Wypróbuj za darmo

NFHotel to wyjątkowy

 • PMS

 • Booking Engine

 • Channel Manager

Przenieś się w inny wymiar hotelarstwa

NFHotel to cała praca obiektu w jednym miejscu: rezerwacje, channel manager, booking engine, płatności on-line, faktury i wiele, wiele więcej. A to wszystko w jednej aplikacji
iPhone, Mac
Android
Huawei
Komputery PC
Wystartuj

Program hotelowy inny niż wszystkie​

NFHotel to kompleksowe narzędzie do prowadzenia obiektów noclegowych. Działa w chmurze, co pozwala na pracę z dowolnego miejsca na komputerach PC, Mac'ach, jak również na urządzeniach mobilnych. Booking engine, czyli silnik rezerwacji na stronie www, channel manager umożliwiający integrację z portalami rezerwacyjnymi, płatności on-line. To tylko niektóre z funkcjonalności NFHotel, które pozwolą Ci na automatyzację pracy i pozwolą na wyręczenie recepcji w wielu procesach, a w części obiektów zapewnią nawet recepcję bezobsługową.
System rezerwacji hotelowej

System rezerwacji hotelowej - rzecz nie do przecenienia w branży turystycznej. Prowadząc obiekt gościnny dla turystów, bez względu na to czy jest to pensjonat, czy domek letniskowy, należy mieć pod kontrolą całe mnóstwo spraw na raz. Właściwe przygotowanie apartamentów i pokoi, pralnia, kuchnia, zaopatrzenie, księgowość, rezerwacje spływające przez telefon czy za pośrednictwem Booking.com i innych internetowych portali turystycznych, ustalanie szczegółów z klientami - cały hotel na głowie.

Można po staroświecku zatrudnić osobistego sekretarza, albo scedować całą odpowiedzialność na swój personel - jednak zdecydowanie prościej i efektywniej wyjdzie zaopatrzenie się w nowoczesny system rezerwacyjny dla hoteli. Takie narzędzie nie tylko wydatnie usprawnia pracę, ale i z bezdusznością godną terminatora będzie w stanie wskazać dziedziny do poprawy. Systemy rezerwacyjne w hotelarstwie powinny posiadać szeroki wachlarz różnych funkcji, ujawniających swoją wysoką przydatność już w zwyczajnym, codziennym użytkowaniu.

NFhotel, przygotowany i udostępniony przez NetFactory system rezerwacji dla hoteli, pensjonatów, apartamentów czy też domków letniskowych to godna uwagi oraz dokładnego wypróbowania propozycja dla branży hotelarsko-turystycznej. Jednym z podstawowych atutów naszego narzędzia jest fakt, iż działa w chmurze. Wystarczy zalogować się na jakimkolwiek urządzeniu z przeglądarką internetową i dostępem do sieci, by z praktycznie dowolnego miejsca uzyskać pełen dostęp. Albo ograniczony. Ale dlaczego tak? Ano dlatego, że NFhotelowy system rezerwacji online w hotelu umożliwia przydzielenie konkretnym pracownikom ściśle określonych funkcji programu. Wszystko leży w gestii głównego menedżera. Dla lepszego nadzoru i kontroli nad całością, program wysyła do administratora komunikaty o niejasnych akcjach.

Zaprezentujemy teraz to, co widzi użytkownik NFHotel po wejściu do panelu. Uniwersalną i sprawdzoną rzeczą, którą mają bodaj wszystkie liczące się hotelowe systemy rezerwacyjne, jest specjalny grafik rezerwacji w formie prostego arkusza. Jego możliwości w programie hotelowym muszą być jednak nieco inne od tego, co proponuje stary dobry Excel. Systemy rezerwacji hoteli powinny zapewniać błyskawiczne dodawanie rezerwacji, wprowadzanie niezbędnych danych o gościach i ich specjalnych życzeniach, wysyłanie (zautomatyzowane) potwierdzeń i powiadomień e-mailami, szybka edycja w razie potrzeby wprowadzania wszelkich zmian, podgląd statusu, prosty dostęp do działu rozliczeń…

