Testuj 14 dni
za darmo
Dostępne na
iPhone, Mac
Android
Huawei
Komputery PCTechnologia jutra dostępna już dzisiaj
AI - Sztuczna inteligencja
Czy słyszałeś o ChatGPT?
NFHotel również korzysta z modeli dostarczanych od OpenAI, oferując tym samym sztuczną inteligencję, która będzie na co dzień pomagała Tobie w rozwijaniu biznesu.
przeszkoli Ciebie i pracowników, jak używać NFHotel
odpowie na Twoje pytania
rozwiąże problemy
Czytaj więcej Czytaj więcej 
Program hotelowy inny niż wszystkie​
NFHotel to kompleksowe narzędzie do prowadzenia obiektów noclegowych. Działa w chmurze, co pozwala na pracę z dowolnego miejsca na komputerach PC, Mac'ach, jak również na urządzeniach mobilnych. Booking engine, czyli silnik rezerwacji na stronie www, channel manager umożliwiający integrację z portalami rezerwacyjnymi, płatności on-line. To tylko niektóre z funkcjonalności NFHotel, które pozwolą Ci na automatyzację pracy i pozwolą na wyręczenie recepcji w wielu procesach, a w części obiektów zapewnią nawet recepcję bezobsługową.
System rezerwacji hotelowej

System rezerwacji hotelowej - rzecz nie do przecenienia w branży turystycznej. Prowadząc obiekt gościnny dla turystów, bez względu na to czy jest to pensjonat, czy domek letniskowy, należy mieć pod kontrolą całe mnóstwo spraw na raz. Właściwe przygotowanie apartamentów i pokoi, pralnia, kuchnia, zaopatrzenie, księgowość, rezerwacje spływające przez telefon czy za pośrednictwem Booking.com i innych internetowych portali turystycznych, ustalanie szczegółów z klientami - cały hotel na głowie.

Można po staroświecku zatrudnić osobistego sekretarza, albo scedować całą odpowiedzialność na swój personel - jednak zdecydowanie prościej i efektywniej wyjdzie zaopatrzenie się w nowoczesny system rezerwacyjny dla hoteli. Takie narzędzie nie tylko wydatnie usprawnia pracę, ale i z bezdusznością godną terminatora będzie w stanie wskazać dziedziny do poprawy. Systemy rezerwacyjne w hotelarstwie powinny posiadać szeroki wachlarz różnych funkcji, ujawniających swoją wysoką przydatność już w zwyczajnym, codziennym użytkowaniu.

NFhotel, przygotowany i udostępniony przez NetFactory system rezerwacji dla hoteli, pensjonatów, apartamentów czy też domków letniskowych to godna uwagi oraz dokładnego wypróbowania propozycja dla branży hotelarsko-turystycznej. Jednym z podstawowych atutów naszego narzędzia jest fakt, iż działa w chmurze. Wystarczy zalogować się na jakimkolwiek urządzeniu z przeglądarką internetową i dostępem do sieci, by z praktycznie dowolnego miejsca uzyskać pełen dostęp. Albo ograniczony. Ale dlaczego tak? Ano dlatego, że NFhotelowy system rezerwacji online w hotelu umożliwia przydzielenie konkretnym pracownikom ściśle określonych funkcji programu. Wszystko leży w gestii głównego menedżera. Dla lepszego nadzoru i kontroli nad całością, program wysyła do administratora komunikaty o niejasnych akcjach.

Zaprezentujemy teraz to, co widzi użytkownik NFHotel po wejściu do panelu. Uniwersalną i sprawdzoną rzeczą, którą mają bodaj wszystkie liczące się hotelowe systemy rezerwacyjne, jest specjalny grafik rezerwacji w formie prostego arkusza. Jego możliwości w programie hotelowym muszą być jednak nieco inne od tego, co proponuje stary dobry Excel. Systemy rezerwacji hoteli powinny zapewniać błyskawiczne dodawanie rezerwacji, wprowadzanie niezbędnych danych o gościach i ich specjalnych życzeniach, wysyłanie (zautomatyzowane) potwierdzeń i powiadomień e-mailami, szybka edycja w razie potrzeby wprowadzania wszelkich zmian, podgląd statusu, prosty dostęp do działu rozliczeń…

