ZADZWOŃ

Program hotelowy jakiego jeszcze nie było!

To oszczędność czasu i energii, większy komfort dla hotelarzy i gości, znaczne usprawnienie pracy, oraz ryzyko pomyłek sprowadzone do minimum. To całkiem nowa jakość na rynku programów recepcyjnych i hotelowych. Już dziś oddajemy Ci do użytku nasz dopracowywany przez wiele miesięcy program hotelowy, do kompleksowego zarządzania obsługą rezerwacji, z całą masą funkcjonalności, a jednocześnie intuicyjny w działaniu.
 • Booking.com - Channel Manager
 • Wystawianie faktur (plik JPK)
 • Rezerwacja online - Booking Engine
 • Analizy i raporty
 • Potwierdzenia e-mail, SMS
 • Komunikator
 • Pełna kontrola przyjazdów/wyjazdów
 • Szybkie rozliczenia
 • Płatności online
 • Raporty sprzątania
 • Raporty wyżywienia
 • Rezerwacja w 1 minutę

CHANNEL MANAGER

NFHotel zapewnia dwukierunkowe połączenie z Booking.com – oznacza to, że rezerwacje, ich modyfikacje oraz anulacje, automatycznie przychodzą do oprogramowania. Dodanie rezerwacji przez hotel błyskawicznie zmniejsza ilość wolnych pokoi w Booking.com.

Przez Booking Engine, który można zainstalować na Twojej stronie www i na portalach turystycznych Netfactory - klienci będą mogli dokonywać rezerwacji 24h na dobę, bez potrzeby kontaktu z recepcją.

Potwierdzenia rezerwacji
e-mail / SMS

Rezerwacja w NFHotel zakończona jest wysłaniem dopracowanej, spersonalizowanej wiadomości e-mail. Rezerwacje można dodatkowo potwierdzić sms-em. Wiadomości w momencie zapisu rezerwacji są gotowe do wysyłki w kilku językach. Profesjonalne narzędzie proste w użyciu - zobacz na video!

Rezerwacja w 1 minutę

Uważasz że 3 minuty to za dużo na robienie rezerwacji? My też :) dlatego w NFHotel udostępniamy kreator, który pozwoli na jej dokonanie i wysłanie potwierdzenia e-mail, sms w zaledwie 1 minutę.
     

Kim jesteśmy?

NFHotel tworzą ludzie, którzy biznes hotelarski znają od podszewki. Doskonała znajomość specyfiki tej niełatwej branży pozwala nam proponować rozwiązania praktyczne, wydatnie wpływające na zwiększenie efektywności codziennej pracy. A co za tym idzie - zysków. Nasz program hotelowy cechują zaawansowane funkcjonalności, z jednoczesną prostotą użytkowania i zautomatyzowaniem wielu czynności. Najwyższą jakość gwarantuje umiejętne korzystanie z najnowszych technologii.

My nie podążamy za trendami - my je tworzymy!

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH
Dane osobowe w NFHotel są szyfrowane, ich zbiór zgłoszony jest do GIODO.
GIODOSSL

Oprogramowanie dla hoteli, pensjonatów

Nie masz jeszcze programu hotelowego, a może nie jesteś do końca zadowolony z aktualnie używanego? Zapraszamy do przetestowania naszego oprogramowania dla hoteli.

Stworzony przez nas NFhotel to doskonała odpowiedź na wyzwania i potrzeby branży turystycznej – nowoczesne oprogramowanie dla hoteli, pensjonatów i innych obiektów noclegowych. Dzięki zaawansowanym narzędziom oraz licznym funkcjonalnościom nie do przecenienia, kompleksowe zarządzanie całym gościnnym biznesem staje się odczuwalnie prostsze i efektywniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze nie korzystają z systemu hotelowego bądź nie są usatysfakcjonowani aktualnie używanym, do bliższego zapoznania się z możliwościami darmowego programu NFhotel.

Co potrafi oprogramowanie recepcji NFhotel?

