ZADZWOŃ

O programie

Poznaj program hotelowy, jakiego jeszcze nie było!

Najnowszy produkt firmy NetFactoryNFHotel zaskoczy każdego swoją funkcjonalnością i możliwościami.

Stworzyliśmy narzędzie, które pozwoli Ci na kompleksowe zarządzanie pracą całego hotelu/pensjonatu i na skuteczną obsługę rezerwacji.

Korzyści, jakie przynosi NFHotel w krótkim czasie, to przede wszystkim zwiększona sprzedaż, oszczędność czasu i energii, większy komfort pracy, wzrost zadowolenia klientów, oraz ryzyko pomyłek sprowadzone do minimum. Jak więc widać, to całkiem nowa jakość, na rynku programów recepcyjnych i hotelowych!

Oddajemy Ci do użytku nasz dopracowywany przez wiele miesięcy program, do kompleksowego zarządzania Twoim hotelem, z całą masą funkcjonalności, który jest prosty i intuicyjny w obsłudze.

 

Program hotelowy Program dla hoteli Program recepcyjny

Zobacz jakimi funkcjonalnościami pochwalić się może NFHotel!

 • Płatności on-line

  Płatności on-line pozwalają na błyskawiczne opłacenie zadatku / rezerwacji. Błyskawicznego przelewu można dokonać po rezerwacji on-line, lub klikają w link w e-mail z potwierdzeniem. Płatności on-line automatycznie są księgowane w NFHotel, o czym hotelarz dostaje powiadomienie. Osoba dokonująca wpłaty również dostaje powiadomienie e-mail, sms.

 • Moduł sprzątania

  Dzięki harmonogramowi sprzątania jedno kliknięcie generuje dzienny raport pokoi w których należy wykonać usługę: sprzątania po wyjeździe, przeglądu, wymiana ręczników i innych które skonfigurujemy. Harmonogram daje możliwość włączenia usług w cyklicznych odstępach czasu podczas pobytu klienta.

 • Booking.com – Channel Manager

  NFHotel zapewnia dwukierunkowe połączenie z Booking.com – oznacza to, że rezerwacje, ich modyfikacje oraz anulacje automatycznie przychodzą do oprogramowania. Dodanie rezerwacji przez hotel błyskawicznie zmniejsza ilość wolnych pokoi w Booking.com.

 • Rezerwacja online – Booking Engine

  Aplikacja, z której skorzystać możesz dodatkowo, na ustalonych indywidualnie warunkach finansowych. Zintegrowana ze stroną www Twojego obiektu. Dzięki niej goście hotelowi będą mogli dokonać szybkiej rezerwacji pobytu za pomocą kilku kliknięć myszką. Dokonają też szybkiej płatności online oraz otrzymają automatyczne potwierdzenia wpłaty i rezerwacji na swoją skrzynkę e-mail.

 • Multifunkcjonalny grafik rezerwacji

  Grafik z możliwością błyskawicznego dodawania rezerwacji, wprowadzania szczegółowych danych o gościach, szybkiego dokonywania wszelkiego rodzaju zmian, prostego podglądu danych o każdym z gości hotelowych i każdej z rezerwacji oraz wglądu do rozliczeń.

 • Szybkie rozliczenia

  Szybkie i wygodne generowanie rozliczeń klientów i pobytów, z możliwością podglądu lub przesłania klientowi w wiadomości e-mail. Wszystko w błyskawicznym tempie.

 • Błyskawiczna rezerwacja

  Dokonywanie rezerwacji jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie. Wystarczy jedynie przeciągnąć kursorem po grafiku i wpisać niezbędne dane przyjeżdżających gości.

 • Komunikator

  Dzięki niemu, użytkownicy obsługujący program jednocześnie, na różnych urządzeniach, mogą się ze sobą szybko i bez trudu komunikować. Wygodne i dyskretne okienko czatu, wyświetlające się po prawej stronie znacznie ułatwi i przyspieszy kontakt z innymi pracownikami obiektu.

 • Przypominacz

  Dzięki niemu nie zapomnisz już o niczym. Ta funkcja przypomni Ci zarówno o standardowych, jak i niestandardowych życzeniach gości, lub o takich, do których wcześniej powinieneś się przygotować, typu bukiet kwiatów na powitanie, butelka wina czekająca na gości w pokoju, czy ilość wykupionych wejściówek na basen.