Jednak przy zachowaniu pełnej funkcjonalności systemów rezerwacji hotelowej i dalszym jej rozbudowywaniu, nie należy pomijać czytelności całości oraz łatwości obsługi. NFhotel spełnia również ten wymóg - wystarczy jedno zaznaczenie/kliknięcie, by nasz system rezerwacji dla hoteli wyświetlił właściwe okienko. W panelu NFhotel wiele kluczowych rzeczy zarządca obiektu ustala i ustawia samodzielnie. W końcu wszyscy goście są ważni, od czasu do czasu trafiają się jednak ważniejsi. Albo tacy, którzy mają cokolwiek nietypowe, ale mimo to możliwe do spełnienia zachcianki. Wreszcie pokoje, na przestrzeni lat ulegają pewnym zmianom - nowe standardy, nowe wyposażenie, nowe numery, no i nowe ceny. Nasz system rezerwacyjny dla hotelu, pensjonatu, domków czy apartamentów, posiada kilka użytecznych w takich sytuacjach opcji, jak przypominacz, nadawanie konkretnego statusu poszczególnym rezerwacjom i gościom, (prosta i zrozumiała legenda kolorystyczna) czy dynamiczna zmiana sposobu naliczania ceny.

Nasz zespół służy pełną pomocą w konfiguracji programu pod indywidualne potrzeby. Bardzo istotną kwestią, którą muszą obejmować współczesne systemy rezerwacyjne w hotelach, są finanse. Chodzi nie tylko o wystawianie rachunków i faktur, bieżącą kontrolę przyjętych zaliczek, statusu i sumy przyjętych od danego klienta bądź w konkretnym przedziale czasowym wpłat - choć nie da się zaprzeczyć, że to szalenie ważne sprawy. Niebywale przydatną, jeśli nie niezbędną już funkcją jest obsługa błyskawicznych płatności online w hotelu. Dzięki niej klient nie musi czekać na dane do przelewu. W wiadomości zwrotnej od NFhotel dostaje link przenoszący go w mgnieniu oka na stronę do uiszczenia umówionej kwoty. A hotelarze jeszcze szybciej dostają potwierdzenie otrzymania pieniędzy. Zaprogramowany przez specjalistów z NetFactory nasz system rezerwacji hoteli online, na podstawie wprowadzanych do niego danych, na życzenie użytkownika wygeneruje specjalne raporty na temat ruchu w obiekcie, preferencji klientów czy też ich cech takich jak wiek, płeć czy narodowość. Takie podsumowania stanowią dla właściciela nieoceniony skarbiec informacji, a wyciągnięcie z nich właściwych wniosków pozwoli zwiększyć zadowolenie i liczbę klientów w przyszłości. Krótko rzecz ujmując: NFhotel to wyjątkowo funkcjonalny system rezerwacji hotelowej, do zarządzania pensjonatami, domkami i apartamentami, po którego wdrożeniu będziecie się dziwić, jak udawało się wam działać bez oferowanych przez niego możliwości. Zapraszamy do testowania i kontaktu w celu przedstawienia kompletu informacji i indywidualnego ustalenia warunków współpracy.

Czytaj także:

Wystartuj
Silnik rezerwacji
Booking Engine
Zwiększ ilość rezerwacji bezpośrednich z silnikiem rezerwacji on-line na stronie www.
więcej rezerwacji
płatność on-line​​
na każdą stronę​​
sprzedaż przez Facebook​​
pełna synchronizacja z OTA​​
Czytaj więcej
Automatyzacja​
Channel manager​
Automatyczna synchronizacja z najważniejszymi portalami rezerwacyjnymi.
pełna synchronizacja z OTA​​
zwiększa ilość rezerwacji​
w pełni automatycznie​
brak pomyłek​​
pracuje 24h/7​​
Czytaj więcej

