Wypróbuj za darmo

NFHotel to wyjątkowy

 • PMS

 • Booking Engine

 • Channel Manager

Przenieś się w inny wymiar hotelarstwa

NFHotel to cała praca obiektu w jednym miejscu: rezerwacje, channel manager, booking engine, płatności on-line, faktury i wiele, wiele więcej. A to wszystko w jednej aplikacji
iPhone, Mac
Android
Huawei
Komputery PC
Wystartuj

Program hotelowy inny niż wszystkie​

NFHotel to kompleksowe narzędzie do prowadzenia obiektów noclegowych. Działa w chmurze, co pozwala na pracę z dowolnego miejsca na komputerach PC, Mac'ach, jak również na urządzeniach mobilnych. Booking engine, czyli silnik rezerwacji na stronie www, channel manager umożliwiający integrację z portalami rezerwacyjnymi, płatności on-line. To tylko niektóre z funkcjonalności NFHotel, które pozwolą Ci na automatyzację pracy i pozwolą na wyręczenie recepcji w wielu procesach, a w części obiektów zapewnią nawet recepcję bezobsługową.
Oprogramowanie komputerowe dla hoteli

Dedykowane programy hotelowe mają cały szereg rozmaitych zalet. Począwszy od teoretycznie drobnych, aczkolwiek w praktyce niebywale użytecznych zmian w codziennym rytmie pracy i zakresie zadań do wykonania dla personelu, a skończywszy na kompleksowych modułach do automatycznej obsługi turystów w sieci. Dzięki nim łatwiej pozyskać nowych klientów, co niewątpliwie stanowi główny pobyt rosnącego w branży zainteresowania towarem, jakim jest specjalistyczne oprogramowanie komputerowe dla hoteli. O koniecznościach wynikających z coraz większego udziału źródeł internetowych w sprzedaży pokoi już nie wspominając.
Zapewne wszyscy właściciele, zarządcy i recepcjoniści - od kameralnych, rodzinnych obiektów noclegowych po duże sieci luksusowych ośrodków wypoczynkowych - doskonale wiedzą, o co chodzi. Gdyby ktoś jednak nie miał takiej świadomości, pozostaje dla formalności przypomnieć termin overbooking, służący do określania problematycznej sytuacji bez wyjścia. Z kompetentnym oprogramowaniem dla hoteli takie kłopoty nie mają najmniejszych szans na wystąpienie. Rzecz jasna rozchodzi się o nakładające się na siebie rezerwacje z różnych źródeł, których nie sposób poukładać. A kiedy jedną trzeba odwołać, bolesne straty są nieuniknione. Mowa zarówno o finansach, jak też wymagających długiego odbudowywania konsekwencjach wizerunkowo marketingowych.
A wystarczy sprawny channel manager
Ów element specjalistycznego systemu recepcyjno-hotelarskiego jest absolutnie niezbędny dla tych, którzy prowadzą aktywną sprzedaż pokoi w sieci. W dedykowanym oprogramowaniu komputerowym dla hoteli odpowiada właśnie za to, żeby we wszystkich kanałach dystrybucji przez cały czas dostępne były dokładnie te same pokoje. Na przykładzie: recepcjonista nanosi i zapisuje nową rezerwację na grafik w NFHotel. Channel manager w trybie natychmiastowym oznacza dany termin i pokój na wszystkich witrynach internetowych - oraz pozostałych, połączonych z programem hotelowym systemach - jako zajęty. Tym samym prawdopodobieństwo, że komuś na drugim końcu świata uda się zabukować rzeczony pokój w podobnym zakresie dat, spada do zera absolutnego. A skoro tak, oprogramowanie komputerowe dla hoteli o wysokiej, porównywalnej do NFHotel klasie, pozwala wystawić w sieci dosłownie wszystkie pokoje. I to na wszystkich stronach oraz serwisach (zintegrowanych z programem), z którymi nawiązało się współpracę. Trudno znaleźć jakiekolwiek inne działania, które tak mocno pomagałyby w maksymalizacji obłożenia.
Własna witryna www w pełni funkcjonalną recepcją internetową
Oczywiście każdy hotelarz chciałby pozyskiwać gości bez udziału pośredników. A przynajmniej takich, którzy za udaną rezerwację życzą sobie 10-procentowej (albo i jeszcze wyższej) prowizji. Tak Booking.com, to o was. O ile całkowita rezygnacja z umowy z takim gigantem stanowi mocno dyskusyjny pomysł, tak za sprawą oprogramowania komputerowego dla hoteli da się stworzyć potencjalnym klientom całkiem niezłą alternatywę. Tą ewentualnością są rezerwacje on-line na samej stronie internetowej obiektu. Działające 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a do tego całkiem intuicyjne w obsłudze. Wystarczy wskazać zakres dat oraz liczbę i wiek uczestników turnusu, a booking engine NFHotel dalej już właściwie poprowadzi za rączkę. A na koniec jeszcze ładnego e-maila z potwierdzeniem wyśle. Dla turysty korzystnie, zaś dla hotelarza niezwykle wygodnie.
Inne, równie pożyteczne i praktyczne
Oprogramowanie komputerowe dla hoteli powinno się charakteryzować multifunkcjonalnością i kompleksowym podejściem do zarządzania oraz pracowania w obiekcie noclegowym. Właśnie taki jest NFHotel, oddający do dyspozycji użytkownikom sporo ciekawych opcji. Pełna wyliczanka byłaby zdecydowanie zbyt długa, lecz na szczególną uwagę zasługują zwłaszcza szablony e-maili i SMSów z kluczami automatycznie podmienianymi na zindywidualizowaną treść (np. do potwierdzeń rezerwacji albo życzeń świątecznych), systemowe raporty wyżywienia i sprzątania (koniec ze żmudnym kalkulowaniem i ciągłym sprawdzeniem, co jest do zrobienia), szczegółowe rozliczenia finansowe oraz eksport faktur VAT do formatu jednolitego pliku kontrolnego (do wgrania w program księgowy, co znacznie przyspieszy sprawę). W tym polskim oprogramowaniu komputerowym dla hoteli dobre jest także to, działa w chmurze. Aktualizacje czy kompatybilność sprzętowa w ogóle nie zaprzątają głowy hotelarza, a program uruchomi się na wszystkim, co ma przeglądarkę internetową. Zaawansowane moduły bezpieczeństwa dają całkowitą pewność, że nikt niepowołany nie wejdzie do instancji.
Polski NFHotel to znakomite oprogramowanie komputerowe dla hoteli. Jakby tego było mało, program systematycznie jest rozbudowywany o nowe opcje. Zaś mniejsze usprawnienia pojawiają się na dobrą sprawę każdego tygodnia - również na podstawie uwag i życzeń klientów.

Wystartuj

Silnik rezerwacji

Booking engine

Zwiększ ilość rezerwacji bezpośrednich z silnikiem rezerwacji on-line na stronie www.
więcej rezerwacji
płatność on-line​​
na każdą stronę​​
sprzedaż przez Facebook​​
pełna synchronizacja z OTA​​
Czytaj więcej

Automatyzacja​

Channel manager​

Automatyczna synchronizacja z najważniejszymi portalami rezerwacyjnymi.
pełna synchronizacja z OTA​​
zwiększa ilość rezerwacji​
w pełni automatycznie​
brak pomyłek​​
pracuje 24h/7​​
Czytaj więcej

