Wypróbuj za darmo

W grupie zawsze przyjemniej

W grupie zawsze przyjemniej

Tytułowa zasada sprawdza się w wielu dziedzinach życia - również w branży hotelarskiej. Sam widok grafiku wypełnionego po brzegi rezerwacjami, najlepiej sygnalizujących maksymalne obłożenie, to czysta rozkosz dla gospodarzy obiektów noclegowych, recepcjonistów i pozostałych osób odpowiedzialnych za szeroko rozumianą sprzedaż. Szybka, sprawna obsługa rezerwacji grupowych z pewnością okaże się pomocnym środkiem w osiągnięciu pełni szczęścia hotelarzy.

Przyjęcie większej liczby gości - wycieczki szkolnej, firmowego wyjazdu integracyjnego, uczestników kilkudniowej konferencji etc. - to poważne zadanie, wymagające od personelu pełnego skupienia i długotrwałego zaangażowania. Samo znalezienie odpowiedniej ilości wolnych pokoi w interesującym potencjalnych klientów terminie, niejednokrotnie stanowi spore wyzwanie. A kiedy już uda się uzgodnić wszystkie warunki, trzeba jeszcze przenieść poczynione ustalenia na grafik hotelowy. W końcu jedna rezerwacja grupowa wcale niekoniecznie zajmie wszystkie pokoje w hotelu. Żmudna, aczkolwiek niezbędna robota… którą można zdecydowanie przyspieszyć i ułatwić za pomocą kompleksowego, szybkiego programu hotelowego.

W NFHotel rezerwacje grupowe rozwiązaliśmy w taki sposób, aby recepcjoniści prowadzący rozmowę z klientami przez telefon na bieżąco mogli reagować na kolejne prośby i specyficzne sytuacje. Takie jak zakwaterowanie w większej liczbie pokoi dwuosobowych zamiast w kilku “czwórkach”. Albo ustawienie wszystkiego tak, aby goście pojawili się w obiekcie na przestrzeni kilku dni, zamiast wymuszać gremialny przyjazd całej grupy. Cały kompleksowy proces dodawania takiej rezerwacji na grafik w programie odbywa się z poziomu jednego okienka. Całość funkcjonuje na przejrzystych zasadach, które na swój sposób stanowią wypadkową kreatora rezerwacji NFHotel oraz mechanizmów do zakładania blokad. To oznacza prostą, intuicyjną obsługę oraz ponadprzeciętną szybkość działania.

Jak dodać rezerwację grupową w NFHotel? [AKAPIT DO UZUPEŁNIENIA PO WYPUSZCZENIU I SPRAWDZENIU] Osobny moduł na rezerwacje grupowe stanowi dalece bardziej praktyczne rozwiązanie, niż dodawanie pojedynczych rezerwacji do poszczególnych pokoi i późniejsze łączenie ich w grupy.

Załączone obrazki dokładnie pokazują, jak system rezerwacji grupowych działa w praktyce. Personel korzystający z programu hotelowego ma pod ręką wszystko, czego potrzeba, aby całość dopiąć na ostatni guzik w błyskawicznym tempie. Chyba nie trzeba nikomu specjalnie przypominać, jak pozytywne wrażenie wywiera na klientach szybkie załatwienie sprawy. Nie wspominając już o tym, że NFHotel oszczędza bezcenny czas hotelarzy, pozwalając skierować większą uwagę na inne konieczne prace.

Pobierz bezpłatny poradnik z niezbędnymi elementami potwierdzenia rezerwacji

Dowiedz się:
 • jak zrobić dobre wrażenie na gościach i przedstawić dokładne informacje na temat ich pobytu w przejrzysty sposób
 • jak powinno wyglądać potwierdzenie rezerwacji na miarę XXI wieku
 • czego nie może zabraknąć w prawidłowym potwierdzeniu rezerwacji
 • jak ograniczyć ryzyko, że znów się pomylisz, lub o czymś zapomnisz
Pobierając materiały, wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od NFHotel.
Mogę cofnąć zgodę w każdej chwili. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.
Anna Piaścik
 

