Wypróbuj za darmo

Natychmiastowe płatności
on-line, kartą kredytową i BLIKiem

Błyskawiczne płatności on-line to funkcjonalność, którą możesz bardzo szybko zintegrować z NFHotel. Połączenie z Przelewy24 zapewnia szybkie, wygodne i bezpieczne płatności dla Twoich gości.

Klienci będą mogli zapłacić szybkim przelewem internetowym  nie tylko za rezerwacje robione przez booking engine (rezerwacja on-line na Twojej stronie www, Facebook'u), ale również przez rezerwacje dokonywane przez recepcjonistów.

Błyskawiczne płatności to nie tylko wygoda dla klientów, ale również pewność dla Ciebie, że rezerwacja jest potwierdzona.
Płatności on-line w hotelu

W dużym skrócie

Błyskawiczne płatności on-line to funkcjonalność, którą możesz bardzo szybko zintegrować z NFHotel. Połączenie z Przelewy24 zapewnia szybkie, wygodne i bezpieczne płatności dla Twoich klientów.

Klienci będą mogli zapłacić on-line nie tylko za rezerwacje robione przez booking engine (rezerwacja on-line na Twojej stronie www, Facebook'u), ale również przez rezerwacje dokonywane przez recepcjonistów.

Błyskawiczne płatności to nie tylko wygoda dla klientów, ale również pewność dla Ciebie że rezerwacja jest potwierdzona.

Jak działają płatności on-line

W potwierdzeniu rezerwacji wysyłanym do klienta umieszczony jest przycisk płatności, po którego kliknięciu wyświetla się do wyboru lista banków oraz możliwość płatności kartą kredytową.

Moduł rezerwacji on-line na Twojej stronie www lub Facebook'u daje klientowi możliwość płatności on-line.

Na potwierdzenie płatności on-line nie czekasz jak na zwykły przelew - otrzymasz je natychmiast po wpłacie - 24h/dobę 7 dni w tygodniu!

Po dokonaniu płatności klient otrzymuje z NFHotel informację o zaksięgowaniu płatności, a Ty wiadomość z Przelewy24 o nowej wpłacie.

NFHotel doda wpłatę do rezerwacji i oznaczy ją na grafiku jako potwierdzoną.

Wyjątkowo wygodnie

Błyskawiczne płatności to funkcjonalność która niesie korzyści obu stronom. Dla Twojego klienta to wygoda jaką jest brak konieczności uzupełniania wielu pól przelewu. Dla Ciebie to przede wszystkim pewność że rezerwacja jest potwierdzona. Informację o wpłacie dostaniesz natychmiast - niezależnie od godziny i dnia tygodnia.

PEWNA REZERWACJA

Natychmiast po dokonaniu wpłaty otrzymasz potwierdzenie jej wysłania na e-mail.

AUTO-KSIĘGOWANIE

System automatycznie doda wpłatę do odpowiedniej rezerwacji.

WYGODA DLA KLIENTA

Automatyczne uzupełnianie danych przelewu.

BEZPIECZEŃSTWO

Operatorzy płatności zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa obsługi płatności online.

2 minuty

Wyobraź sobie sytuację

Jest czwartek po 16 - dzwoni klient i rezerwuje ostatni pokój na zbliżający się weekend. Chętnie wprowadzasz ją do systemu i wysyłasz potwierdzenie rezerwacji na e-mail. Podczas rozmowy prosisz o niezwłoczną wpłatę on-line. Masz pewność że przyjadą, bo już po 2 minutach dostajesz wiadomość potwierdzającą jej otrzymanie. System automatycznie księguje wpłatę i wysyła klientowi e-mail z potwierdzeniem.
prosto
szybko
wygodnie
Pewna rezerwacja
Natychmiast po dokonaniu wpłaty otrzymasz potwierdzenie jej wysłania na e-mail.
Auto-księgowanie
System automatycznie doda wpłatę do odpowiedniej rezerwacji.
Wygoda dla klienta
Automatyczne uzupełnianie danych przelewu.
Bezpieczeństwo
Operatorzy płatności zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa obsługi płatności online.

Jak działają płatności on-line

W potwierdzeniu rezerwacji wysyłanym do gościa umieszczony jest przycisk płatności, po którego kliknięciu wyświetla się do wyboru lista banków, możliwość płatności kartą kredytową czy telefonem lub BLIK.

Moduł rezerwacji on-line na Twojej stronie www lub Facebook'u daje klientowi możliwość płatności on-line.

Na potwierdzenie płatności on-line nie czekasz jak na zwykły przelew - otrzymasz je natychmiast po wpłacie - 24h/dobę 7 dni w tygodniu!

Po dokonaniu płatności klient otrzymuje z NFHotel informację o zaksięgowaniu płatności, a Ty wiadomość o nowej wpłacie.

NFHotel doda wpłatę do rezerwacji i oznaczy ją na grafiku jako potwierdzoną.
Płatności on-line

Wyjątkowo wygodnie

Błyskawiczne płatności to funkcjonalność która niesie korzyści obu stronom. Dla Twojego klienta to wygoda jaką jest brak konieczności uzupełniania wielu pól przelewu. Dla Ciebie to przede wszystkim pewność, że rezerwacja jest potwierdzona. Informację o wpłacie dostaniesz natychmiast - niezależnie od godziny i dnia tygodnia.

