Wypróbuj za darmo

Znaczenie fotografii w obiektach noclegowych, apartamentach

Znaczenie fotografii w obiektach noclegowych, apartamentach

Każdy z nas niejednokrotnie przekonał się, że oszczędność i próba kupienia tańszego towaru kończy się podwójnym wydatkiem, bo jakość z tytułu oszczędności okazuje się niezadowalająca lub zakupiony produkt nie pozostaje z nami oczekiwanie długo. Finalnie kupujemy droższy produkt, który ówcześnie wydawał nam się zbyt drogi.

Tego typu podwójne wydatki w życiu prywatnym nie specjalnie ważą na naszym życiu, fundując nam lekką dawkę stresu i delikatnie uszczuplając zawartość portfela. W przypadku wydatków firmowych i błędnie podejmowanych decyzji inwestycyjnych, te mogą wpływać na być albo nie być firmy.

Wyposażając obiekt na cele najmu krótkoterminowego staramy się, aby wszystkie elementy były trwałe i przeznaczone do wzmożonej eksploatacji, tak aby nie trzeba było ich wymieniać po krótkim czasie. Po inwestycjach w meble i wykończenie jesteśmy u końca inwestycji i zaczynamy szukać oszczędności.

Gdzie je znajdujemy najczęściej? W reklamie.

Zaszliśmy tak daleko z inwestycją zmagając się z masą problemów i zostając specjalistami w nieznanych nam dotąd dziedzinach. Na koniec naszej drogi marketing wydaje się przyjemną łatwizną. Stronę internetową możemy zrobić w zasadzie sami lub zrobi nam ją znajomy znajomej, za weekend spędzony w naszym obiekcie. Zdjęcia? iPhone, albo nasza wspaniała, turystyczna lustrzanka za miliony monet, zapewnią niezrównaną jakość. Wiemy jak to wszystko ma wyglądać bo w internecie jest pełno inspiracji. Jest strona, są zdjęcia - wszystko jest takie piękne! Piękne bo widziane sercem i przez pryzmat obrazu jaki mamy znając nasz obiekt na żywo. Patrząc na stronę i zdjęcia widzimy ogrom trudu i pracy włożone w tworzenie naszego miejsca. Oglądamy stronę i niedoświetlone lub prześwietlone zdjęcia i tak widzimy na nich szczegóły ginące w cieniach i widok za oknem, który zniknął w prześwietlonych kadrach. Jak nie odczuwać satysfakcji?! To już koniec ciężkiej pracy! Czas obrócić trudy w zyski!

Czasem się uda, a czasem może to być prawdziwy początek końca, na końcu którego zadawać będziemy sobie pytania co zrobiliśmy nie tak. Problemy mogą dopiero pojawić się po roku, dwóch, gdy okaże się, że biznes nie idzie zgodnie z naszym biznesplanem, a zawartość portfela została zdecydowanie nadwyrężona. Miało wynajmować się samo i jeszcze lepiej niż u sąsiadów, bo my zaczęliśmy z lepszymi pomysłami, wnosząc świeżość i dobre rozwiązania.

Może to jednak strona internetowa? Ale przecież jak ta prosta konstrukcja może kosztować tyle co zestaw wypoczynkowy w naszym apartamencie? Zdjęcia? Za ile?! Przecież fotograf przyjdzie, pstryknie i wyjdzie. Czy oni wszyscy oszaleli oczekując takich pieniędzy za chwilę roboty?

Wróć! Ile razy w minionym czasie Twoi goście policzyli ile zarabiasz na wynajmie i z jaką łatwością Ci to przychodzi? Ile razy oszacowali wartość Twojej fury twierdząc, że interes, który prowadzisz to bajka - pracujesz przez kilka miesięcy, a potem odpoczywasz. Większość z nich nie widzi ile trudu kosztowała Cię ta inwestycja i ile za nią stoi codziennej pracy. Nie inaczej jest ze stronami internetowymi. Nie przeliczaj wydanych pieniędzy na stronę na czas, w którym powstanie, choćbyś miał ją otrzymać po godzinie od zamówienia. Nie zakładaj od razu ile czasu fotograf potrzebuje żeby zrobić zdjęcia Twojego obiektu. Zdziwiłbyś się jaki warsztat pracy i jaka wiedza jest potrzebna specjalistom z tych dziedzin, aby zamienić ten z pozoru kosztowny marketing na Twoje realne zyski. Stoi za nimi trud, który dobrze znasz, ogromne doświadczenie i często gro ludzi, których nawet nie zobaczysz - programiści, fotoedytorzy i inni.

Tak rodzi się sukces!

Jesteś człowiekiem sukcesu, specjalistą w swojej dziedzinie. Nie musisz się znać na wszystkim i nie we wszystkim musisz być dobry. To w czym dobry być powinieneś, to w decydowaniu się na współpracę ze specjalistami z innych dziedzin. Oszczędność na profesjonalnym wizerunku Twojego obiektu, to nie oszczędność. To niepoliczalna strata potencjalnych zysków.

Nie ma dobrej strony internetowej bez dobrych materiałów fotograficznych - to zawsze idzie w parze. Netfactory nie zamknie w piękne ramy przeciętnych obrazków Twojego lokalu gwarantując Ci sukces. STOLZ Photography Team nie zapewni Ci sukcesu samymi zdjęciami jeśli nie zaprezentujesz ich w profesjonalny sposób na nowoczesnej stronie internetowej.

