Wypróbuj za darmo

NFHotel to wyjątkowy

 • PMS

 • Booking Engine

 • Channel Manager

Przenieś się w inny wymiar hotelarstwa

NFHotel to cała praca obiektu w jednym miejscu: rezerwacje, channel manager, booking engine, płatności on-line, faktury i wiele, wiele więcej. A to wszystko w jednej aplikacji
iPhone, Mac
Android
Huawei
Komputery PC
Wystartuj

Program hotelowy inny niż wszystkie​

NFHotel to kompleksowe narzędzie do prowadzenia obiektów noclegowych. Działa w chmurze, co pozwala na pracę z dowolnego miejsca na komputerach PC, Mac'ach, jak również na urządzeniach mobilnych. Booking engine, czyli silnik rezerwacji na stronie www, channel manager umożliwiający integrację z portalami rezerwacyjnymi, płatności on-line. To tylko niektóre z funkcjonalności NFHotel, które pozwolą Ci na automatyzację pracy i pozwolą na wyręczenie recepcji w wielu procesach, a w części obiektów zapewnią nawet recepcję bezobsługową.
Program komputerowy dla hoteli

Tytułowe programy komputerowe dla hoteli stanową encyklopedyczny wręcz przykład nowoczesnego narzędzia, przenoszącego codzienną w pracę w zupełnie inny, o wiele lepszy wymiar. Niby tylko ciąg cyfrowych zer i jedynek do przetworzenia przez maszynę, wyrażony w języku niby ludzkim, aczkolwiek kompletnie niezrozumiałym już na pierwszy rzut oka dla przeciętnego zjadacza chleba… a daje tak bogaty zestaw przydatnych możliwości. NFHotel - propozycja polskiej firmy, tworzona przez ludzi z ogromnym doświadczeniem w branży turystycznej - będzie bodaj najlepszym systemem do przeanalizowania korzyści wynikających z wdrożenia dedykowanego wszelkim obiektom noclegowym oprogramowania.
Zyski z takiej ekspresowo zwracającej się inwestycji będą wielorakiego rodzaju. Pośrednie, wynikające z szeroko pojmowanego usprawnienia organizacji pracy oraz znaczących oszczędności czasu dla personelu hotelowego, a także bezpośrednie - za sprawą paru ciekawych modułów, pozwalających na zmultiplikowanie punktów obsługi klienta oraz sprzedaży. Dobry program komputerowy dla hoteli z łatwością stworzy szereg wirtualnych, całkowicie zautomatyzowanych odpowiedników recepcji. Nawet jeśli takie opcje wiążą się z dodatkowymi opłatami, zdecydowanie warto je wykupić. Zwłaszcza, że coraz większa część ruchu turystycznego generowana jest w internecie, więc bez poniekąd samodzielnego systemu trudno maksymalizować obłożenie w obiekcie noclegowym - tyczy się to też szczytowych momentów sezonu, kiedy ośrodki wypoczynkowe zwykle pękają w szwach.
Program komputerowy dla hoteli z auto-recepcją
Naturalnie dla zarządców i gospodarzy takich turystycznych biznesów najlepsze są te funkcjonalności, które zapewnią kompleksową obsługę klienta od A do Z. Bez jakiegokolwiek udziału kolejnych pośredników, którym chcąc nie chcąc trzeba oddać pewną sumę od sumarycznej wartości rezerwacji. W NFHotel ową niezwykle odpowiedzialną rolę odgrywa booking engine, służący do uruchomienia rezerwacji online na stronie internetowej. Przede wszystkim na witrynie www obiektu, ale nie tylko. W takim programie komputerowym dla hoteli najlepsze jest to, że tego rodzaju internetowy punkt samoobsługi turystycznej da się rozkręcić praktycznie wszędzie. Przynajmniej technicznie rzecz biorąc, bo nie każdy administrator portalu społecznościowego bądź serwisu z ogłoszeniami zezwala na takie wzbogacanie oferty. Ot, uroki handlu i polityki.