Współczesne oprogramowanie dla hoteli zwyczajnie musi wypełniać multum różnych zadań. Cechą pożądaną w pierwszym rzędzie bez cienia wątpliwości są szybkość i prostota. Przejrzysty i czytelny interfejs użytkownika, łatwość dodania rezerwacji, wprowadzenia i edycji wszelkich danych dotyczących właściwości pokoi, pobytu gości czy dokonania rozliczeń to kwestie kluczowe. W NFhotel wystarczy jednym pociągnięciem myszki zaznaczyć konkretne terminy na multifunkcjonalnym grafiku rezerwacji – i już można uzupełniać wszystkie konieczne pola i informacje. Wystarczy rzut oka na panel, a dzięki jasnym rozwiązaniom kolorystycznym od razu wiadomo jaki jest status danej rezerwacji (rozliczona, wstępna, trwająca itd.) Dostęp do nich i dokonanie wszelkich zmian będzie równie intuicyjne albo zautomatyzowane. Nasze oprogramowanie dla pensjonatów posiada również niezwykle praktyczny “Przypominacz” – przydatny we właściwym realizowaniu niestandardowych życzeń klientów. Gwarantujemy wszelką pomoc w konfiguracji systemu pod indywidualne potrzeby i specyfikę ofert pensjonatu/hotelu.

Oprogramowanie dla hoteli

Jakie jeszcze korzyści płyną z używania oprogramowania dla hoteli, pensjonatów NFHotel?

Po pierwsze – wgląd do niezwykle pomocnych statystyk, zestawień i raportów. Przygotowane przez NetFactory oprogramowanie dla pensjonatów i hoteli, generuje szereg użytecznych w prowadzeniu obiektu danych i informacji. NFhotel poddaje kontroli i analizie m.in. szczegóły dotyczące przelewów i finansowych zestawień miesięcznych, przyjazdów i wyjazdów w konkretny dzień, preferencje gości czy tendencje ruchu w obiekcie w dłuższych okienkach czasowych. Uzbrojonemu w takie dane właścicielowi łatwiej znaleźć dziedziny, którym przydałaby się drobna lub poważna korekta. Po drugie – eliminacja ryzyka popełnienia kosztownego błędu. Za poprawne działanie oprogramowania do hoteli odpowiadamy my, a dodatkowo NFhotel pozwala monitorować niektóre aspekty pracy personelu na recepcji. Każdemu pracownikowi można przypisać oddzielny zestaw funkcji, do których ma dostęp, istnieje też opcja skorzystania z wbudowanego komunikatora w celu błyskawicznej wymiany uwag czy poleceń. Do tego menedżer obiektu za każdym razem otrzyma powiadomienie, jeśli program wykryje niezrozumiałą akcję wykonaną przez innego użytkownika. Błąd ludzki również da się ujarzmić systemem komputerowym. 

Oprogramowanie dla hoteli w chmurze – dlaczego tak? 

Program hotelowy działający online, taki jak NFhotel, daje większą pewność nieprzerwanego zarządzania pensjonatem/hotelem. Krytyczna awaria komputerów w recepcji wcale nie musi wiązać się ze wstrzymaniem przyjmowania rezerwacji czy pracy całego obiektu aż do bliżej nieokreślonej w czasie, skutecznej interwencji techników i informatyków. Wystarczy sprawne urządzenie z dostępem do internetu, uruchomić właściwą wersję oprogramowania i “Voilà!” – już wszystko pod kontrolą. I to z dowolnego miejsca na Ziemi, które jest w zasięgu globalnej sieci.Wypróbujcie NFhotel za darmo już dziś, a przekonacie się jak bardzo właściwe oprogramowanie dla hoteli, pensjonatów i pozostałych obiektów gościnnych wpływa na ich odpowiednią pracę.

A Wy jakiego oprogramowania dla hoteli używacie? Zachęcamy do przetestowania NFHotel!

Poczytaj o funkcjach:

więcej

formularz kontaktowy

Nasza siedziba

ul. Sobieskiego 53
58-500 Jelenia Góra

Kontakt

Dane firmy

NETFACTORY Michał Piaścik
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
NIP: 857-167-56-46 REGON: 020127104
INTELIGO: 50 1020 5558 1111 1560 4990 0092