Pobierz bezpłatny poradnik z niezbędnymi elementami potwierdzenia rezerwacji

Sięgnij po darmową wiedzę!
Dowiedz się:
jak zrobić dobre wrażenie na gościach i przedstawić dokładne informacje na temat ich pobytu w przejrzysty sposób
jak powinno wyglądać potwierdzenie rezerwacji na miarę XXI wieku
czego nie może zabraknąć w prawidłowym potwierdzeniu rezerwacji
jak ograniczyć ryzyko, że znów się pomylisz, lub o czymś zapomnisz
Pobierając materiały, wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od NFHotel.
Mogę cofnąć zgodę w każdej chwili. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.
Dołącz już dziś do zadowolonych klientów​
 • "Przejście na NFHotel z innego systemu to była dobra decyzja. Program zawsze dostępny, nowe możliwości są wdrażane chyba co tydzień. Klika ulepszeń pojawiło się na naszą prośbę. Co jest dla nas niezwykle ważne - zawsze można liczyć na pomoc techniczną."
  Laola SPA w Pobierowie
  Laola Spa
  Pobierowo
 • "Decyzja o wyborze systemu NFHotel była "strzałem w dziesiątkę". Program pozwolił nam zebrać wszystkie obiekty w jedną całość, aby integralnie nimi zarządzać, a ze względu na ich różnorodność, było to nie lada wyzwanie. Szeroki wachlarz możliwości tego narzędzia, bardzo pomaga nam w codziennej pracy, zarówno pod względem obsługi gości, jak rozliczeń finansowych dla właścicieli, czy współpracy z działem technicznym.
  System jest wciąż unowocześniany zgodnie z naszymi uwagami, wprowadzane są poprawki i ulepszenia. Dział pomocy technicznej nigdy nas nie zawiódł, działa błyskawicznie. Polecamy każdemu, kto szuka konkretnego narzędzia do prowadzenia obiektów branży turystycznej."
  Jantar Apartamenty w Kołobrzegu
  JANTAR apartamenty
  Kołobrzeg
 • "Pracę na systemie NFHotel rozpoczęliśmy już kilka lat temu, kiedy w naszej ofercie znajdowało się zaledwie 20 apartamentów. Dziś zarządzamy przeszło 140 lokalami, a NFHotel jest niezastąpionym narzędziem pracy. Z dumą obserwujemy dynamiczny rozwój firmy. NFHotel dostosowuje się do naszych potrzeb, nieustannie wdrażane są nowe funkcjonalności. Program jest łatwy i intuicyjny, zaspokoi nawet najbardziej wymagających. I co ważne, firma reaguje błyskawicznie na wszelkie sugestie czy zgłoszenia. Z dużą starannością otoczono nas opieką, dzięki której wysoko cenimy sobie współpracę. Gratulujemy świetnej organizacji pracy i profesjonalizmu."
  Apartamenty Wonder Home w Karpaczu
  Wonder Home
  Karpacz
 • "Szukaliśmy programu łatwego w obsłudze, intuicyjnego. I taki właśnie jest NFHotel. Użytkujemy go już ponad rok.
  Program zawsze dostępny, bardzo dobre wsparcie techniczne."
  Harmony House w Świnoujściu
  Harmony House
  Świnoujście
 • "Prostota i intuicyjność to główne atuty programu, dzięki nim można sprawnie zarządzać rezerwacjami grupowymi oraz generować różnego rodzaju raporty. Dodatkowym atutem jest wsparcie twórców. Z czystym sumieniem polecamy NFHotel."
  Soleil Resort & SPA w Rewalu
  Soleil Resort & SPA
  Rewal
 • "Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z NFHotel. Wysoka kultura osobista i kompetencje właściciela firmy.
  Bardzo dobry kontakt z pomocą techniczną i szybki czas reakcji. PMS i Chanel manager + Booking Engine działają bardzo dobrze i cały czas firma pracuje nad nowymi funkcjonalnościami.
  Dla mnie ważne jest, że NFHotel słucha potrzeb Hotelarza i co jest ważne firma rozumie i 'mówi językiem Hotelarza J'. NFHotel – to mój bardzo dobry wybór."
  Willa Sudety w Kudowie-Zdroju
  Willa Sudety
  Kudowa-Zdrój
Wystartuj
Skontaktuj sie z nami
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 534 516 556
info@nfhotel.pl
Pobierz aplikację
Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2022 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności