Jedna aplikacja, moc możliwości
NFHotel to aplikacja dla branży noclegowej, skupiająca pracę obiektu w jednym miejscu. Łatwa w obsłudze, dostępna na każdym urządzeniu, z każdego miejsca na ziemi. By zaoszczędzić Twój czas i zwiększyć zyski!
Załóż konto
za darmo
na zawsze
Dostępne na
iPhone, Mac
Android
Huawei
Komputery PC
Zwiększaj liczbę rezerwacji
Maksymalizuj zyski
Channel Manager
Booking Engine
Asystent Rezerwacji
Szanse Pobytowe
Zdobywaj rezerwacje z różnych portali
Zaprezentuj swój obiekt jak największej liczbie Gości. Kontroluj dostępność i ceny, bez logowania do portali. Udostępniaj wszystkie terminy i pokoje na Booking’u, AirBNB, czy własnej stronie internetowej, bez ryzyka zdublowania rezerwacji.
jeden kalendarz - koniec z logowaniem do kilku portali
plany cenowe - jeden dla wszystkich lub wiele
najpopularniejsze portale - doradzimy, gdzie warto być
Czytaj więcej 
Zwiększ liczbę rezerwacji
Pozwól Gościom na rezerwację na Twojej stronie internetowej. W każdej chwili, na każdym urządzeniu. Niech Twoja strona sprzedaje rezerwacje, omijając dużą prowizję dla pośredników. Rezerwacja doda się automatycznie na kalendarz NFHotel. Niech rezerwacje robią się same!
Twój wirtualny recepcjonista, który pracuje 24/7
Błyskawiczne płatności online - dla większej ilości potwierdzonych rezerwacji
Automatyczne e-maile i sms do Gości - dla oszczędności czasu
Czytaj więcej 
booking-engine
Rezerwacja w minutę
Przewracanie kartek kalendarza, aby znaleźć wolny w danym terminie? Nie, gdy masz NFHotel! 
Asystent rezerwacji to narzędzie, w którym wybierasz datę i ilość osób, a system pokaże wolne pokoje. Recepcjonista może się skupić na obsłudze gościa.
ekspresowe tworzenie nowych rezerwacji
szybko sprawdzisz wolny pokój i cenę
automatyczne przeliczenie ceny pobytu
Czytaj więcej 
Wykorzystaj każdą szansę
Każda sprzedaż na recepcji jest cenna. Wielu recepcjonistów odpuszcza gdy słyszy "to się jeszcze zastanowię". Wysyłając szansę pobytową ze spersonalizowaną ofertą noclegu zwiększasz sprzedaż recepcji nawet dwukrotnie.
zwiększ sprzedaż bezpośrednią
wysyłka szansy zajmuje mniej niż 30 sekund
Czytaj więcej 
Program hotelowy inny niż wszystkie​
NFHotel to kompleksowe narzędzie do prowadzenia obiektów noclegowych. Działa w chmurze, co pozwala na pracę z dowolnego miejsca na komputerach PC, Mac'ach, jak również na urządzeniach mobilnych. Booking engine, czyli silnik rezerwacji na stronie www, channel manager umożliwiający integrację z portalami rezerwacyjnymi, płatności on-line. To tylko niektóre z funkcjonalności NFHotel, które pozwolą Ci na automatyzację pracy i pozwolą na wyręczenie recepcji w wielu procesach, a w części obiektów zapewnią nawet recepcję bezobsługową.
Oprogramowanie komputerowe dla hotelarza

Całkiem prosty sposób na ułatwienie sobie życia przez osoby aktywnie zajmujące się branżą turystyczną. A tak zupełnie przy okazji - na takie rozkręcenie obrotów i zwiększenie zysków do takiego poziomu, o jakim recepcjoniści oraz zarządcy obiektów noclegowych wciąż posługujący się tradycyjnymi kalendarzami bądź papierowymi notatnikami nawet nie są w stanie śnić. Profesjonalne oprogramowanie komputerowe dla hotelarza jak najbardziej jest w stanie przyciągnąć wielu nowych gości. Nawet jeśli sposobem w sumie pośrednim: dokładnie tak, jak ma to miejsce w NFHotel - polskim systemie hotelarskim od polskiego producenta.
Cały (no, prawie) sekret rozbudowanego programu hotelowego tkwi w trendzie, jaki już od ładnych paru lat rozpanoszył się po turystyce na całym świecie. A mianowicie: rezerwowanie pobytu przez internet. Bezpośrednio z poziomu strony internetowej o konkretnym obiekcie noclegowym albo - jeszcze częściej - za pośrednictwem wysoce wyspecjalizowanego serwisu. Jest całkowicie jasne, że w sieci można uruchomić mnóstwo nowych kanałów sprzedaży, które swoimi wynikami zapewne kilkukrotnie przebiją tradycyjną recepcję z telefonami. Trzeba przy tym zaznaczyć, że zwolnienie całego personelu od obsługi klienta zaraz po wdrożeniu oprogramowania komputerowego dla hotelarza nie będzie najlepszą decyzją. Po pierwsze: telefony ze szczegółowymi pytaniami wciąż są godnym uwagi źródłem potencjalnych dochodów. Po drugie: recepcja internetowa rozruszana za sprawą programu hotelowego tak na dobrą sprawę uzupełnia i pomaga, a nie całkowicie zastępuje personel.
Drogi gościu! Bukuj 24/7 na witrynie www!
Tak wygodne rozwiązanie zapewnia moduł fachowo nazywany booking engine. A jak taki element w oprogramowaniu komputerowym dla hotelarza działa, znacznie lepiej wyjaśni drugie, popularniejsze określenie: rezerwacje on-line. Innymi słowy sieciowy punkt samoobsługi turystycznej, który jednakowoż ma dość dużo wspólnego z recepcją-informacją. Potencjalny klient wybiera interesujący go/ją termin i wskazuje liczbę oraz wiek uczestników turnusu. System hotelarski ma za zadanie sprawdzić dostępne pokoje i wyświetlić te, które spełniają określone przez gości warunki. No i rzecz jasna dynamicznie liczyć ceny, kiedy wczasowicz(e) dobierają sobie specjalne pakiety, wyżywienie, opcjonalne wycieczki, zestaw zabiegów w SPA i inne atrakcje dodatkowe. Oczywiście z oprogramowaniem komputerowym dla hotelarza klasy NFHotel powinny być zespojone metody szybkich płatności internetowych. Tak, żeby maksymalnie ukrócić wszelkie formalności. Wiele osób woli zapłacić i mieć z głowy, zamiast czekać z uiszczeniem żądanej kwoty na ostatnią chwilę i narażać się na totalne zepsucie wyjazdu poprzez głupie odwołanie rezerwacji.
Hotelarzu! Czerp maksymalne zyski ze współpracy z bookingiem!
Realia branży turystycznej są takie, że zdecydowanie więcej użytkowników niż strony internetowe samych obiektów przyciągają duże serwisy do bukowania: HRS, expedia, e-holiday, a przede wszystkim liderujący (przynajmniej obecnie) w tym segmencie rynku usług booking.com. Kto chce maksymalizować obłożenie, musi się w takich miejscach oferować. Dobre oprogramowanie komputerowe dla hotelarza powinno zaś posiadać moduł zwany channel managerem. Cóż to za dziwo? Małe, aczkolwiek pełniące niezwykle odpowiedzialną funkcję narzędzie, synchronizujące informacje o zajętych pokojach i wolnych terminach we wszystkich podłączonych do programu kanałów sprzedaży. Skoro rezerwacje mogą spływać z wielu różnych źródeł, trzeba zatroszczyć się o to, żeby się na siebie nie nakładały. Jak łatwo się domyślić, ogarnięcie tego w sensownym czasie jest daleko poza zasięgiem ludzkich możliwości. I tutaj wielką pomocą służy channel manager NFHotel.
Przykłady innych korzyści, jakie daje program hotelowy
Jak widać powyżej, w oprogramowaniu komputerowym dla hotelarza zaszytych jest parę opcji, które mają bezpośrednie (i czysto pozytywne) przełożenie na wysokość przychodów. Trzeba przy tym zaznaczyć, że kompleksowe systemy mają znacznie szerzej zakrojone funkcjonalności. Takie, które wydatnie ułatwią pracę personelu hotelowego, zwiększając tym jego efektywność. Przede wszystkim poprzez oszczędność czasu na gigantyczną skalę. Exempla z NFHotel wzięte: planowanie porządków i wysyłka e-maili do klientów. Zwykle trzeba przysiąść do tego i poświęcić na to sporo cennych chwil (przeanalizowanie grafiku, rozdysponowanie konkretnych zadań, policzyć, napisać…), a za sprawą oprogramowania komputerowego dla hotelarzy praktycznie całą robotę załatwi automat. Wystarczy raz wprowadzić zasady sprzątania, a system codziennie stworzy raport z pokojami wymagającymi uwagi - może też mieć moduł do odznaczania uporządkowanych pomieszczeń przez ekipę sprzątającą. Podobnie z mailami i SMSami. Tworzenie kilku szablonów na różne okazje to rzecz jednorazowa, a w każdym przypadku program sam zamieni tzw. klucze na zindywidualizowaną, odpowiednią dla danego gościa treść.
Dodając do tego wszystkie sekcję do nadzoru nad finansami, komunikator dla użytkowników programu, przydatny dział statystyk, gotowe wydruki, przejrzystą szatę graficzną, stosunkowo prostą obsługę oraz regularne aktualizacje - nierzadko dodające zupełnie nowe funkcjonalności - NFHotel to najlepsze oprogramowanie komputerowe dla hotelarza, jakie w ogóle trafiło na rynek usług dla biznesu turystycznego.

Wystartuj
Silnik rezerwacji
Booking Engine
Zwiększ ilość rezerwacji bezpośrednich z silnikiem rezerwacji on-line na stronie www.
więcej rezerwacji
płatność on-line​​
na każdą stronę​​
sprzedaż przez Facebook​​
pełna synchronizacja z OTA​​
Czytaj więcej
Automatyzacja​
Channel manager​
Automatyczna synchronizacja z najważniejszymi portalami rezerwacyjnymi.
pełna synchronizacja z OTA​​
zwiększa ilość rezerwacji​
w pełni automatycznie​
brak pomyłek​​
pracuje 24h/7​​
Czytaj więcej

Program hotelowy

PMS
Kompleksowe zarządzanie obiektem w chmurze. Miej wszystko pod kontrolą - gdziekolwiek jesteś.
Powiadomienia e-mail, SMS
Wysyłanie potwierdzeń rezerwacji na e-mail, sms. Gotowe szablony po podaniu podstawowych informacji.​
Faktury
Faktury proforma, VAT. Faktury zaliczkowe, oraz końcowe. Dokumenty kasowe. Eksport pliku JPK.
Apartamenty - moduł zarządzania
Zarządzanie apartamentami, dostęp dla właścicieli, rozliczenia prowizji, analizy i raporty.
Sprzątanie
Raport sprzątania na dzień 1 kliknięciem, aplikacja mobilna dla serwisu sprzątającego.
Rezerwacje grupowe
Szybkie, intuicyjne rezerwowanie wielu pokoi jednocześnie. Grupowe potwierdzenia e-mail, sms.
Druki
Karta pobytu, regulamin, voucher, druki z danymi rezerwacji z możliwością załączania do e-mail.
Raporty
Raporty wyżywienia, przyjazdów/wyjazdów, sprzątania, oraz grafik rezerwacji.
Manager zadań
Przydzielanie zadań dla rezerwacji, życzenia specjalne gości. Delegowanie pracownikom.
Drukarki fiskalne
Obsługa drukarek: Posnet, Novitus, Elzab. Możesz drukować ze smartfona, będąc na wakacjach :)
Zamki
Obsługa zamków na karty, zamków na kody wysyłane w sms – idealne do apartamentów, obiektów bezobsługowych.
Płatności on-line, karty kredytowe
Błyskawiczne płatności on-line oraz kartami kredytowymi, automatyczne księgowanie wpłat.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
Zobacz pełną listę funkcjonalności
Korzystaj bez granic​
Chmurowe rozwiązanie pozwoli na dostęp z każdego miejsca na ziemi, z dowolnego urządzenia, dla nielimitowanej liczby użytkowników.
w recepcji​​
w biurze​
w domu​​
na zakupach
na wakacjach​
.. gdziekolwiek jesteś​
Bezobsługowa recepcja
Mobilność NFHotel pozwoli Ci na zarządzanie obiektem gdziekolwiek jesteś. Dzięki zautomatyzowaniu wielu pracochłonnych procesów wyręczy Cię w wielu zadaniach, dzięki czemu recepcja może działać bezobsługowo. Prosty i intuicyjny system ułatwi i usprawni pracę, spełniając najwyższe oczekiwania pracowników.
krok 1
Rezerwacja on-line​
Przyjęcie rezerwacji z silnika rezerwacji lub z kanału rezerwacji.
krok 2
Płatność​
Przyjęcie płatności on-line od gościa i zaksięgowanie jej w NFHotel.
krok 3
Potwierdzenie
Wysyłka potwierdzenia rezerwacji na e-mail + SMS, wraz z kodem do otwierania drzwi.
Dowiedz się więcej o bezobsługowej recepcji
Pytania i odpowiedzi
Czy mogę używać NFHotel na wielu urządzeniach?
Oczywiście. Program hotelowy NFHotel będzie działać na komputerze, tablecie czy smartfonie.
Ilu użytkowników może pracować jednocześnie?
Dowolna ilość. Każdy użytkownik ma osobny dostęp, dzięki czemu widzisz dokładnie, kto, co i kiedy wykonał.
 
nfhotel.pl
Hotelowe strony www​
Świetny PMS potrzebuje równie dobrej strony www.
Zadbamy o właściwe zaprezentowanie walorów Twojego obiektu.
cms
Strony oparte są o prosty w obsłudze panel zarządzania treścią.
rezerwacja on-line
W stronę wbudowany jest silnik rezerwacji on-line (booking engine).
ssl
Certyfikat SSL zapewni bezpieczeństwo odwiedzającym Twoją stronę.
większa sprzedaż
Silnik rezerwacji on-line na stronie to już standard - musisz go mieć aby sprzedawać więcej.
mobilna
Tworzone przez nas strony są w pełni responsywne.
szybka
Marzysz o super szybkiej stronie? Potrafimy zbudować stronę, która osiąga MOBILNIE wyniki nawet 100 na 100 możliwych punktów w Google PageSpeed Insights.
Czytaj więcej
Skontaktuj sie z nami
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 534 202 070
info@nfhotel.pl
Pobierz aplikację
Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2023 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności
homeapartmentenvelopelicenseusersphone-handsetphonetabletlaptop-phonechart-barsdiamondrocketearthalarmcrossmenucross-circlelayersfunnel