Program hotelowy

PMS
Kompleksowe zarządzanie obiektem w chmurze. Miej wszystko pod kontrolą - gdziekolwiek jesteś.
Powiadomienia e-mail, SMS
Wysyłanie potwierdzeń rezerwacji na e-mail, sms. Gotowe szablony po podaniu podstawowych informacji.​
Faktury
Faktury proforma, VAT. Faktury zaliczkowe, oraz końcowe. Dokumenty kasowe. Eksport pliku JPK.
Apartamenty - moduł zarządzania
Zarządzanie apartamentami, dostęp dla właścicieli, rozliczenia prowizji, analizy i raporty.
Sprzątanie
Raport sprzątania na dzień 1 kliknięciem, aplikacja mobilna dla serwisu sprzątającego.
Rezerwacje grupowe
Szybkie, intuicyjne rezerwowanie wielu pokoi jednocześnie. Grupowe potwierdzenia e-mail, sms.
Druki
Karta pobytu, regulamin, voucher, druki z danymi rezerwacji z możliwością załączania do e-mail.
Raporty
Raporty wyżywienia, przyjazdów/wyjazdów, sprzątania, oraz grafik rezerwacji.
Manager zadań
Przydzielanie zadań dla rezerwacji, życzenia specjalne gości. Delegowanie pracownikom.
Drukarki fiskalne
Obsługa drukarek: Posnet, Novitus, Elzab. Możesz drukować ze smartfona, będąc na wakacjach :)
Zamki
Obsługa zamków na karty, zamków na kody wysyłane w sms – idealne do apartamentów, obiektów bezobsługowych.
Płatności on-line, karty kredytowe
Błyskawiczne płatności on-line oraz kartami kredytowymi, automatyczne księgowanie wpłat.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
Zobacz pełną listę funkcjonalności
Korzystaj bez granic​
Chmurowe rozwiązanie pozwoli na dostęp z każdego miejsca na ziemi, z dowolnego urządzenia, dla nielimitowanej liczby użytkowników.
w recepcji​​
w biurze​
w domu​​
na zakupach
na wakacjach​
.. gdziekolwiek jesteś​
Bezobsługowa recepcja
Mobilność NFHotel pozwoli Ci na zarządzanie obiektem gdziekolwiek jesteś. Dzięki zautomatyzowaniu wielu pracochłonnych procesów wyręczy Cię w wielu zadaniach, dzięki czemu recepcja może działać bezobsługowo. Prosty i intuicyjny system ułatwi i usprawni pracę, spełniając najwyższe oczekiwania pracowników.
krok 1
Rezerwacja on-line​
Przyjęcie rezerwacji z silnika rezerwacji lub z kanału rezerwacji.
krok 2
Płatność​
Przyjęcie płatności on-line od gościa i zaksięgowanie jej w NFHotel.
krok 3
Potwierdzenie
Wysyłka potwierdzenia rezerwacji na e-mail + SMS, wraz z kodem do otwierania drzwi.
Dowiedz się więcej o bezobsługowej recepcji
Pytania i odpowiedzi
Czy mogę używać NFHotel na wielu urządzeniach?
Oczywiście. Program hotelowy NFHotel będzie działać na komputerze, tablecie czy smartfonie.
Ilu użytkowników może pracować jednocześnie?
Dowolna ilość. Każdy użytkownik ma osobny dostęp, dzięki czemu widzisz dokładnie, kto, co i kiedy wykonał.
 
nfhotel.pl
Hotelowe strony www​
Świetny PMS potrzebuje równie dobrej strony www.
Zadbamy o właściwe zaprezentowanie walorów Twojego obiektu.
cms
Strony oparte są o prosty w obsłudze panel zarządzania treścią.
rezerwacja on-line
W stronę wbudowany jest silnik rezerwacji on-line (booking engine).
ssl
Certyfikat SSL zapewni bezpieczeństwo odwiedzającym Twoją stronę.
większa sprzedaż
Silnik rezerwacji on-line na stronie to już standard - musisz go mieć aby sprzedawać więcej.
mobilna
Tworzone przez nas strony są w pełni responsywne.
szybka
Marzysz o super szybkiej stronie? Potrafimy zbudować stronę, która osiąga MOBILNIE wyniki nawet 100 na 100 możliwych punktów w Google PageSpeed Insights.
Czytaj więcej
Skontaktuj sie z nami
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 534 202 070
info@nfhotel.pl
Pobierz aplikację
Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2024 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności
homeapartmentenvelopeeyelicenseuserstagphone-handsetphonetabletlaptop-phonechart-barsdiamondrocketearthsmilealarmclockcrossmenucross-circlelayersfunnel