Wypróbuj za darmo

Twoje Możliwości NFHotel - co to takiego?

Twoje Możliwości NFHotel - co to takiego?

Nieustannie rozwijamy nasz program hotelowy, wzbogacając go o kolejne moduły. NFHotel regularnie zyskuje nowe funkcjonalności, dzięki którym codzienna praca personelu hotelowego i gospodarzy obiektów noclegowych staje się szybsza, efektywniejsza i łatwiejsza. Od rzeczy małych, aczkolwiek wnoszących sporo dobrego, aż po opcje znacznie poszerzające zakres możliwości użytkowników. I to oni decydują, co będzie dla nich przydatne, a co w danym momencie będzie zbytkiem luksusu.

Każdy obiekt ma inną charakterystykę, system pracy, docelową grupę klientów… i w związku z tym nie wszyscy hotelarze potrzebują dokładnie takiego samego programu hotelowego. NFHotel pozwala w pewnym stopniu spersonalizować system - żeby wspomnieć tylko kreatora błyskawicznych rezerwacji czy dowolne kształtowanie poziomów dostępu poszczególnych użytkowników oprogramowania przez administratorów obiektu. “Twoje Możliwości” dotyczą większych rzeczy - takich, które w ten czy inny sposób wiążą się z nowymi opłatami.

Być może niektórym nowe moduły wydadzą się wydatkiem, jednak dla innych staną się inwestycją w narzędzie pracy, która przyniesie jak najbardziej wymierne zyski. Dlatego też w okienku naszego programu hotelowego pojawiła się nowy, wyraziście czerwony przycisk. Widoczny wyłącznie dla administratorów instancji i użytkowników z niektórymi wyższymi uprawnieniami do systemu. Po jej kliknięciu pojawia się lista “Twoich Możliwości” - czyli dodatkowych opcji wzbogacających NFHotel. Wraz z krótką, konkretną charakterystyką oraz trzema przyciskami na reakcję. Jesteś zainteresowany? Spodziewaj się kontaktu ze strony zespołu NFHotel i specjalnej oferty. Potrzebujesz czasu do namysłu? Nie ma pośpiechu, dostaniesz stosowne powiadomienie. Uważasz dany moduł za zbyteczny? Koniec ze zwracaniem uwagi specjalnie na tę konkretną opcję - ale zawsze możesz wrócić do tego później. Prosto, czytelnie i uczciwie.

Aktualnie w zakładce “Twoje Możliwości NFHotel” dostępne są 4 dodatkowe moduły. Booking engine odpowiedzialny za widget rezerwacji on-line na wszelkie strony internetowe hotelu, channel manager do obsługi dwukierunkowego połączenia z zewnętrznymi kanałami sprzedaży - najszybciej synchronizujący rezerwacje i dostępność z najważniejszym obecnie serwisem turystycznym Booking.com - automatycznie wypełniane druki hotelowe oraz zintegrowane z naszym programem hotelowym ekspresowe płatności internetowe Dotpay. Nowe opcje będziemy oferować wraz z rozbudowywaniem funkcjonalności NFHotel.

Tego rodzaju rozwiązanie będzie praktyczne dla wszystkich zainteresowanych. Hotelarze mają zawsze pod ręką spis dostępnych możliwości, a twórcy oprogramowania - kolejne narzędzie do komunikacji z użytkownikami i prezentowania korzyści, jakie przynoszą poszczególne moduły.
Rzecz jasna o nowościach w NFHotel wciąż i na bieżąco informujemy na stronie internetowej, facebookowym profilu oraz w e-mailach do klientów, którzy już czerpią zyski z naszego programu hotelowego.

Pobierz bezpłatny poradnik z niezbędnymi elementami potwierdzenia rezerwacji

Dowiedz się:
 • jak zrobić dobre wrażenie na gościach i przedstawić dokładne informacje na temat ich pobytu w przejrzysty sposób
 • jak powinno wyglądać potwierdzenie rezerwacji na miarę XXI wieku
 • czego nie może zabraknąć w prawidłowym potwierdzeniu rezerwacji
 • jak ograniczyć ryzyko, że znów się pomylisz, lub o czymś zapomnisz
Pobierając materiały, wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od NFHotel.
Mogę cofnąć zgodę w każdej chwili. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.
Anna Piaścik
 