Małżeństwo z rozsądku
Współpracę wielu hotelarzy z booking.com należałoby określić dokładnie takimi słowami. Kiedyś turyści przeglądali strony obiektów noclegowych na kopy, teraz lawinowo wręcz rośnie popularność serwisów rezerwacyjnych, które pozwalają bukować pobyt w wielu różnych ośrodkach. Jako że nie sposób nie reagować na zmieniającą się rzeczywistość, tak też program komputerowy dla hoteli powinien zaproponować stosowne rozwiązanie. NFHotel ma w zanadrzu channel managera, względem bookingu w pełni zintegrowanego. Co to daje? Stałe, dwukierunkowe połączenie pomiędzy systemem hotelarskim i extranetem, synchronizującego informacje o dostępności pokoi (rzecz jasna recepcja dostaje również wszelkie dane o rezerwacjach z portalu). Taka wymiana - w uproszczeniu - odbywa się z częstotliwością raz na sekundę, zatem prawdopodobieństwo overbookingu [konfliktu nakładających się rezerwacji] spada praktycznie do zera.
Praktyczne drobiazgi na co dzień
W tej kategorii NFHotel ma nadzwyczaj liczną talię mocnych kart. Wprawdzie mogłoby się niektórym wydawać, że w programach komputerowych dla hoteli nie da się wbudować systemów usprawniających zadania wykonywane przez personel, lecz jest dokładnie odwrotnie. Na przykład wysyłanie wiadomości e-mailowych do klientów z potwierdzeniem rezerwacji, przyjęciem wpłaty itd. Nawet uzupełnianie gotowca każdorazowo zajmuje parę minut, a w polskim systemie każdy szablon (na różne okazje) zbudowanych jest ze specjalnych kluczy, automatycznie zamienianych na konkretne dane dotyczące danego klienta. Pozostaje tylko kliknąć parę razy i z głowy. Albo zaplanowanie codziennych porządków - zamiast drobiazgowego cyzelowania statusu poszczególnych pokoi wystarczy raz wprowadzić do systemu zakres usług dla pokoi zwalnianych, zajmowanych, pustych od x dni etc. Dedykowany moduł sam pokaże co trzeba zrobić, a ekipa sprzątająca jednym pacnięciem w ekran zamelduje gotowy pokój. Takich rzeczy dałoby się wskazać znacznie, znacznie więcej.
Gdyby ktokolwiek przyznawał jeden, powszechnie uznawany i szanowany tytuł najlepszego programu komputerowego dla hoteli, to oferowany i systematycznie rozwijany przez NetFactory NFHotel byłby prawdopodobnie najmocniejszym pretendentem do mistrzowskiego trofeum. I to nie tylko na polskim rynku.

Wystartuj

Silnik rezerwacji

Booking engine

Zwiększ ilość rezerwacji bezpośrednich z silnikiem rezerwacji on-line na stronie www.
więcej rezerwacji
płatność on-line​​
na każdą stronę​​
sprzedaż przez Facebook​​
pełna synchronizacja z OTA​​
Czytaj więcej

Automatyzacja​

Channel manager​

Automatyczna synchronizacja z najważniejszymi portalami rezerwacyjnymi.
pełna synchronizacja z OTA​​
zwiększa ilość rezerwacji​
w pełni automatycznie​
brak pomyłek​​
pracuje 24h/7​​
Czytaj więcej

Program hotelowy

PMS

Kompleksowe zarządzanie obiektem w chmurze. Miej wszystko pod kontrolą - gdziekolwiek jesteś.
Powiadomienia e-mail, SMS
Wysyłanie potwierdzeń rezerwacji na e-mail, sms. Gotowe szablony po podaniu podstawowych.​
Faktury
Faktury proforma, VAT. Faktury zaliczkowe, oraz końcowe. Dokumenty kasowe. Eksport pliku JPK.
Apartamenty - moduł zarządzania
Zarządzanie apartamentami, dostęp dla właścicieli, rozliczenia prowizji, analizy i raporty.
Sprzątanie
Raport sprzątania na dzień 1 kliknięciem, aplikacja mobilna dla serwisu sprzątającego.
Rezerwacje grupowe
Szybkie, intuicyjne rezerwowanie wielu pokoi jednocześnie. Grupowe potwierdzenia e-mail, sms.
Druki
Karta pobytu, regulamin, voucher, druki z danymi rezerwacji z możliwością załączania do e-mail.
Raporty
Raporty wyżywienia, przyjazdów/wyjazdów, sprzątania, oraz grafik rezerwacji.
Manager zadań
Przydzielanie zadań dla rezerwacji, życzenia specjalne gości. Delegowanie pracownikom.
Drukarki fiskalne
Obsługa drukarek: Posnet, Novitus, Elzab. Możesz drukować ze smartfona, będąc na wakacjach :)
Zamki
Obsługa zamków na karty, zamków na kody wysyłane w sms – idealne do apartamentów, obiektów bezobsługowych.
Płatności on-line, karty kredytowe
Błyskawiczne płatności on-line oraz kartami kredytowymi, automatyczne księgowanie wpłat.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
Zobacz pełną listę funkcjonalności

Korzystaj bez granic​

Chmurowe rozwiązanie pozwoli na dostęp z każdego miejsca na ziemi, z dowolnego urządzenia, dla nielimitowanej liczby użytkowników.
w recepcji​​
w biurze​
w domu​​
na zakupach
na wakacjach​
.. gdziekolwiek jesteś​

Bezobsługowa recepcja

Mobilność NFHotel pozwoli Ci na zarządzanie obiektem gdziekolwiek jesteś. Dzięki zautomatyzowaniu wielu pracochłonnych procesów wyręczy Cię w wielu zadaniach, dzięki czemu recepcja może działać bezobsługowo. Prosty i intuicyjny system ułatwi i usprawni pracę, spełniając najwyższe oczekiwania pracowników.
krok 1
Rezerwacja on-line​
Przyjęcie rezerwacji z silnika rezerwacji lub z kanału rezerwacji.
krok 2
Płatność​
Przyjęcie płatności on-line od gościa i zaksięgowanie jej w NFHotel.
krok 3
Potwierdzenie
Wysyłka potwierdzenia rezerwacji na e-mail + SMS, wraz z kodem do otwierania drzwi.
Dowiedz się więcej o bezobsługowej recepcji

Pytania i odpowiedzi

Czy mogę używać NFHotel na wielu urządzeniach?
Oczywiście. Program hotelowy NFHotel będzie działać na komputerze, tablecie czy smartfonie.
Ilu użytkowników może pracować jednocześnie?
Dowolna ilość. Każdy użytkownik ma osobny dostęp, dzięki czemu widzisz dokładnie, kto, co i kiedy wykonał.
Więcej odpowiedzi
Więcej Odpowiedzi
 
