Testuj 14 dni
za darmo
Dostępne na
iPhone, Mac
Android
Huawei
Komputery PCTechnologia jutra dostępna już dzisiaj
AI - Sztuczna inteligencja
Czy słyszałeś o ChatGPT?
NFHotel również korzysta z modeli dostarczanych od OpenAI, oferując tym samym sztuczną inteligencję, która będzie na co dzień pomagała Tobie w rozwijaniu biznesu.
przeszkoli Ciebie i pracowników, jak używać NFHotel
odpowie na Twoje pytania
rozwiąże problemy
Czytaj więcej Czytaj więcej 
Program hotelowy inny niż wszystkie​
NFHotel to kompleksowe narzędzie do prowadzenia obiektów noclegowych. Działa w chmurze, co pozwala na pracę z dowolnego miejsca na komputerach PC, Mac'ach, jak również na urządzeniach mobilnych. Booking engine, czyli silnik rezerwacji na stronie www, channel manager umożliwiający integrację z portalami rezerwacyjnymi, płatności on-line. To tylko niektóre z funkcjonalności NFHotel, które pozwolą Ci na automatyzację pracy i pozwolą na wyręczenie recepcji w wielu procesach, a w części obiektów zapewnią nawet recepcję bezobsługową.
System komputerowy dla personelu hotelowego

Nowe technologie zmieniają świat we wprost nieprawdopodobnym tempie - umiejętność błyskawicznego dostosowania się do nieprzewidywalnych warunków stanowi wysoce pożądaną cechę. Jeśli zaś chodzi o przełożenie reguł ewolucji na realia branży hotelarsko-turystycznej, świetnym przykładem będzie dedykowany system komputerowy dla personelu hotelowego. Jeszcze całkiem niedawno kosztowna ekstrawagancja dla bogaczy, a dziś niezbędnik dla każdego obiektu noclegowego. W każdym razie takiego, którego gospodarze mają zamiar utrzymać się dłużej na rynku i maksymalizować swoje zyski.
Prawdopodobnie najbardziej podstawową rzeczą gwarantowaną przez program hotelowy z prawdziwego zdarzenia, której nie będzie w stanie zapewnić nawet najbieglejszy i najbardziej doświadczony zespół świetnie przeszkolonych ludzi, będzie kompleksowa obsługa i nadzór nad internetowymi kanałami sprzedaży. Po pierwsze: żaden punkt obsługi klienta nie pracuje 24/7, a rezerwacje online na stronie internetowej działające dzięki systemowi komputerowemu dla personelu hotelowego już tak. Po drugie: ręczna aktualizacja extranetu zawsze będzie kilkadziesiąt, kilkaset, a może i kilka tysięcy razy dłuższa od automatycznej synchronizacji z grafikiem hotelowym (zwłaszcza przy rezerwacjach grupowych). Po trzecie: praktyczne funkcjonalności wywierają bardzo pozytywny wpływ na codzienną pracę.
“Czasooszczędzacz”
Skoro z dobrym programem da się coś zrobić w kilkanaście sekund zamiast kilkadziesiąt minut, to po co przepłacać? W ośrodku wypoczynkowym każdej kategorii zawsze znajdzie się coś do zrobienia, co wymaga osobistej uwagi. Przykładowo: NFHotel, system komputerowy dla personelu hotelowego od polskiego producenta NetFactory, posiada zakładkę do wysyłki e-maili. Takie wiadomości są bardzo oczekiwane przez klientów, po co mają się denerwować czy ich rezerwacja aby na pewno została potwierdzona albo czy zaliczka już dotarła? W tym programie hotelowym wysłanie stosownej informacji sprowadza się do dosłownie 4 klików. A to dzięki edytowalnym szablonom i specjalnym kluczom, zaciągającym zindywidualizowaną treść (dane osobowe, szczegóły rezerwacji, kwoty pozostałe do zapłaty itd.) z bazy danych oprogramowania. Inne przydatne rzeczy w opisywanym systemie komputerowym dla personelu hotelowego to kreator rezerwacji czy eksport faktur VAT do jednolitego pliku kontrolnego. Służące odpowiednio do szybszego wyszukiwania wolnych pokoi dla dzwoniącego klienta i usprawnieniu pracy działu księgowości. A to tylko wierzchołek góry lodowej spośród wszystkich modułów składających się na NFHotel.
Booking engine jak drukarka pieniędzy
Funkcjonalności programu jest cała masa, lecz nie da się ukryć że najwięcej emocji wzbudzają te “ficzery”, które bezpośrednio wpływają na przychody. System komputerowy dla personelu hotelowego pozwala na wzbogacenie strony internetowej o kompleksową rezerwację online. Taki element, zwany w slangu branżowym booking enginem, działa w zasadzie tak samo, jak stacjonarna recepcja odbierająca telefony zainteresowanych osób. Tyle że przez 24 godziny na dobę, de facto służąc klientom jako wirtualny punkt faktycznej samoobsługi. Wybrać termin, dodać uczestników pobytu (grupy wiekowe, liczba łóżek), porównać standardy, wskazać najciekawszą opcję, potwierdzić, zapłacić i gotowe. Tak oto za sprawą systemu komputerowego dla personelu hotelowego turyści w ogóle nie muszą kontaktować się z pracownikami wybranego obiektu noclegowego.
Obecność na wielu witrynach
Własna internetowa recepcja to świetny sposób na zwiększenie obłożenia. A co najmniej równie dobre efekty zdaje się przynosić współpraca z portalami OTA, takimi jak booking.com. Cóż, z punktu widzenia turysty o wiele wygodniej jest porównywać wiele różnych ofert na jednej stronie internetowej. Profesjonalny system komputerowy dla personelu hotelowego będzie gotowy, aby w całości przejąć ogarnięcie rezerwacji z zewnątrz. Kluczowym komponentem będzie channel manager, wymieniający informacje o dostępnych terminach i zajętych właśnie pokojach pomiędzy wszystkimi kanałami sprzedaży, które zostały podpięte do programu hotelowego. Taki proces synchronizacji zazwyczaj trwa najwyżej parę sekund. A kto upiera robić się to ręcznie, na własne życzenie naraża się na kary finansowe i straty wizerunkowe, jakie niosą ze sobą nakładające się na siebie rezerwacje. Bez zaufania systemowi komputerowemu dla personelu hotelowego overbooking prędzej czy później się zdarzy. A dla hotelarza to gorzej jak Apokalipsa i Ragnarok razem wzięte.
NFHotel ma jeszcze tę dodatkową przewagę nad konkurencją, że to program działający w chmurze. Do funkcjonowania potrzebuje wprawdzie połączenia z internetem, ale to dzisiaj najmniejszy z ewentualnych problemów. O bezpieczeństwo też można być spokojnym, o serwery dba ceniona na świecie firma. A dla użytkowników najważniejszy będzie fakt, że system komputerowy dla personelu hotelowego uruchomi się na wszystkim, co ma przeglądarkę. Poza tym wszelkie aktualizacje są dostępne od razu, bez ściągania czy instalowania czegokolwiek.

Wystartuj
Silnik rezerwacji
Booking Engine
Zwiększ ilość rezerwacji bezpośrednich z silnikiem rezerwacji on-line na stronie www.
więcej rezerwacji
płatność on-line​​
na każdą stronę​​
sprzedaż przez Facebook​​
pełna synchronizacja z OTA​​
Czytaj więcej
Automatyzacja​
Channel manager​
Automatyczna synchronizacja z najważniejszymi portalami rezerwacyjnymi.
pełna synchronizacja z OTA​​
zwiększa ilość rezerwacji​
w pełni automatycznie​
brak pomyłek​​
pracuje 24h/7​​
Czytaj więcej

Program hotelowy

PMS
Kompleksowe zarządzanie obiektem w chmurze. Miej wszystko pod kontrolą - gdziekolwiek jesteś.
Powiadomienia e-mail, SMS
Wysyłanie potwierdzeń rezerwacji na e-mail, sms. Gotowe szablony po podaniu podstawowych informacji.​
Faktury
Faktury proforma, VAT. Faktury zaliczkowe, oraz końcowe. Dokumenty kasowe. Eksport pliku JPK.
Apartamenty - moduł zarządzania
Zarządzanie apartamentami, dostęp dla właścicieli, rozliczenia prowizji, analizy i raporty.
Sprzątanie
Raport sprzątania na dzień 1 kliknięciem, aplikacja mobilna dla serwisu sprzątającego.
Rezerwacje grupowe
Szybkie, intuicyjne rezerwowanie wielu pokoi jednocześnie. Grupowe potwierdzenia e-mail, sms.
Druki
Karta pobytu, regulamin, voucher, druki z danymi rezerwacji z możliwością załączania do e-mail.
Raporty
Raporty wyżywienia, przyjazdów/wyjazdów, sprzątania, oraz grafik rezerwacji.
Manager zadań
Przydzielanie zadań dla rezerwacji, życzenia specjalne gości. Delegowanie pracownikom.
Drukarki fiskalne
Obsługa drukarek: Posnet, Novitus, Elzab. Możesz drukować ze smartfona, będąc na wakacjach :)
Zamki
Obsługa zamków na karty, zamków na kody wysyłane w sms – idealne do apartamentów, obiektów bezobsługowych.
Płatności on-line, karty kredytowe
Błyskawiczne płatności on-line oraz kartami kredytowymi, automatyczne księgowanie wpłat.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
Zobacz pełną listę funkcjonalności
Korzystaj bez granic​
Chmurowe rozwiązanie pozwoli na dostęp z każdego miejsca na ziemi, z dowolnego urządzenia, dla nielimitowanej liczby użytkowników.
w recepcji​​
w biurze​
w domu​​
na zakupach
na wakacjach​
.. gdziekolwiek jesteś​
Bezobsługowa recepcja
Mobilność NFHotel pozwoli Ci na zarządzanie obiektem gdziekolwiek jesteś. Dzięki zautomatyzowaniu wielu pracochłonnych procesów wyręczy Cię w wielu zadaniach, dzięki czemu recepcja może działać bezobsługowo. Prosty i intuicyjny system ułatwi i usprawni pracę, spełniając najwyższe oczekiwania pracowników.
krok 1
Rezerwacja on-line​
Przyjęcie rezerwacji z silnika rezerwacji lub z kanału rezerwacji.
krok 2
Płatność​
Przyjęcie płatności on-line od gościa i zaksięgowanie jej w NFHotel.
krok 3
Potwierdzenie
Wysyłka potwierdzenia rezerwacji na e-mail + SMS, wraz z kodem do otwierania drzwi.
Dowiedz się więcej o bezobsługowej recepcji
Pytania i odpowiedzi
Czy mogę używać NFHotel na wielu urządzeniach?
Oczywiście. Program hotelowy NFHotel będzie działać na komputerze, tablecie czy smartfonie.
Ilu użytkowników może pracować jednocześnie?
Dowolna ilość. Każdy użytkownik ma osobny dostęp, dzięki czemu widzisz dokładnie, kto, co i kiedy wykonał.
 
nfhotel.pl
Hotelowe strony www​
Świetny PMS potrzebuje równie dobrej strony www.
Zadbamy o właściwe zaprezentowanie walorów Twojego obiektu.
cms
Strony oparte są o prosty w obsłudze panel zarządzania treścią.
rezerwacja on-line
W stronę wbudowany jest silnik rezerwacji on-line (booking engine).
ssl
Certyfikat SSL zapewni bezpieczeństwo odwiedzającym Twoją stronę.
większa sprzedaż
Silnik rezerwacji on-line na stronie to już standard - musisz go mieć aby sprzedawać więcej.
mobilna
Tworzone przez nas strony są w pełni responsywne.
szybka
Marzysz o super szybkiej stronie? Potrafimy zbudować stronę, która osiąga MOBILNIE wyniki nawet 100 na 100 możliwych punktów w Google PageSpeed Insights.
Czytaj więcej
Skontaktuj sie z nami
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 534 202 070
info@nfhotel.pl
Pobierz aplikację
Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2024 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności
homeapartmentenvelopeeyelicenseuserstagphone-handsetphonetabletlaptop-phonechart-barsdiamondrocketearthsmilealarmclockcrossmenucross-circlelayersfunnel