Pobierz bezpłatny poradnik z niezbędnymi elementami potwierdzenia rezerwacji

Sięgnij po darmową wiedzę!
Dowiedz się:
jak zrobić dobre wrażenie na gościach i przedstawić dokładne informacje na temat ich pobytu w przejrzysty sposób
jak powinno wyglądać potwierdzenie rezerwacji na miarę XXI wieku
czego nie może zabraknąć w prawidłowym potwierdzeniu rezerwacji
jak ograniczyć ryzyko, że znów się pomylisz, lub o czymś zapomnisz
Pobierając materiały, wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od NFHotel.
Mogę cofnąć zgodę w każdej chwili. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.
Dołącz już dziś do zadowolonych klientów​
 • "Przejście na NFHotel z innego systemu to była dobra decyzja. Program zawsze dostępny, nowe możliwości są wdrażane chyba co tydzień. Klika ulepszeń pojawiło się na naszą prośbę. Co jest dla nas niezwykle ważne - zawsze można liczyć na pomoc techniczną."
  Laola SPA w Pobierowie
  Laola Spa
  Pobierowo
 • "Decyzja o wyborze systemu NFHotel była "strzałem w dziesiątkę". Program pozwolił nam zebrać wszystkie obiekty w jedną całość, aby integralnie nimi zarządzać, a ze względu na ich różnorodność, było to nie lada wyzwanie. Szeroki wachlarz możliwości tego narzędzia, bardzo pomaga nam w codziennej pracy, zarówno pod względem obsługi gości, jak rozliczeń finansowych dla właścicieli, czy współpracy z działem technicznym.
  System jest wciąż unowocześniany zgodnie z naszymi uwagami, wprowadzane są poprawki i ulepszenia. Dział pomocy technicznej nigdy nas nie zawiódł, działa błyskawicznie. Polecamy każdemu, kto szuka konkretnego narzędzia do prowadzenia obiektów branży turystycznej."
  Jantar Apartamenty w Kołobrzegu
  JANTAR apartamenty
  Kołobrzeg
 • "Pracę na systemie NFHotel rozpoczęliśmy już kilka lat temu, kiedy w naszej ofercie znajdowało się zaledwie 20 apartamentów. Dziś zarządzamy przeszło 140 lokalami, a NFHotel jest niezastąpionym narzędziem pracy. Z dumą obserwujemy dynamiczny rozwój firmy. NFHotel dostosowuje się do naszych potrzeb, nieustannie wdrażane są nowe funkcjonalności. Program jest łatwy i intuicyjny, zaspokoi nawet najbardziej wymagających. I co ważne, firma reaguje błyskawicznie na wszelkie sugestie czy zgłoszenia. Z dużą starannością otoczono nas opieką, dzięki której wysoko cenimy sobie współpracę. Gratulujemy świetnej organizacji pracy i profesjonalizmu."
  Apartamenty Wonder Home w Karpaczu
  Wonder Home
  Karpacz
 • "Szukaliśmy programu łatwego w obsłudze, intuicyjnego. I taki właśnie jest NFHotel. Użytkujemy go już ponad rok.
  Program zawsze dostępny, bardzo dobre wsparcie techniczne."
  Harmony House w Świnoujściu
  Harmony House
  Świnoujście
 • "Prostota i intuicyjność to główne atuty programu, dzięki nim można sprawnie zarządzać rezerwacjami grupowymi oraz generować różnego rodzaju raporty. Dodatkowym atutem jest wsparcie twórców. Z czystym sumieniem polecamy NFHotel."
  Soleil Resort & SPA w Rewalu
  Soleil Resort & SPA
  Rewal
 • "Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z NFHotel. Wysoka kultura osobista i kompetencje właściciela firmy.
  Bardzo dobry kontakt z pomocą techniczną i szybki czas reakcji. PMS i Chanel manager + Booking Engine działają bardzo dobrze i cały czas firma pracuje nad nowymi funkcjonalnościami.
  Dla mnie ważne jest, że NFHotel słucha potrzeb Hotelarza i co jest ważne firma rozumie i 'mówi językiem Hotelarza J'. NFHotel – to mój bardzo dobry wybór."
  Willa Sudety w Kudowie-Zdroju
  Willa Sudety
  Kudowa-Zdrój
Wystartuj
Skontaktuj sie z nami
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.
+48 534 516 556
info@nfhotel.pl
Pobierz aplikację
Załóż konto w NFHotel i używaj programu dzięki wygodnej dzięki aplikacji. Nie masz jeszcze aplikacji? Ściągnij ją i korzystaj za darmo!
© 2022 NFHotel Sp. z o.o. | Dane firmyPolityka prywatności