Program hotelowy na Apple iPhone, iPad, Mac Book, Macintosh

Szukasz programu hotelowego działającego na urządzeniach Apple? Już jest! NFHotel działa na: iPhone, iPad, Mac Book, Macintosh – wypróbuj nasz program recepcyjny.

Apple swoją światową renomę uzyskał dzięki tworzeniu niezwykle eleganckich, a przy tym banalnie prostych w obsłudze urządzeń. Właśnie dzięki kolejnym Macintoshom czy iPhone’om wiele zupełnie “zielonych” w temacie osób stawiało pierwsze kroki w świecie najnowocześniejszych technologii. Firma z nadgryzionym jabłkiem w logo bez wątpienia wytyczyła wiele trendów, ma też jednak parę rzeczy za uszami. Bodaj najczęściej wysuwanym w kierunku kalifornijskiego giganta zarzutem jest kiepska kompatybilność jego maszyn z najpopularniejszymi programami komputerowymi. Klienci Apple’a regularnie skazani są na alternatywny – nie zawsze równie funkcjonalne. Polska branża turystyczna długo mogła utyskiwać na brak dobrego programu hotelowego w rodzimym języku, który uruchamiałby się na wszelkich Mac’ach i iP’ach. NFHotel zmienił ten stan rzeczy.

Dostęp z dowolnego miejsca na świecie
Rozwiązanie jest całkiem proste – bogaty zestaw narzędzi od NetFactory nie rozpakowuje się na żadnym z dysków użytkownika, nie instaluje się w systemie nie jest też klasyczną smartfonową aplikacją. Do prawidłowego działania wymaga jedynie połączenia internetowego oraz przeglądarki internetowej – nieważne czy będzie to Firefox, Internet Explorer i jego mutacje, Opera, google’owy Chrome czy apple’owe Safari. Typ urządzenia na NFHotel nie ma już żadnego wpływu, równie dobrze może to być któryś z iPadów, wysłużony domowy pecet albo high-endowy Mac Book Pro. Wszystkie operacje programu wykonywane są za pośrednictwem odpowiednio zabezpieczonej chmury. Tym samym to znakomity program recepcyjny na Maca i pozostałe maszyny Apple.

Bezstresowa praca w terenie
Również dla tych, którzy dużo podróżują i w neseserze niekoniecznie znajdzie się miejsce na solidnego Mac Booka. Za to iPad – jak najbardziej. Dzięki czytelnemu i intuicyjnemu grafikowi rezerwacji (podstawowy ekran programu) NFHotel bardzo dobrze sprawdza się na urządzeniach mobilnych. Czytelna legenda kolorystyczna sprawia, że już pierwszy rzut oka pozwala zorientować się w aktualnej sytuacji. A jedno dotknięcie tabletu pozwala dostać się do bardziej szczegółowych i zaawansowanych narzędzi, ułatwiających zarządzanie całością. Generowanie faktur, miesięcznych zestawień i innych raportów pozwala utrzymać pełną kontrolę bez osobistej obecności.

Wsparcie największych
NFHotel został pozytywnie zweryfikowany przez Booking.com – prawdopodobnie najważniejszy portal pośredniczący pomiędzy hotelami, pensjonatami i obiektami noclegowymi z innych kategorii, a gośćmi poszukującymi oferty stosownej do swoich wymagań. Dzięki temu program można podłączyć do extranetu – wtedy nie trzeba już osobiście zmieniać statusu poszczególnych pokoi na koncie w portalu. NFHotelowy booking engine sprawdza i zmienia takie rzeczy automatycznie, a wbudowany channel manager dba także o to, by nie dochodziło do podwójnych rezerwacji z różnych źródeł. Niezbędne powiadomienia sms, dotyczące najistotniejszych kwestii w systemie rezerwacji online, będą lądowały na skrzynce iPhone’a.

Prowadzisz hotel i korzystasz z gadżetów Apple?
Wtedy NFHotel okazuje się być idealnie skrojony pod Twoje potrzeby. Bez najmniejszych wątpliwości korzystanie z programu wydatnie przyspieszy wiele czynności w pracy, a niektóre praktycznie w całości wykona za Ciebie. Dodatkowo uniwersalność systemu pozwoli Ci mieć nad wszystkim pieczę zawsze i wszędzie. Intuicyjność i prostota interfejsu przy zachowaniu sporego zaawansowania dostępnych możliwości – jak NFHotel wypada w porównaniu ze wzorowymi w tym zakresie Macintoshami, iPhone’ami, Mac Bookami czy iPadami? Najlepiej będzie sprawdzić program osobiście i wtedy wyrazić swoją opinię.