Wypróbuj za darmo
NFHotel to wyjątkowy
 • PMS
 • Booking Engine
 • Channel Manager
Przenieś się w inny wymiar hotelarstwa
NFHotel to cała praca obiektu w jednym miejscu: rezerwacje, channel manager, booking engine, płatności on-line, faktury i wiele, wiele więcej. A to wszystko w jednej aplikacji
iPhone, Mac
Android
Huawei
Komputery PC
Wystartuj
Program hotelowy inny niż wszystkie​
NFHotel to kompleksowe narzędzie do prowadzenia obiektów noclegowych. Działa w chmurze, co pozwala na pracę z dowolnego miejsca na komputerach PC, Mac'ach, jak również na urządzeniach mobilnych. Booking engine, czyli silnik rezerwacji na stronie www, channel manager umożliwiający integrację z portalami rezerwacyjnymi, płatności on-line. To tylko niektóre z funkcjonalności NFHotel, które pozwolą Ci na automatyzację pracy i pozwolą na wyręczenie recepcji w wielu procesach, a w części obiektów zapewnią nawet recepcję bezobsługową.
Najszybszy program hotelowy

Dla hotelarzy z całą pewnością optymalne rozwiązanie. Rzecz jasna najszybszy program hotelowy powinien działać sprawnie i efektywnie w wielu różnych aspektach. Od dobrego funkcjonowania od strony technicznej, najlepiej na każdym typie sprzętu (od komputerów stacjonarnych po urządzenia mobilne), aż po czas wykonywania wszelkich operacji. Zarówno przez samo oprogramowanie, jak też w połączonych z nim systemach. W epoce internetu bez szeroko pojmowanej synchronizacji i kompatybilności różnych rozwiązań ani rusz.
Naturalnie mamy ambicje, żeby NFHotel stał się bezdyskusyjnie najszybszym programem hotelowym. Najpierw na polskim rynku usług biznesowych dla branży turystycznej, a w bliżej nieokreślonej przyszłości nawet w skali globalnej. O planach podboju świata przez NetFactory może jednak innym razem, wróćmy na ziemię i codziennych spraw, które zaprzątają głowę prawdopodobnie wszystkich hotelarzy. Na przykład takie OTA. W ten enigmatyczny sposób zwykło się określać internetowe portale rezerwacyjne (między innymi), które z roku na rok generują coraz większą część ruchu turystycznego.
Jedna recepcja stacjonarna i całe mnóstwo wirtualnych
Pojawienie się całkowicie usieciowionych kanałów dystrybucji miejsc w pokojach i apartamentach praktycznie wywróciło do góry nogami myślenie o tzw. sprzedaży w branży turystycznej. Posiadanie jak najszybszego programu hotelowego stanowi absolutną konieczność, żeby porządnie obsługiwać zarówno klientów dzwoniących na telefon w recepcji, jak też tych korzystających z internetowego bukowania. Wszystko rozbija się o ewentualność nałożenia się na siebie rezerwacji z różnych źródeł, co fachowo nazywa się overbookingiem. Pół biedy, jeśli da się kogoś gdzieś przenieść. Cóż jednak począć, kiedy wszystko jest zajęte, a do ostatniego pokoju przyjechały trzy rodziny? Z takich sytuacji nie ma dobrego wyjścia. Jednak tego rodzaju nigdy nie występują tam, gdzie w najszybszym programie hotelowym działa moduł channel managera. Ten element oprogramowania automatycznie synchronizuje dostępność na grafiku i w połączonych kanałach. Rzecz jasna im szybciej, tym lepiej. Dlatego też CM NFHotel zapytania do booking.com (OTA z największą liczbą unikalnych użytkowników) o nowe rezerwacje i modyfikacje wysyła co sekundę.
Bezpośrednie pozyskiwanie klientów
Serwisy turystyczne swoją drogą, ale przecież każdy hotelarz chciałby, żeby jak najwięcej osób przyjeżdżało do obiektu bez udziału pobierających po kilkanaście procent prowizji. Tutaj najszybszy program hotelowy może zaoferować booking engine, czyli zewnętrzny moduł do rezerwacji online na strony internetowe. Umieszczenie takiego elementu to technicznie rzecz biorąc prościzna, wystarczy nieco wzbogacić kod witryny www i gotowe. Rezerwacje online z powodzeniem da się rozkręcić zarówno na stronie danego obiektu, jak i w mediach społecznościowych. Całość jest oczywiście integralną częścią głównego systemu, a zatem nie występują żadne opóźnienia w przekazywaniu danych o dostępności. Po najszybszym programie hotelowym należałoby oczekiwać, że dokonanie rezerwacji z booking engine’u zajmie potencjalnemu klientowi niewiele czasu. Dlatego cały proces musi być prosty, logiczny i intuicyjny. Dokładnie tak, jak w NFHotel.
Wejście na wyższe obroty
To samo tyczy się pracy recepcjonistów. Z tego względu oprogramowanie NetFactory posiada kreator-asystenta, który przyspiesza wyszukiwanie wolnych terminów i pokoi. Działa w zasadzie identycznie jak booking engine. A to dopiero początek przydatnych dla personelu oraz zarządców modułów najszybszego programu hotelowego, które gwarantują naprawdę dobrą zmianę w organizacji codziennej pracy. Kolejną niezwykle ciekawą rzeczą będzie wysyłka e-maili. Brak konieczności dodatkowego logowania się do poczty to oczywiście dobra rzecz, ale jeszcze lepsze są gotowe szablony (z możliwością łatwego tworzenia nowych wzorów). A to dzięki specjalnym kluczom, które na podstawie danych z bazy same uzupełniają treść o stosowne informacje o rezerwacjach, kliencie itd. I to w wielu językach, początkowo po polsku, angielsku i niemiecku. Z najszybszym programem hotelowym wysyłkę niezbędnych klientom maili - potwierdzeń rezerwacji, wpłynięcia pieniędzy na konto, podziękowań po pobycie etc. - da się znacząco skrócić. Z kilkunastu minut do nawet 4 kliknięć.
NFHotel to sprawne, a na dodatek cały czas rozbudowywane i optymalizowane narzędzie. System działa w chmurze, aktualizacje nie obciążają łączy użytkowników, o bezpieczeństwo danych i serwerów dba firma o światowej renomie, a oprogramowanie uruchomi się na wszystkim, co ma przeglądarkę internetową. Najszybszy program hotelowy to inwestycja jeszcze lepsza i pewniejsza niż lokata w szwajcarskim banku.

Wystartuj
Silnik rezerwacji
Booking engine
Zwiększ ilość rezerwacji bezpośrednich z silnikiem rezerwacji on-line na stronie www.
więcej rezerwacji
płatność on-line​​
na każdą stronę​​
sprzedaż przez Facebook​​
pełna synchronizacja z OTA​​
Czytaj więcej
Automatyzacja​
Channel manager​
Automatyczna synchronizacja z najważniejszymi portalami rezerwacyjnymi.
pełna synchronizacja z OTA​​
zwiększa ilość rezerwacji​
w pełni automatycznie​
brak pomyłek​​
pracuje 24h/7​​
Czytaj więcej

Program hotelowy

PMS
Kompleksowe zarządzanie obiektem w chmurze. Miej wszystko pod kontrolą - gdziekolwiek jesteś.
Powiadomienia e-mail, SMS
Wysyłanie potwierdzeń rezerwacji na e-mail, sms. Gotowe szablony po podaniu podstawowych informacji.​
Faktury
Faktury proforma, VAT. Faktury zaliczkowe, oraz końcowe. Dokumenty kasowe. Eksport pliku JPK.
Apartamenty - moduł zarządzania
Zarządzanie apartamentami, dostęp dla właścicieli, rozliczenia prowizji, analizy i raporty.
Sprzątanie
Raport sprzątania na dzień 1 kliknięciem, aplikacja mobilna dla serwisu sprzątającego.
Rezerwacje grupowe
Szybkie, intuicyjne rezerwowanie wielu pokoi jednocześnie. Grupowe potwierdzenia e-mail, sms.
Druki
Karta pobytu, regulamin, voucher, druki z danymi rezerwacji z możliwością załączania do e-mail.
Raporty
Raporty wyżywienia, przyjazdów/wyjazdów, sprzątania, oraz grafik rezerwacji.
Manager zadań
Przydzielanie zadań dla rezerwacji, życzenia specjalne gości. Delegowanie pracownikom.
Drukarki fiskalne
Obsługa drukarek: Posnet, Novitus, Elzab. Możesz drukować ze smartfona, będąc na wakacjach :)
Zamki
Obsługa zamków na karty, zamków na kody wysyłane w sms – idealne do apartamentów, obiektów bezobsługowych.
Płatności on-line, karty kredytowe
Błyskawiczne płatności on-line oraz kartami kredytowymi, automatyczne księgowanie wpłat.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
Zobacz pełną listę funkcjonalności
Korzystaj bez granic​
Chmurowe rozwiązanie pozwoli na dostęp z każdego miejsca na ziemi, z dowolnego urządzenia, dla nielimitowanej liczby użytkowników.
w recepcji​​
w biurze​
w domu​​
na zakupach
na wakacjach​
.. gdziekolwiek jesteś​
Bezobsługowa recepcja
Mobilność NFHotel pozwoli Ci na zarządzanie obiektem gdziekolwiek jesteś. Dzięki zautomatyzowaniu wielu pracochłonnych procesów wyręczy Cię w wielu zadaniach, dzięki czemu recepcja może działać bezobsługowo. Prosty i intuicyjny system ułatwi i usprawni pracę, spełniając najwyższe oczekiwania pracowników.
krok 1
Rezerwacja on-line​
Przyjęcie rezerwacji z silnika rezerwacji lub z kanału rezerwacji.
krok 2
Płatność​
Przyjęcie płatności on-line od gościa i zaksięgowanie jej w NFHotel.
krok 3
Potwierdzenie
Wysyłka potwierdzenia rezerwacji na e-mail + SMS, wraz z kodem do otwierania drzwi.
Dowiedz się więcej o bezobsługowej recepcji
Pytania i odpowiedzi
Czy mogę używać NFHotel na wielu urządzeniach?
Oczywiście. Program hotelowy NFHotel będzie działać na komputerze, tablecie czy smartfonie.
Ilu użytkowników może pracować jednocześnie?
Dowolna ilość. Każdy użytkownik ma osobny dostęp, dzięki czemu widzisz dokładnie, kto, co i kiedy wykonał.
 
