Testuj 14 dni
za darmo
Dostępne na
iPhone, Mac
Android
Huawei
Komputery PCTechnologia jutra dostępna już dzisiaj
AI - Sztuczna inteligencja
Czy słyszałeś o ChatGPT?
NFHotel również korzysta z modeli dostarczanych od OpenAI, oferując tym samym sztuczną inteligencję, która będzie na co dzień pomagała Tobie w rozwijaniu biznesu.
przeszkoli Ciebie i pracowników, jak używać NFHotel
odpowie na Twoje pytania
rozwiąże problemy
Czytaj więcej Czytaj więcej 
Program hotelowy inny niż wszystkie​
NFHotel to kompleksowe narzędzie do prowadzenia obiektów noclegowych. Działa w chmurze, co pozwala na pracę z dowolnego miejsca na komputerach PC, Mac'ach, jak również na urządzeniach mobilnych. Booking engine, czyli silnik rezerwacji na stronie www, channel manager umożliwiający integrację z portalami rezerwacyjnymi, płatności on-line. To tylko niektóre z funkcjonalności NFHotel, które pozwolą Ci na automatyzację pracy i pozwolą na wyręczenie recepcji w wielu procesach, a w części obiektów zapewnią nawet recepcję bezobsługową.
#1

Działalność w branży noclegowej to nie jest łatwy kawałek chleba. Trzeba ogarniać całe mnóstwo różnych spraw jednocześnie - wprawdzie klonowanie siebie czy personelu to niezbyt pewna i dalece przyszłościowa metoda, za to już wiele kwestii można z czystym sumieniem powierzyć komputerom. Na przykład lwią część zadań na recepcji i dotyczących rezerwacji. Dlatego też program hotelowy online z całą pewnością okaże się optymalnym wyborem. I to niezależnie od rodzaju czy też formalnej kategorii obiektu turystycznego. Takie sprytne narzędzie pozwoli oszczędzić masę czasu, a z pewnością nie zabraknie dobrych sposobów na jego efektywne spożytkowanie.

Bodaj najprostszy przykład to współpraca tego typu systemu z portalem booking.com - niekwestionowanym liderem w segmencie stron internetowych pośredniczących w zarezerwowaniu noclegu. Można śmiało stwierdzić, że jeśli nie ma Twojego obiektu na Bookingu - to praktycznie wypadłeś już z obiegu. Problem w tym, że uzupełnianie i pilnowanie aktualności wszelkich danych o pokojach, z ich dostępnością na czele, wymaga bezustannego skupienia i monitorowania zmian. Stosowny program recepcyjny online pozwala na całkowite zautomatyzowanie czynności wykonywanych w extranecie, a przy okazji w 100% eliminuje ryzyko popełnienia nieprzyjemnego w skutkach błędu - oznaczenie w serwisie zajętego pokoju jako dostępnego. A to byłaby prawdziwa katastrofa - booking.com nie tylko liczy sobie za każdą rezerwację - nawet taką która nie doszła do skutku - ale też wszelkie anulacje karze obniżeniem pozycji hotelu/pensjonatu/domku na liście. A to bardzo wymiernie wpływa na liczbę potencjalnych, przyszłych klientów.

Da się temu całkowicie bezstresowo zaradzić. Mamy zaszczyt przedstawić państwu NFhotel - nowoczesny program do obsługi recepcji online, dzięki któremu wiele uciążliwych do tej pory rzeczy zmieni się w proste i przyjemne. Choćby wspominana przed chwilą kooperacja z portalami turystycznymi. Wystarczy w odpowiednim polu jako narzędzie obsługi wskazać channel manager NFhotel. I już, reszta zrobi się sama. Nawet nie trzeba już w ogóle zaglądać do extranetu. Program błyskawicznie odnotowuje rezerwację z każdego źródła, a przed zapisaniem parokrotnie sprawdza dostępność konkretnego pokoju. Oczywiście automatycznie wysyła wszelkie informacje na serwer booking.com, jesteśmy ich certyfikowanym partnerem. Nasz program do pensjonatów online pozwala zresztą na zdecydowanie więcej, choćby samodzielne zdecydowanie, które i ile pokoi/apartamentów udostępnić do rezerwacji przez portal. Albo czasowo zablokować taką możliwość - to rozwiązanie bardzo praktyczne dla wszystkich, którzy z obłożeniem obiektu (np. w szczycie sezonu) doskonale sobie radzą bez korzystania z usług serwisu.

Kolejną trudną do zlekceważenia zaletą NFhotel jest bez wątpienia jego funkcjonowanie w chmurze. Takie rozwiązanie sprawia, że wystarczy dowolne urządzenie połączone z internetem i wyposażone w jakąkolwiek przeglądarkę, by mieć pełną kontrolę nad tym, jak radzi sobie pensjonat/hotel. Recepcja online uniezależnia kierownictwo oraz personel od kaprysów i zawodności maszyn. Pozwala też na doglądanie obiektu zdalnie, np. w trakcie służbowego wyjazdu, dalekiej podróży czy z innego ważnego powodu, który uniemożliwia pojawienie się w pracy osobiście.

Nasz program jest wyposażony w znacznie większą liczbę funkcjonalności, które prędko i wydatnie usprawniają pracę w obiekcie turystycznym. Ot, taki choćby komunikator. Dzięki niemu cały personel, któremu kierownictwo powierzyło nasz program do hotelu online, może przekazywać sobie polecenia, uwagi czy zostawiać ważkie wiadomości. Nie trzeba już gorączkowo biegać od drzwi do drzwi bądź wydzwaniać nerwowo co 5 minut. Menedżer może sam ustalić, jakie uprawnienia w panelu będą mieli konkretni pracownicy. Dodatkowo administrator NFhotel otrzymuje specjalne powiadomienia, jeśli zaawansowany algorytm wykryje dokonanie czynności, które mogą (choć wcale nie muszą) zostać uznane za nie do końca jasne.

Czytaj również:

Pokrewną opcją, którą ma netfaktorowy program do pokoi online, jest dodawanie komentarzy do poszczególnych rezerwacji. Razem z “Przypominaczem” dopilnują, by nikt nie zapomniał o przyjeździe wyjątkowo ważnych gości, niestandardowym przygotowaniu pokoi/apartamentów podług życzeń klientów czy zamówieniu biletów na basen, karnetów na stok, wejściówek do zaprzyjaźnionego muzeum itp.

A skoro już jesteśmy przy rezerwacjach, trzeba zaprezentować nieco szerzej wielofunkcyjny grafik, w który uzbroiliśmy nasz program do apartamentów online. To podstawowy ekran w NFhotel - czytelny, przejrzysty i bardzo intuicyjny w obsłudze. Daty w kalendarzu będą wspólne dla wszystkich, natomiast kolumnę z listą pokoi w obiekcie trzeba skonfigurować indywidualnie - służymy wszelką pomocą w konfiguracji. Ręczne dodanie rezerwacji, będącej wynikiem np. rozmowy telefonicznej, wymaga tylko jednego przeciągnięcia z wciśniętym przyciskiem myszy po odpowiednich polach i dodaniu niezbędnych danych w wyskakującym następnie okienku. Z tego poziomu użytkownik ma również dostęp choćby do podsumowania liczby przyjazdów i wyjazdów.

Pierwszym, co może się rzucić w oczy po spojrzeniu na grafik, jest jego wielokolorowość. To rozwiązanie jak najbardziej celowe, dzięki niemu program do domków letniskowych online od razu pokazuje jaki jest status wszystkich rezerwacji. A zwłaszcza ich strona finansowa: czy wpłynęła już zaliczka, czy klient uiścił już pełną kwotę, czy pozostały jakieś należności do uregulowania, czy przyjazd gościa nie jest jeszcze w 100% pewny. System NFhotel błyskawicznie generuje i automatycznie wysyła odpowiednie rozliczenia, faktury oraz potwierdzenia. Dotyczy to również komunikacjami z operatorami ekspresowych płatności online (w celu poznania listy współpracujących z nami prosimy o kontakt).

O tak oczywistych możliwościach, jak dynamiczne zmiany cennika, wprowadzanie oznaczeń poszczególnych pokoi/apartamentów/domków, zestawień finansowych czy analiz statystycznych, chyba nie trzeba już szerzej wspominać. Wypada jednaj nadmieni, iż NFhotel to program recepcyjny online dostępny w kilku różnych wersjach. W tym dodatkowo płatnych. Do takich aplikacji należy np. system rezerwacji online, do umieszczenia na stronie internetowej obiektu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi warunkami współpracy.