Program hotelowy

PMS

Kompleksowe zarządzanie obiektem w chmurze. Miej wszystko pod kontrolą - gdziekolwiek jesteś.
Powiadomienia e-mail, SMS
Wysyłanie potwierdzeń rezerwacji na e-mail, sms. Gotowe szablony po podaniu podstawowych.​
Faktury
Faktury proforma, VAT. Faktury zaliczkowe, oraz końcowe. Dokumenty kasowe. Eksport pliku JPK.
Apartamenty - moduł zarządzania
Zarządzanie apartamentami, dostęp dla właścicieli, rozliczenia prowizji, analizy i raporty.
Sprzątanie
Raport sprzątania na dzień 1 kliknięciem, aplikacja mobilna dla serwisu sprzątającego.
Rezerwacje grupowe
Szybkie, intuicyjne rezerwowanie wielu pokoi jednocześnie. Grupowe potwierdzenia e-mail, sms.
Druki
Karta pobytu, regulamin, voucher, druki z danymi rezerwacji z możliwością załączania do e-mail.
Raporty
Raporty wyżywienia, przyjazdów/wyjazdów, sprzątania, oraz grafik rezerwacji.
Manager zadań
Przydzielanie zadań dla rezerwacji, życzenia specjalne gości. Delegowanie pracownikom.
Drukarki fiskalne
Obsługa drukarek: Posnet, Novitus, Elzab. Możesz drukować ze smartfona, będąc na wakacjach :)
Zamki
Obsługa zamków na karty, zamków na kody wysyłane w sms – idealne do apartamentów, obiektów bezobsługowych.
Płatności on-line, karty kredytowe
Błyskawiczne płatności on-line oraz kartami kredytowymi, automatyczne księgowanie wpłat.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
Zobacz pełną listę funkcjonalności

Korzystaj bez granic​

Chmurowe rozwiązanie pozwoli na dostęp z każdego miejsca na ziemi, z dowolnego urządzenia, dla nielimitowanej liczby użytkowników.
w recepcji​​
w biurze​
w domu​​
na zakupach
na wakacjach​
.. gdziekolwiek jesteś​

Bezobsługowa recepcja

Mobilność NFHotel pozwoli Ci na zarządzanie obiektem gdziekolwiek jesteś. Dzięki zautomatyzowaniu wielu pracochłonnych procesów wyręczy Cię w wielu zadaniach, dzięki czemu recepcja może działać bezobsługowo. Prosty i intuicyjny system ułatwi i usprawni pracę, spełniając najwyższe oczekiwania pracowników.
krok 1
Rezerwacja on-line​
Przyjęcie rezerwacji z silnika rezerwacji lub z kanału rezerwacji.
krok 2
Płatność​
Przyjęcie płatności on-line od gościa i zaksięgowanie jej w NFHotel.
krok 3
Potwierdzenie
Wysyłka potwierdzenia rezerwacji na e-mail + SMS, wraz z kodem do otwierania drzwi.
Dowiedz się więcej o bezobsługowej recepcji

Pytania i odpowiedzi

Czy mogę używać NFHotel na wielu urządzeniach?
Oczywiście. Program hotelowy NFHotel będzie działać na komputerze, tablecie czy smartfonie.
Ilu użytkowników może pracować jednocześnie?
Dowolna ilość. Każdy użytkownik ma osobny dostęp, dzięki czemu widzisz dokładnie, kto, co i kiedy wykonał.
Więcej odpowiedzi
Więcej Odpowiedzi
 
nfhotel.pl

Hotelowe strony www​

Świetny PMS potrzebuje równie dobrej strony www.
Zadbamy o właściwe zaprezentowanie walorów Twojego obiektu.
cms
Strony oparte są o prosty w obsłudze panel zarządzania treścią.
rezerwacja on-line
W stronę wbudowany jest silnik rezerwacji on-line (booking engine).
ssl
Certyfikat SSL zapewni bezpieczeństwo odwiedzającym Twoją stronę.
większa sprzedaż
Silnik rezerwacji on-line na stronie to już standard - musisz go mieć aby sprzedawać więcej.
mobilna
Tworzone przez nas strony są w pełni responsywne.
szybka
Marzysz o super szybkiej stronie? Potrafimy zbudować stronę, która osiąga MOBILNIE wyniki nawet 100 na 100 możliwych punktów w Google PageSpeed Insights.
Czytaj więcej
Dołącz już dziś do zadowolonych klientów​
 • "Przejście na NFHotel z innego systemu to była dobra decyzja. Program zawsze dostępny, nowe możliwości są wdrażane chyba co tydzień. Klika ulepszeń pojawiło się na naszą prośbę. Co jest dla nas niezwykle ważne - zawsze można liczyć na pomoc techniczną."
  Laola SPA w Pobierowie
  Laola Spa
  Pobierowo
 • "Decyzja o wyborze systemu NFHotel była "strzałem w dziesiątkę". Program pozwolił nam zebrać wszystkie obiekty w jedną całość, aby integralnie nimi zarządzać, a ze względu na ich różnorodność, było to nie lada wyzwanie. Szeroki wachlarz możliwości tego narzędzia, bardzo pomaga nam w codziennej pracy, zarówno pod względem obsługi gości, jak rozliczeń finansowych dla właścicieli, czy współpracy z działem technicznym.
  System jest wciąż unowocześniany zgodnie z naszymi uwagami, wprowadzane są poprawki i ulepszenia. Dział pomocy technicznej nigdy nas nie zawiódł, działa błyskawicznie. Polecamy każdemu, kto szuka konkretnego narzędzia do prowadzenia obiektów branży turystycznej."
  Jantar Apartamenty w Kołobrzegu
  JANTAR apartamenty
  Kołobrzeg
 • "Pracę na systemie NFHotel rozpoczęliśmy już kilka lat temu, kiedy w naszej ofercie znajdowało się zaledwie 20 apartamentów. Dziś zarządzamy przeszło 140 lokalami, a NFHotel jest niezastąpionym narzędziem pracy. Z dumą obserwujemy dynamiczny rozwój firmy. NFHotel dostosowuje się do naszych potrzeb, nieustannie wdrażane są nowe funkcjonalności. Program jest łatwy i intuicyjny, zaspokoi nawet najbardziej wymagających. I co ważne, firma reaguje błyskawicznie na wszelkie sugestie czy zgłoszenia. Z dużą starannością otoczono nas opieką, dzięki której wysoko cenimy sobie współpracę. Gratulujemy świetnej organizacji pracy i profesjonalizmu."
  Apartamenty Wonder Home w Karpaczu
  Wonder Home
  Karpacz
 • "Szukaliśmy programu łatwego w obsłudze, intuicyjnego. I taki właśnie jest NFHotel. Użytkujemy go już ponad rok.
  Program zawsze dostępny, bardzo dobre wsparcie techniczne."
  Harmony House w Świnoujściu
  Harmony House
  Świnoujście
 • "Prostota i intuicyjność to główne atuty programu, dzięki nim można sprawnie zarządzać rezerwacjami grupowymi oraz generować różnego rodzaju raporty. Dodatkowym atutem jest wsparcie twórców. Z czystym sumieniem polecamy NFHotel."
  Soleil Resort & SPA w Rewalu
  Soleil Resort & SPA
  Rewal
 • "Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z NFHotel. Wysoka kultura osobista i kompetencje właściciela firmy.
  Bardzo dobry kontakt z pomocą techniczną i szybki czas reakcji. PMS i Chanel manager + Booking Engine działają bardzo dobrze i cały czas firma pracuje nad nowymi funkcjonalnościami.
  Dla mnie ważne jest, że NFHotel słucha potrzeb Hotelarza i co jest ważne firma rozumie i 'mówi językiem Hotelarza J'. NFHotel – to mój bardzo dobry wybór."
  Willa Sudety w Kudowie-Zdroju
  Willa Sudety
  Kudowa-Zdrój
Wystartuj

Skontaktuj sie z nami

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 575 620 166
info@nfhotel.pl

Pobierz aplikację

Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2022 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności
Załóż darmowe konto i zacznij korzystać już dzisiaj!
tabletrocketfunnel