nfhotel.pl
Hotelowe strony www​
Świetny PMS potrzebuje równie dobrej strony www.
Zadbamy o właściwe zaprezentowanie walorów Twojego obiektu.
cms
Strony oparte są o prosty w obsłudze panel zarządzania treścią.
rezerwacja on-line
W stronę wbudowany jest silnik rezerwacji on-line (booking engine).
ssl
Certyfikat SSL zapewni bezpieczeństwo odwiedzającym Twoją stronę.
większa sprzedaż
Silnik rezerwacji on-line na stronie to już standard - musisz go mieć aby sprzedawać więcej.
mobilna
Tworzone przez nas strony są w pełni responsywne.
szybka
Marzysz o super szybkiej stronie? Potrafimy zbudować stronę, która osiąga MOBILNIE wyniki nawet 100 na 100 możliwych punktów w Google PageSpeed Insights.
Czytaj więcej
Dołącz już dziś do zadowolonych klientów​
 • "Przejście na NFHotel z innego systemu to była dobra decyzja. Program zawsze dostępny, nowe możliwości są wdrażane chyba co tydzień. Klika ulepszeń pojawiło się na naszą prośbę. Co jest dla nas niezwykle ważne - zawsze można liczyć na pomoc techniczną."
  Laola SPA w Pobierowie
  Laola Spa
  Pobierowo
 • "Decyzja o wyborze systemu NFHotel była "strzałem w dziesiątkę". Program pozwolił nam zebrać wszystkie obiekty w jedną całość, aby integralnie nimi zarządzać, a ze względu na ich różnorodność, było to nie lada wyzwanie. Szeroki wachlarz możliwości tego narzędzia, bardzo pomaga nam w codziennej pracy, zarówno pod względem obsługi gości, jak rozliczeń finansowych dla właścicieli, czy współpracy z działem technicznym.
  System jest wciąż unowocześniany zgodnie z naszymi uwagami, wprowadzane są poprawki i ulepszenia. Dział pomocy technicznej nigdy nas nie zawiódł, działa błyskawicznie. Polecamy każdemu, kto szuka konkretnego narzędzia do prowadzenia obiektów branży turystycznej."
  Jantar Apartamenty w Kołobrzegu
  JANTAR apartamenty
  Kołobrzeg
 • "Pracę na systemie NFHotel rozpoczęliśmy już kilka lat temu, kiedy w naszej ofercie znajdowało się zaledwie 20 apartamentów. Dziś zarządzamy przeszło 140 lokalami, a NFHotel jest niezastąpionym narzędziem pracy. Z dumą obserwujemy dynamiczny rozwój firmy. NFHotel dostosowuje się do naszych potrzeb, nieustannie wdrażane są nowe funkcjonalności. Program jest łatwy i intuicyjny, zaspokoi nawet najbardziej wymagających. I co ważne, firma reaguje błyskawicznie na wszelkie sugestie czy zgłoszenia. Z dużą starannością otoczono nas opieką, dzięki której wysoko cenimy sobie współpracę. Gratulujemy świetnej organizacji pracy i profesjonalizmu."
  Apartamenty Wonder Home w Karpaczu
  Wonder Home
  Karpacz
 • "Szukaliśmy programu łatwego w obsłudze, intuicyjnego. I taki właśnie jest NFHotel. Użytkujemy go już ponad rok.
  Program zawsze dostępny, bardzo dobre wsparcie techniczne."
  Harmony House w Świnoujściu
  Harmony House
  Świnoujście
 • "Prostota i intuicyjność to główne atuty programu, dzięki nim można sprawnie zarządzać rezerwacjami grupowymi oraz generować różnego rodzaju raporty. Dodatkowym atutem jest wsparcie twórców. Z czystym sumieniem polecamy NFHotel."
  Soleil Resort & SPA w Rewalu
  Soleil Resort & SPA
  Rewal
 • "Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z NFHotel. Wysoka kultura osobista i kompetencje właściciela firmy.
  Bardzo dobry kontakt z pomocą techniczną i szybki czas reakcji. PMS i Chanel manager + Booking Engine działają bardzo dobrze i cały czas firma pracuje nad nowymi funkcjonalnościami.
  Dla mnie ważne jest, że NFHotel słucha potrzeb Hotelarza i co jest ważne firma rozumie i 'mówi językiem Hotelarza J'. NFHotel – to mój bardzo dobry wybór."
  Willa Sudety w Kudowie-Zdroju
  Willa Sudety
  Kudowa-Zdrój
Wystartuj
Skontaktuj sie z nami
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 534 516 556
info@nfhotel.pl
Pobierz aplikację
Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2022 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności
tabletrocketfunnel