Wypróbuj za darmo

NFHotel to wyjątkowy

 • PMS

 • Booking Engine

 • Channel Manager

Przenieś się w inny wymiar hotelarstwa

NFHotel to cała praca obiektu w jednym miejscu: rezerwacje, channel manager, booking engine, płatności on-line, faktury i wiele, wiele więcej. A to wszystko w jednej aplikacji
iPhone, Mac
Android
Huawei
Komputery PC
Wystartuj

Program hotelowy inny niż wszystkie​

NFHotel to kompleksowe narzędzie do prowadzenia obiektów noclegowych. Działa w chmurze, co pozwala na pracę z dowolnego miejsca na komputerach PC, Mac'ach, jak również na urządzeniach mobilnych. Booking engine, czyli silnik rezerwacji na stronie www, channel manager umożliwiający integrację z portalami rezerwacyjnymi, płatności on-line. To tylko niektóre z funkcjonalności NFHotel, które pozwolą Ci na automatyzację pracy i pozwolą na wyręczenie recepcji w wielu procesach, a w części obiektów zapewnią nawet recepcję bezobsługową.
Program recepcja

Rewolucja internetowa dogłębnie zmieniła wiele branż, niewątpliwie hotelarstwo i usługi turystyczne należą do tejże grupy. Specjalistyczny program recepcja jest w stanie zarówno pozytywnie wpłynąć na codzienną organizację i rytm pracy personelu (nie tylko od obsługi klienta), jak też stworzyć zupełnie nowe, odczuwalnie korzystniejsze warunki do sprzedaży pokoi. W wielu różnych kanałach dystrybucji. Na temat zaawansowanych narzędzi do nadzoru podległych recepcjonistów, rozliczeń finansowych czy analiz statystycznych już się specjalnie nie rozwodząc.
Po programie recepcji z prawdziwego zdarzenia wręcz należy oczekiwać, iż pozwoli korzystać z szerokiego wachlarza przydatnych narzędzi. Dokładnie tak, jak ma to miejsce w przypadku NFHotel - prezentowany polski program hotelowy już w podstawowej wersji ma sporo przydatnych modułów. A do tego dochodzą częste aktualizacje, regularnie dodające kolejne możliwości, są również elementy dodatkowo płatne. Wprawdzie podwyższenie wysokości abonamentu może się wydawać mało ciekawe z perspektywy hotelarza, ale w zamian klienci otrzymują takie funkcjonalności, które zwracają się bardzo szybko. A potem zaczynają przynosić jak najbardziej wymierne zyski.
Nowe i poszerzone kanały sprzedaży pokoi hotelowych
I jak się łatwo domyślić, to właśnie te elementy budzą w branży największe poruszenie. Zresztą sytuacja w turystyce wygląda coraz bardziej na taką, w której dedykowany system komputerowy staje się dla obiektów noclegowych niezbędną koniecznością. W zasadzie tylko dzięki programowi recepcji da się funkcjonować na portalach rezerwacyjnych w stylu e-holiday czy bookinga, bez zbędnego narażania się na największy koszmar hotelarzy. Ową marą jest naturalnie konflikt zachodzących na siebie rezerwacji z różnych źródeł, których nie da się już nigdzie przenieść i pozostaje odwołanie z winy obiektu. Zjawisko doczekało się już własnej, fachowej nazwy: overbooking. A wystarczyłoby używać channel managera, który natychmiast zdejmuje dostępność zabukowanego pokoju - na grafiku hotelowym, w extranetach, na stronach z anonsami turystycznymi etc. Takie narzędzie, jakie ma program recepcja NFHotel, pozwala zatem ruszyć ze sprzedażą internetową pełną parą. Bez obaw o fatalne w skutkach zamieszanie i bolesne konsekwencje.
Własna recepcja online
Kolejny opcjonalny, za to niezwykle skutecznych w przyciąganiu potencjalnych klientów moduł to booking engine. Nazwa mówi właściwie sama za siebie - tutaj rozchodzi się o rezerwacje internetowe, które turyści mogą zrobić całkowicie we własnym zakresie za pośrednictwem witryny www danego ośrodka wypoczynkowego. Zalety takiego rozwiązania w programie recepcji są aż nazbyt oczywiste. Goście bukują pobyt o dowolnej, najwygodniejszej dla nich porze, a hotelarz dostaje w pełni zautomatyzowany, sieciowy punkt (samo)obsługi klienta. Czyli tak naprawdę internetowy odpowiednik recepcji. Takiej, która przekaże turystom wszystkie niezbędne informacje, wyszuka dostępne opcje we wskazanych terminach, zaproponuje wyżywienie, pakiet zabiegów w SPA i inne atrakcje dodatkowe… A na koniec program recepcja przyjmie zadatek bądź całą kwotę przekazaną ekspresowymi płatnościami on-line i wyśle eleganckie potwierdzenia na skrzynkę e-mailową zadowolonego turysty. Krótko i dobitnie nazywając rzecz po imieniu: full service.
Pomocna asysta dla recepcjonistów
Skoro więc najgorętsze tematy mamy już za sobą, można pokrótce opisać innego rodzaju możliwości oraz ułatwienia w wykonywaniu codziennych zadań. Sporo by się tego nazbierało, w końcu w mało którym obiekcie recepcjoniści zajmują się tylko i wyłącznie tworzeniem nowych rezerwacji oraz wydawaniem kluczy gościom. Naturalnie NFHotel wciąż będzie służyć nam za modelowy przykład programu recepcji. Współcześnie, zwłaszcza przy bukowaniu internetowym, wypada wysyłać klientom sporo powiadomień i potwierdzeń. Jednak zamiast żmudnego pisania, lepiej całość sprowadzić to paru klików automatycznie wypełnianego szablonu. Albo graficzne wyróżnianie rezerwacji z pakietami oraz specjalnymi życzeniami gości, które do spółki z wewnętrznym komunikatorem dla personelu i panelem kontrolnym usprawniają planowanie i wykonanie pracy. I jeszcze czytelna legenda kolorystyczna, dzięki której od razu wiadomo który gość już się rozliczył, a komu trzeba jeszcze przypomnieć o zaległościach.
Programy recepcje mają całe mnóstwo zalet, które zwiększają efektywność personelu i przynoszą policzalne w twardej walucie zyski. Nie zwlekaj! Dowiedz się więcej o systemie NFHotel, wypróbuj demo!

Wystartuj

Silnik rezerwacji

Booking engine

Zwiększ ilość rezerwacji bezpośrednich z silnikiem rezerwacji on-line na stronie www.
więcej rezerwacji
płatność on-line​​
na każdą stronę​​
sprzedaż przez Facebook​​
pełna synchronizacja z OTA​​
Czytaj więcej

Automatyzacja​

Channel manager​

Automatyczna synchronizacja z najważniejszymi portalami rezerwacyjnymi.
pełna synchronizacja z OTA​​
zwiększa ilość rezerwacji​
w pełni automatycznie​
brak pomyłek​​
pracuje 24h/7​​
Czytaj więcej

Program hotelowy

PMS

Kompleksowe zarządzanie obiektem w chmurze. Miej wszystko pod kontrolą - gdziekolwiek jesteś.
Powiadomienia e-mail, SMS
Wysyłanie potwierdzeń rezerwacji na e-mail, sms. Gotowe szablony po podaniu podstawowych.​
Faktury
Faktury proforma, VAT. Faktury zaliczkowe, oraz końcowe. Dokumenty kasowe. Eksport pliku JPK.
Apartamenty - moduł zarządzania
Zarządzanie apartamentami, dostęp dla właścicieli, rozliczenia prowizji, analizy i raporty.
Sprzątanie
Raport sprzątania na dzień 1 kliknięciem, aplikacja mobilna dla serwisu sprzątającego.
Rezerwacje grupowe
Szybkie, intuicyjne rezerwowanie wielu pokoi jednocześnie. Grupowe potwierdzenia e-mail, sms.
Druki
Karta pobytu, regulamin, voucher, druki z danymi rezerwacji z możliwością załączania do e-mail.
Raporty
Raporty wyżywienia, przyjazdów/wyjazdów, sprzątania, oraz grafik rezerwacji.
Manager zadań
Przydzielanie zadań dla rezerwacji, życzenia specjalne gości. Delegowanie pracownikom.
Drukarki fiskalne
Obsługa drukarek: Posnet, Novitus, Elzab. Możesz drukować ze smartfona, będąc na wakacjach :)
Zamki
Obsługa zamków na karty, zamków na kody wysyłane w sms – idealne do apartamentów, obiektów bezobsługowych.
Płatności on-line, karty kredytowe
Błyskawiczne płatności on-line oraz kartami kredytowymi, automatyczne księgowanie wpłat.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
Zobacz pełną listę funkcjonalności

Korzystaj bez granic​

Chmurowe rozwiązanie pozwoli na dostęp z każdego miejsca na ziemi, z dowolnego urządzenia, dla nielimitowanej liczby użytkowników.
w recepcji​​
w biurze​
w domu​​
na zakupach
na wakacjach​
.. gdziekolwiek jesteś​

Bezobsługowa recepcja

Mobilność NFHotel pozwoli Ci na zarządzanie obiektem gdziekolwiek jesteś. Dzięki zautomatyzowaniu wielu pracochłonnych procesów wyręczy Cię w wielu zadaniach, dzięki czemu recepcja może działać bezobsługowo. Prosty i intuicyjny system ułatwi i usprawni pracę, spełniając najwyższe oczekiwania pracowników.
krok 1
Rezerwacja on-line​
Przyjęcie rezerwacji z silnika rezerwacji lub z kanału rezerwacji.
krok 2
Płatność​
Przyjęcie płatności on-line od gościa i zaksięgowanie jej w NFHotel.
krok 3
Potwierdzenie
Wysyłka potwierdzenia rezerwacji na e-mail + SMS, wraz z kodem do otwierania drzwi.
Dowiedz się więcej o bezobsługowej recepcji

Pytania i odpowiedzi

Czy mogę używać NFHotel na wielu urządzeniach?
Oczywiście. Program hotelowy NFHotel będzie działać na komputerze, tablecie czy smartfonie.
Ilu użytkowników może pracować jednocześnie?
Dowolna ilość. Każdy użytkownik ma osobny dostęp, dzięki czemu widzisz dokładnie, kto, co i kiedy wykonał.
Więcej odpowiedzi
Więcej Odpowiedzi
 
nfhotel.pl

Hotelowe strony www​

Świetny PMS potrzebuje równie dobrej strony www.
Zadbamy o właściwe zaprezentowanie walorów Twojego obiektu.
cms
Strony oparte są o prosty w obsłudze panel zarządzania treścią.
rezerwacja on-line
W stronę wbudowany jest silnik rezerwacji on-line (booking engine).
ssl
Certyfikat SSL zapewni bezpieczeństwo odwiedzającym Twoją stronę.
większa sprzedaż
Silnik rezerwacji on-line na stronie to już standard - musisz go mieć aby sprzedawać więcej.
mobilna
Tworzone przez nas strony są w pełni responsywne.
szybka
Marzysz o super szybkiej stronie? Potrafimy zbudować stronę, która osiąga MOBILNIE wyniki nawet 100 na 100 możliwych punktów w Google PageSpeed Insights.
Czytaj więcej
Dołącz już dziś do zadowolonych klientów​
 • "Przejście na NFHotel z innego systemu to była dobra decyzja. Program zawsze dostępny, nowe możliwości są wdrażane chyba co tydzień. Klika ulepszeń pojawiło się na naszą prośbę. Co jest dla nas niezwykle ważne - zawsze można liczyć na pomoc techniczną."
  Laola SPA w Pobierowie
  Laola Spa
  Pobierowo
 • "Decyzja o wyborze systemu NFHotel była "strzałem w dziesiątkę". Program pozwolił nam zebrać wszystkie obiekty w jedną całość, aby integralnie nimi zarządzać, a ze względu na ich różnorodność, było to nie lada wyzwanie. Szeroki wachlarz możliwości tego narzędzia, bardzo pomaga nam w codziennej pracy, zarówno pod względem obsługi gości, jak rozliczeń finansowych dla właścicieli, czy współpracy z działem technicznym.
  System jest wciąż unowocześniany zgodnie z naszymi uwagami, wprowadzane są poprawki i ulepszenia. Dział pomocy technicznej nigdy nas nie zawiódł, działa błyskawicznie. Polecamy każdemu, kto szuka konkretnego narzędzia do prowadzenia obiektów branży turystycznej."
  Jantar Apartamenty w Kołobrzegu
  JANTAR apartamenty
  Kołobrzeg
 • "Pracę na systemie NFHotel rozpoczęliśmy już kilka lat temu, kiedy w naszej ofercie znajdowało się zaledwie 20 apartamentów. Dziś zarządzamy przeszło 140 lokalami, a NFHotel jest niezastąpionym narzędziem pracy. Z dumą obserwujemy dynamiczny rozwój firmy. NFHotel dostosowuje się do naszych potrzeb, nieustannie wdrażane są nowe funkcjonalności. Program jest łatwy i intuicyjny, zaspokoi nawet najbardziej wymagających. I co ważne, firma reaguje błyskawicznie na wszelkie sugestie czy zgłoszenia. Z dużą starannością otoczono nas opieką, dzięki której wysoko cenimy sobie współpracę. Gratulujemy świetnej organizacji pracy i profesjonalizmu."
  Apartamenty Wonder Home w Karpaczu
  Wonder Home
  Karpacz
 • "Szukaliśmy programu łatwego w obsłudze, intuicyjnego. I taki właśnie jest NFHotel. Użytkujemy go już ponad rok.
  Program zawsze dostępny, bardzo dobre wsparcie techniczne."
  Harmony House w Świnoujściu
  Harmony House
  Świnoujście
 • "Prostota i intuicyjność to główne atuty programu, dzięki nim można sprawnie zarządzać rezerwacjami grupowymi oraz generować różnego rodzaju raporty. Dodatkowym atutem jest wsparcie twórców. Z czystym sumieniem polecamy NFHotel."
  Soleil Resort & SPA w Rewalu
  Soleil Resort & SPA
  Rewal
 • "Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z NFHotel. Wysoka kultura osobista i kompetencje właściciela firmy.
  Bardzo dobry kontakt z pomocą techniczną i szybki czas reakcji. PMS i Chanel manager + Booking Engine działają bardzo dobrze i cały czas firma pracuje nad nowymi funkcjonalnościami.
  Dla mnie ważne jest, że NFHotel słucha potrzeb Hotelarza i co jest ważne firma rozumie i 'mówi językiem Hotelarza J'. NFHotel – to mój bardzo dobry wybór."
  Willa Sudety w Kudowie-Zdroju
  Willa Sudety
  Kudowa-Zdrój
Wystartuj

Skontaktuj sie z nami

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 575 620 166
info@nfhotel.pl

Pobierz aplikację

Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2022 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności
Załóż darmowe konto i zacznij korzystać już dzisiaj!
tabletrocketfunnel