Testuj 14 dni
za darmo
Dostępne na
iPhone, Mac
Android
Huawei
Komputery PCTechnologia jutra dostępna już dzisiaj
AI - Sztuczna inteligencja
Czy słyszałeś o ChatGPT?
NFHotel również korzysta z modeli dostarczanych od OpenAI, oferując tym samym sztuczną inteligencję, która będzie na co dzień pomagała Tobie w rozwijaniu biznesu.
przeszkoli Ciebie i pracowników, jak używać NFHotel
odpowie na Twoje pytania
rozwiąże problemy
Czytaj więcej Czytaj więcej 
Program hotelowy inny niż wszystkie​
NFHotel to kompleksowe narzędzie do prowadzenia obiektów noclegowych. Działa w chmurze, co pozwala na pracę z dowolnego miejsca na komputerach PC, Mac'ach, jak również na urządzeniach mobilnych. Booking engine, czyli silnik rezerwacji na stronie www, channel manager umożliwiający integrację z portalami rezerwacyjnymi, płatności on-line. To tylko niektóre z funkcjonalności NFHotel, które pozwolą Ci na automatyzację pracy i pozwolą na wyręczenie recepcji w wielu procesach, a w części obiektów zapewnią nawet recepcję bezobsługową.
Program hotelowy po polsku