Bądź człowiekiem sukcesu i pozwól nam zatroszczyć się o Twój sukces. Inwestycja w profesjonalną stronę internetową i fotografię wnętrz szybko pójdzie w zapomnienie. Będziesz planował rozwój swojej działalności i liczył zyski, a poniesione wydatki na marketing okażą się niczym przy korzyściach jakie przyniosły.

Nie bez powodu Netfactory i STOLZ Photography Team stale łączą siły dbając o dobry wizerunek swoich Klientów.

Sukces naszych Klientów, to nasz sukces! Nie kończymy współpracy w chwili oddania zlecenia. Tworzymy więzi.

Pobierz bezpłatny poradnik z niezbędnymi elementami potwierdzenia rezerwacji

Dowiedz się:
 • jak zrobić dobre wrażenie na gościach i przedstawić dokładne informacje na temat ich pobytu w przejrzysty sposób
 • jak powinno wyglądać potwierdzenie rezerwacji na miarę XXI wieku
 • czego nie może zabraknąć w prawidłowym potwierdzeniu rezerwacji
 • jak ograniczyć ryzyko, że znów się pomylisz, lub o czymś zapomnisz
Pobierając materiały, wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od NFHotel.
Mogę cofnąć zgodę w każdej chwili. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.
Anna Piaścik
 

Pobierz bezpłatny poradnik z niezbędnymi elementami potwierdzenia rezerwacji

Sięgnij po darmową wiedzę!
Dowiedz się:
jak zrobić dobre wrażenie na gościach i przedstawić dokładne informacje na temat ich pobytu w przejrzysty sposób
jak powinno wyglądać potwierdzenie rezerwacji na miarę XXI wieku
czego nie może zabraknąć w prawidłowym potwierdzeniu rezerwacji
jak ograniczyć ryzyko, że znów się pomylisz, lub o czymś zapomnisz
Pobierając materiały, wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od NFHotel.
Mogę cofnąć zgodę w każdej chwili. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.
Dołącz już dziś do zadowolonych klientów​
 • "Przejście na NFHotel z innego systemu to była dobra decyzja. Program zawsze dostępny, nowe możliwości są wdrażane chyba co tydzień. Klika ulepszeń pojawiło się na naszą prośbę. Co jest dla nas niezwykle ważne - zawsze można liczyć na pomoc techniczną."
  Laola SPA w Pobierowie
  Laola Spa
  Pobierowo
 • "Decyzja o wyborze systemu NFHotel była "strzałem w dziesiątkę". Program pozwolił nam zebrać wszystkie obiekty w jedną całość, aby integralnie nimi zarządzać, a ze względu na ich różnorodność, było to nie lada wyzwanie. Szeroki wachlarz możliwości tego narzędzia, bardzo pomaga nam w codziennej pracy, zarówno pod względem obsługi gości, jak rozliczeń finansowych dla właścicieli, czy współpracy z działem technicznym.
  System jest wciąż unowocześniany zgodnie z naszymi uwagami, wprowadzane są poprawki i ulepszenia. Dział pomocy technicznej nigdy nas nie zawiódł, działa błyskawicznie. Polecamy każdemu, kto szuka konkretnego narzędzia do prowadzenia obiektów branży turystycznej."
  Jantar Apartamenty w Kołobrzegu
  JANTAR apartamenty
  Kołobrzeg
 • "Pracę na systemie NFHotel rozpoczęliśmy już kilka lat temu, kiedy w naszej ofercie znajdowało się zaledwie 20 apartamentów. Dziś zarządzamy przeszło 140 lokalami, a NFHotel jest niezastąpionym narzędziem pracy. Z dumą obserwujemy dynamiczny rozwój firmy. NFHotel dostosowuje się do naszych potrzeb, nieustannie wdrażane są nowe funkcjonalności. Program jest łatwy i intuicyjny, zaspokoi nawet najbardziej wymagających. I co ważne, firma reaguje błyskawicznie na wszelkie sugestie czy zgłoszenia. Z dużą starannością otoczono nas opieką, dzięki której wysoko cenimy sobie współpracę. Gratulujemy świetnej organizacji pracy i profesjonalizmu."
  Apartamenty Wonder Home w Karpaczu
  Wonder Home
  Karpacz
 • "Szukaliśmy programu łatwego w obsłudze, intuicyjnego. I taki właśnie jest NFHotel. Użytkujemy go już ponad rok.
  Program zawsze dostępny, bardzo dobre wsparcie techniczne."
  Harmony House w Świnoujściu
  Harmony House
  Świnoujście
 • "Prostota i intuicyjność to główne atuty programu, dzięki nim można sprawnie zarządzać rezerwacjami grupowymi oraz generować różnego rodzaju raporty. Dodatkowym atutem jest wsparcie twórców. Z czystym sumieniem polecamy NFHotel."
  Soleil Resort & SPA w Rewalu
  Soleil Resort & SPA
  Rewal
 • "Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z NFHotel. Wysoka kultura osobista i kompetencje właściciela firmy.
  Bardzo dobry kontakt z pomocą techniczną i szybki czas reakcji. PMS i Chanel manager + Booking Engine działają bardzo dobrze i cały czas firma pracuje nad nowymi funkcjonalnościami.
  Dla mnie ważne jest, że NFHotel słucha potrzeb Hotelarza i co jest ważne firma rozumie i 'mówi językiem Hotelarza J'. NFHotel – to mój bardzo dobry wybór."
  Willa Sudety w Kudowie-Zdroju
  Willa Sudety
  Kudowa-Zdrój
Wystartuj
Skontaktuj sie z nami
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 534 516 556
info@nfhotel.pl
Pobierz aplikację
Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2022 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności