Jedna aplikacja, moc możliwości
NFHotel to aplikacja dla branży noclegowej, skupiająca pracę obiektu w jednym miejscu. Łatwa w obsłudze, dostępna na każdym urządzeniu, z każdego miejsca na ziemi. By zaoszczędzić Twój czas i zwiększyć zyski!
Załóż konto
za darmo
na zawsze
Dostępne na
iPhone, Mac
Android
Huawei
Komputery PC
Zwiększaj liczbę rezerwacji
Maksymalizuj zyski
Channel Manager
Booking Engine
Asystent Rezerwacji
Zdobywaj rezerwacje z różnych portali
Zaprezentuj swój obiekt jak największej liczbie Gości. Kontroluj dostępność i ceny, bez logowania do portali. Udostępniaj wszystkie terminy i pokoje na Booking’u, AirBNB, czy własnej stronie internetowej, bez ryzyka zdublowania rezerwacji.
jeden kalendarz - koniec z logowaniem do kilku portali
plany cenowe - jeden dla wszystkich lub wiele
najpopularniejsze portale - doradzimy, gdzie warto być
Czytaj więcej 
Zwiększ liczbę rezerwacji
Pozwól Gościom na rezerwację na Twojej stronie internetowej. W każdej chwili, na każdym urządzeniu. Niech Twoja strona sprzedaje rezerwacje, omijając dużą prowizję dla pośredników. Rezerwacja doda się automatycznie na kalendarz NFHotel. Niech rezerwacje robią się same!
Twój wirtualny recepcjonista, który pracuje 24/7
Błyskawiczne płatności online - dla większej ilości potwierdzonych rezerwacji
Automatyczne e-maile i sms do Gości - dla oszczędności czasu
Czytaj więcej 
booking-engine
Rezerwacja w minutę
Przewracanie kartek kalendarza, aby znaleźć wolny w danym terminie? Nie, gdy masz NFHotel! 
Asystent rezerwacji to narzędzie, w którym wybierasz datę i ilość osób, a system pokaże wolne pokoje. Recepcjonista może się skupić na obsłudze gościa.
ekspresowe tworzenie nowych rezerwacji
szybko sprawdzisz wolny pokój i cenę
automatyczne przeliczenie ceny pobytu
Czytaj więcej 
Program hotelowy inny niż wszystkie​
NFHotel to kompleksowe narzędzie do prowadzenia obiektów noclegowych. Działa w chmurze, co pozwala na pracę z dowolnego miejsca na komputerach PC, Mac'ach, jak również na urządzeniach mobilnych. Booking engine, czyli silnik rezerwacji na stronie www, channel manager umożliwiający integrację z portalami rezerwacyjnymi, płatności on-line. To tylko niektóre z funkcjonalności NFHotel, które pozwolą Ci na automatyzację pracy i pozwolą na wyręczenie recepcji w wielu procesach, a w części obiektów zapewnią nawet recepcję bezobsługową.
Program dla personelu hotelowego