Nauka języków obcych zawsze przyda - i z tym nikt nie zamierza polemizować. Natomiast konieczność korzystania z praktycznych narzędzi, w tym wysoce wyspecjalizowanych systemów komputerowych po angielsku tylko dlatego, że nie ma polskiej wersji albo sensownej bądź rodzimej alternatywy… To już zdecydowana przesada. Rodzimej branży turystycznej takie braki na szczęście nie dotyczą, program hotelowy po polsku będzie stosunkowo łatwo dostępny. Jednak które konkretnie oprogramowanie jest najbardziej godne polecenia?
Kiedyś w tym momencie zaczynały się schody, zażarte dyskusje i totalny mętlik w głowie osób, które miały podjąć jakże ważną decyzję o wdrożeniu dedykowanego hotelarzom rozwiązania informatycznego. Teraz wybór wydaje się być już znacznie prostszy. Z tego prostego względu, że NFHotel stał się praktycznie bezdyskusyjnie najlepszym programem hotelowym po polski. Tworzy go i rozwija polska firma NetFactory, a pod względem rozbudowania i liczby przydatnych funkcjonalności właściwie nie ma żadnej sensownej konkurencji. Jedni kuszą zaawansowanymi narzędziami do marketingu, inni zapewniają zwiększenie liczby klientów dzięki internetowym kanałom sprzedaży, są marki bazujące na funkcjach komputerowego kalendarza dla recepcjonistów. Tymczasem NFHotel dostarcza wszystkiego po trochu, systematycznie dodając nowe moduły i usprawniając to, co już przynosi cały szereg konkretnych korzyści.
Gwałtowna poprawa obłożenia na dzień dobry
Hotelarzom najbardziej zależy na jak największych zyskach - nie ma się co czarować, zresztą nic w tym zdrożnego. Dzięki programowi hotelowemu po polsku dostają wyjątkową sposobność, żeby w pełni wykorzystywać niesamowite wprost możliwości internetowych kanałów sprzedaży pokoi hotelowych. NFHotel posiada zintegrowany channel manager, który błyskawicznie zsynchronizuje informacje o pokojach aktualnie zajętych i dostępnych. Rzecz absolutnie niezbędna przy współpracy z booking.com i innymi serwisami OTA, z których usług korzysta z roku na rok coraz więcej internautów. Dlatego hotelarze w zasadzie nie mają innego wyjścia jak ogłaszać się na tego rodzaju portalach. Kolejnym niemal samoczynnie generującym zyski elementem w programie hotelowym po polsku będą rezerwacje online. To moduł dla stron internetowych, ale z równie dużym powodzeniem da się go uruchomić na profilach w mediach społecznościowych. Specjalistyczne określenie na taką automatyczną recepcję to booking engine.
Profesjonalne budowanie relacji z klientami
Świadomość, że stworzenie pozytywnie kojarzącej się marki potrafi zdziałać istne cuda w przyciąganiu dobrych i/lub nowych klientów staje się w rodzimej branży hotelarskiej coraz większa. Dawno już skończyły się czasy tworzenia szeroko pojmowanych działań reklamowych na zasadzie “mi się podoba, więc przypadnie do gustu innym”. Teraz marketing buduje się wielotorowo, na podstawie konkretnych informacji i fachowych analiz - po programie hotelowym po polsku należy oczekiwać, że dostarczy takich danych. A także wspomoże komunikację z klientami, w końcu mailing to jedno z podstawowych narzędzi. W systemie NFHotel użytkownicy mają bazę gromadzącą informacje o klientach i szereg generowanych na ich podstawie statystyk, do podejrzenia w niezwykle elastycznym module raportów. Z takiej perspektywy doskonale widać, jakich usprawnień należołoby dokonać w obiekcie i do jakich gości najlepiej skierować specjalne oferty, programy lojalnościowe itd. Poza tym program hotelowy po polsku ma wbudowany dział wysyłki e-maili i SMS-ów. Takie wiadomości nie tylko prezentują się korzystnie wizualnie (wygląd można w każdej chwili zedytować), ale też posiadają specjalne klucze, automatycznie zamieniane na spersonalizowaną treść. Zamiast ręcznego uzupełniania dziesiątek, setek czy tysięcy szablonów albo pisania bezosobowego - najwyżej pół minuty klikania.
Stale poszerzany wachlarz możliwości
Niewątpliwie wszystkie powyższe opcje prezentują się niezwykle kusząco, obiecując hotelarzom dobrą zmianę w jak najlepszym, apolitycznym wydaniu. A to tylko wierzchołek istnej góry lodowej funkcjonalności, jaką jest NFHotel. Używając programu hotelowego po polsku połapanie się we wszystkich możliwościach będzie proste, łatwe i przyjemne. Również dzięki czytelnej szacie graficznej. A to, że systematycznie pojawiają się rozmaite nowości, jest kolejnym wielkim plusem. Efekt tego wszystkiego będzie taki, że wystarczy wdrożyć jedno oprogramowanie - a do podstawowego, multizadaniowego grafiku hotelowego dobrać te z opcjonalnych modułów, które uzna się za przydatne lub wręcz niezbędne. Każdy może mieć taki program hotelowy po polsku, jaki sprawdzi się najefektywniej.
NFHotel to rozwiązanie znakomite w każdych warunkach. Od kameralnych ośrodków wczasowych i rodzinnych pensjonatów, przez małe i duże osiedla domków letniskowych, aż po luksusowe obiekty SPA&Wellness oraz sieci hoteli. Program hotelowy po polsku wydatnie pomoże tak zarządzającym obiektami noclegowymi, jak też personelowi na recepcji czy innych działach zatrudnienia. Sytuacja “win-win”, czysty zysk dla wszystkich zainteresowanych stron.

Wystartuj
Silnik rezerwacji
Booking Engine
Zwiększ ilość rezerwacji bezpośrednich z silnikiem rezerwacji on-line na stronie www.
więcej rezerwacji
płatność on-line​​
na każdą stronę​​
sprzedaż przez Facebook​​
pełna synchronizacja z OTA​​
Czytaj więcej
Automatyzacja​
Channel manager​
Automatyczna synchronizacja z najważniejszymi portalami rezerwacyjnymi.
pełna synchronizacja z OTA​​
zwiększa ilość rezerwacji​
w pełni automatycznie​
brak pomyłek​​
pracuje 24h/7​​
Czytaj więcej

Program hotelowy

PMS
Kompleksowe zarządzanie obiektem w chmurze. Miej wszystko pod kontrolą - gdziekolwiek jesteś.
Powiadomienia e-mail, SMS
Wysyłanie potwierdzeń rezerwacji na e-mail, sms. Gotowe szablony po podaniu podstawowych informacji.​
Faktury
Faktury proforma, VAT. Faktury zaliczkowe, oraz końcowe. Dokumenty kasowe. Eksport pliku JPK.
Apartamenty - moduł zarządzania
Zarządzanie apartamentami, dostęp dla właścicieli, rozliczenia prowizji, analizy i raporty.
Sprzątanie
Raport sprzątania na dzień 1 kliknięciem, aplikacja mobilna dla serwisu sprzątającego.
Rezerwacje grupowe
Szybkie, intuicyjne rezerwowanie wielu pokoi jednocześnie. Grupowe potwierdzenia e-mail, sms.
Druki
Karta pobytu, regulamin, voucher, druki z danymi rezerwacji z możliwością załączania do e-mail.
Raporty
Raporty wyżywienia, przyjazdów/wyjazdów, sprzątania, oraz grafik rezerwacji.
Manager zadań
Przydzielanie zadań dla rezerwacji, życzenia specjalne gości. Delegowanie pracownikom.
Drukarki fiskalne
Obsługa drukarek: Posnet, Novitus, Elzab. Możesz drukować ze smartfona, będąc na wakacjach :)
Zamki
Obsługa zamków na karty, zamków na kody wysyłane w sms – idealne do apartamentów, obiektów bezobsługowych.
Płatności on-line, karty kredytowe
Błyskawiczne płatności on-line oraz kartami kredytowymi, automatyczne księgowanie wpłat.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
Zobacz pełną listę funkcjonalności
Korzystaj bez granic​
Chmurowe rozwiązanie pozwoli na dostęp z każdego miejsca na ziemi, z dowolnego urządzenia, dla nielimitowanej liczby użytkowników.
w recepcji​​
w biurze​
w domu​​
na zakupach
na wakacjach​
.. gdziekolwiek jesteś​
Bezobsługowa recepcja
Mobilność NFHotel pozwoli Ci na zarządzanie obiektem gdziekolwiek jesteś. Dzięki zautomatyzowaniu wielu pracochłonnych procesów wyręczy Cię w wielu zadaniach, dzięki czemu recepcja może działać bezobsługowo. Prosty i intuicyjny system ułatwi i usprawni pracę, spełniając najwyższe oczekiwania pracowników.
krok 1
Rezerwacja on-line​
Przyjęcie rezerwacji z silnika rezerwacji lub z kanału rezerwacji.
krok 2
Płatność​
Przyjęcie płatności on-line od gościa i zaksięgowanie jej w NFHotel.
krok 3
Potwierdzenie
Wysyłka potwierdzenia rezerwacji na e-mail + SMS, wraz z kodem do otwierania drzwi.
Dowiedz się więcej o bezobsługowej recepcji
Pytania i odpowiedzi
Czy mogę używać NFHotel na wielu urządzeniach?
Oczywiście. Program hotelowy NFHotel będzie działać na komputerze, tablecie czy smartfonie.
Ilu użytkowników może pracować jednocześnie?
Dowolna ilość. Każdy użytkownik ma osobny dostęp, dzięki czemu widzisz dokładnie, kto, co i kiedy wykonał.
 
nfhotel.pl
Hotelowe strony www​
Świetny PMS potrzebuje równie dobrej strony www.
Zadbamy o właściwe zaprezentowanie walorów Twojego obiektu.
cms
Strony oparte są o prosty w obsłudze panel zarządzania treścią.
rezerwacja on-line
W stronę wbudowany jest silnik rezerwacji on-line (booking engine).
ssl
Certyfikat SSL zapewni bezpieczeństwo odwiedzającym Twoją stronę.
większa sprzedaż
Silnik rezerwacji on-line na stronie to już standard - musisz go mieć aby sprzedawać więcej.
mobilna
Tworzone przez nas strony są w pełni responsywne.
szybka
Marzysz o super szybkiej stronie? Potrafimy zbudować stronę, która osiąga MOBILNIE wyniki nawet 100 na 100 możliwych punktów w Google PageSpeed Insights.
Czytaj więcej
Skontaktuj sie z nami
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 534 202 070
info@nfhotel.pl
Pobierz aplikację
Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2024 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności
homeapartmentenvelopeeyelicenseuserstagphone-handsetphonetabletlaptop-phonechart-barsdiamondrocketearthsmilealarmclockcrossmenucross-circlelayersfunnel