Aplikacja rezerwacji online również na FACEBOOKU!

Jeśli posiadasz stronę swojego hotelu / pensjonatu / ośrodka wypoczynkowego na portalu Facebook, mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość.

Od dziś wprowadziliśmy nową funkcjonalność, jaką jest możliwość zintegrowania rezerwacji online w Twoim obiekcie również z Facebook’iem! Dotychczas aplikacja dostępna była dla gości, tylko na stronie www danego ośrodka.

A jak to będzie wyglądać? Otóż na stronie FB Twojego obiektu, w pasku menu zostanie dodana widoczna dla Internautów zakładka „Rezerwacja”, po której kliknięciu wyświetla się aplikacja rezerwacji.

W niej wybrać można interesujący nas termin pobytu, ilość osóbwyżywienie jakie chcemy wykupić oraz wolne pokoje (wyświetlone z ich zdjęciami, krótką charakterystyką oraz cenami). Po wyborze odpowiedniego pokoju wystarczy już tylko wpisać niezbędne dane, potwierdzić i dokonać płatności online.

Proste prawda? A jakie wygodne dla gości odwiedzających Twój profil na Facebook’u! Poza tym, to dodatkowy, niezwykle skuteczny i nowoczesny zarazem kanał sprzedaży Twoich usług, który w tym przypadku trafić może szerzej, także do młodszych grup odbiorców.

Zobacz jak wygląda to w praktyce, na funpage’u Pensjonatu Karkonoski*** SPA.

 

rezerwacja online facebook