Zwiększanie efektywności pracy stanowi niebywale istotny, a przy tym stosunkowo mocno drażliwy temat. Stwierdzenie kierownika obiektu turystycznego, że pracownicy są za mało wydajni i muszą się poprawić, może przynieść skutki odwrotne od zamierzonych. Motywowanie stricte finansowe też nie działa proporcjonalnie, że 33% podwyżki automatycznie przełoży się na wzrost efektywności o tą jedną trzecią. Dlatego warto wprowadzać pozytywne zmiany w organizację i kulturę pracy, zapewnić odpowiednie narzędzia - takie jak specjalistyczny program dla personelu hotelowego.
Oczywiście komputer nie zastąpi całkowicie ludzi - a w każdym razie nie we wszystkich obszarach funkcjonowania obiektu hotelarskiego - ale wiele codziennych, prozaicznych wydawałoby się rzeczy przeniesie w zupełnie nowy wymiar. Tyczy się to również działań stricte sprzedażowych, które mają bezpośrednie przełożenie na przychody i zyski. Wystarczy wspomnieć tylko o kuszących możliwościach, jakie dają internetowe kanały sprzedaży pokoi hotelowych. Dzięki programowi dla personelu hotelowego praktycznie całą obsługę klientów przychodzących z sieci da się całkowicie oddelegować na maszynę. A skoro tak, można śmiało udostępnić cały obiekt w internecie. Bez obaw o to, że recepcjoniści zabukują pokój zajęty przez jakiegoś internautę, gdyż nie zauważą nowej rezerwacji na grafiku.
Tylko pewne i sprawdzone informacje
Zaufanym przekaźnikiem danych o dostępności i zajętości w dedykowanym oprogramowaniu będzie channel manager. Naturalnie im szybszy, tym lepszy - niektórzy za dobry wynik prędkości przesłania informacji o nowych rezerwacjach wciąż uważają jedną minutę… tyle że w programie dla personelu hotelowego od polskiej firmy NetFactory normą są rezultaty na poziomie dosłownie paru, maksymalnie 12 sekund. Cały “fenomen” najlepiej wytłumaczyć na przykładzie integracji z Booking.com, bodaj największym na ten moment serwisem turystycznym. Od początku 2018 roku połączenie działa na tej zasadzie, że to system hotelarski odpytuje portal o rezerwacje i modyfikacje. I jeśli dla danego obiektu pojawiło się coś nowego, po chwili otrzymuje stosowną paczkę danych. O ile większość programów dla personelu hotelowego częstotliwość takich zapytań ustala maksymalnie raz na pół minuty, w NFHotel stabilnie funkcjonuje odpytywanie bookingu co sekundę. Cóż, kwestia umiejętnego wykorzystania najnowszych technologii programistycznych oraz zaplecza technologicznego - na mocy obliczeniowej serwerów nie ma co oszczędzać.
OTA na własny użytek
Rzecz jasna serwisy do bukowania przyciągają o wiele więcej użytkowników niż witryny internetowe pojedynczych obiektów noclegowych. Tyle że również taka strona www może pozyskiwać gości - bezpośrednio, a więc koszt pozyskania klienta w tej metodzie będzie odczuwalnie niższy. Program dla personelu hotelowego może w tym wydatnie pomóc. Byleby tylko miał wbudowany booking engine, czyli zintegrowane z grafikiem rezerwacje on-line. Niebywale wygodne dla wszystkich zainteresowanych turystów i hotelarza. Przede wszystkim dlatego, że mogą pracować pełną parą przez cały czas, dosłownie 24 godziny na dobę. Klient wskazuje interesujące go daty przyjazdu i wyjazdu, a następnie dodaje liczbę oraz grupy wiekowe potencjalnych uczestników turnusu. Na tej podstawie system wyświetli dostępne pokoje (jeśli takie będą) wraz z przeliczonymi cenami. Z programem dla personelu hotelowego otrzymuje się zwykle kompleksowe narzędzie. Takie, które pozwoli też dobrać wyżywienie, specjalny pakiet na wyjątkową okoliczność. A następnie pozwoli na dokonanie płatności on-line i automatycznie wyśle wszelkie niezbędne e-maile z potwierdzeniami, szczegółowymi danymi obiektu etc. Krótko rzecz ujmując: full service.
Przyjemniejsza praca recepcjonistów i pozostałych pracowników
O lepszej sprzedaży dzięki dedykowanemu oprogramowaniu było już aż nadto - pora pokazać parę elementów pomocnych w organizacji i codziennej pracy. Program dla personelu hotelowego potrafi o wiele więcej niż tylko zastąpić papierowy kalendarz i notatki do panowania nad rezerwacjami. I tak na przykładach z NFHotel komunikator pozwala wymieniać się uwagami i poleceniami, z zachowaniem “historii korespondencji”. Legenda kolorystyczna i specjalne ikony pozwalają szybko zorientować się w statusie poszczególnych rezerwacji, życzeniach klientów, wykupionych pakietach etc. Z kolei szablony e-mail z kluczami personalizującymi treść na dane konkretnego gościa sprawiają, że mailing sprowadza się do jednorazowego stworzenia schematu wiadomości na wymyśloną okazję, a potem już do kilku kliknięć. Parę pierwszych szablonów otrzymuje się w pakiecie z początkową konfiguracją programu dla personelu hotelowego, m.in. potwierdzenia rezerwacji czy informacje o zaksięgowaniu wpłaty.
NFHotel posiada o jeszcze więcej przydatnych modułów, dotykających wszystkich aspektów funkcjonowania obiektu hotelarskiego. Finansów, sprzedaży, marketingu, wyżywienia, porządków… A gdyby tego było mało, to regularnie pojawiają się aktualizacje, od drobnych szlifów i udogodnień po zupełnie nowe, bardzo praktyczne moduły. Tak naprawdę NFHotel to bezkonkurencyjny program dla personelu hotelowego, gwarantujący sporo rozmaitych korzyści.