Wystartuj
Silnik rezerwacji
Booking Engine
Zwiększ ilość rezerwacji bezpośrednich z silnikiem rezerwacji on-line na stronie www.
więcej rezerwacji
płatność on-line​​
na każdą stronę​​
sprzedaż przez Facebook​​
pełna synchronizacja z OTA​​
Czytaj więcej
Automatyzacja​
Channel manager​
Automatyczna synchronizacja z najważniejszymi portalami rezerwacyjnymi.
pełna synchronizacja z OTA​​
zwiększa ilość rezerwacji​
w pełni automatycznie​
brak pomyłek​​
pracuje 24h/7​​
Czytaj więcej

Program hotelowy

PMS
Kompleksowe zarządzanie obiektem w chmurze. Miej wszystko pod kontrolą - gdziekolwiek jesteś.
Powiadomienia e-mail, SMS
Wysyłanie potwierdzeń rezerwacji na e-mail, sms. Gotowe szablony po podaniu podstawowych informacji.​
Faktury
Faktury proforma, VAT. Faktury zaliczkowe, oraz końcowe. Dokumenty kasowe. Eksport pliku JPK.
Apartamenty - moduł zarządzania
Zarządzanie apartamentami, dostęp dla właścicieli, rozliczenia prowizji, analizy i raporty.
Sprzątanie
Raport sprzątania na dzień 1 kliknięciem, aplikacja mobilna dla serwisu sprzątającego.
Rezerwacje grupowe
Szybkie, intuicyjne rezerwowanie wielu pokoi jednocześnie. Grupowe potwierdzenia e-mail, sms.
Druki
Karta pobytu, regulamin, voucher, druki z danymi rezerwacji z możliwością załączania do e-mail.
Raporty
Raporty wyżywienia, przyjazdów/wyjazdów, sprzątania, oraz grafik rezerwacji.
Manager zadań
Przydzielanie zadań dla rezerwacji, życzenia specjalne gości. Delegowanie pracownikom.
Drukarki fiskalne
Obsługa drukarek: Posnet, Novitus, Elzab. Możesz drukować ze smartfona, będąc na wakacjach :)
Zamki
Obsługa zamków na karty, zamków na kody wysyłane w sms – idealne do apartamentów, obiektów bezobsługowych.
Płatności on-line, karty kredytowe
Błyskawiczne płatności on-line oraz kartami kredytowymi, automatyczne księgowanie wpłat.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
Zobacz pełną listę funkcjonalności
Korzystaj bez granic​
Chmurowe rozwiązanie pozwoli na dostęp z każdego miejsca na ziemi, z dowolnego urządzenia, dla nielimitowanej liczby użytkowników.
w recepcji​​
w biurze​
w domu​​
na zakupach
na wakacjach​
.. gdziekolwiek jesteś​
Bezobsługowa recepcja
Mobilność NFHotel pozwoli Ci na zarządzanie obiektem gdziekolwiek jesteś. Dzięki zautomatyzowaniu wielu pracochłonnych procesów wyręczy Cię w wielu zadaniach, dzięki czemu recepcja może działać bezobsługowo. Prosty i intuicyjny system ułatwi i usprawni pracę, spełniając najwyższe oczekiwania pracowników.
krok 1
Rezerwacja on-line​
Przyjęcie rezerwacji z silnika rezerwacji lub z kanału rezerwacji.
krok 2
Płatność​
Przyjęcie płatności on-line od gościa i zaksięgowanie jej w NFHotel.
krok 3
Potwierdzenie
Wysyłka potwierdzenia rezerwacji na e-mail + SMS, wraz z kodem do otwierania drzwi.
Dowiedz się więcej o bezobsługowej recepcji
Pytania i odpowiedzi
Czy mogę używać NFHotel na wielu urządzeniach?
Oczywiście. Program hotelowy NFHotel będzie działać na komputerze, tablecie czy smartfonie.
Ilu użytkowników może pracować jednocześnie?
Dowolna ilość. Każdy użytkownik ma osobny dostęp, dzięki czemu widzisz dokładnie, kto, co i kiedy wykonał.
 
nfhotel.pl
Hotelowe strony www​
Świetny PMS potrzebuje równie dobrej strony www.
Zadbamy o właściwe zaprezentowanie walorów Twojego obiektu.
cms
Strony oparte są o prosty w obsłudze panel zarządzania treścią.
rezerwacja on-line
W stronę wbudowany jest silnik rezerwacji on-line (booking engine).
ssl
Certyfikat SSL zapewni bezpieczeństwo odwiedzającym Twoją stronę.
większa sprzedaż
Silnik rezerwacji on-line na stronie to już standard - musisz go mieć aby sprzedawać więcej.
mobilna
Tworzone przez nas strony są w pełni responsywne.
szybka
Marzysz o super szybkiej stronie? Potrafimy zbudować stronę, która osiąga MOBILNIE wyniki nawet 100 na 100 możliwych punktów w Google PageSpeed Insights.
Czytaj więcej
Skontaktuj sie z nami
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 534 202 070
info@nfhotel.pl
Pobierz aplikację
Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2024 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności
homeapartmentenvelopeeyelicenseuserstagphone-handsetphonetabletlaptop-phonechart-barsdiamondrocketearthsmilealarmclockcrossmenucross-circlelayersfunnel