Jednak przy zachowaniu pełnej funkcjonalności systemów rezerwacji hotelowej i dalszym jej rozbudowywaniu, nie należy pomijać czytelności całości oraz łatwości obsługi. NFhotel spełnia również ten wymóg - wystarczy jedno zaznaczenie/kliknięcie, by nasz system rezerwacji dla hoteli wyświetlił właściwe okienko. W panelu NFhotel wiele kluczowych rzeczy zarządca obiektu ustala i ustawia samodzielnie. W końcu wszyscy goście są ważni, od czasu do czasu trafiają się jednak ważniejsi. Albo tacy, którzy mają cokolwiek nietypowe, ale mimo to możliwe do spełnienia zachcianki. Wreszcie pokoje, na przestrzeni lat ulegają pewnym zmianom - nowe standardy, nowe wyposażenie, nowe numery, no i nowe ceny. Nasz system rezerwacyjny dla hotelu, pensjonatu, domków czy apartamentów, posiada kilka użytecznych w takich sytuacjach opcji, jak przypominacz, nadawanie konkretnego statusu poszczególnym rezerwacjom i gościom, (prosta i zrozumiała legenda kolorystyczna) czy dynamiczna zmiana sposobu naliczania ceny.

Nasz zespół służy pełną pomocą w konfiguracji programu pod indywidualne potrzeby. Bardzo istotną kwestią, którą muszą obejmować współczesne systemy rezerwacyjne w hotelach, są finanse. Chodzi nie tylko o wystawianie rachunków i faktur, bieżącą kontrolę przyjętych zaliczek, statusu i sumy przyjętych od danego klienta bądź w konkretnym przedziale czasowym wpłat - choć nie da się zaprzeczyć, że to szalenie ważne sprawy. Niebywale przydatną, jeśli nie niezbędną już funkcją jest obsługa błyskawicznych płatności online w hotelu. Dzięki niej klient nie musi czekać na dane do przelewu. W wiadomości zwrotnej od NFhotel dostaje link przenoszący go w mgnieniu oka na stronę do uiszczenia umówionej kwoty. A hotelarze jeszcze szybciej dostają potwierdzenie otrzymania pieniędzy. Zaprogramowany przez specjalistów z NetFactory nasz system rezerwacji hoteli online, na podstawie wprowadzanych do niego danych, na życzenie użytkownika wygeneruje specjalne raporty na temat ruchu w obiekcie, preferencji klientów czy też ich cech takich jak wiek, płeć czy narodowość. Takie podsumowania stanowią dla właściciela nieoceniony skarbiec informacji, a wyciągnięcie z nich właściwych wniosków pozwoli zwiększyć zadowolenie i liczbę klientów w przyszłości. Krótko rzecz ujmując: NFhotel to wyjątkowo funkcjonalny system rezerwacji hotelowej, do zarządzania pensjonatami, domkami i apartamentami, po którego wdrożeniu będziecie się dziwić, jak udawało się wam działać bez oferowanych przez niego możliwości. Zapraszamy do testowania i kontaktu w celu przedstawienia kompletu informacji i indywidualnego ustalenia warunków współpracy.

Czytaj także:

Wystartuj

Silnik rezerwacji

Booking engine

Zwiększ ilość rezerwacji bezpośrednich z silnikiem rezerwacji on-line na stronie www.
więcej rezerwacji
płatność on-line​​
na każdą stronę​​
sprzedaż przez Facebook​​
pełna synchronizacja z OTA​​
Czytaj więcej

Automatyzacja​

Channel manager​

Automatyczna synchronizacja z najważniejszymi portalami rezerwacyjnymi.
pełna synchronizacja z OTA​​
zwiększa ilość rezerwacji​
w pełni automatycznie​
brak pomyłek​​
pracuje 24h/7​​
Czytaj więcej

Program hotelowy

PMS

Kompleksowe zarządzanie obiektem w chmurze. Miej wszystko pod kontrolą - gdziekolwiek jesteś.
Powiadomienia e-mail, SMS
Wysyłanie potwierdzeń rezerwacji na e-mail, sms. Gotowe szablony po podaniu podstawowych.​
Faktury
Faktury proforma, VAT. Faktury zaliczkowe, oraz końcowe. Dokumenty kasowe. Eksport pliku JPK.
Apartamenty - moduł zarządzania
Zarządzanie apartamentami, dostęp dla właścicieli, rozliczenia prowizji, analizy i raporty.
Sprzątanie
Raport sprzątania na dzień 1 kliknięciem, aplikacja mobilna dla serwisu sprzątającego.
Rezerwacje grupowe
Szybkie, intuicyjne rezerwowanie wielu pokoi jednocześnie. Grupowe potwierdzenia e-mail, sms.
Druki
Karta pobytu, regulamin, voucher, druki z danymi rezerwacji z możliwością załączania do e-mail.
Raporty
Raporty wyżywienia, przyjazdów/wyjazdów, sprzątania, oraz grafik rezerwacji.
Manager zadań
Przydzielanie zadań dla rezerwacji, życzenia specjalne gości. Delegowanie pracownikom.
Drukarki fiskalne
Obsługa drukarek: Posnet, Novitus, Elzab. Możesz drukować ze smartfona, będąc na wakacjach :)
Zamki
Obsługa zamków na karty, zamków na kody wysyłane w sms – idealne do apartamentów, obiektów bezobsługowych.
Płatności on-line, karty kredytowe
Błyskawiczne płatności on-line oraz kartami kredytowymi, automatyczne księgowanie wpłat.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
GoPOS - obsługa gastronomii
Integracja z GoPOS.pl – pełną obsługą gastronomii, magazyny, przenoszenie obciążeń na rezerwację.
Zobacz pełną listę funkcjonalności

Korzystaj bez granic​

Chmurowe rozwiązanie pozwoli na dostęp z każdego miejsca na ziemi, z dowolnego urządzenia, dla nielimitowanej liczby użytkowników.
w recepcji​​
w biurze​
w domu​​
na zakupach
na wakacjach​
.. gdziekolwiek jesteś​

Bezobsługowa recepcja

Mobilność NFHotel pozwoli Ci na zarządzanie obiektem gdziekolwiek jesteś. Dzięki zautomatyzowaniu wielu pracochłonnych procesów wyręczy Cię w wielu zadaniach, dzięki czemu recepcja może działać bezobsługowo. Prosty i intuicyjny system ułatwi i usprawni pracę, spełniając najwyższe oczekiwania pracowników.
krok 1
Rezerwacja on-line​
Przyjęcie rezerwacji z silnika rezerwacji lub z kanału rezerwacji.
krok 2
Płatność​
Przyjęcie płatności on-line od gościa i zaksięgowanie jej w NFHotel.
krok 3
Potwierdzenie
Wysyłka potwierdzenia rezerwacji na e-mail + SMS, wraz z kodem do otwierania drzwi.
Dowiedz się więcej o bezobsługowej recepcji

Pytania i odpowiedzi

Czy mogę używać NFHotel na wielu urządzeniach?
Oczywiście. Program hotelowy NFHotel będzie działać na komputerze, tablecie czy smartfonie.
Ilu użytkowników może pracować jednocześnie?
Dowolna ilość. Każdy użytkownik ma osobny dostęp, dzięki czemu widzisz dokładnie, kto, co i kiedy wykonał.
Więcej odpowiedzi
Więcej Odpowiedzi
Czy system rezerwacji NFHotel jest prosty w obsłudze?
Tak, nasze oprogramowanie jest w pełni intuicyjne. Zarządzaj rezerwacjami w Twoim obiekcie noclegowym w prosty i szybki sposób z NFHotel!
Kto może korzystać z systemu rezerwacji NFHotel?
Prowadzisz hotel lub pensjonat? Wynajmujesz kwatery prywatne, apartamenty, a może domki letniskowe? System rezerwacyjny NFHotel został stworzony z myślą o Tobie!
Jakiego sprzętu potrzebuję, aby korzystać z systemu rezerwacyjnego dla hoteli?
Jedyne czego potrzebujesz to przeglądarka internetowa! NFHotel to kompleksowy system rezerwacji działający w chmurze.
Czy system rezerwacji jest połączony z kanałami OTA?
Tak, dzięki channel manager rezerwacje z portali tj. Booking.com, Airbnb, Expedia czy Noclegi.pl automatycznie pojawiają się na grafiku rezerwacji NFHotel!
Na jakich urządzeniach mogę korzystać z systemu NFHotel?
Nasz system hotelowy jest w pełni responsywny, dzięki czemu działa na każdym urządzeniu. Zarządzaj swoim obiektem pracując na komputerze, tablecie czy smartfonie!
Czy płatności on-line są bezpieczne?
Płatności on-line oraz kartą kredytową są w pełni bezpieczne. Współpracujemy z jednym z najbezpieczniejszych systemów obsługi płatności na rynku – Dotpay.
Czy hotelowy system rezerwacji jest dostępny za darmo?
Tak, możesz wypróbować darmową wersję oprogramowania NFHotel, do której dostajesz dostęp na zawsze! Wejdź na naszą stronę www i wybierz pakiet Free NFHotel.
Czy obsługa systemu recepcyjnego dla hoteli wymaga specjalnego szkolenia?
Nie, nasz program hotelowy jest intuicyjny. Istnieje możliwość przeprowadzenia darmowej prezentacji dla nowych użytkowników NFHotel.
system rezerwacji hotelowej
system hotelowy
system dla hoteli
system rezerwacyjny
program hotelowy
 
nfhotel.pl

Hotelowe strony www​

Świetny PMS potrzebuje równie dobrej strony www.
Zadbamy o właściwe zaprezentowanie walorów Twojego obiektu.
cms
Strony oparte są o prosty w obsłudze panel zarządzania treścią.
rezerwacja on-line
W stronę wbudowany jest silnik rezerwacji on-line (booking engine).
ssl
Certyfikat SSL zapewni bezpieczeństwo odwiedzającym Twoją stronę.
większa sprzedaż
Silnik rezerwacji on-line na stronie to już standard - musisz go mieć aby sprzedawać więcej.
mobilna
Tworzone przez nas strony są w pełni responsywne.
szybka
Marzysz o super szybkiej stronie? Potrafimy zbudować stronę, która osiąga MOBILNIE wyniki nawet 100 na 100 możliwych punktów w Google PageSpeed Insights.
Czytaj więcej
Dołącz już dziś do zadowolonych klientów​
 • "Przejście na NFHotel z innego systemu to była dobra decyzja. Program zawsze dostępny, nowe możliwości są wdrażane chyba co tydzień. Klika ulepszeń pojawiło się na naszą prośbę. Co jest dla nas niezwykle ważne - zawsze można liczyć na pomoc techniczną."
  Laola SPA w Pobierowie
  Laola Spa
  Pobierowo
 • "Decyzja o wyborze systemu NFHotel była "strzałem w dziesiątkę". Program pozwolił nam zebrać wszystkie obiekty w jedną całość, aby integralnie nimi zarządzać, a ze względu na ich różnorodność, było to nie lada wyzwanie. Szeroki wachlarz możliwości tego narzędzia, bardzo pomaga nam w codziennej pracy, zarówno pod względem obsługi gości, jak rozliczeń finansowych dla właścicieli, czy współpracy z działem technicznym.
  System jest wciąż unowocześniany zgodnie z naszymi uwagami, wprowadzane są poprawki i ulepszenia. Dział pomocy technicznej nigdy nas nie zawiódł, działa błyskawicznie. Polecamy każdemu, kto szuka konkretnego narzędzia do prowadzenia obiektów branży turystycznej."
  Jantar Apartamenty w Kołobrzegu
  JANTAR apartamenty
  Kołobrzeg
 • "Pracę na systemie NFHotel rozpoczęliśmy już kilka lat temu, kiedy w naszej ofercie znajdowało się zaledwie 20 apartamentów. Dziś zarządzamy przeszło 140 lokalami, a NFHotel jest niezastąpionym narzędziem pracy. Z dumą obserwujemy dynamiczny rozwój firmy. NFHotel dostosowuje się do naszych potrzeb, nieustannie wdrażane są nowe funkcjonalności. Program jest łatwy i intuicyjny, zaspokoi nawet najbardziej wymagających. I co ważne, firma reaguje błyskawicznie na wszelkie sugestie czy zgłoszenia. Z dużą starannością otoczono nas opieką, dzięki której wysoko cenimy sobie współpracę. Gratulujemy świetnej organizacji pracy i profesjonalizmu."
  Apartamenty Wonder Home w Karpaczu
  Wonder Home
  Karpacz
 • "Szukaliśmy programu łatwego w obsłudze, intuicyjnego. I taki właśnie jest NFHotel. Użytkujemy go już ponad rok.
  Program zawsze dostępny, bardzo dobre wsparcie techniczne."
  Harmony House w Świnoujściu
  Harmony House
  Świnoujście
 • "Prostota i intuicyjność to główne atuty programu, dzięki nim można sprawnie zarządzać rezerwacjami grupowymi oraz generować różnego rodzaju raporty. Dodatkowym atutem jest wsparcie twórców. Z czystym sumieniem polecamy NFHotel."
  Soleil Resort & SPA w Rewalu
  Soleil Resort & SPA
  Rewal
 • "Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z NFHotel. Wysoka kultura osobista i kompetencje właściciela firmy.
  Bardzo dobry kontakt z pomocą techniczną i szybki czas reakcji. PMS i Chanel manager + Booking Engine działają bardzo dobrze i cały czas firma pracuje nad nowymi funkcjonalnościami.
  Dla mnie ważne jest, że NFHotel słucha potrzeb Hotelarza i co jest ważne firma rozumie i 'mówi językiem Hotelarza J'. NFHotel – to mój bardzo dobry wybór."
  Willa Sudety w Kudowie-Zdroju
  Willa Sudety
  Kudowa-Zdrój
Wystartuj

Skontaktuj sie z nami

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 575 620 166
info@nfhotel.pl

Pobierz aplikację

Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2022 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności
Załóż darmowe konto i zacznij korzystać już dzisiaj!
tabletrocketfunnel