Wystartuj
Silnik rezerwacji
Booking Engine
Zwiększ ilość rezerwacji bezpośrednich z silnikiem rezerwacji on-line na stronie www.
więcej rezerwacji
płatność on-line​​
na każdą stronę​​
sprzedaż przez Facebook​​
pełna synchronizacja z OTA​​
Czytaj więcej
Automatyzacja​
Channel manager​
Automatyczna synchronizacja z najważniejszymi portalami rezerwacyjnymi.
pełna synchronizacja z OTA​​
zwiększa ilość rezerwacji​
w pełni automatycznie​
brak pomyłek​​
pracuje 24h/7​​
Czytaj więcej

Program hotelowy

PMS
Kompleksowe zarządzanie obiektem w chmurze. Miej wszystko pod kontrolą - gdziekolwiek jesteś.
Powiadomienia e-mail, SMS
Wysyłanie potwierdzeń rezerwacji na e-mail, sms. Gotowe szablony po podaniu podstawowych informacji.​
Faktury
Faktury proforma, VAT. Faktury zaliczkowe, oraz końcowe. Dokumenty kasowe. Eksport pliku JPK.
Apartamenty - moduł zarządzania
Zarządzanie apartamentami, dostęp dla właścicieli, rozliczenia prowizji, analizy i raporty.
Sprzątanie
Raport sprzątania na dzień 1 kliknięciem, aplikacja mobilna dla serwisu sprzątającego.
Rezerwacje grupowe
Szybkie, intuicyjne rezerwowanie wielu pokoi jednocześnie. Grupowe potwierdzenia e-mail, sms.
Druki
Karta pobytu, regulamin, voucher, druki z danymi rezerwacji z możliwością załączania do e-mail.
Raporty
Raporty wyżywienia, przyjazdów/wyjazdów, sprzątania, oraz grafik rezerwacji.
Manager zadań
Przydzielanie zadań dla rezerwacji, życzenia specjalne gości. Delegowanie pracownikom.
Drukarki fiskalne
Obsługa drukarek: Posnet, Novitus, Elzab. Możesz drukować ze smartfona, będąc na wakacjach :)
Zamki
Obsługa zamków na karty, zamków na kody wysyłane w sms – idealne do apartamentów, obiektów bezobsługowych.
Płatności on-line, karty kredytowe
Błyskawiczne płatności on-line oraz kartami kredytowymi, automatyczne księgowanie wpłat.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
Zobacz pełną listę funkcjonalności
Korzystaj bez granic​
Chmurowe rozwiązanie pozwoli na dostęp z każdego miejsca na ziemi, z dowolnego urządzenia, dla nielimitowanej liczby użytkowników.
w recepcji​​
w biurze​
w domu​​
na zakupach
na wakacjach​
.. gdziekolwiek jesteś​
Bezobsługowa recepcja
Mobilność NFHotel pozwoli Ci na zarządzanie obiektem gdziekolwiek jesteś. Dzięki zautomatyzowaniu wielu pracochłonnych procesów wyręczy Cię w wielu zadaniach, dzięki czemu recepcja może działać bezobsługowo. Prosty i intuicyjny system ułatwi i usprawni pracę, spełniając najwyższe oczekiwania pracowników.
krok 1
Rezerwacja on-line​
Przyjęcie rezerwacji z silnika rezerwacji lub z kanału rezerwacji.
krok 2
Płatność​
Przyjęcie płatności on-line od gościa i zaksięgowanie jej w NFHotel.
krok 3
Potwierdzenie
Wysyłka potwierdzenia rezerwacji na e-mail + SMS, wraz z kodem do otwierania drzwi.
Dowiedz się więcej o bezobsługowej recepcji
Pytania i odpowiedzi
Czy mogę używać NFHotel na wielu urządzeniach?
Oczywiście. Program hotelowy NFHotel będzie działać na komputerze, tablecie czy smartfonie.
Ilu użytkowników może pracować jednocześnie?
Dowolna ilość. Każdy użytkownik ma osobny dostęp, dzięki czemu widzisz dokładnie, kto, co i kiedy wykonał.
 
nfhotel.pl
Hotelowe strony www​
Świetny PMS potrzebuje równie dobrej strony www.
Zadbamy o właściwe zaprezentowanie walorów Twojego obiektu.
cms
Strony oparte są o prosty w obsłudze panel zarządzania treścią.
rezerwacja on-line
W stronę wbudowany jest silnik rezerwacji on-line (booking engine).
ssl
Certyfikat SSL zapewni bezpieczeństwo odwiedzającym Twoją stronę.
większa sprzedaż
Silnik rezerwacji on-line na stronie to już standard - musisz go mieć aby sprzedawać więcej.
mobilna
Tworzone przez nas strony są w pełni responsywne.
szybka
Marzysz o super szybkiej stronie? Potrafimy zbudować stronę, która osiąga MOBILNIE wyniki nawet 100 na 100 możliwych punktów w Google PageSpeed Insights.
Czytaj więcej
Skontaktuj sie z nami
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 534 202 070
info@nfhotel.pl
Pobierz aplikację
Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2022 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności
homeapartmentenvelopelicenseusersphone-handsetphonetabletlaptop-phonechart-barsdiamondrocketearthalarmcrossmenucross-circlelayersfunnel