Channel manager NFHotel obsługuje wiele bookingowych ID w jednej instancji

Mały krok naprzód w rozwoju całego programu hotelowego, wiele nowych możliwości dla osób trudniących się branżą hotelarską. Zwłaszcza tych, które posiadają swoje ośrodki turystyczne w kilku różnych lokalizacjach - np. parę apartamentów rozsianych po całym kurorcie - a na Booking.com dla każdego z nich założyli odrębne obiekty. Ile by ich nie było, wszystkie da się obsłużyć w ramach pojedynczej instancji NFHotel.

Wszyscy zainteresowani doskonale zdają sobie sprawę, że największe portale rezerwacyjne mocno stawiają na wygodę turystów - a więc tych, którzy ostatecznie wykładają pieniądze. Między innymi stąd zdecydowane działania zmierzające do tego, aby hotelarze przykładali się do dokładnego oznaczania swoich obiektów na mapach w serwisie. Nawet jeśli oznaczało to mało komfortową konieczność operowania w kilku extranetach jednocześnie. NFHotel ponownie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom hotelarzy, pozwalając na kompleksową obsługę wszystkich rezerwacji z Booking.com, które będą spływać do jednego, wskazanego PMS-a.

Channel manager w połączeniu z pozostałymi funkcjonalnościami programu hotelowego pozwala w zasadzie całkowicie zapomnieć o logowaniu się do extranetu. Żeby wymienić tylko filtry pokoi, pozwalające wyświetlać na grafiku wyłącznie wybrane standardy i/lub grupy pokoi. <ins">Zamiast ciągłego przelogowywania się pomiędzy różnymi systemami albo osobnymi instancjami jednego oprogramowania, choćby w celu rzutu okiem na aktualne obłożenie poszczególnych instancji - szybkie przełączanie widoku w jednym PMSie. A jak już wcześniej sygnalizowaliśmy, channel manager NFHotel ściąga rezerwacje z Booking.com w czasie nieosiągalnym dla zdecydowanej większości pozostałych programów hotelowych. Fakt, że teraz CM do jednej instancji będzie w stanie pobierać informacje o rezerwacjach z wielu obiektów o różnym ID w bookingu, nie ma najmniejszego wpływu na szybkość i sprawność funkcjonowania całości.

Dla części użytkowników programu hotelowego to kluczowa, pozwalająca zaoszczędzić mnóstwo czasu i codziennej pracy modyfikacja. Z drugiej strony: być może niektórym hotelarzom powyższa zmiana nie zrobi najmniejszej różnicy. Ale tylko pozornie - dodanie do channel managera NFHotel jednoczesnej obsługi kilku bookingowych lokalizacji stanowi jeden z kluczowych etapów dla integracji z kolejnymi kanałami dystrybucji i zewnętrznymi systemami.

Więcej informacji już wkrótce!

Pobierz bezpłatny poradnik z niezbędnymi elementami potwierdzenia rezerwacji

Dowiedz się:
  • jak zrobić dobre wrażenie na gościach i przedstawić dokładne informacje na temat ich pobytu w przejrzysty sposób
  • jak powinno wyglądać potwierdzenie rezerwacji na miarę XXI wieku
  • czego nie może zabraknąć w prawidłowym potwierdzeniu rezerwacji
  • jak ograniczyć ryzyko, że znów się pomylisz, lub o czymś zapomnisz
Pobierając materiały, wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od NFHotel.
Mogę cofnąć zgodę w każdej chwili. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.
Anna Piaścik
 

Pobierz bezpłatny poradnik z niezbędnymi elementami potwierdzenia rezerwacji

Sięgnij po darmową wiedzę!
Dowiedz się:
jak zrobić dobre wrażenie na gościach i przedstawić dokładne informacje na temat ich pobytu w przejrzysty sposób
jak powinno wyglądać potwierdzenie rezerwacji na miarę XXI wieku
czego nie może zabraknąć w prawidłowym potwierdzeniu rezerwacji
jak ograniczyć ryzyko, że znów się pomylisz, lub o czymś zapomnisz
Pobierając materiały, wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od NFHotel.
Mogę cofnąć zgodę w każdej chwili. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.
Skontaktuj sie z nami
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 534 202 070
info@nfhotel.pl
Pobierz aplikację
Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2024 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności
homeapartmentenvelopeeyelicenseuserstagphone-handsetphonelaptop-phonechart-barsdiamondearthsmilealarmclockcrossmenucross-circlelayers