Wypróbuj za darmo
NFHotel to wyjątkowy
 • PMS
 • Booking Engine
 • Channel Manager
Przenieś się w inny wymiar hotelarstwa
NFHotel to cała praca obiektu w jednym miejscu: rezerwacje, channel manager, booking engine, płatności on-line, faktury i wiele, wiele więcej. A to wszystko w jednej aplikacji
iPhone, Mac
Android
Huawei
Komputery PC
Wystartuj
Program hotelowy inny niż wszystkie​
NFHotel to kompleksowe narzędzie do prowadzenia obiektów noclegowych. Działa w chmurze, co pozwala na pracę z dowolnego miejsca na komputerach PC, Mac'ach, jak również na urządzeniach mobilnych. Booking engine, czyli silnik rezerwacji na stronie www, channel manager umożliwiający integrację z portalami rezerwacyjnymi, płatności on-line. To tylko niektóre z funkcjonalności NFHotel, które pozwolą Ci na automatyzację pracy i pozwolą na wyręczenie recepcji w wielu procesach, a w części obiektów zapewnią nawet recepcję bezobsługową.
Oprogramowanie dla personelu hotelowego

Świat ciągle idzie do przodu, a w branży hotelarsko-turystycznej wiatr zmian coraz mocniej wieje od strony internetu i związanych z nowoczesnymi technologiami możliwości. Widoczny na podstawie statystyk trend jest całkowicie jasny: coraz większa część ruchu turystycznego - czyli rezerwacji w obiektach noclegowych - powstaje w globalnej sieci. A skoro tak, dedykowane oprogramowanie dla personelu hotelowego staje się coraz bardziej niezbędne. W każdym razie dla tych, którzy podchodzą do swojego biznesu na poważnie i mają zamiar zmaksymalizować obłożenie oraz poprawić organizację codziennej pracy.
Oba z wyżej wymienionych dążeń mają tak naprawdę jeden wspólny, nadrzędny cel: dalekosiężne i stałe zwiększenie zysków. Czy to za sprawą radykalnej poprawy po stronie przychodów, czy też dzięki ogromnym oszczędnościom czasu (co w skrajnych przypadkach może prowadzić do redukcji, tj. optymalizacji zatrudnienia). Trzeba sobie jasno powiedzieć, że wdrożenie specjalistycznego oprogramowania dla personelu hotelowego rzeczywiście może skutkować utratą pracy przez niektóre osoby. Przede wszystkim te, które mają swobodny stosunek do powierzanych im zadań i obowiązków, o kombinatorach i drobnych złodziejaszkach już nie wspominając. Nagle odwoływane przez recepcjonistów rezerwacje, zmiany w wysokościach należności, brak gotówki w kasie? Przy pracy na NFHotel nic się nie ukryje.
Co, kto, kiedy i gdzie?
Taka wiedza zazwyczaj w zupełności wystarczy, żeby szybko wytropić ewentualne nieprawidłowości i wyciągnąć konsekwencje wobec osób odpowiedzialnych. W opisywanym oprogramowaniu dla personelu hotelowego każde działanie pozostawia trwały ślad. Ba, administrator bądź inna osoba zarządzająca całym obiektem ma dostęp do specjalnej zakładki, w której odnotowywane są akcje wymagające szczególnej uwagi - choćby te wymienione w akapicie powyżej. Jeśli gospodarz ma świadomość, co się z czego wzięło, po prostu to akceptuje i koniec historii. Sprawa robi się poważna, kiedy coś ewidentnie się nie zgadza. Parafrazując znane przysłowie: jeśli założenia nie zgadzają się z oprogramowaniem dla personelu hotelowego i faktami, to tym gorzej dla sprawcy rzeczonych faktów. Od szerokiego wachlarza kar dyscyplinarnych po sprawę w sądzie i oglądanie świata w kratkę.
Czas to pieniądz
Takie sytuacje wprawdzie zdarzają się dość rzadko… ale z NFHotel skończą się na dobre. Poza tym wzmiankowany system posiada o wiele więcej równie - a nawet bardziej - przydatnych funkcjonalności niż tylko “Wielkiego Brata” (akurat tutaj działającego pod nazwą “Wymagające akceptacji”). À propos usprawnienia codziennej pracy, najlepiej przytoczyć przykład mailingów. Oprogramowanie dla personelu hotelowego posiada moduł do wysyłania e-maili - a także SMSów - oparty na szablonach z kluczami, które automatycznie tworzą treść. Na podstawie danych z programu (imię i nazwisko, czas turnusu, kwota pozostała do zapłaty etc.) jak i elementów stałych, dodawanych przy pierwszej konfiguracji całego systemu (kompozycja wyglądu wizytówki, zdjęcie, mapka dojazdowa itp.) - wystarczy kliknąć i gotowe. A nie spędzać długie minuty i godziny na ręcznym uzupełnianiu wiadomości. Równie intrygująco prezentuje się kreator rezerwacji. Taki interaktywny, a przy tym błyskawiczny asystent recepcjonisty w oprogramowaniu dla personelu hotelowego powinien znacząco skrócić czas potrzebny na wyszukiwanie wolnych terminów oraz kalkulowanie ostatecznych cen dla różnych standardów. Niemal wszystko załatwi automat.
W internecie sprzedaje się samo
Logicznie rzecz biorąc program komputerowy stanowi zdecydowanie najlepsze narzędzie do tego, żeby należycie ogarnąć internetowe kanały sprzedaży. Po pierwsze: pokrewieństwo światów cyfrowych, zaś po drugie: szybkość działania maszyny w takich wirtualnych warunkach zawsze będzie o wiele lepszy od ludzi. Za sprawą porządnego oprogramowania dla personelu hotelowego można dać turystom możliwość swobodnego bukowania w sieci, a jednocześnie przestać przejmować się overbookingiem, porównywaniem danych z grafiku z extranetem i podobnymi sprawami. Channel manager gwarantuje błyskawiczną synchronizację informacji o dostępności i zajętości we wszystkich kanałach dystrybucji. Co się zaś tyczy sprzedaży bezpośredniej, najlepsza będzie własna strona internetowa. Formularze zapytań na witrynie www obiektów są mocno passe, od kiedy rezerwacje on-line są całodobowe i niezawodne. Z kompleksowym oprogramowaniem dla personelu hotelowego zazwyczaj można połączyć zintegrowany booking engine, który pozwoli szybko zbudować stosowny moduł i szybko umieścić go zarówno na główną stronę internetową, jak też na profile social media. Z facebookiem na czele.
NFHotel z całą pewnością należy do czołowych programów hotelowych na polskim rynku. Wyróżnia się przede wszystkim liczbą i jakością dostępnych funkcjonalności. Polski producent regularnie aktualizuje system w chmurze - uzyskanie nowości nie wymaga instalowania czegokolwiek czy dodatkowego dopłacania za najnowszą wersją. Oprogramowanie dla personelu hotelowego służy zarówno pracownikom, jak też osobom ze szczebla kierowniczego.

Wystartuj
Silnik rezerwacji
Booking engine
Zwiększ ilość rezerwacji bezpośrednich z silnikiem rezerwacji on-line na stronie www.
więcej rezerwacji
płatność on-line​​
na każdą stronę​​
sprzedaż przez Facebook​​
pełna synchronizacja z OTA​​
Czytaj więcej
Automatyzacja​
Channel manager​
Automatyczna synchronizacja z najważniejszymi portalami rezerwacyjnymi.
pełna synchronizacja z OTA​​
zwiększa ilość rezerwacji​
w pełni automatycznie​
brak pomyłek​​
pracuje 24h/7​​
Czytaj więcej

Program hotelowy

PMS
Kompleksowe zarządzanie obiektem w chmurze. Miej wszystko pod kontrolą - gdziekolwiek jesteś.
Powiadomienia e-mail, SMS
Wysyłanie potwierdzeń rezerwacji na e-mail, sms. Gotowe szablony po podaniu podstawowych informacji.​
Faktury
Faktury proforma, VAT. Faktury zaliczkowe, oraz końcowe. Dokumenty kasowe. Eksport pliku JPK.
Apartamenty - moduł zarządzania
Zarządzanie apartamentami, dostęp dla właścicieli, rozliczenia prowizji, analizy i raporty.
Sprzątanie
Raport sprzątania na dzień 1 kliknięciem, aplikacja mobilna dla serwisu sprzątającego.
Rezerwacje grupowe
Szybkie, intuicyjne rezerwowanie wielu pokoi jednocześnie. Grupowe potwierdzenia e-mail, sms.
Druki
Karta pobytu, regulamin, voucher, druki z danymi rezerwacji z możliwością załączania do e-mail.
Raporty
Raporty wyżywienia, przyjazdów/wyjazdów, sprzątania, oraz grafik rezerwacji.
Manager zadań
Przydzielanie zadań dla rezerwacji, życzenia specjalne gości. Delegowanie pracownikom.
Drukarki fiskalne
Obsługa drukarek: Posnet, Novitus, Elzab. Możesz drukować ze smartfona, będąc na wakacjach :)
Zamki
Obsługa zamków na karty, zamków na kody wysyłane w sms – idealne do apartamentów, obiektów bezobsługowych.
Płatności on-line, karty kredytowe
Błyskawiczne płatności on-line oraz kartami kredytowymi, automatyczne księgowanie wpłat.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
Zobacz pełną listę funkcjonalności
Korzystaj bez granic​
Chmurowe rozwiązanie pozwoli na dostęp z każdego miejsca na ziemi, z dowolnego urządzenia, dla nielimitowanej liczby użytkowników.
w recepcji​​
w biurze​
w domu​​
na zakupach
na wakacjach​
.. gdziekolwiek jesteś​
Bezobsługowa recepcja
Mobilność NFHotel pozwoli Ci na zarządzanie obiektem gdziekolwiek jesteś. Dzięki zautomatyzowaniu wielu pracochłonnych procesów wyręczy Cię w wielu zadaniach, dzięki czemu recepcja może działać bezobsługowo. Prosty i intuicyjny system ułatwi i usprawni pracę, spełniając najwyższe oczekiwania pracowników.
krok 1
Rezerwacja on-line​
Przyjęcie rezerwacji z silnika rezerwacji lub z kanału rezerwacji.
krok 2
Płatność​
Przyjęcie płatności on-line od gościa i zaksięgowanie jej w NFHotel.
krok 3
Potwierdzenie
Wysyłka potwierdzenia rezerwacji na e-mail + SMS, wraz z kodem do otwierania drzwi.
Dowiedz się więcej o bezobsługowej recepcji
Pytania i odpowiedzi
Czy mogę używać NFHotel na wielu urządzeniach?
Oczywiście. Program hotelowy NFHotel będzie działać na komputerze, tablecie czy smartfonie.
Ilu użytkowników może pracować jednocześnie?
Dowolna ilość. Każdy użytkownik ma osobny dostęp, dzięki czemu widzisz dokładnie, kto, co i kiedy wykonał.
 
nfhotel.pl
Hotelowe strony www​
Świetny PMS potrzebuje równie dobrej strony www.
Zadbamy o właściwe zaprezentowanie walorów Twojego obiektu.
cms
Strony oparte są o prosty w obsłudze panel zarządzania treścią.
rezerwacja on-line
W stronę wbudowany jest silnik rezerwacji on-line (booking engine).
ssl
Certyfikat SSL zapewni bezpieczeństwo odwiedzającym Twoją stronę.
większa sprzedaż
Silnik rezerwacji on-line na stronie to już standard - musisz go mieć aby sprzedawać więcej.
mobilna
Tworzone przez nas strony są w pełni responsywne.
szybka
Marzysz o super szybkiej stronie? Potrafimy zbudować stronę, która osiąga MOBILNIE wyniki nawet 100 na 100 możliwych punktów w Google PageSpeed Insights.
Czytaj więcej
Dołącz już dziś do zadowolonych klientów​
 • "Przejście na NFHotel z innego systemu to była dobra decyzja. Program zawsze dostępny, nowe możliwości są wdrażane chyba co tydzień. Klika ulepszeń pojawiło się na naszą prośbę. Co jest dla nas niezwykle ważne - zawsze można liczyć na pomoc techniczną."
  Laola SPA w Pobierowie
  Laola Spa
  Pobierowo
 • "Decyzja o wyborze systemu NFHotel była "strzałem w dziesiątkę". Program pozwolił nam zebrać wszystkie obiekty w jedną całość, aby integralnie nimi zarządzać, a ze względu na ich różnorodność, było to nie lada wyzwanie. Szeroki wachlarz możliwości tego narzędzia, bardzo pomaga nam w codziennej pracy, zarówno pod względem obsługi gości, jak rozliczeń finansowych dla właścicieli, czy współpracy z działem technicznym.
  System jest wciąż unowocześniany zgodnie z naszymi uwagami, wprowadzane są poprawki i ulepszenia. Dział pomocy technicznej nigdy nas nie zawiódł, działa błyskawicznie. Polecamy każdemu, kto szuka konkretnego narzędzia do prowadzenia obiektów branży turystycznej."
  Jantar Apartamenty w Kołobrzegu
  JANTAR apartamenty
  Kołobrzeg
 • "Pracę na systemie NFHotel rozpoczęliśmy już kilka lat temu, kiedy w naszej ofercie znajdowało się zaledwie 20 apartamentów. Dziś zarządzamy przeszło 140 lokalami, a NFHotel jest niezastąpionym narzędziem pracy. Z dumą obserwujemy dynamiczny rozwój firmy. NFHotel dostosowuje się do naszych potrzeb, nieustannie wdrażane są nowe funkcjonalności. Program jest łatwy i intuicyjny, zaspokoi nawet najbardziej wymagających. I co ważne, firma reaguje błyskawicznie na wszelkie sugestie czy zgłoszenia. Z dużą starannością otoczono nas opieką, dzięki której wysoko cenimy sobie współpracę. Gratulujemy świetnej organizacji pracy i profesjonalizmu."
  Apartamenty Wonder Home w Karpaczu
  Wonder Home
  Karpacz
 • "Szukaliśmy programu łatwego w obsłudze, intuicyjnego. I taki właśnie jest NFHotel. Użytkujemy go już ponad rok.
  Program zawsze dostępny, bardzo dobre wsparcie techniczne."
  Harmony House w Świnoujściu
  Harmony House
  Świnoujście
 • "Prostota i intuicyjność to główne atuty programu, dzięki nim można sprawnie zarządzać rezerwacjami grupowymi oraz generować różnego rodzaju raporty. Dodatkowym atutem jest wsparcie twórców. Z czystym sumieniem polecamy NFHotel."
  Soleil Resort & SPA w Rewalu
  Soleil Resort & SPA
  Rewal
 • "Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z NFHotel. Wysoka kultura osobista i kompetencje właściciela firmy.
  Bardzo dobry kontakt z pomocą techniczną i szybki czas reakcji. PMS i Chanel manager + Booking Engine działają bardzo dobrze i cały czas firma pracuje nad nowymi funkcjonalnościami.
  Dla mnie ważne jest, że NFHotel słucha potrzeb Hotelarza i co jest ważne firma rozumie i 'mówi językiem Hotelarza J'. NFHotel – to mój bardzo dobry wybór."
  Willa Sudety w Kudowie-Zdroju
  Willa Sudety
  Kudowa-Zdrój
Wystartuj
Skontaktuj sie z nami
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 534 516 556
info@nfhotel.pl
Pobierz aplikację
Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2022 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności
tabletrocketfunnel