 • Analizy i raporty

  Niezwykle przydatna funkcja pozwalająca na śledzenie tendencji dotyczących gości hotelowych (np. narodowość, rodzaj płatności, wiek itp.) oraz danych związanych z funkcjonowaniem całego obiektu, w podziale na okresy, użytkowników, pokoje itp. Dzięki wygenerowanym raportom, bez trudu można zatem dokonywać wszelkich porównań i planować przyszłe działania oraz przeprowadzać analizy pomagające zlokalizować obszary, które można zoptymalizować.

 • Pełna kontrola przyjazdów/wyjazdów

  Dzięki tej funkcjonalności nie sposób pogubić się w ilości gości przyjeżdżających i wyjeżdżających w danym dniu. Czytelna lista przyjazdów i wyjazdów, w bocznym panelu pozwala na podgląd zwalniających się pokoi oraz uregulowanych lub jeszcze nieopłaconych rachunków.

 • Dynamiczne zarządzanie cenami

  Możliwość swobodnego ustalania cen pokoi, usług, pakietów, ich dowolnych zmian lub poprawek, w każdym momencie, czy ustalenia innego sposobu naliczania ceny.

 • Dynamiczne zarządzanie wpłatami

  Szczegółowa lista dokonanych przez klienta przelewów, z dokładną datą i godziną wpływu oraz informacją o użytkowniku który ją wprowadził. Możliwość akceptacji dodawanych przez recepcjonistów wpłat, umożliwiająca pełną i prostą kontrolę finansów.

 • Wystawianie faktur

  Szybkie wystawianie faktur do rezerwacji pozwoli Ci na lepsze panowanie nad dokumentami. Eksport do programów księgowych. Generowanie pliku JPK.

 • Przydzielanie roli pracownikom

  Dokonywane przez administratora programu, dzięki czemu każdy użytkownik może korzystać tylko z tych funkcjonalności programu, które zostaną mu przypisane.

 • Możliwość wprowadzania niestandardowych ustaleń z gośćmi

  Dodawanie komentarzy i uwag do rezerwacji np. o przyjeździe z psem, “przypominacze” o specjalnych życzeniach klientów, lub o wykonaniu konkretnego rodzaju usług.

 • Opisy słowne i oznaczenia numeryczne pokoi

  bardzo wygodne rozwiązanie pozwalające na szybką identyfikację pokoju, po jego numerze, bądź nazwie, jeśli taką posiada.

 • Możliwość nadawania różnych statusów gościom i rezerwacjom

  Za pomocą prostej i czytelnej legendy kolorystycznej. Błyskawiczny podgląd kto przyjechał i wyjechał i czy w pełni rozliczono każdy pobyt. Koniec z z niepewnością czy wszyscy goście dojechali i czy każdy rachunek został uregulowany.

 • Estetyczny i przyjemny w odbiorze user interface

  Przyjemna i intuicyjna obsługa programu.

 • Pomoc przy wdrożeniu systemu

  Zapewniamy fachową pomoc przy wdrożeniu programu w obiekcie oraz szkolenie w zakresie jego obsługi.

 • Potwierdzenia e-mail

  Automatycznie wysyłane wiadomości dla gości, potwierdzające dokonanie rezerwacji, przyjęcie wpłaty, czy otrzymanie zaliczki, uruchamiane jednym kliknięciem myszki.

 • Powiadomienia sms

  Powiadomienia wiadomością sms o nowych rezerwacjach któregoś z recepcjonistów lub o rezerwacjach dokonanych przez Gości za pomocą rezerwacji online.

 • Komunikaty o niejasnych akcjach

  Informacje dla administratora programu (właściciela/menedżera obiektu) o dokonanych w programie przez innych użytkowników, podejrzanych, lub niejasnych akcjach. Co gwarantuje efektywną kontrolę i nadzór nad pracownikami obsługującymi program.

 • Grafik do wydruku

  Możliwość wydrukowania lub pobrania pdf podglądu grafiku rezerwacji z wybranego okresu.

 • Raport opłat miejscowych

  Możliwość wygenerowania okresowego raportu opłat miejscowych za wszystkich Gości objętych opłatą, z podziałem na grupy wiekowe.

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH
Dane osobowe w NFHotel są szyfrowane, ich zbiór zgłoszony jest do GIODO.
GIODOSSL

formularz kontaktowy

Nasza siedziba

ul. Sobieskiego 53
58-500 Jelenia Góra

Kontakt

Dane firmy

NETFACTORY Michał Piaścik
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
NIP: 857-167-56-46 REGON: 020127104
INTELIGO: 50 1020 5558 1111 1560 4990 0092