nfhotel.pl

Hotelowe strony www​

Świetny PMS potrzebuje równie dobrej strony www.
Zadbamy o właściwe zaprezentowanie walorów Twojego obiektu.
cms
Strony oparte są o prosty w obsłudze panel zarządzania treścią.
rezerwacja on-line
W stronę wbudowany jest silnik rezerwacji on-line (booking engine).
ssl
Certyfikat SSL zapewni bezpieczeństwo odwiedzającym Twoją stronę.
większa sprzedaż
Silnik rezerwacji on-line na stronie to już standard - musisz go mieć aby sprzedawać więcej.
mobilna
Tworzone przez nas strony są w pełni responsywne.
szybka
Marzysz o super szybkiej stronie? Potrafimy zbudować stronę, która osiąga MOBILNIE wyniki nawet 100 na 100 możliwych punktów w Google PageSpeed Insights.
Czytaj więcej
Dołącz już dziś do zadowolonych klientów​
 • "Przejście na NFHotel z innego systemu to była dobra decyzja. Program zawsze dostępny, nowe możliwości są wdrażane chyba co tydzień. Klika ulepszeń pojawiło się na naszą prośbę. Co jest dla nas niezwykle ważne - zawsze można liczyć na pomoc techniczną."
  Laola SPA w Pobierowie
  Laola Spa
  Pobierowo
 • "Decyzja o wyborze systemu NFHotel była "strzałem w dziesiątkę". Program pozwolił nam zebrać wszystkie obiekty w jedną całość, aby integralnie nimi zarządzać, a ze względu na ich różnorodność, było to nie lada wyzwanie. Szeroki wachlarz możliwości tego narzędzia, bardzo pomaga nam w codziennej pracy, zarówno pod względem obsługi gości, jak rozliczeń finansowych dla właścicieli, czy współpracy z działem technicznym.
  System jest wciąż unowocześniany zgodnie z naszymi uwagami, wprowadzane są poprawki i ulepszenia. Dział pomocy technicznej nigdy nas nie zawiódł, działa błyskawicznie. Polecamy każdemu, kto szuka konkretnego narzędzia do prowadzenia obiektów branży turystycznej."
  Jantar Apartamenty w Kołobrzegu
  JANTAR apartamenty
  Kołobrzeg
 • "Pracę na systemie NFHotel rozpoczęliśmy już kilka lat temu, kiedy w naszej ofercie znajdowało się zaledwie 20 apartamentów. Dziś zarządzamy przeszło 140 lokalami, a NFHotel jest niezastąpionym narzędziem pracy. Z dumą obserwujemy dynamiczny rozwój firmy. NFHotel dostosowuje się do naszych potrzeb, nieustannie wdrażane są nowe funkcjonalności. Program jest łatwy i intuicyjny, zaspokoi nawet najbardziej wymagających. I co ważne, firma reaguje błyskawicznie na wszelkie sugestie czy zgłoszenia. Z dużą starannością otoczono nas opieką, dzięki której wysoko cenimy sobie współpracę. Gratulujemy świetnej organizacji pracy i profesjonalizmu."
  Apartamenty Wonder Home w Karpaczu
  Wonder Home
  Karpacz
 • "Szukaliśmy programu łatwego w obsłudze, intuicyjnego. I taki właśnie jest NFHotel. Użytkujemy go już ponad rok.
  Program zawsze dostępny, bardzo dobre wsparcie techniczne."
  Harmony House w Świnoujściu
  Harmony House
  Świnoujście
 • "Prostota i intuicyjność to główne atuty programu, dzięki nim można sprawnie zarządzać rezerwacjami grupowymi oraz generować różnego rodzaju raporty. Dodatkowym atutem jest wsparcie twórców. Z czystym sumieniem polecamy NFHotel."
  Soleil Resort & SPA w Rewalu
  Soleil Resort & SPA
  Rewal
 • "Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z NFHotel. Wysoka kultura osobista i kompetencje właściciela firmy.
  Bardzo dobry kontakt z pomocą techniczną i szybki czas reakcji. PMS i Chanel manager + Booking Engine działają bardzo dobrze i cały czas firma pracuje nad nowymi funkcjonalnościami.
  Dla mnie ważne jest, że NFHotel słucha potrzeb Hotelarza i co jest ważne firma rozumie i 'mówi językiem Hotelarza J'. NFHotel – to mój bardzo dobry wybór."
  Willa Sudety w Kudowie-Zdroju
  Willa Sudety
  Kudowa-Zdrój
Wystartuj

Skontaktuj sie z nami

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 575 620 166
info@nfhotel.pl

Pobierz aplikację

Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2022 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności
Załóż darmowe konto i zacznij korzystać już dzisiaj!
tabletrocketfunnel