Często zadawane pytania

Jak nawiązać współpracę z NFHotel + Przelewy24?
Jeśli nie masz jeszcze konta w Przelewy24, kliknij TUTAJ, aby je założyć. Dla klientów NFHotel prowizja wynosi 1,4 %.
Czy klient może opłacić cały pobyt on-line?
W panu administracyjnym można ustalić czy pozwalamy klientowi na wpłatę: zadatku, całości pobytu.
Jak wypłacić środki z Przelewy24?
Środki wpłacane przez Twoich klientów wpłacane są na konto operatora płatności. Możesz ustawić tam automatyczne wypłaty lub robić je ręcznie - po zalogowaniu do panelu Przelewy24 klikasz: Rozliczenia > Wypłaty > Nowa wypłata.
Jaka jest wysokość prowizji dla Przelewy24?
Dla klientów NFHotel prowizja wynosi 1,4%. Dotyczy ona zarówno błyskawicznych płatności jak i płatności kartami kredytowymi. Prowizja płacona jest tylko od kwoty przelanej z pomocą Przelewy24.
Czy opłaca mi się płacić prowizję?
Płatność dla klienta jest znacznie uproszczona, dzięki czemu często dokonywana jest od razu po otrzymaniu e-mail z potwierdzeniem rezerwacji. Dodatkowo w gorących okresach możesz poprosić o błyskawiczną płatność dzięki czemu szybko upewnisz się że rezerwacja jest potwierdzenia.
Czy mogę w każdej chwili zrezygnować z usługi?
W Przelewy24 płacisz tylko prowizję za wykonywane transakcje. W NFHotel w każdej chwili możesz odłączyć płatności poprzez Przelewy24.
Dołącz już dziś do zadowolonych klientów​
 • "Przejście na NFHotel z innego systemu to była dobra decyzja. Program zawsze dostępny, nowe możliwości są wdrażane chyba co tydzień. Klika ulepszeń pojawiło się na naszą prośbę. Co jest dla nas niezwykle ważne - zawsze można liczyć na pomoc techniczną."
  Laola SPA w Pobierowie
  Laola Spa
  Pobierowo
 • "Decyzja o wyborze systemu NFHotel była "strzałem w dziesiątkę". Program pozwolił nam zebrać wszystkie obiekty w jedną całość, aby integralnie nimi zarządzać, a ze względu na ich różnorodność, było to nie lada wyzwanie. Szeroki wachlarz możliwości tego narzędzia, bardzo pomaga nam w codziennej pracy, zarówno pod względem obsługi gości, jak rozliczeń finansowych dla właścicieli, czy współpracy z działem technicznym.
  System jest wciąż unowocześniany zgodnie z naszymi uwagami, wprowadzane są poprawki i ulepszenia. Dział pomocy technicznej nigdy nas nie zawiódł, działa błyskawicznie. Polecamy każdemu, kto szuka konkretnego narzędzia do prowadzenia obiektów branży turystycznej."
  Jantar Apartamenty w Kołobrzegu
  JANTAR apartamenty
  Kołobrzeg
 • "Pracę na systemie NFHotel rozpoczęliśmy już kilka lat temu, kiedy w naszej ofercie znajdowało się zaledwie 20 apartamentów. Dziś zarządzamy przeszło 140 lokalami, a NFHotel jest niezastąpionym narzędziem pracy. Z dumą obserwujemy dynamiczny rozwój firmy. NFHotel dostosowuje się do naszych potrzeb, nieustannie wdrażane są nowe funkcjonalności. Program jest łatwy i intuicyjny, zaspokoi nawet najbardziej wymagających. I co ważne, firma reaguje błyskawicznie na wszelkie sugestie czy zgłoszenia. Z dużą starannością otoczono nas opieką, dzięki której wysoko cenimy sobie współpracę. Gratulujemy świetnej organizacji pracy i profesjonalizmu."
  Apartamenty Wonder Home w Karpaczu
  Wonder Home
  Karpacz
 • "Szukaliśmy programu łatwego w obsłudze, intuicyjnego. I taki właśnie jest NFHotel. Użytkujemy go już ponad rok.
  Program zawsze dostępny, bardzo dobre wsparcie techniczne."
  Harmony House w Świnoujściu
  Harmony House
  Świnoujście
 • "Prostota i intuicyjność to główne atuty programu, dzięki nim można sprawnie zarządzać rezerwacjami grupowymi oraz generować różnego rodzaju raporty. Dodatkowym atutem jest wsparcie twórców. Z czystym sumieniem polecamy NFHotel."
  Soleil Resort & SPA w Rewalu
  Soleil Resort & SPA
  Rewal
 • "Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z NFHotel. Wysoka kultura osobista i kompetencje właściciela firmy.
  Bardzo dobry kontakt z pomocą techniczną i szybki czas reakcji. PMS i Chanel manager + Booking Engine działają bardzo dobrze i cały czas firma pracuje nad nowymi funkcjonalnościami.
  Dla mnie ważne jest, że NFHotel słucha potrzeb Hotelarza i co jest ważne firma rozumie i 'mówi językiem Hotelarza J'. NFHotel – to mój bardzo dobry wybór."
  Willa Sudety w Kudowie-Zdroju
  Willa Sudety
  Kudowa-Zdrój
Wystartuj
Skontaktuj sie z nami
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 534 516 556
info@nfhotel.pl
Pobierz aplikację
Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2022 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności