Powiadomienia e-mail, SMS

Wysyłaj potwierdzenia rezerwacji błyskawicznie.
Automatyczna wysyłka e-mail, sms dla rezerwacji on-line.

W dużym skrócie

Dzięki przygotowanym szablonom wysyłka potwierdzenia rezerwacji, informacji o otrzymaniu wpłaty, podziękowania za wizytę w obiekcie, lub dowolnej innej wiadomości to przyjemność.

Gotowy szablon wyślesz jeszcze w trakcie rozmowy z klientem. Do wiadomości możesz załączać automatycznie wygenerowane w systemie pliki: faktury, karty pobytu, wouchery i inne.

Powiadomienia dostępne są w wielu językach.

Dzięki błyskawicznej wysyłce Twoi klienci poczują się zadbani, co z pewnością pozytywnie wpłynie na ich zadowolenie z obsługi.

Jak działają powiadomienia

NFHotel posiada gotowe szablony e-mail, sms w trzech językach: polski, angielski, niemiecki oraz możliwość dodania kolejnych.

Podczas wysyłki powiadomienia automatycznie uzupełniane są danymi rezerwacji której dotyczą. Do wiadomości e-mail można załączać również pliki: karta pobytu, faktury, wouchery i inne.

Dla rezerwacji on-line powiadomienia wysyłane są automatycznie. W przypadku płatności on-line, NFHotel powiadomi klienta o otrzymaniu wpłaty.

Przy wysyłaniu wiadomości przez recepcję możliwa jest edycja treści e-mail, jak i sms.

Każda wysłana wiadomość, widoczna jest w historii wysyłek poszczególnych rezerwacji.
Zysk czasu potrzebnego na przygotowanie wiadomości
95%
Przejęcie wysyłki potwierdzeń rezerwacji on-line
100%
Zmniejszenie ryzyka pomyłki
95%

Wyjątkowo wygodnie

Nieocenione narzędzie do błyskawicznego kontaktu z klientem. Wysyłka potwierdzeń rezerwacji nigdy dotąd nie była tak prosta. Profesjonalne, responsywne szablony w kilku językach. Po wprowadzeniu podstawowych danych klienta, wiadomość jest gotowa do wysyłki!

GOTOWE SZABLONY

W ramach oprogramowania gotowe szablony w trzech językach.

BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA

Podczas rozmowy telefonicznej wysyłasz potwierdzenie rezerwacji.

BRAK POMYŁEK

Dopracowany system nie pozwoli na wysłanie błędnych danych.

PŁATNOŚĆ ON-LINE

Przycisk płatnośći w e-mail umożliwia wpłatę on-line lub kartą kredytową.

Przykładowe szablony

W systemie możesz generować dowolną ilość powiadomień e-mail oraz sms w wielu językach. Do wiadomości e-mail mogą być załączane faktury, oraz inne gotowe do wysyłki druki(karta pobytu, woucher i t.d.). Przykładowe z nich poniżej.

Prosta obsługa

Wiadomości są gotowe do wysyłki. Wystarczą podstawowe dane klienta, aby móc wysyłać spersonalizowane wiadomości. Treść przed wysyłką możesz edytować. Wiadomości wysłane widoczne są w historii z dokładną informacją o tym kto, kiedy i do kogo ją wysłał.

Zawsze pod ręką

Z NFHotel potwierdzisz rezerwację, zaksięgujesz i potwierdzisz przyjęcie wpłaty, wyślesz fakturę - gdziekowiek jesteś. NFHotel da Ci swobodę na którą do tej pory ciężko było sobie pozwolić!

Skontaktuj się z nami

Zachęcamy do kontaktu w sprawie programu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.