma, VAT. Faktury zaliczkowe, oraz końcowe. Dokumenty kasowe. Eksport pliku JPK.
Apartamenty - moduł zarządzania
Zarządzanie apartamentami, dostęp dla właścicieli, rozliczenia prowizji, analizy i raporty.
Sprzątanie
Raport sprzątania na dzień 1 kliknięciem, aplikacja mobilna dla serwisu sprzątającego.
Rezerwacje grupowe
Szybkie, intuicyjne rezerwowanie wielu pokoi jednocześnie. Grupowe potwierdzenia e-mail, sms.
Druki
Karta pobytu, regulamin, voucher, druki z danymi rezerwacji z możliwością załączania do e-mail.
Raporty
Raporty wyżywienia, przyjazdów/wyjazdów, sprzątania, oraz grafik rezerwacji.
Manager zadań
Przydzielanie zadań dla rezerwacji, życzenia specjalne gości. Delegowanie pracownikom.
Drukarki fiskalne
Obsługa drukarek: Posnet, Novitus, Elzab. Możesz drukować ze smartfona, będąc na wakacjach :)
Zamki
Obsługa zamków na karty, zamków na kody wysyłane w sms – idealne do apartamentów, obiektów bezobsługowych.
Płatności on-line, karty kredytowe
Błyskawiczne płatności on-line oraz kartami kredytowymi, automatyczne księgowanie wpłat.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
Zobacz pełną listę funkcjonalności
Korzystaj bez granic​
Chmurowe rozwiązanie pozwoli na dostęp z każdego miejsca na ziemi, z dowolnego urządzenia, dla nielimitowanej liczby użytkowników.
w recepcji​​
w biurze​
w domu​​
na zakupach
na wakacjach​
.. gdziekolwiek jesteś​
Bezobsługowa recepcja
Mobilność NFHotel pozwoli Ci na zarządzanie obiektem gdziekolwiek jesteś. Dzięki zautomatyzowaniu wielu pracochłonnych procesów wyręczy Cię w wielu zadaniach, dzięki czemu recepcja może działać bezobsługowo. Prosty i intuicyjny system ułatwi i usprawni pracę, spełniając najwyższe oczekiwania pracowników.
krok 1
Rezerwacja on-line​
Przyjęcie rezerwacji z silnika rezerwacji lub z kanału rezerwacji.
krok 2
Płatność​
Przyjęcie płatności on-line od gościa i zaksięgowanie jej w NFHotel.
krok 3
Potwierdzenie
Wysyłka potwierdzenia rezerwacji na e-mail + SMS, wraz z kodem do otwierania drzwi.
Dowiedz się więcej o bezobsługowej recepcji
Pytania i odpowiedzi
Czy mogę używać NFHotel na wielu urządzeniach?
Oczywiście. Program hotelowy NFHotel będzie działać na komputerze, tablecie czy smartfonie.
Ilu użytkowników może pracować jednocześnie?
Dowolna ilość. Każdy użytkownik ma osobny dostęp, dzięki czemu widzisz dokładnie, kto, co i kiedy wykonał.
 
nfhotel.pl
Hotelowe strony www​
Świetny PMS potrzebuje równie dobrej strony www.
Zadbamy o właściwe zaprezentowanie walorów Twojego obiektu.
cms
Strony oparte są o prosty w obsłudze panel zarządzania treścią.
rezerwacja on-line
W stronę wbudowany jest silnik rezerwacji on-line (booking engine).
ssl
Certyfikat SSL zapewni bezpieczeństwo odwiedzającym Twoją stronę.
większa sprzedaż
Silnik rezerwacji on-line na stronie to już standard - musisz go mieć aby sprzedawać więcej.
mobilna
Tworzone przez nas strony są w pełni responsywne.
szybka
Marzysz o super szybkiej stronie? Potrafimy zbudować stronę, która osiąga MOBILNIE wyniki nawet 100 na 100 możliwych punktów w Google PageSpeed Insights.
Czytaj więcej
Skontaktuj sie z nami
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 534 202 070
info@nfhotel.pl
Pobierz aplikację
Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2023 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności
homeapartmentenvelopelicenseusersphone-handsetphonetabletlaptop-phonechart-barsdiamondrocketearthalarmcrossmenucross-circlelayersfunnel