Wypróbuj za darmo
NFHotel to wyjątkowy
 • PMS
 • Booking Engine
 • Channel Manager
Przenieś się w inny wymiar hotelarstwa
NFHotel to cała praca obiektu w jednym miejscu: rezerwacje, channel manager, booking engine, płatności on-line, faktury i wiele, wiele więcej. A to wszystko w jednej aplikacji
iPhone, Mac
Android
Huawei
Komputery PC
Wystartuj
Program hotelowy inny niż wszystkie​
NFHotel to kompleksowe narzędzie do prowadzenia obiektów noclegowych. Działa w chmurze, co pozwala na pracę z dowolnego miejsca na komputerach PC, Mac'ach, jak również na urządzeniach mobilnych. Booking engine, czyli silnik rezerwacji na stronie www, channel manager umożliwiający integrację z portalami rezerwacyjnymi, płatności on-line. To tylko niektóre z funkcjonalności NFHotel, które pozwolą Ci na automatyzację pracy i pozwolą na wyręczenie recepcji w wielu procesach, a w części obiektów zapewnią nawet recepcję bezobsługową.
Hotelowy dziennik rezerwacji turystycznych na komputer

Bardzo poszukiwana przez działających w branży turystycznej rzecz. Tym bardziej, że tylko hotelowy dziennik rezerwacji turystycznych zagwarantuje, że dany obiekt noclegowy będzie mógł wykorzystać pełnię możliwości, jaką daje dziś hotelarzom internet. Dosadnie rzecz ujmując: zaawansowany i odpowiednio wdrożony program hotelowy aktualnie stanowi konieczność, jeśli ktoś naprawdę poważnie podchodzi do prowadzenia biznesu polegającego na świadczeniu usług noclegowych oraz wypoczynkowych. Trzeba się albo dostosować, albo zwijać z rynku, na którym coraz więcej klientów woli rezerwować przez sieć - ewolucja jak w mordę strzelił.
Spory darwinistów z kreacjonistami oraz prawicowców z lewicowcami lepiej jednak zostawić na boku, tutaj chodzi o wykazanie pozytywnych efektów dobrej zmiany, jaką będzie zastąpienie stosu papierowych notatek hotelowym dziennikiem rezerwacji turystycznych na komputerze. A tych będzie całe mnóstwo, od całkowicie automatycznego obsługiwania właściwie wszystkich kanałów sprzedaży w internecie, przez szeroko zakrojone usprawnienia w organizacji codziennej pracy, aż po wielokrotne zwiększenie ogólnego bezpieczeństwa. Zresztą, gdyby tak się przez chwilę dobrze zastanowić, to wyżej wymienione aspekty oprogramowania komputerowego dedykowanego hotelarstwu bezustannie łączą się ze sobą i przeplatają.
Zmora overbookingu rozwieje się jak dym w huraganie
Przykładem działania dotyczącego zarówno sprzedaży, jak i zabezpieczeń, będzie zawarty w hotelowym dzienniku rezerwacji turystycznych na komputer channel manager. To narzędzie służące do synchronizacji danych o dostępności i zajętości pokoi. Czemu służy? Temu, żeby pokój zajęty np. przez recepcjonistów zamknął możliwość zarezerwowania go na zbliżony termin w innym miejscu, na przykład za pośrednictwem serwisu booking.com. Jako że zautomatyzowany channel manager będzie dużo szybszy od ręcznej aktualizacji extranetu, korzyści jakie daje program hotelowy są aż nazbyt oczywiste. Totalny brak overbookingu, zawdzięczany hotelowemu dziennikowi rezerwacji turystycznych na komputer, pozwoli zmaksymalizować obłożenie poprzez wystawienie na portalu wszystkich pokoi. Przydatne choćby w sezonie niskim. Lepsza opinia gości, którym oszczędza się kłopotów i rozczarowań, to już oczywista oczywistość.
Automat na wirtualnej recepcji
Z kolei krzyżówką sprzedaży internetowej oraz pomocy w zadaniach dla personelu będzie booking engine. A cóż to za dziwo? Niemal dokładny odpowiednik stacjonarnej recepcji, tylko że otwarty w sieci. Podstawową zaletą hotelowego dziennika rezerwacji turystycznych na komputerze i stworzonego za jego pomocą wirtualnego punktu obsługi klienta jest fakt, że działa on bez przerwy, przysłowiowe 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Dzięki temu turyści mogą bezpośrednio zabukować sobie pobyt wtedy, kiedy będzie to dla nich wygodne. A i hotelarz nie musi wkładać praktycznie żadnego wysiłku w pozyskanie takiego gościa (pozyskanie użytkowników na stronę to już insza inszość). Warto jeszcze dodać, że taki booking engine łatwo dodać zarówno na witrynę www obiektu, jak i do mediów społecznościowych. Taki dodatek, jaki zapewnia hotelowy dziennik rezerwacji turystycznych na komputerze, powinien być przede wszystkim czytelny i prosty w obsłudze - przy zachowaniu atrakcyjności wizualnej. Najgorsze, co można zrobić, to zniechęcić potencjalnego klienta zbędnym przedłużaniem procesu rezerwacji i/lub nadmiarem graficznych fajerwerków.
Wszystko widać jak na dłoni
Jeśli chodzi o synergię bezpieczeństwa oraz modułów w programie hotelowym dla personelu oraz pracowników na wyższych stanowiskach, to na żywym przykładzie NFHotelu na wyróżnienie zasługują dwa elementy. Pierwsza taka rzecz w hotelowym dzienniku rezerwacji turystycznych to finanse. Rejestracja i śledzenie dosłownie każdej wpłaty, jaka przewinie się przez system (a także usuniętych z grafiku rezerwacji) pozwala błyskawicznie wyjaśnić wszelkie niejasności i wyciągnąć stosowne do zaistniałej sytuacji konsekwencje. Drugim z przykładów będzie działanie całego systemu w chmurze. Rzecz na światowej klasy serwerach, którymi opiekuje się uznana i posiadająca mnóstwo certyfikatów firma. Jako że dostęp do internetu stanowi normę, można się zalogować teoretycznie na wszystkim i wszędzie. Oczywiście nie brakuje autoryzacji urządzeń i adresów IP dla poszczególnych użytkowników.
Hotelowy dziennik rezerwacji turystycznych na komputer odciąży z wielu zawiłych spraw, stworzy szerokie pole do zwiększenia sprzedaży, pomoże zbudować pozytywny wizerunek obiektu w oczach gości… A równie dobrą rekomendacją dla NFHotel od polskiej firmy będzie fakt, że tworzą ją ludzie z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży turystycznej.

Wystartuj
Silnik rezerwacji
Booking engine
Zwiększ ilość rezerwacji bezpośrednich z silnikiem rezerwacji on-line na stronie www.
więcej rezerwacji
płatność on-line​​
na każdą stronę​​
sprzedaż przez Facebook​​
pełna synchronizacja z OTA​​
Czytaj więcej
Automatyzacja​
Channel manager​
Automatyczna synchronizacja z najważniejszymi portalami rezerwacyjnymi.
pełna synchronizacja z OTA​​
zwiększa ilość rezerwacji​
w pełni automatycznie​
brak pomyłek​​
pracuje 24h/7​​
Czytaj więcej

Program hotelowy

PMS
Kompleksowe zarządzanie obiektem w chmurze. Miej wszystko pod kontrolą - gdziekolwiek jesteś.
Powiadomienia e-mail, SMS
Wysyłanie potwierdzeń rezerwacji na e-mail, sms. Gotowe szablony po podaniu podstawowych informacji.​
Faktury
Faktury proforma, VAT. Faktury zaliczkowe, oraz końcowe. Dokumenty kasowe. Eksport pliku JPK.
Apartamenty - moduł zarządzania
Zarządzanie apartamentami, dostęp dla właścicieli, rozliczenia prowizji, analizy i raporty.
Sprzątanie
Raport sprzątania na dzień 1 kliknięciem, aplikacja mobilna dla serwisu sprzątającego.
Rezerwacje grupowe
Szybkie, intuicyjne rezerwowanie wielu pokoi jednocześnie. Grupowe potwierdzenia e-mail, sms.
Druki
Karta pobytu, regulamin, voucher, druki z danymi rezerwacji z możliwością załączania do e-mail.
Raporty
Raporty wyżywienia, przyjazdów/wyjazdów, sprzątania, oraz grafik rezerwacji.
Manager zadań
Przydzielanie zadań dla rezerwacji, życzenia specjalne gości. Delegowanie pracownikom.
Drukarki fiskalne
Obsługa drukarek: Posnet, Novitus, Elzab. Możesz drukować ze smartfona, będąc na wakacjach :)
Zamki
Obsługa zamków na karty, zamków na kody wysyłane w sms – idealne do apartamentów, obiektów bezobsługowych.
Płatności on-line, karty kredytowe
Błyskawiczne płatności on-line oraz kartami kredytowymi, automatyczne księgowanie wpłat.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
Zobacz pełną listę funkcjonalności
Korzystaj bez granic​
Chmurowe rozwiązanie pozwoli na dostęp z każdego miejsca na ziemi, z dowolnego urządzenia, dla nielimitowanej liczby użytkowników.
w recepcji​​
w biurze​
w domu​​
na zakupach
na wakacjach​
.. gdziekolwiek jesteś​
Bezobsługowa recepcja
Mobilność NFHotel pozwoli Ci na zarządzanie obiektem gdziekolwiek jesteś. Dzięki zautomatyzowaniu wielu pracochłonnych procesów wyręczy Cię w wielu zadaniach, dzięki czemu recepcja może działać bezobsługowo. Prosty i intuicyjny system ułatwi i usprawni pracę, spełniając najwyższe oczekiwania pracowników.
krok 1
Rezerwacja on-line​
Przyjęcie rezerwacji z silnika rezerwacji lub z kanału rezerwacji.
krok 2
Płatność​
Przyjęcie płatności on-line od gościa i zaksięgowanie jej w NFHotel.
krok 3
Potwierdzenie
Wysyłka potwierdzenia rezerwacji na e-mail + SMS, wraz z kodem do otwierania drzwi.
Dowiedz się więcej o bezobsługowej recepcji
Pytania i odpowiedzi
Czy mogę używać NFHotel na wielu urządzeniach?
Oczywiście. Program hotelowy NFHotel będzie działać na komputerze, tablecie czy smartfonie.
Ilu użytkowników może pracować jednocześnie?
Dowolna ilość. Każdy użytkownik ma osobny dostęp, dzięki czemu widzisz dokładnie, kto, co i kiedy wykonał.
 
nfhotel.pl
Hotelowe strony www​
Świetny PMS potrzebuje równie dobrej strony www.
Zadbamy o właściwe zaprezentowanie walorów Twojego obiektu.
cms
Strony oparte są o prosty w obsłudze panel zarządzania treścią.
rezerwacja on-line
W stronę wbudowany jest silnik rezerwacji on-line (booking engine).
ssl
Certyfikat SSL zapewni bezpieczeństwo odwiedzającym Twoją stronę.
większa sprzedaż
Silnik rezerwacji on-line na stronie to już standard - musisz go mieć aby sprzedawać więcej.
mobilna
Tworzone przez nas strony są w pełni responsywne.
szybka
Marzysz o super szybkiej stronie? Potrafimy zbudować stronę, która osiąga MOBILNIE wyniki nawet 100 na 100 możliwych punktów w Google PageSpeed Insights.
Czytaj więcej
Dołącz już dziś do zadowolonych klientów​
 • "Przejście na NFHotel z innego systemu to była dobra decyzja. Program zawsze dostępny, nowe możliwości są wdrażane chyba co tydzień. Klika ulepszeń pojawiło się na naszą prośbę. Co jest dla nas niezwykle ważne - zawsze można liczyć na pomoc techniczną."
  Laola SPA w Pobierowie
  Laola Spa
  Pobierowo
 • "Decyzja o wyborze systemu NFHotel była "strzałem w dziesiątkę". Program pozwolił nam zebrać wszystkie obiekty w jedną całość, aby integralnie nimi zarządzać, a ze względu na ich różnorodność, było to nie lada wyzwanie. Szeroki wachlarz możliwości tego narzędzia, bardzo pomaga nam w codziennej pracy, zarówno pod względem obsługi gości, jak rozliczeń finansowych dla właścicieli, czy współpracy z działem technicznym.
  System jest wciąż unowocześniany zgodnie z naszymi uwagami, wprowadzane są poprawki i ulepszenia. Dział pomocy technicznej nigdy nas nie zawiódł, działa błyskawicznie. Polecamy każdemu, kto szuka konkretnego narzędzia do prowadzenia obiektów branży turystycznej."
  Jantar Apartamenty w Kołobrzegu
  JANTAR apartamenty
  Kołobrzeg
 • "Pracę na systemie NFHotel rozpoczęliśmy już kilka lat temu, kiedy w naszej ofercie znajdowało się zaledwie 20 apartamentów. Dziś zarządzamy przeszło 140 lokalami, a NFHotel jest niezastąpionym narzędziem pracy. Z dumą obserwujemy dynamiczny rozwój firmy. NFHotel dostosowuje się do naszych potrzeb, nieustannie wdrażane są nowe funkcjonalności. Program jest łatwy i intuicyjny, zaspokoi nawet najbardziej wymagających. I co ważne, firma reaguje błyskawicznie na wszelkie sugestie czy zgłoszenia. Z dużą starannością otoczono nas opieką, dzięki której wysoko cenimy sobie współpracę. Gratulujemy świetnej organizacji pracy i profesjonalizmu."
  Apartamenty Wonder Home w Karpaczu
  Wonder Home
  Karpacz
 • "Szukaliśmy programu łatwego w obsłudze, intuicyjnego. I taki właśnie jest NFHotel. Użytkujemy go już ponad rok.
  Program zawsze dostępny, bardzo dobre wsparcie techniczne."
  Harmony House w Świnoujściu
  Harmony House
  Świnoujście
 • "Prostota i intuicyjność to główne atuty programu, dzięki nim można sprawnie zarządzać rezerwacjami grupowymi oraz generować różnego rodzaju raporty. Dodatkowym atutem jest wsparcie twórców. Z czystym sumieniem polecamy NFHotel."
  Soleil Resort & SPA w Rewalu
  Soleil Resort & SPA
  Rewal
 • "Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z NFHotel. Wysoka kultura osobista i kompetencje właściciela firmy.
  Bardzo dobry kontakt z pomocą techniczną i szybki czas reakcji. PMS i Chanel manager + Booking Engine działają bardzo dobrze i cały czas firma pracuje nad nowymi funkcjonalnościami.
  Dla mnie ważne jest, że NFHotel słucha potrzeb Hotelarza i co jest ważne firma rozumie i 'mówi językiem Hotelarza J'. NFHotel – to mój bardzo dobry wybór."
  Willa Sudety w Kudowie-Zdroju
  Willa Sudety
  Kudowa-Zdrój
Wystartuj
Skontaktuj sie z nami
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 534 516 556
info@nfhotel.pl
Pobierz aplikację
Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2022 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności
tabletrocketfunnel