Natychmiastowe płatności
on-line, kartą kredytową

Otrzymuj błyskawiczne wpłaty.
Przekaż systemowi ich księgowanie oraz wysyłanie potwierdzeń.

W dużym skrócie

Błyskawiczne płatności on-line to funkcjonalność, którą możesz bardzo szybko zintegrować z NFHotel. Połączenie z Dotpay zapewnia szybkie, wygodne i bezpieczne płatności dla Twoich klientów.

Klienci będą mogli zapłacić on-line nie tylko za rezerwacje robione przez booking engine (rezerwacja on-line na Twojej stronie www, Facebook'u), ale również przez rezerwacje dokonywane przez recepcjonistów.

Błyskawiczne płatności to nie tylko wygoda dla klientów, ale również pewność dla Ciebie że rezerwacja jest potwierdzona.

Jak działają płatności on-line

W potwierdzeniu rezerwacji wysyłanym do klienta umieszczony jest przycisk płatności, po którego kliknięciu wyświetla się do wyboru lista banków oraz możliwość płatności kartą kredytową.

Moduł rezerwacji on-line na Twojej stronie www lub Facebook'u daje klientowi możliwość płatności on-line.

Na potwierdzenie płatności on-line nie czekasz jak na zwykły przelew - otrzymasz je natychmiast po wpłacie - 24h/dobę 7 dni w tygodniu!

Po dokonaniu płatności klient otrzymuje z NFHotel informację o zaksięgowaniu płatności, a Ty wiadomość z Dotpay o nowej wpłacie.

NFHotel doda wpłatę do rezerwacji i oznaczy ją na grafiku jako potwierdzoną.
Skrócenie czasu potrzebnego na wpłynięcie zadatku
95%
Przejęcie procesu obsługi płatności
100%
Wygoda płatności dla klienta
100%

Wyjątkowo wygodnie

Błyskawiczne płatności to funkcjonalność która niesie korzyści obu stronom. Dla Twojego klienta to wygoda jaką jest brak konieczności uzupełniania wielu pól przelewu. Dla Ciebie to przede wszystkim pewność że rezerwacja jest potwierdzona. Informację o wpłacie dostaniesz natychmiast - niezależnie od godziny i dnia tygodnia.

PEWNA REZERWACJA

Natychmiast po dokonaniu wpłaty otrzymasz potwierdzenie jej wysłania na e-mail.

AUTO-KSIĘGOWANIE

System automatycznie doda wpłatę do odpowiedniej rezerwacji.

WYGODA DLA KLIENTA

Automatyczne uzupełnianie danych przelewu.

BEZPIECZEŃSTWO

Dotpay zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa obsługi płatności online.

Często zadawane pytania

 • Jak nawiązać współpracę z NFHotel + Dotpay?
  Jeśli nie masz jeszcze konta w Dotpay, kliknij TUTAJ aby je założyć. Dla klientów NFHotel prowizja wynosi 1,4%.
 • Czy klient może opłacić cały pobyt on-line?
  W panu administracyjnym można ustalić czy pozwalamy klientowi na wpłatę: zadatku, całości pobytu.
 • Jak wypłacić środki z Dotpay?
  Środki wpłacane przez Twoich klientów wpłacane są na konto Dotpay. Możesz ustawić tam automatyczne wypłaty, lub robić je ręcznie - po zalogowaniu do panelu Dotpay klikasz: Rozliczenia > Wypłaty > Nowa wypłata.
 • Jaka jest wysokość prowizji dla Dotpay?
  Dla klientów NFHotel prowizja wynosi 1,4%. Dotyczy ona zarówno błyskawicznych płatności jak i płatności kartami kredytowymi. Prowizja płacona jest tylko od kwoty przelanej z pomocą Dotpay.
 • Czy opłaca mi się płacić prowizję?
  Płatność dla klienta jest znacznie uproszczona, dzięki czemu często dokonywana jest od razu po otrzymaniu e-mail z potwierdzeniem rezerwacji. Dodatkowo w gorących okresach możesz poprosić o błyskawiczną płatność dzięki czemu szybko upewnisz się że rezerwacja jest potwierdzenia.
 • Czy mogę w każdej chwili zrezygnować z usługi?
  W Dotpay płacisz tylko prowizję za wykonywane transakcje. W NFHotel w każdej chwili możesz odłączyć płatności poprzez Dotpay.

Pobierz aplikację

2 minuty
Wyobraź sobie sytuację:
Jest czwartek po 16 - dzwoni klient i rezerwuje ostatni pokój na zbliżający się weekend. Chętnie wprowadzasz ją do systemu i wysyłasz potwierdzenie rezerwacji na e-mail. Podczas rozmowy prosisz klienta o niezwłoczną wpłatę on-line. Masz pewność że przyjadą, bo już po 2 minutach dostajesz wiadomość potwierdzającą jej otrzymanie. System automatycznie księguje wpłatę i wysyła klientowi e-mail z potwierdzeniem.

prosto - szybko - wygodnie

Bezpieczeństwo

Skontaktuj się z nami

Zachęcamy do kontaktu w sprawie programu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.